ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Veronika Šímová
Ing. Veronika Šímová
  • Praxe: 12 let
  • Působnost: Praha 1,Plzeň
  • Počet referencí: 8

Oborové certifikace:

  • Pojištění, Úvěry
  • Penze, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Veronika Šímová

Se službami paní Ing. Šímové jsem byla velmi spokojená. Schůzka byla přátelská a naprosto profesionální. Vše mi bylo krásně vysvětleno, na veškeré mé otázky bylo zareagováno a důkladně zodpovězeno. S takto profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala. Proto paní Ing. Šímovou můžu jenom doporučit a kdykoliv budu mít s čímkoliv problém, vím, že se mohu obrátit na spolehlivého člověka.

Doporučuji služby slečny Šímové. Spolupracujeme spolu již delší dobu a řešili jsme spolu už více oblastí mých financí. Vždy naslouchala mým požadavkům a dokázala nabídnout řešení, která odpovídala mým přáním. Proto se těším na další spolupráci.

Spolupráci se slečnou Veronikou Šímovou oceňuji velice kladně. V první řadě si vážím ochoty přizpůsobit čas našich schůzek dle mých omezených možností a dále také trpělivosti s hledáním řešení, které by zcela vyhovělo mým potřebám a požadavkům. Veškerá problematika mi vždy byla srozumitelně vysvětlena, proto jsem byla velice spokojena a pokud to bude možné, těším se na případnou další spolupráci v budoucnu.

Slečna Šímová je profesionál s lidským přístupem a zkušenostmi podloženými znalostmi svého oboru. Ve všem mně vyšla maximálně vstříct abyla velmi milá. Díky za spolupráci.

Ve všech ohledech maximální spokojenost. Profesionální přístup, vstřícnost, vysvětlení i sebemenších nejasností.

Se službami finanční poradkyně Veroniky Šímové jsem velmi spokojen. Pomohla mi s orientací ve finančním bludišti a pevně věřím i dobře investovat své těžce nabyté finanční prostředky.

Osobni a mily pristup, ochotne a trpelive zodpovidani vsech mych dotazu a hledani idealniho reseni. Zatim naprosta spokojenost s tim, jak jsme produkty nastavily. Tesim se na dalsi spolupraci.

Slečna Šímová mi byla doporučena a jsem za to ráda. Její přístup a jednání hodnotím velmi pozitivně. Umí naslouchat a současně rychle a v klidu reagovat na mé otázky. Správně vyhodnotí, jaký produkt odpovídá mé představě a možnostem. Na jednání je vždy připravená naprosto profesionálně. Nic nevnucuje, nabídne několik variant možných postupů. Jednání s ní je příjemné a důvěryhodné. Rozhodně se na ni obrátím i v budoucnu.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.