ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Jakub Steinsdörfer
Jakub Steinsdörfer
  • Praxe: 7 let
  • Působnost: Ústí nad Labem,Teplice
  • Počet referencí: 5

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Jakub Steinsdörfer

Po předchozích zkušenostech jsem byl značně značně skeptický ohledně schůzky. Jakub však vše skvěle vysvětlil a to jak ohledně investic, tak i ohledně pojistných smluv. Společně jsme shlédli mé stávající smlouvy, přičemž ty špatné jsme s Jakubem upravili na míru mému povolání, což je pro mě podstatné. V současné době jsme s manželkou opětovně řešili problém ohledně financí ve věci bydlení, kdy jsme se mohli na Jakuba kdykoliv obrátit a tento nám zcela nezištně a nezávazně pomohl a poradil, což bylo nápomocné. Mohu jednoznačně doporučit a díky za tvou pomoc a ochotu !

Velká spokojenost s přístupem. Vše perfektně vysvětleno. Perfektní pojištění na míru, či investice dle mého dosavadního rozpočtu. Mohu jen doporučit.

Bezkonkurenční profesionální přístup. Velký přehled o investicích a pojištění. Vše mi bylo do detailu vysvětleno a na všechny dotazy odpovězeno. Již jsem čerpal z pojistné události, která mě postihla. S vyplněním mi ihned pan Steinsdörfer pomohl a vše proběhlo bez problému. Nemohu nic než jen doporučit.

Naprostá spokojenost s přístupem, vše co jsem potřeboval vědět mi bylo vysvětleno a sjednáno k mé spokojenosti. Poradci z jiných společností jsem byl osloven již několikrát, ale nikdy jsem z první schůzky neměl tak dobrý dojem. Rozhodně mohu doporučit se s panem Steinsdörferem sejít a minimálně si ho poslechnout, mně pomohl.

Veliká spokojenost s přístupem.Příjemné vystupování,vše na co jsem potřeboval znát odpověď mi bylo jasně vysvětleno. Rozhodně mohu doporučit.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.