ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Jan Grolmus
Jan Grolmus
  • Praxe: 7 let
  • Působnost: Praha 1,Klatovy,Plzeň
  • Počet referencí: 26

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Jan Grolmus

Velice ochotný, milý, dokáže se vším poradit. Vybere nejlepší řešení, neustále hlídá jestli je vše aktuální a nejlepší možné řešení. Každý rok spolu aktualizujeme portfolio. A se vším se na něj mohu obrátit.

Velmi sympatický a nápomocný poradce, se vším vždy pomůže, 100% spolehlivost a vždy se snaží vybrat nejlepší řešení dle osobních přání.

Honza je pečlivý s profesionálním přístupem. Rovněž velmi lidský se smyslem pro humor. Je mi kdykoliv k dispozici a vždy jsme našli rozumné a řešení k mojí spokojenosti.

Po předchozích nedobrých zkušenostech s finančními poradci jsme konečně našli člověka s profesionálním a zároveň lidským přístupem, který je ochoten a schopen vyřešit naše finanční potřeby k naší absolutní spokojenosti. V případě potřeby reaguje operativně a rychle. Panu Grolmusovi velmi děkujeme za jeho péči a těšíme se na mnoho dalších let pod jeho křídly.

Pojištění, úvěry, investuce a starosti s nimi spojené nejsou má parketa. Proto jsem moc vděčná panu Grolmusovi za "správcování" všech našich smluv. Vždy zpracoval a na míru přizpůsobil, co jsem potřebovala. Snažil se naplnit má očekávání profesionálně odvedené práce, nepřekročit mnou dané finanční limity, dodržet sjednané termíny či znovu vysvětlit výhody a nastavení sjednaných produktů. V krizových situacích (řešení pojistných škod) poradil postupy, zaslal kontakty. Smlouvy, v případě potřeby aktualizoval k mé spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Nemohla jsem si přát lepšího finančního poradce než je Honza. Vždy velmi milý, ochotný, všechno srozumitelně vysvětlil. Nikdy nenastal žádný problém, dokázal vybrat nejlepší nabídky, zařídil všechny potřebné věci a mně tím odpadly veškeré starosti. Určitě budu jeho služeb využívat i dále.

V dnešní době ohromné nabídky produktů není vůbec jednoduché se orientovat v tom, co je pro mě prospěšné a co naopak. Kord, když je můj obor naprosto jiný. Proto jsem spolupráci s Panem Grolmusem velmi uvítal. Hned, na první schůzce bylo jasně vidět, že je ve svém oboru velmi dobře orientován a jde mu zejména o klienta. Navíc musím vyzdvihnout jeho časovou flexibilitu. Kupříkladu, teď jsme řešil pojištění nového automobilu. Toto pojištění jsme dokázali vyřešit během pár minut ve večerních hodinách. Navíc, kdybych toto pojištění řešil sám, jistě bych zaplatil minimálně o 25% více, než když to zařizoval p. Grolmus. A to samé platí u řešení všech financí, které spolu řešíme. Jednoznačně spolupráce s p. Grolmusem vidím jako jeden z největších přínosů.

Honza je velice ochotný, milý, dokáže se vším poradit. I když mu napíše člověk večer bez problému odpoví a snaží se najít nějaké řešení. Neustále hlídá a ptá se jestli je vše aktuální a v pořádku. Lepšího poradce jsme si přát doma nemohli. Určitě doporučuji. Velké díky za péči a starost jakou Honza o své klienty má.

Pan Jan Grolmus je velmi vstřícný a pracovitý. Dokáže i to, co byste opravdu nečekali a hledí vždy na to, aby Vám ušetřil peníze, protože to je jeho práce a on chce, aby byl jeho klient spokojený. Vřele ho doporučuji.

Cíleně se zajímat o svět financí, na této úrovni, pro mě nikdy nebylo středem zájmů. Jsem proto nesmírně ráda, že jsem narazila na takového finančního poradce, jako je Honza. Poradil, vysvětlil, namaloval. A ikdyž z něj malíř jako byl Van Gogh nikdy nebude, je to jenom dobře - radit lidem jak nakládat se svými penězmi, to je oblast, ve které se vyzná. Usměvavý, trpělivý, ochotný vše zopakovat 3x. Nemohla jsem si vybrat lépe.

Mít přehled v moderní době finančních produktů je pro nováčky ale kolikrát i zaběhlé ekonomy docela problém. Jsem velice rád, že jsem mohl mít ze svého začátku po ruce poradce jako je Honza. Dokázal mi poradit a hlavně vysvětlit, jak to v dnešní době chodí, co by mi pomohlo, a hlavně vybrat z toho nepřeberného množství tu správnou volbu. V tuhle chvíli jsme společně byli schopni najít možnosti, jak upravit existující smlouvy, tak aby mi více vyhovovaly a také založit například nové spoření či investice. Honzu tedy můžu jedině doporučit, jak pro nováčky ve světě financí, tak i pro zkušenější.

S panem Grolmusem spolupracuji několik let. Rád pomůže, práce ho baví. Je velmi trpělivý a je s ním příjemná komunikace na profesionální úrovni. Hledá a nabízí řešení přesně na míru. Děkuji.

Děkuji mé kamarádce, která mě s p. Grolmusem spojila v těžké životní situaci, kterou velmi ochotně a vstřícně vyřešil k mému prospěchu. Kdykoliv se na něj můžu obrátit. Doporučuji.

Jsem velmi ráda, že jsem mohla Honzu poznat osobně. Vždy se vším ohledně financí ochotně pomůže. Práce ho baví a je vidět, že se v ní hodlá i nadále posouvat vpřed. Určité plus spatřuji i v časové flexibilitě a přizpůsobivosti. Jde mu zejména o dobro klienta. Navíc dokáže díky své povaze i takto, pro mě nudným věcem, dodat nevšednost a legraci.

Honza je naprostý profesionál a hlavně člověk na svém místě. Mohu se na něho kdykoliv obrátit a vždy zajistí vše, co je potřeba. Musím kromě zřízení potřebných pojištení vyzdvihnout hlavně hypotéku, kterou jsem díky Honzovi získala. Vybral tu nejlepší variantu a dnes tak mohu bydlet ve svém. Moc doporučuji!

Pan Grolmus je velice příjemný, sympatický, ochotný. Snaží se člověku vysvětlit vše tak aby to pro něj bylo srozumitelné. Velice mi pomohl. Vždy se na něj mohu s čímkoli obrátit a pomůže mi.

Ochota, trpělivost, vstřícnost, přátelský přístup, dravost při nenadálých komplikacích v jednání s institucemi a lidský pohled na řešení jednotlivých aspektů světa financí... To vše a mnohem více Vám nabídne spolupráce s tímto profesionálem, kterému záleží na tom, aby byl jeho klient spokojený. V dnešní době, kdy si nemůžu být jako laik jistý, komu můžu svěřit vlastní stránku financí, vřele doporučuji p.Grolmuse, který se za mě zdá být tou správnou volbou pro zajištění příjemných podmínek!

S Honzou je radost spolupracovat. Poměrně často měním práci, protože v IT je to nejlepší cesta na zvednutí peněz. Nikdy nebyl problém změnu v příjmech reflektovat v pojištění a úpravě spoření. Vždy je vše snadno a kvalitně vysvětleno, málokdy se musím na něco doptávat. Když už tomu tak je, jsou to vyloženě edge cases, nikdy to není opomenutí ze strany Honzy. Nedávno jsem se pustil do nomádění, to jsme taky zdárně vyřešili celoroční pojistkou s kompletním krytím dle mých potřeb. Na Honzu je prostě spoleh a neměnil bych za nikoho jiného!

S Honzou spolupracuji už několik let. Ať už jako se svým kolegou, tak poslední dobou, jako se svým finančním poradcem. Honza je velmi příjemný, ochotný, je radost se na něho obracet. Vždy skvěle poradí a hlavně pomůže. Lepšího finančního poradce jsem si nemohla vybrat.😊

Před rokem a půl jsem se snažila postavit na vlastní nohy. Získala jsem první pořádnou práci po škole. Vzhledem k tomu, že vše bylo nové, požádala jsem Honzu o pomoc s mými financemi, včetně spoření a pojištění. Jako nováček jsem měla mnoho dotazů, které Honza ochotně zodpověděl a vše vysvětlil. Cítím se tak mnohem jistější ohledně mé budoucnosti, protože mám pokryté snad vše, co dává smysl.

Honza je velmi ochotný a vstřícný finanční poradce. Vím že se na něj mohu 100% spolehnout a vždy mi pomůže co nejlépe. Jeho přístup je velmi přátelský a lidský. Mohu proto jen doporučit.

Finančního poradce Jana Grolmuse můžu vřele doporučit. Již jsem měla možnost s ním řešit řadu finančních záležitostí a jeho přístup byl vždy profesionální. Aktivně se mnou komunikoval o vývoji případného řešení. Byl vždy ochotný a vycházel mi časově vstříc.

Služby p. Honzy jsou na velmi profesionální úrovni. Zejména oceňuji srozumitelnost, ochotu, vstřícnost, orientaci na klienta a individuální přístup. Své práci a problematice finančního poradenství rozumí a lze mu důvěřovat, je vždy dostupný a schopen operativního řešení.

Honza a jeho odborné znalosti a schopnost naslouchat mi pomohly otevřít oči v mnoha finančních oblastech. Díky němu jsem se naučila lépe nakládat se svými finančními prostředky, což mi umožnilo naplánovat si splnění svých snů, jako například zajištění hypotéky a budoucího důchodu. Honzova extra péče, podpora a chytré a individuální řešení na míru jsou neocenitelné a já jsem velmi vděčná za jeho profesionální služby a skvělý přístup. Je vidět, že svoji práci dělá rád, rozumí tomu a myslí na své klienty. Víc takových finančních poradců!

Honza je jednoduše člověk na správném místě. Díky němu se mi konečně podařilo něco, co jsem dlouhou dobu odkládal, a to v klidu si sednout, zamyslet se nad svými aktuálními financemi a naplánovat si, co s nimi do budoucna. Jeho přehled umožní člověku ušetřit velkou porci času (troufnu si říct až stovky hodin), který by jinak strávil nad hledáním relevantních informací na internetu. Jeho profesionální, empatický, věcný přístup je něco, co člověk v dnešní době ocení. Honza nemaluje vzdušné zámky, říká věci tak, jak jsou a dělá maximum pro to, aby pro klienta našel to nejlepší možné řešení, ať už jde o investice, hypotéky, pojištění nebo cokoli jiného vás jen napadne. Mohu doporučit všemi deseti.

Jsem velmi spokojený z práce našeho finančního poradce. Jeho odbornost, ochota a schopnost poskytnout jasnou a přesnou radu nám pomohly lépe porozumět našim finančním možnostem a plánům pro budoucnost. Jsme s jeho službami velmi spokojeni.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.