ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Bc. Nicol Domínová
Bc. Nicol Domínová
  • Praxe: 8 let
  • Počet referencí: 39

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Bc. Nicol Domínová

Vynikající služba. Naprostá spolehlivost, smysl pro detail a obdivuhodná vůle a schopnost dotáhnout věci do konce. Nicol to prostě baví, je to nadšený profesionál. Díky!!! :-) Určitě budu doporučovat dál.

slečna Domínová milá, příjemně vystupující, vše s ochotou vždy vysvětlí, odborník ve svém oboru, znalá pojistek a investic, dokáže najít pro klienta vždy nejlepší a nejschůdnější řešení. Vřele doporučujeme

Ohledně finančního poradenství jsme dostali kontakt na sl. Bc. Nicol Domínovou, která se s námi bezprostředně spojila. Její jednání bylo velice profesionální, příjemné a inteligentní. S poskytnutými službami jsme velice spokojeni a případné dotazy našich známých budeme vřele doporučovat na její kontakt.

Vzorová komunikace, vysvětlení fungování všech produktů včetně možných rizik a nalezení nejvhodnějšího produktu.

S finanční poradkyní jsme spokojeni :-)

Vždy naprostá spokojenost

Paní Domínová byla profesionální, vstřícná, ochotná.

Práce vynikající, spokojenost, znalosti, výstižnost, jednání na úrovni.

S Bc. Nicol Domínovou jsem velice spokojený. Příjemný a profesionální přístup.

Jsem velice spokojen. Doporučuji

S paní Domínovou jsem nad míru spokojená. Velice příjemná a ochotná.

- vše srozumitelně vysvětlené - možnost sejít se i o víkendu - vše vyřešené k mé maximální spokojenosti Přišla jsem řešit pojistku na auto a díky finanční poradkyni mám nyní lépe vyřešené i životní a úrazové pojištění, důchod a další spoření

Ochota komunikovat, časová přizpůsobivost, milé jednání, profesionální yystupování, příjemná spolupráce.

Jsem velmi spokojena, je příjemná, ochotná, snaží se najít nejlepší variantu, dbá na pravidelný servis.

Vše podrobně vysvětleno, dotazy zodpovězeny k mé spokojenosti. Já osobně byla s jednáním finančního poradce spokojená.

Se slečnou Domínovou jsem spokojená. Oceňuji dobrou etiketu i přístup k řešení jednotlivých zakázek. Doporučuji.

Bc. Nicol Domínová mi pomohla ušetřit peníze, stručně a jasně mi vysvětlila všechny možnosti jak peníze ušetřit a jak s nimi nakládat.

Se sl. Bc. Nicol Domínovou jsem naprosto spokojená, je ochotná, vstřícná, flexibilní. I když se vyskytne problém, dokáže ho okamžitě operativně řešit vždy ke spokojenosti klienta. Vřele doporučuji.

Paní Nicol Domínovou mohu vřele doporučit. Je schopná ihned poradit s problémem, reagovat na veškeré dotazy. Dokáže vše srozumitelně vysvětlit.

Maximální spokojenost s finančním poradcem, děkuji

Se službami slečny Domínové jsem velice spokojena.

Spolupráce s paní Nicol Domínovou pro mě byla přínosem, odborně mi poradila a pomohla s utříděním mých finančních záležitostí a doporučila vhodné řešení. S jejím přístupem a spoluprácí jsem velmi spokojená a ráda se na ni vždy obrátím pro další konzultace.

Byl jsem zcela spokojen. Slečna Domínová vše skvěle vysvětlila a odpověděla na mé otázky. Mohu jen vřele doporučit.

Na základě velmi pozitivní zkušenosti doporučuji Bc. Nicol Domínovou dalším osobám. Zdůrazňuji zejména její pozitivní přístup, profesionalitu, výbornou znalost zákonů a dalších norem týkajících se finanční sféry a všeobecný rozhled. Je to velmi empatický člověk na svém místě.

Byli jsme velmi spokojení s přístupem a vstřícností paní Domínové. Při mé časově náročné práci jsme byli mile překvapení její flexibilitou a trpělivostí k podrobnému vysvětlení všech produktů. Paní Domínovou můžeme vřele doporučit narozdíl od jiných finančních poradců, kteří jen obtěžují svými telefonáty a slibují nemožné věci, kterým sami nerozumí.

Spokojenost, výborné informace i vysvětlení

Se službami jsem byl spokojen. Má přehled o trhu a mé požadavky se splnily. Jednání bylo velmi dobré. Doporučuji

O spolupráci s Nicol Domínovou můžu říci následující: 1. Je ve svém oboru opravdovým odborníkem - okamžitě a bez váhání mi odpověděla na veškeré dotazy, aniž by musela dodatečně zjišťovat a hledat informace z jiných zdrojů. Nabídla mi výběr z několika variant řešení a společně jsme zvolili pro mne to nejlepší! 2. V jednání je příjemná, laskavá a je ochotná kdykoliv se přizpůsobit mému dost náročnému pracovnímu rozvrhu. 3. Se službami poradce Nicol Domínové jsem velmi spokojen, mrzí mne jen, že naše spolupráce nezačala dříve!

Velmi dobře pochopené nastolení mé situace. Dobře objasněné podmínky produktu. I dobré pochopení jistých komplikací, které by se mi mohly přihodit a proto jsem velmi rád, že do produktu investuji. Doporučuji

Se slečnou Domínovou je vynikající jednání a spolupráce. Našla nám výborný finanční produkt pro celou naší rodinu. Z naší strany mohu jen vřele doporučit. Super!

Schůzka proběhla v pořádku, příjemné jednání a získal jsem užitečné informace.

Vše dobře vysvětleno. Jednání bylo příjemné. S poradkyní jsme na 200% spokojená!

Se slečnou Domínovou jsem byl velice spokojen. Zodpověděla mi veškeré mé dotazy k jednotlivým smlouvám. Zároveň mi doporučila další produkty, které bych v budoucnu mohl využít. Její poradenskou činnost jsem doporučil mým přátelům, kteří jsou s její prací taktéž velice spokojeni.

Slečna Domínová je velice znalá a příjemná. Již při první schůzce byla perfektně připravená. Investice ušila přímo na míru. Jsem již dlouhou dobu velmi spokojený s její spoluprací. Doporučil jsem ji svým známým a vždy byli spokojeni.

Se slečnou Nicol jsem byl spokojen. Poskytla mi veškeré informace a dotazy zodpověděla ke spokojenosti.

S Nicol Domínovu jsem velice spokojen z důvodu, že si na mě udělala čas vždy, kdy jsem potřeboval já. Stejně tak s ochotou a pomocí ve věcech, ve kterých se já nepohybuji a nerozumím jim. Proto jsem rád, že jsem na ni narazil a mohu jedině doporučit.

Jsem ráda, že se slečna Domínová vrátila k vaší firmě. Byla jsem s jejími službami vždy velmi spokojená. Vím, že se na ni můžu kdykoli obrátit a ona za mě vše vyřeší. To je to, co potřebuji

Spokojenost s prezentací, vysvětlením + příjemné vystupování. Pojala jsem důvěru v tuto osobu. Doporučuji

Jsem velmi spokojená

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.