ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Jan Hamr
Ing. Jan Hamr
  • Praxe: 18 let
  • Počet referencí: 1

Oborové certifikace:

  • Investice, Penze
  • Úvěry, Pojištění

Reference

Reference na poradce
Bc. Michal Kossuth

S finančními službami jsem spokojená. Pan Kossuth vyslechl moje představy a pak připravil návrh na zlepšení naší finanční situace. Nechal mi čas na rozmyšlenou. S jeho službami jsem spokojená. Jsem ráda, že mám finančního poradce, na kterého se mohu kdykoliv obrátit.

Zdeňka T.
administrativní pracovnice
Reference na poradce
Ing. Lukáš Jál

S panem ing. Jálem jsem velmi spokojena, je vstřícný, spolehlivý, jakoukoliv záležitost vždy velmi rychle vyřídí k mé spokojenosti. Velmi dobře se orientuje ve finančních produktech, , má příjemné vystupování. Mohu se na něj obrátit kdykoliv, vždy je ochoten poradit a pomoci.

Jana Skoupá
lékařka
Reference na poradce
Tomáš Strouhal

Děkuji za ochotu, vstřícný a odborný přístup, za poskytnutí celého servisu. Vše proběhlo v pohodlí domova. Jsem spokojená klientka. Děkuji :)

Monika Macháčková
učitelka na ZŠ
Reference na poradce
Tereza Nováčková

Využila jsem služeb Terezky Nováčkové jako finančního poradce ohledně pojištění nemovitosti, dále vhodné rozložení finančních úspor na jednotlivé položky ( stavební pojištění, penzijní připojištění a uložení peněz do dvou vhodných fondů). Bylo to velmi konstruktivní vzhledem k mému věku ( jistoty), ale i rozložení do dvou fondů, kde můžou být finance případně lépe zhodnoceny. Chtěla bych velmi pozitivně ohodnotit poradenství, nenásilné, inteligentní a věcné vysvětlení současných možností , v kterých jsem se vůbec nevyznala. Velmi děkuji, Samuelová.

Marie Samuelová
geodet