ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Veronika Šímová
Ing. Veronika Šímová
  • Praxe: 11 let
  • Působnost: Plzeň,Praha 1,Tábor
  • Počet referencí: 8

Oborové certifikace:

  • Investice, Úvěry
  • Pojištění, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Veronika Šímová

Slečna Šímová je profesionál s lidským přístupem a zkušenostmi podloženými znalostmi svého oboru. Ve všem mně vyšla maximálně vstříct abyla velmi milá. Díky za spolupráci.

Doporučuji služby slečny Šímové. Spolupracujeme spolu již delší dobu a řešili jsme spolu už více oblastí mých financí. Vždy naslouchala mým požadavkům a dokázala nabídnout řešení, která odpovídala mým přáním. Proto se těším na další spolupráci.

Se službami paní Ing. Šímové jsem byla velmi spokojená. Schůzka byla přátelská a naprosto profesionální. Vše mi bylo krásně vysvětleno, na veškeré mé otázky bylo zareagováno a důkladně zodpovězeno. S takto profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala. Proto paní Ing. Šímovou můžu jenom doporučit a kdykoliv budu mít s čímkoliv problém, vím, že se mohu obrátit na spolehlivého člověka.

Slečna Šímová mi byla doporučena a jsem za to ráda. Její přístup a jednání hodnotím velmi pozitivně. Umí naslouchat a současně rychle a v klidu reagovat na mé otázky. Správně vyhodnotí, jaký produkt odpovídá mé představě a možnostem. Na jednání je vždy připravená naprosto profesionálně. Nic nevnucuje, nabídne několik variant možných postupů. Jednání s ní je příjemné a důvěryhodné. Rozhodně se na ni obrátím i v budoucnu.

Osobni a mily pristup, ochotne a trpelive zodpovidani vsech mych dotazu a hledani idealniho reseni. Zatim naprosta spokojenost s tim, jak jsme produkty nastavily. Tesim se na dalsi spolupraci.

Se službami finanční poradkyně Veroniky Šímové jsem velmi spokojen. Pomohla mi s orientací ve finančním bludišti a pevně věřím i dobře investovat své těžce nabyté finanční prostředky.

Ve všech ohledech maximální spokojenost. Profesionální přístup, vstřícnost, vysvětlení i sebemenších nejasností.

Spolupráci se slečnou Veronikou Šímovou oceňuji velice kladně. V první řadě si vážím ochoty přizpůsobit čas našich schůzek dle mých omezených možností a dále také trpělivosti s hledáním řešení, které by zcela vyhovělo mým potřebám a požadavkům. Veškerá problematika mi vždy byla srozumitelně vysvětlena, proto jsem byla velice spokojena a pokud to bude možné, těším se na případnou další spolupráci v budoucnu.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.