ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Lukáš Jál
Ing. Lukáš Jál
  • Praxe: 16 let
  • Počet referencí: 36

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Lukáš Jál

If you are looking for reliable and competent consultancy with your mortgage and life insurance, I would highly recommend Ing. Lukáš Jál! His kind assistance and continuous support helped me a lot with my case. Lukáš was able to provide me with timely answers to the tons of my questions and facilitated comprehending of the entire mortgage process, which, in turn, removed unclarity and anxiety on my side. Even though we were working remotely, I had that constant feeling of live contact and customer care from his side. I highly appreciate his professionalism and can say without hesitance that the quality of customer service and the level of support and care he provided exceeded all my expectations. THANK YOU VERY MUCH for your job!

Na Lukáše jsem se obrátil již mnohokrát s různými otázkami v oblasti finančních služeb. Vždy jsem se mohl spolehnout na individuální a lidský přístup, stejně jako na rychlé a praktické řešení.

S Lukášem spolupracuji v řešení svých finančních záležitostí již několik let. Lukáš byl vždy velice vstřícný a aktivně řešil všechny záležitosti. S finančními produkty mne pokaždé důkladně seznámil a vysvětlil všechny podrobnosti.

Lukáš má vlastnosti, které by měl mít každý finanční poradce - trpělivost, ochotu odpovídat na všetečné otázky a především, brát ohled na klientova přání. Věřte mi, že s Lukášem je příjemná spolupráce a je to člověk na svém místě.

S panem ing. Jálem jsem velmi spokojena, je vstřícný, spolehlivý, jakoukoliv záležitost vždy velmi rychle vyřídí k mé spokojenosti. Velmi dobře se orientuje ve finančních produktech, , má příjemné vystupování. Mohu se na něj obrátit kdykoliv, vždy je ochoten poradit a pomoci.

Lukáš je nejenom skvělý finanční poradce, který této problematice naprosto rozumí do posledních detailů, ale je i skvělý a férový člověk, kterému mohu věřit. Ze schůzky s Lukášem vždy odcházím jako spokojený klient, vždy mi vhodně poradí, ale hlavně s báječným klidem přetrpí mé neustálé vyptávání a rozebírání detailů, nekonečné kombinace a varianty, které si navymýšlím. A tohoto přístupu si opravdu vážím. Práci nebere jen jako práci, ale opravdu ho baví a proto ten přístup je takový jaký je.

Naprosta spokojenost. Aktivni, ale nezatezuje me zbytecnostma a cokoliv potrebuju zjistit, zaridit, nema problem.

Reklamní fráze typu "i svého finančního poradce můžete mít rádi" v tomto případě 100 % sedí. Pan Jál je člověk, kterému nemám obavu svěřit svoje finance. Ochotný, vždy dobře naladěný a díky němu jsem i docela pochopil danou problematiku.

Lukas is very astute and flexible. Always goes straight to the point and, foremostly, has time for his clients. If you need someone who will take care of things you don't understand or may forget in a daily hassle - this is the person you should get in touch with.

Jsem velmi spokojen. Rychlá a kvalitně odvedená práce.

Pana Lukáše Jála si nemohu nic jiného, než chválit. Je to člověk na svém místě – tedy ve světě financí. Vždy, když potřebujeme poradit, pan Jál s námi důkladně probere aktuální situaci, vše zváží a následně doporučí produkt tzv. šitý na míru. Vždy nám vše dopodrobna vysvětlí a trpělivě zodpoví naše veškeré dotazy. Výhodou je, že pan Jál doporučuje produkty různých finančních ústavů, v jejichž strategii a nejnovějších nabídkách, se perfektně orientuje. Tudíž dokáže opravdu vybrat produkt nejvýhodnější pro zákazníka.

S Lukášem jsem spokojená, protože dokáže vždy operativně řešit mé potřeby. Ať jsem byla v zahraničí nebo v ČR, byl vždy ochotný a reagoval rychle a flexibilně. Více takových :)

S panem Lukášem Jálem jsem velmi spokojen a mohu ho ostatním s klidným svědomím doporučit. Oceňuji perfektní orientaci v bankovních produktech a dalších investičních možnostech. Výběru konkrétního produktu předcházela podrobná analýza mé finanční situace, ze které vyplynuly další možnosti úspor a optimalizace nákladů.

Lukáš je správná volba pro osobní finanční poradenství. Na rozdíl od houfů "pseudo-poradců" problematice rozumí, baví ho a věnuje se jí kontinuálně delší dobu. Kvalitu doplňuje i VŠ ekonomické vzdělání. Klienta do ničeho nenutí a je schopen nezištně poradit i v oblastech, které přímo nedělá / nemá smluvní partnery.

Pan Jál je vždy ochotný, s profesionálním přístupem a příjemným vystupováním. Má výbornou orientaci ve finančních produktech a pomůže najít tu nejvhodnější variantu pro konkrétní osobu. I naprostému laikovi vše srozumitelně vysvětlí.

S prací pana Jála jsem spokojena. Jeho služby budu využívat i nadále.

I found Mr Lukas Jal a very professional financial consultant and was impressed by his extensive knowlegde of various financial products. Lucas is reliable, helpful and always on hand. He has an individual approach to his clients needs and requirements and explains all complicated processesin an easy maner. I am very satisfied by his work and would highly recommend him for all your financial needs.

Lukáš je velmi ochotný a příjemný. V případě naší hypotéky na byt nám dokázal najít a zařídit výbornou smlouvu, kterou si nemůžeme vynachválit. I v případě dalších nabízených služeb jsme byli s manželkou vždy velmi spokojení. Je vidět, že tomu co nabízí opravdu rozumí a neodříkává nějaké naučené fráze jako jiní finanční poradci.

S Lukášem spolupracuji delší dobu a jsem s ním moc spokojená. Oceňuji jeho profesionalitu, výbornou orientaci ve finančních produktech a osobní přístup. Na naše schůzky je vždy připraven. Je jedním z mála, kdo financím nejen rozumí, ale práce ho i baví.

Skvělý profesionální přístup, který nepostrádá lidskost. Lukáš nastíní situaci a nechá na klientovi, aby zvážil jakou variantu si zvolit. Ke všemu 100% spolehlivost!

S prací pana Jála jsem velice spokojena, nemám problém se na něho obrátit s jakoukoli finanční záležitostí.

Spoluprace s panem Jalem je prikladna a velmi ocenuji jeho profesionalni pristup. Myslim si, ze takto by mel financni poradce pracovat. Neslibuje nesplnitelne a ochotne resi veskere problemy s financnimi institucemi.

Pan Jál má ke klientovi osobní a přátelský přístup, nabízí optimální finanční řešení pro daného klienta. Je spolehlivý a vstřícný, jednání s ním je příjemné.

Profesionální přístup. Klidný vše vyřeší,pomůže a co je potřeba zařídí ve stanoveném čase. Je bezva ! Díky za spolupráci

Spolupráce s panem Jálem byla příjemná a na vysoké profesionální úrovni. V nabídce finančních služeb se velmi dobře orientuje. Nemohu jinak než doporučit.

Člověk na svém místě, který Vám dokáže poradit. S prací jsem maximálně spokojen.

Pan Jál má velkou pochvalu. Je to člověk na svém místě, ze kterého vyzařuje radost ze své práce. Umí lidem naslouchat a vše srozumitelně vysvětlí.

Za mě velká spokojenost. Je to člověk na svém místě. Rozhodně doporučuji.

Pan Jál odvádí vysoce kvalitní práci finančního poradce, která se jen tak nevidí, jsem velmi spokojen

S panem Jálem jsem nadmíru spokojena, jelikož svoji práci odvádí spolehlivě a svědomitě. I nadále budu využívat jeho služeb. Ochotného profesionála mohu jen doporučit.

Pan ing. Lukáš Jál mi velice dobře poradil, jak nejlépe investovat zděděné finance. Přístup perfektní. Všem ho vřele doporučuji.

Lukáš Jál je profesionál. Dobře mi poradil ve všech finančních produktech. Trpělivě ode mne z počátku posbíral potřebné informace, díky nimž zjistil moje možnosti. V návaznosti na ně mě poté nabídl více možností a variant a hledal pro mne optimální řešení. Díky jemu jsem u jednoho produktu ušetřila zajímavou sumu a tuto sumu jsem dle jeho rady vhodně investovala do dalšího produktu. Určitě zůstanu v kontaktu s panem Jálem, budu ho doporučovat kamarádům a sama jeho služby budu nadále využívat.

Pan Jál je velmi příjemný a zkušený poradce. Výhodou je jeho časová flexibilita. Je profesionální a zároveň lidský, snaží se objektivně a komplexně řešit rodinnou situaci. Nejdu mu za každou cenu prodat, ale na míru doporučuje vhodné produkty. Zároveň zůstává nad věcí a konkurenci nesoudí. Je otevřený a upřímný, proto ho doporučuji.

Kombinace naprosté profesionality s kamarádským a osobitým přístupem je klíčem k dlouhodobé spolupráci a důvěře, kterou si u mne Lukáš vytvořil. Mám pocit, že stojí na mé straně a dokáže pro mne najít optimální produkt za rozumný peníz.

S Lukášem se známe asi 15 let a za tu dobu mi mnohokrát pomohl, od menších věcí jako jsou pojistky až po hypotéku v hodnotě několika milionů. Komunikace je vždy přátelská, Lukáš je spolehlivý a patří mezi hrstku lidí, na které se můžu spolehnout a nemusím si sám zpětně ověřovat, jestli to co mi radí dává smysl.

Lukáše mohu jenom doporučit. Řešili jsme hypotéku a vše proběhlo v naprostém pořádku, rychle a k mojí maximální spokojenosti.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.