ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Vít Procházka
Vít Procházka
  • Praxe: 6 let
  • Působnost: Písek,Praha 1
  • Počet referencí: 27

Oborové certifikace:

  • Penze, Pojištění
  • Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Vít Procházka

S Vítkovo prací jsem nadmíru spokojen. Má profesionální, leč přátelské vystupování. S čímkoliv potřebuji poradit, je ochotný se se mnou domluvit a naplánovat schůzku, kde detailně probíráme pro a proti různých finančních rozhodnutí, pojištění a investic. Vždy se snaží maximálně pomoci a s tím jsem velice spokojen.

Pan Vít Procházka má velice milý a vstřícný přístup, profesionálně poradí jak osobně,tak po telefonu. Vše řeší bezokladně. Jeho klientkou jsem již pátým rokem a naprostá spokojenost.

S prací pana Procházky jsem spokojená. Není co bych mu k profesi vyčetla.

S panem Procházkou spolupracuji třetím rokem a jsem plně spokojen. Jeho rady jsou vždy erudované a vystupování profesionální, setkání se však vždy nese v přátelském duchu. Zejména oceňuji, že mne pravidelně s předstihem upozorňuje na blížící se konce pojistných smluv a vždy už má připravenou vhodnější alternativu.

Vítek je milý člověk, který své práci rozumí, dělá jí svědomitě a spolehlivě. Umí vždy dobře poradit, všechno podrobně a srozumitelně vysvětlit. Má profesionální, ke každému individuální lidský přístup, což v dnešní době není vůbec samozřejmostí.

Ve spolupráci s Vítem Procházkou jsem již několik let. Pomohl mi začít výhodně investovat finance a zajistil nejvýhodnější služby u pojišťoven i bank. Po dlouhé době jsem našel někoho, na koho se mohu kdykoliv obrátit a má mou plnou důvěru. Pana Procházku velice doporučuji každému, kdo hledá na finančním trhu dlouhodobého rádce na vysoké úrovni.

S Vítkem jsme dlouhou dobu kamarádi. Nikdy na mě nezapomněl s radou ohledně investice či životního pojištění. Vždy spolu najdeme kompromis v možnostech splácení. Jeho přístup je naprosto profesionální a mohu ho vřele doporučit!

Jsem velmi spokojená s panem Procházkou. Výborná komunikace, pomůže, poradí, zařídí, vysvětlí. Doporučuji

MA VELICE PRIJEMNE VYSTUPOVANI JE OCHOTNY LASKAVY POMUZE VYRESIT KAZDOU SITUACI JSEM VELICE SPOKOJENA MUZU DOPORUCIT VSEM

Kontakt na Pana Procházku jsem dostal od kamaráda.....Po první schůzce se mi líbila spolupráce, hodně detailnější vysvětlí, Krásná domlouva a spousta věcí okolo.... které si hodně cením...jsem sním naprosto spokojený....Jak po telefonu nebo osobně mi ve všem poradí , vysvětlí co a jak ...no prostě strašná spokojenost 🙂je to skvělý chlap ,a jsem rád, že jsem dostal na Pana Procházku kontakt.

Moc děkuji své dceři, že mě doporučila p.Vitka moc mi pomohl jak finančně tak i psychicky. Je to skvělý člověk a je moc milý za vše mu děkuji a doporučuji vám ho !

Jsem plně spokojený, vše zařídí a poradí. Skvělá komunikace a ochota se přizpůsobit.

Pan Vít Procházka je velice milý a ochotný člověk. Jsem klientem čtvrtým rokem a nemůžu si stěžovat, když nastali problémy, hned byli napraveny, velice profesionální přístup. Pomohl s investicemi, pojištěním. Když něco potřebuji vím kam se obrátit.

Pan Procházka je skvělý. Poradí vysvětlí. Vždy se domluvíme na termínu schůzky a to mi vyhovuje. Je spokojena i má rodina a to mluví za vše. Těším se na další shledání. S jeho přístupem jsem naprosto spokojený. Je spolehlivý vše vyřídí. Profesionalita a osobní jednání je super. Jedině doporučuji.

U pana Procházky hodnotím skvělý přístup, výbornou komunikaci a spolehlivost. Doporučuji všem zájemcům.

Velmi ochotný a profesionální člověk,všem jiným ho doporučuji,nebudete litovat.

K panu Prochazkovi jsem se dostala na doporučení od velmi spojeného kolegy. Od prvního setkání má mou plnou důvěru. Vše vyřešil podle mých představ, k ničemu mne nepřesvědčoval, ale vždy se nabídkou trefil do mých požadavků. Je to velmi milý, vstřícný člověk, který rozumí své práci. Je vidět, že ho práce baví. Zároveň dokáže odhadnout možnosti a požadavky klienta. Jsem velmi spokojená a mohu všem jen doporučit.

S panem Procházkou jsem velice spokojená,komunikace na 1,ochota pomoci vyřídit, poradit s čímkoli potřebujete.Má velmi lidský i profesionální přístup zároveň. Mohu jen doporučit.

Jsem velmi spokojená s panem Procházkou. Je s ním dobrá komunikace, pomůže, poradí, zařídí. Když něčemu nerozumím, tak mi to vysvětlí - je to moc fajn. Je na něj spoleh.

S panem Procházkou jsem velice spokojená. Je spolehlivý, vždy mi poradí a vše mi srozumitelně vysvětlí.

Vítek má moc milý a ochotný přístup. Vše okolo financí mi bylo srozumitelně vysvětleno. Byly mi vybrané produkty přímo na míru tak, jak jsem si představovala. Jsem nad míru spokojená.

Na pana Procházku jsem dostal doporučení od syna. S navrženém řešením zajištění mého příjmu, majetku a penze jsem naprosto spokojen.

S přístupem pana Procházky jsem velice spokojený. Opravdu pomáhá a nic zbytečně nenabízí. Určitě doporučím.

Naprostá spokojenost. Pan Procházka má příjemné jednání, je ochotný pomoct a nevidím důvod, proč bych ho nedoporučil dále.

Vítek, má příjemné vystupování. Doporučil mi ho můj bratr, který je také klientem a na základě jeho doporučení jsem se s ním sešla. Našel mi řešení, které jsem přesně potřebovala. Jsem velice spokojená.

Vítkovi jsem věřil i přes jeho nízký věk a jsem za to rád. Poradil mi se vším, co jsem potřeboval.

Absolutní spokojenost, komunikace na vysoké úrovni, spolehlivost, profesionální přístup.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.