ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Jan Grolmus
Jan Grolmus
  • Praxe: 6 let
  • Působnost: Plzeň,Praha 1,Klatovy
  • Počet referencí: 21

Oborové certifikace:

  • Pojištění, Investice
  • Penze, Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Jan Grolmus

Honza je velmi ochotný a vstřícný finanční poradce. Vím že se na něj mohu 100% spolehnout a vždy mi pomůže co nejlépe. Jeho přístup je velmi přátelský a lidský. Mohu proto jen doporučit.

S Honzou spolupracuji už několik let. Ať už jako se svým kolegou, tak poslední dobou, jako se svým finančním poradcem. Honza je velmi příjemný, ochotný, je radost se na něho obracet. Vždy skvěle poradí a hlavně pomůže. Lepšího finančního poradce jsem si nemohla vybrat.😊

Honza je naprostý profesionál a hlavně člověk na svém místě. Mohu se na něho kdykoliv obrátit a vždy zajistí vše, co je potřeba. Musím kromě zřízení potřebných pojištení vyzdvihnout hlavně hypotéku, kterou jsem díky Honzovi získala. Vybral tu nejlepší variantu a dnes tak mohu bydlet ve svém. Moc doporučuji!

Honza je velice ochotný, milý, dokáže se vším poradit. I když mu napíše člověk večer bez problému odpoví a snaží se najít nějaké řešení. Neustále hlídá a ptá se jestli je vše aktuální a v pořádku. Lepšího poradce jsme si přát doma nemohli. Určitě doporučuji. Velké díky za péči a starost jakou Honza o své klienty má.

Pan Grolmus je velice příjemný, sympatický, ochotný. Snaží se člověku vysvětlit vše tak aby to pro něj bylo srozumitelné. Velice mi pomohl. Vždy se na něj mohu s čímkoli obrátit a pomůže mi.

Před rokem a půl jsem se snažila postavit na vlastní nohy. Získala jsem první pořádnou práci po škole. Vzhledem k tomu, že vše bylo nové, požádala jsem Honzu o pomoc s mými financemi, včetně spoření a pojištění. Jako nováček jsem měla mnoho dotazů, které Honza ochotně zodpověděl a vše vysvětlil. Cítím se tak mnohem jistější ohledně mé budoucnosti, protože mám pokryté snad vše, co dává smysl.

S Honzou je radost spolupracovat. Poměrně často měním práci, protože v IT je to nejlepší cesta na zvednutí peněz. Nikdy nebyl problém změnu v příjmech reflektovat v pojištění a úpravě spoření. Vždy je vše snadno a kvalitně vysvětleno, málokdy se musím na něco doptávat. Když už tomu tak je, jsou to vyloženě edge cases, nikdy to není opomenutí ze strany Honzy. Nedávno jsem se pustil do nomádění, to jsme taky zdárně vyřešili celoroční pojistkou s kompletním krytím dle mých potřeb. Na Honzu je prostě spoleh a neměnil bych za nikoho jiného!

Ochota, trpělivost, vstřícnost, přátelský přístup, dravost při nenadálých komplikacích v jednání s institucemi a lidský pohled na řešení jednotlivých aspektů světa financí... To vše a mnohem více Vám nabídne spolupráce s tímto profesionálem, kterému záleží na tom, aby byl jeho klient spokojený. V dnešní době, kdy si nemůžu být jako laik jistý, komu můžu svěřit vlastní stránku financí, vřele doporučuji p.Grolmuse, který se za mě zdá být tou správnou volbou pro zajištění příjemných podmínek!

Jsem velmi ráda, že jsem mohla Honzu poznat osobně. Vždy se vším ohledně financí ochotně pomůže. Práce ho baví a je vidět, že se v ní hodlá i nadále posouvat vpřed. Určité plus spatřuji i v časové flexibilitě a přizpůsobivosti. Jde mu zejména o dobro klienta. Navíc dokáže díky své povaze i takto, pro mě nudným věcem, dodat nevšednost a legraci.

Děkuji mé kamarádce, která mě s p. Grolmusem spojila v těžké životní situaci, kterou velmi ochotně a vstřícně vyřešil k mému prospěchu. Kdykoliv se na něj můžu obrátit. Doporučuji.

S panem Grolmusem spolupracuji několik let. Rád pomůže, práce ho baví. Je velmi trpělivý a je s ním příjemná komunikace na profesionální úrovni. Hledá a nabízí řešení přesně na míru. Děkuji.

Mít přehled v moderní době finančních produktů je pro nováčky ale kolikrát i zaběhlé ekonomy docela problém. Jsem velice rád, že jsem mohl mít ze svého začátku po ruce poradce jako je Honza. Dokázal mi poradit a hlavně vysvětlit, jak to v dnešní době chodí, co by mi pomohlo, a hlavně vybrat z toho nepřeberného množství tu správnou volbu. V tuhle chvíli jsme společně byli schopni najít možnosti, jak upravit existující smlouvy, tak aby mi více vyhovovaly a také založit například nové spoření či investice. Honzu tedy můžu jedině doporučit, jak pro nováčky ve světě financí, tak i pro zkušenější.

V dnešní době ohromné nabídky produktů není vůbec jednoduché se orientovat v tom, co je pro mě prospěšné a co naopak. Kord, když je můj obor naprosto jiný. Proto jsem spolupráci s Panem Grolmusem velmi uvítal. Hned, na první schůzce bylo jasně vidět, že je ve svém oboru velmi dobře orientován a jde mu zejména o klienta. Navíc musím vyzdvihnout jeho časovou flexibilitu. Kupříkladu, teď jsme řešil pojištění nového automobilu. Toto pojištění jsme dokázali vyřešit během pár minut ve večerních hodinách. Navíc, kdybych toto pojištění řešil sám, jistě bych zaplatil minimálně o 25% více, než když to zařizoval p. Grolmus. A to samé platí u řešení všech financí, které spolu řešíme. Jednoznačně spolupráce s p. Grolmusem vidím jako jeden z největších přínosů.

Nemohla jsem si přát lepšího finančního poradce než je Honza. Vždy velmi milý, ochotný, všechno srozumitelně vysvětlil. Nikdy nenastal žádný problém, dokázal vybrat nejlepší nabídky, zařídil všechny potřebné věci a mně tím odpadly veškeré starosti. Určitě budu jeho služeb využívat i dále.

Cíleně se zajímat o svět financí, na této úrovni, pro mě nikdy nebylo středem zájmů. Jsem proto nesmírně ráda, že jsem narazila na takového finančního poradce, jako je Honza. Poradil, vysvětlil, namaloval. A ikdyž z něj malíř jako byl Van Gogh nikdy nebude, je to jenom dobře - radit lidem jak nakládat se svými penězmi, to je oblast, ve které se vyzná. Usměvavý, trpělivý, ochotný vše zopakovat 3x. Nemohla jsem si vybrat lépe.

Po předchozích nedobrých zkušenostech s finančními poradci jsme konečně našli člověka s profesionálním a zároveň lidským přístupem, který je ochoten a schopen vyřešit naše finanční potřeby k naší absolutní spokojenosti. V případě potřeby reaguje operativně a rychle. Panu Grolmusovi velmi děkujeme za jeho péči a těšíme se na mnoho dalších let pod jeho křídly.

Pan Jan Grolmus je velmi vstřícný a pracovitý. Dokáže i to, co byste opravdu nečekali a hledí vždy na to, aby Vám ušetřil peníze, protože to je jeho práce a on chce, aby byl jeho klient spokojený. Vřele ho doporučuji.

Velmi sympatický a nápomocný poradce, se vším vždy pomůže, 100% spolehlivost a vždy se snaží vybrat nejlepší řešení dle osobních přání.

Pojištění, úvěry, investuce a starosti s nimi spojené nejsou má parketa. Proto jsem moc vděčná panu Grolmusovi za "správcování" všech našich smluv. Vždy zpracoval a na míru přizpůsobil, co jsem potřebovala. Snažil se naplnit má očekávání profesionálně odvedené práce, nepřekročit mnou dané finanční limity, dodržet sjednané termíny či znovu vysvětlit výhody a nastavení sjednaných produktů. V krizových situacích (řešení pojistných škod) poradil postupy, zaslal kontakty. Smlouvy, v případě potřeby aktualizoval k mé spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Honza je pečlivý s profesionálním přístupem. Rovněž velmi lidský se smyslem pro humor. Je mi kdykoliv k dispozici a vždy jsme našli rozumné a řešení k mojí spokojenosti.

Velice ochotný, milý, dokáže se vším poradit. Vybere nejlepší řešení, neustále hlídá jestli je vše aktuální a nejlepší možné řešení. Každý rok spolu aktualizujeme portfolio. A se vším se na něj mohu obrátit.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.