ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Mgr. Pavel Kozubík
Mgr. Pavel Kozubík
  • Praxe: 9 let
  • Počet referencí: 5

Oborové certifikace:

  • Pojištění, Investice
  • Penze, Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Mgr. Pavel Kozubík

Spolupráci s Pavlem Kozubíkem z ProfiFP si nemůžu než vynachválit. Známe se již dlouho a pokaždé mi správně poradil, i když se mě konkurenční společnosti snažili přesvědčit o opaku. S jeho radami se mi za několik let povedlo z nuly našetřit na rozumnou hypotéku. Ideálně nastavil pojištění v poměru cena/výkon, takže můžu i nadále bez obav naplno sportovat. Vždy si najde čas, odpovědět na mé všetečné otázky a vysvětlit danou problematiku. Jediné jeho mínus bude asi nedochvilnost, ale na to ho znám už dost dlouho, aby jsem s ní počítal.

Spolupráce s panem Kozubíkem byla skvělá, vše probíhalo rychle a hladce. Pomohl nám s kompletním řešením financí od refinancování hypotéky až po změnu životní pojistky, vše podle našich potřeb a domluvy. Profesionál na svém místě. Vždy se snažil pomoct a vyjednat nám nejlepší podmínky. Naše spolupráce nekončí, další životní situace spojené s financemi budeme řešit právě s ním.

Finančního poradce Pavla Kozubíka mi doporučil známý a s jeho službami jsem opravdu nadmíru spokojen. Zpočátku jsem potřeboval pouze poradit s pojištěním, ale po bližší konzultaci jsem se rozhodl pro kompletní refinancování. Pan Kozubík mi svým aktivním a asertivním přístupem zajistil ty nejlepší podmínky. Vše mi jako laikovi dopodrobna vysvětlil a vždy byl ochotný se ihned sejít a danou situaci řešit. Oceňuji, že naše spolupráce nekončí, a že je ochotný se mnou i nadále konzultovat veškeré finanční záležitosti.

Pavla mohu jedině doporučit, i přes své mládí finančním produktům dobře rozumí, vše mi přehledně a srozumitelně vysvětlil, dovede poradit a správně nasměrovat a navíc vše zařídí, což je další bonus. Navíc je velice schopný a flexibilní poradce, který se mnou dokáže řešit mé problémy i v sobotu večer. Profesionální jednání, vše přehledně a jasně vysvětleno.

Co se týká jednání finančního poradce Pavla Kozubíka, byl jsem s jeho přístupem nadmíru spokojen. Jedná se o velmi talentovaného a ochotného člověka s neobyčejně osobním přístupem ke klietům. Nebýt jeho, tak dodnes nemám uzavřen žádný produkt. Při výběru samotných finančních priduktů vycházel z několika efektivních pohovorů se mnou, kdy na základě dotupných informací vypracoval portfolio toho, co by se mi mohlo hodit. Následně jsem s jeho doporučením vybral určité finanční produkty, se kterými jsem dnes opravdu spokojen. Mohu jen doporučit uvedeného obchodního zástupce. Jedná se o slušného a seriózního poradce, který mi moc pomohl a jehož práce si vážím. Jeho iniciativa je pro mne jako klienta obrovským přínosem, neboť jeho práce neskončila pouhým uzavřením bankovních produktů se mnoum, nýbrž jeho služby pro mne vykonává i nadále a to velmi ochotně a zdarma. Snaží se mi pomoci, i když by již nemusel, což se v dnešní době jen tak nevidí. Vřele jeho služby každému doporučuji!!!!

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.