ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Mgr. Petr Trieb
Mgr. Petr Trieb
  • Praxe: 14 let
  • Působnost: Tábor,České Budějovice
  • Počet referencí: 14

Oborové certifikace:

  • Investice, Úvěry
  • Pojištění
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Mgr. Petr Trieb

S Petrem se znám osobně již řadu let, spolupracujeme společně a zároveň jsme jeden druhému klientem. Jeho služby mohu doporučit, protože se snaží jednat na profesionální úrovni a to v tomto oboru vyžaduji.

Petra Trieba známe dva roky,doporučili nám ho naši dobří přátelé.Většina zkušeností s finančními poradci byli rozporuplné. Nyní jsme naprosto spokojeni s nastavením zabezpečení celé naší rodiny. Petr vždy pohotově reaguje na naše dotazy a okamžitě problém vyřeší. Jsme s ním nadmíru spokojeni a plně mu důvěřujeme. Je to profesionál ve svém oboru, jsme vděční za jeho práci a vřele ho doporučujeme.

Petr Trieb je z mé strany naprostý profesionál ve svém oboru. Již 8 let se na něho mohu spolehnout se vším co potřebuji pro mou rodinu ohledně zajištění. Je naprosto neuvěřitelné,že v dnešní době se o Vás stará takto férový chlap,který dělá svou práci na výbornou.

S Petrem jsem začal spolupracovat před 8 lety, kdy přišli se skvělým projektem pro členy HC Tábor. Tehdy jsme přehodnotili pojištění celé rodiny a na základě doporučení Petra uzavřeli nové. V případě,že jsem cokoli potřeboval,byl můj požadavek rychle vyřízen,když se objeví nějaká novinka,Petr mne vždy informuje.Nemám si na co stěžovat,jen víc takovýchto profesionálů.

Jsem matka profesionálních hokejistů a pojištění beru jako základ úspěšného podnikání. Petr Trieb je pro mou rodinu záruka kvality ohledně výběru vhodného pojištění a spojka mezi současným finančním světem. Situace na trhu finančnictví a pojišťovnictví se neustále mění a obyčejný smrtelník ani netuší jaké jsou možnosti. Díky jeho profesionálnímu přístupu víme všechny novinky včas a můžeme se podle toho zařídit. Petře díky!

Petra znám osobně z dob naší společné hokejové kariéry. Při kolektivním sportu se odkrývají skutečné charaktery a tak pro mě nebylo těžké svěřit později Petrovi své a rodinné finanční produkty vztahující se k zajištění mě rodiny pro případ, že by se se mnou něco vážnějšího stalo. Ač jsem si myslel, jak mi předchozí tzv. nezávislý poradce produkty nastavil dobře, Petr přišel s několika variantami zlepšení. Navrhl levnější a zároveň kvalitnější krytí a navíc sliboval kvalitní servis. Kvalitní servis jsem si již párkrát ověřil při plnění v rámci drobnějších úrazů v rodině. Skutečně SERVIS od Petra je to čeho si cením nejvíce, kdykoliv reaguje na zprávu, i na vlastní dovolené nám vyřídil "papíry" pro následné krytí úrazů. Moc děkuji za jeho práci a vřele ho doporučuji.

Se službami pana Petra Trieba jsme spokojeni. Využíváme zejména úrazová pojištění. S tímto produktem a jeho nastavením, jsme spokojeni. Vše funguje bezvadně, včetně rychlého vyřízení pojistné události. Mohu určitě doporučit.

Petra znám osobně již několik let a přejít právě k Petrovi pod křídla ohledně financí byl nejlepší nápad. Již několik let se celé mojí rodině stará o pojištění, spoření atd. Velice oceňuji jeho rychlost, příjemné vystupování, zkušenosti na finančním trhu a přímý tah na branku.

Petra znám osobně řadu let. Před několika lety mi nabídl pojistku pro mého syna, který aktivně hraje za místní klub. Jednalo se o projekt 4sport. Jeho prezentace, styl a možnosti mě velmi zaujali. Nyní po několika letech musím říct, že vše běží velmi dobře, vím o novinkách, pokud byl problém se synem, podpora, servis TOP. Samozřejmě jsem jeho služby dál nabídl známým a kamarádům a i oni využili jeho služeb a nejenom v otázce pojištění dětí. Za mě maximální spokojenost.

Před 3 roky jsem řešil své otázky okolo pojišťovnictví, a jeliož jsem profesionální sportovec potřebouji být i maximalně zajišten, co se otázky zdaví týče. Proto jsem dal na doporučení svých známích a kontaktoval pana Mgr. Trieba. Musím říci, že jsem už 3 roky naprosto spokojen se službama, jejich kvalitou a péčí kterou dostávám od svého poradce. Ačkoli nepracuji v ČR, společně s mým poradcem neustále probíráme různé možnosti a varianty levnějšího nebo výhodnějšího pojištění. Jelikož se na finančním trhu produkty neustále mění, je dobré mít na své straně člověka, který rozumí vašim potřebám a zároveň je schopný vyhovět vámi určeným požadavkům.

Petra znám ze svých vysokoškolských studií a považuji ho za férového člověka s přímým a příjemným vystupováním. Velmi se mi líbí jeho cit pro klienta a jeho potřeby. Již několikrát naplnil potřeby celé naší rodiny v oblasti sjednání smluv přesně podle našich potřeb. Velmi si vážím a jsem moc rád, že můžeme svěřit otázku financí a krytí zdravotních rizik odborníkovi v problematice zkušeným a navíc velmi férovým.

Velice ochotny a pružný,otazek pojištění znalý poradce.Příjemna komunikace při řešení obchodních otázek díky širokému rozhledu a inteligenci.Vždy si věděl rady a pomoci,vřele doporučuji.

To co nám bylo nabídnuto od kluků z projektu 4 sport je zajimavá vec a hlavně fungující.V sezóně 2013-2014 si to vyskoušeli rodiče našich mládežniků a ulehčilo jim to finanční výdaje během sezóny.Protože co mgr.Petr Trieb slíbil,tak to opravdu je.Tak si představuji spolupráci.S čistým svědomím můžu jen doporučitTěšíme se na další spolupráci .

Petra Trieba znám osobně již od jeho dětství, kdy ještě hrával hokej za žákovské kategorie. V minulosti jsem nikdy moc neřešil věci ohledně pojištění, asi i z nedůvěry v pojišťovací a finanční poradce. Naštěstí se po celou tu dobu nikomu z mé rodiny nestalo nic vážného. Ale právě kvůli zabezpečení rodiny v případě nečekané události, jsem se nakonec rozhodl s Petrem sejít. Na základě přátelského rozhovoru a zjištění mých potřeb a požadavků mi následně zpracoval osobní finanční analýzu a navrhl konkrétní produkt. Musím uznat, že jsem byl výsledkem, a hlavně výší měsíční platby za kompletní pojištění všech členů rodiny, příjemně překvapen. Jak už to v životě bývá "nehoda není náhoda" a tak jsem o pár měsíců později osobně vyzkoušel, zda jsem si vybral dobře. A Petr opravdu dostál svým slibům, a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti, včetně bezproblémové výplaty pojistného plnění. Takže pokud chcete něco co opravdu funguje, neváhejte tak dlouho jako já a obraťte se na tento tým. Za mne jednoznačně palec nahoru.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.