ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Vít Procházka
Vít Procházka
  • Praxe: 7 let
  • Působnost: Praha 1,České Budějovice,Písek
  • Počet referencí: 27

Oborové certifikace:

  • Penze, Investice
  • Pojištění
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Vít Procházka

K panu Prochazkovi jsem se dostala na doporučení od velmi spojeného kolegy. Od prvního setkání má mou plnou důvěru. Vše vyřešil podle mých představ, k ničemu mne nepřesvědčoval, ale vždy se nabídkou trefil do mých požadavků. Je to velmi milý, vstřícný člověk, který rozumí své práci. Je vidět, že ho práce baví. Zároveň dokáže odhadnout možnosti a požadavky klienta. Jsem velmi spokojená a mohu všem jen doporučit.

S panem Procházkou jsem velice spokojená,komunikace na 1,ochota pomoci vyřídit, poradit s čímkoli potřebujete.Má velmi lidský i profesionální přístup zároveň. Mohu jen doporučit.

Velmi ochotný a profesionální člověk,všem jiným ho doporučuji,nebudete litovat.

S panem Procházkou jsem velice spokojená. Je spolehlivý, vždy mi poradí a vše mi srozumitelně vysvětlí.

Jsem velmi spokojená s panem Procházkou. Je s ním dobrá komunikace, pomůže, poradí, zařídí. Když něčemu nerozumím, tak mi to vysvětlí - je to moc fajn. Je na něj spoleh.

S Vítkovo prací jsem nadmíru spokojen. Má profesionální, leč přátelské vystupování. S čímkoliv potřebuji poradit, je ochotný se se mnou domluvit a naplánovat schůzku, kde detailně probíráme pro a proti různých finančních rozhodnutí, pojištění a investic. Vždy se snaží maximálně pomoci a s tím jsem velice spokojen.

U pana Procházky hodnotím skvělý přístup, výbornou komunikaci a spolehlivost. Doporučuji všem zájemcům.

Kontakt na Pana Procházku jsem dostal od kamaráda.....Po první schůzce se mi líbila spolupráce, hodně detailnější vysvětlí, Krásná domlouva a spousta věcí okolo.... které si hodně cením...jsem sním naprosto spokojený....Jak po telefonu nebo osobně mi ve všem poradí , vysvětlí co a jak ...no prostě strašná spokojenost 🙂je to skvělý chlap ,a jsem rád, že jsem dostal na Pana Procházku kontakt.

Jsem velmi spokojená s panem Procházkou. Výborná komunikace, pomůže, poradí, zařídí, vysvětlí. Doporučuji

Ve spolupráci s Vítem Procházkou jsem již několik let. Pomohl mi začít výhodně investovat finance a zajistil nejvýhodnější služby u pojišťoven i bank. Po dlouhé době jsem našel někoho, na koho se mohu kdykoliv obrátit a má mou plnou důvěru. Pana Procházku velice doporučuji každému, kdo hledá na finančním trhu dlouhodobého rádce na vysoké úrovni.

S prací pana Procházky jsem spokojená. Není co bych mu k profesi vyčetla.

Pan Procházka je skvělý. Poradí vysvětlí. Vždy se domluvíme na termínu schůzky a to mi vyhovuje. Je spokojena i má rodina a to mluví za vše. Těším se na další shledání. S jeho přístupem jsem naprosto spokojený. Je spolehlivý vše vyřídí. Profesionalita a osobní jednání je super. Jedině doporučuji.

MA VELICE PRIJEMNE VYSTUPOVANI JE OCHOTNY LASKAVY POMUZE VYRESIT KAZDOU SITUACI JSEM VELICE SPOKOJENA MUZU DOPORUCIT VSEM

S Vítkem jsme dlouhou dobu kamarádi. Nikdy na mě nezapomněl s radou ohledně investice či životního pojištění. Vždy spolu najdeme kompromis v možnostech splácení. Jeho přístup je naprosto profesionální a mohu ho vřele doporučit!

Vítek je milý člověk, který své práci rozumí, dělá jí svědomitě a spolehlivě. Umí vždy dobře poradit, všechno podrobně a srozumitelně vysvětlit. Má profesionální, ke každému individuální lidský přístup, což v dnešní době není vůbec samozřejmostí.

S panem Procházkou spolupracuji třetím rokem a jsem plně spokojen. Jeho rady jsou vždy erudované a vystupování profesionální, setkání se však vždy nese v přátelském duchu. Zejména oceňuji, že mne pravidelně s předstihem upozorňuje na blížící se konce pojistných smluv a vždy už má připravenou vhodnější alternativu.

Pan Vít Procházka má velice milý a vstřícný přístup, profesionálně poradí jak osobně,tak po telefonu. Vše řeší bezokladně. Jeho klientkou jsem již pátým rokem a naprostá spokojenost.

Pan Vít Procházka je velice milý a ochotný člověk. Jsem klientem čtvrtým rokem a nemůžu si stěžovat, když nastali problémy, hned byli napraveny, velice profesionální přístup. Pomohl s investicemi, pojištěním. Když něco potřebuji vím kam se obrátit.

Jsem plně spokojený, vše zařídí a poradí. Skvělá komunikace a ochota se přizpůsobit.

Moc děkuji své dceři, že mě doporučila p.Vitka moc mi pomohl jak finančně tak i psychicky. Je to skvělý člověk a je moc milý za vše mu děkuji a doporučuji vám ho !

Absolutní spokojenost, komunikace na vysoké úrovni, spolehlivost, profesionální přístup.

Vítkovi jsem věřil i přes jeho nízký věk a jsem za to rád. Poradil mi se vším, co jsem potřeboval.

Vítek, má příjemné vystupování. Doporučil mi ho můj bratr, který je také klientem a na základě jeho doporučení jsem se s ním sešla. Našel mi řešení, které jsem přesně potřebovala. Jsem velice spokojená.

Naprostá spokojenost. Pan Procházka má příjemné jednání, je ochotný pomoct a nevidím důvod, proč bych ho nedoporučil dále.

S přístupem pana Procházky jsem velice spokojený. Opravdu pomáhá a nic zbytečně nenabízí. Určitě doporučím.

Na pana Procházku jsem dostal doporučení od syna. S navrženém řešením zajištění mého příjmu, majetku a penze jsem naprosto spokojen.

Vítek má moc milý a ochotný přístup. Vše okolo financí mi bylo srozumitelně vysvětleno. Byly mi vybrané produkty přímo na míru tak, jak jsem si představovala. Jsem nad míru spokojená.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.