ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Mgr. Petr Trieb
Mgr. Petr Trieb
  • Praxe: 13 let
  • Působnost: Tábor
  • Počet referencí: 14

Oborové certifikace:

  • Pojištění, Úvěry
  • Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Mgr. Petr Trieb

Petra znám osobně již několik let a přejít právě k Petrovi pod křídla ohledně financí byl nejlepší nápad. Již několik let se celé mojí rodině stará o pojištění, spoření atd. Velice oceňuji jeho rychlost, příjemné vystupování, zkušenosti na finančním trhu a přímý tah na branku.

S Petrem jsem začal spolupracovat před 8 lety, kdy přišli se skvělým projektem pro členy HC Tábor. Tehdy jsme přehodnotili pojištění celé rodiny a na základě doporučení Petra uzavřeli nové. V případě,že jsem cokoli potřeboval,byl můj požadavek rychle vyřízen,když se objeví nějaká novinka,Petr mne vždy informuje.Nemám si na co stěžovat,jen víc takovýchto profesionálů.

Petra Trieba známe dva roky,doporučili nám ho naši dobří přátelé.Většina zkušeností s finančními poradci byli rozporuplné. Nyní jsme naprosto spokojeni s nastavením zabezpečení celé naší rodiny. Petr vždy pohotově reaguje na naše dotazy a okamžitě problém vyřeší. Jsme s ním nadmíru spokojeni a plně mu důvěřujeme. Je to profesionál ve svém oboru, jsme vděční za jeho práci a vřele ho doporučujeme.

S Petrem se znám osobně již řadu let, spolupracujeme společně a zároveň jsme jeden druhému klientem. Jeho služby mohu doporučit, protože se snaží jednat na profesionální úrovni a to v tomto oboru vyžaduji.

Petra znám osobně řadu let. Před několika lety mi nabídl pojistku pro mého syna, který aktivně hraje za místní klub. Jednalo se o projekt 4sport. Jeho prezentace, styl a možnosti mě velmi zaujali. Nyní po několika letech musím říct, že vše běží velmi dobře, vím o novinkách, pokud byl problém se synem, podpora, servis TOP. Samozřejmě jsem jeho služby dál nabídl známým a kamarádům a i oni využili jeho služeb a nejenom v otázce pojištění dětí. Za mě maximální spokojenost.

Se službami pana Petra Trieba jsme spokojeni. Využíváme zejména úrazová pojištění. S tímto produktem a jeho nastavením, jsme spokojeni. Vše funguje bezvadně, včetně rychlého vyřízení pojistné události. Mohu určitě doporučit.

Petra znám osobně z dob naší společné hokejové kariéry. Při kolektivním sportu se odkrývají skutečné charaktery a tak pro mě nebylo těžké svěřit později Petrovi své a rodinné finanční produkty vztahující se k zajištění mě rodiny pro případ, že by se se mnou něco vážnějšího stalo. Ač jsem si myslel, jak mi předchozí tzv. nezávislý poradce produkty nastavil dobře, Petr přišel s několika variantami zlepšení. Navrhl levnější a zároveň kvalitnější krytí a navíc sliboval kvalitní servis. Kvalitní servis jsem si již párkrát ověřil při plnění v rámci drobnějších úrazů v rodině. Skutečně SERVIS od Petra je to čeho si cením nejvíce, kdykoliv reaguje na zprávu, i na vlastní dovolené nám vyřídil "papíry" pro následné krytí úrazů. Moc děkuji za jeho práci a vřele ho doporučuji.

Jsem matka profesionálních hokejistů a pojištění beru jako základ úspěšného podnikání. Petr Trieb je pro mou rodinu záruka kvality ohledně výběru vhodného pojištění a spojka mezi současným finančním světem. Situace na trhu finančnictví a pojišťovnictví se neustále mění a obyčejný smrtelník ani netuší jaké jsou možnosti. Díky jeho profesionálnímu přístupu víme všechny novinky včas a můžeme se podle toho zařídit. Petře díky!

Petr Trieb je z mé strany naprostý profesionál ve svém oboru. Již 8 let se na něho mohu spolehnout se vším co potřebuji pro mou rodinu ohledně zajištění. Je naprosto neuvěřitelné,že v dnešní době se o Vás stará takto férový chlap,který dělá svou práci na výbornou.

Petra Trieba znám osobně již od jeho dětství, kdy ještě hrával hokej za žákovské kategorie. V minulosti jsem nikdy moc neřešil věci ohledně pojištění, asi i z nedůvěry v pojišťovací a finanční poradce. Naštěstí se po celou tu dobu nikomu z mé rodiny nestalo nic vážného. Ale právě kvůli zabezpečení rodiny v případě nečekané události, jsem se nakonec rozhodl s Petrem sejít. Na základě přátelského rozhovoru a zjištění mých potřeb a požadavků mi následně zpracoval osobní finanční analýzu a navrhl konkrétní produkt. Musím uznat, že jsem byl výsledkem, a hlavně výší měsíční platby za kompletní pojištění všech členů rodiny, příjemně překvapen. Jak už to v životě bývá "nehoda není náhoda" a tak jsem o pár měsíců později osobně vyzkoušel, zda jsem si vybral dobře. A Petr opravdu dostál svým slibům, a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti, včetně bezproblémové výplaty pojistného plnění. Takže pokud chcete něco co opravdu funguje, neváhejte tak dlouho jako já a obraťte se na tento tým. Za mne jednoznačně palec nahoru.

To co nám bylo nabídnuto od kluků z projektu 4 sport je zajimavá vec a hlavně fungující.V sezóně 2013-2014 si to vyskoušeli rodiče našich mládežniků a ulehčilo jim to finanční výdaje během sezóny.Protože co mgr.Petr Trieb slíbil,tak to opravdu je.Tak si představuji spolupráci.S čistým svědomím můžu jen doporučitTěšíme se na další spolupráci .

Velice ochotny a pružný,otazek pojištění znalý poradce.Příjemna komunikace při řešení obchodních otázek díky širokému rozhledu a inteligenci.Vždy si věděl rady a pomoci,vřele doporučuji.

Petra znám ze svých vysokoškolských studií a považuji ho za férového člověka s přímým a příjemným vystupováním. Velmi se mi líbí jeho cit pro klienta a jeho potřeby. Již několikrát naplnil potřeby celé naší rodiny v oblasti sjednání smluv přesně podle našich potřeb. Velmi si vážím a jsem moc rád, že můžeme svěřit otázku financí a krytí zdravotních rizik odborníkovi v problematice zkušeným a navíc velmi férovým.

Před 3 roky jsem řešil své otázky okolo pojišťovnictví, a jeliož jsem profesionální sportovec potřebouji být i maximalně zajišten, co se otázky zdaví týče. Proto jsem dal na doporučení svých známích a kontaktoval pana Mgr. Trieba. Musím říci, že jsem už 3 roky naprosto spokojen se službama, jejich kvalitou a péčí kterou dostávám od svého poradce. Ačkoli nepracuji v ČR, společně s mým poradcem neustále probíráme různé možnosti a varianty levnějšího nebo výhodnějšího pojištění. Jelikož se na finančním trhu produkty neustále mění, je dobré mít na své straně člověka, který rozumí vašim potřebám a zároveň je schopný vyhovět vámi určeným požadavkům.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.