ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Jakub Ottenschläger
Ing. Jakub Ottenschläger
  • Praxe: 13 let
  • Působnost: Praha 1,Plzeň
  • Počet referencí: 7

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Jakub Ottenschläger

Přátelský a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.

Jakub mi v přátelské atmosféře nabídl různé produkty na míru a všechno vysvětlil. S výběrem jsem zatím spokojen. U Jakuba musím pochválit jeho zápal pro věc a díky tomu jsem si všiml i jeho čím dál většího přehledu ze světa financí, dokáže tak zhodnotit i "out of the box" možnosti a porovnat je s klasickou nabídkou. Taky vím, že se na něho mohu kdykoli obrátit s dotazem. Proto mohu jen doporučit.

Jakub je profesionál na svém místě a je na něj spolehnutí. Hledá vždy co nejlepší řešení dané situace, ochotně a srozumitelně zodpovídá všechny mé otázky. Setkávám se z jeho strany se vstřícným a flexibilním přístupem i v situacích, které je potřeba řešit rychle. O klienta ale pečuje i v dlouhodobé perspektivě, aktivně si udržuje přehled o klientových produktech a případně ověřuje, jestli by bylo vhodné podniknout nějaké kroky. V otázkách financí má moji důvěru.

S panem Jakubem jsem se seznámila díky doporučení své dlouholeté kamarádky. Hledala jsem vhodné pojištění pro domácnost a nebyla si zde jistá, jaké vybrat. Pan Jakub se mnou strávil nemalou část času, vše ochotně vysvětluje a dává různé příklady. Jelikož jsem v této době nechtěla nic drahého, dokázal uznat moji situaci a nenutil nic předřazeného, jako se to stává přímo u jednotlivých bank. Jeho skvělý výběr se potvrdil o rok později při pojistné události požáru. Vše proběhlo na jedničku a nad očekávání rychle, na rozdíl od mých známých při podobné události. Když jsem zjišťovala, zda se nedaji některé smlouvy sehnat levnější a výhodnější, musela jsem ocenit výběr. I konkurence uznala, že mě smlouvy jsou lepší, než co můžou nabídnout. Spolupráce s panem Jakubem je vždy příjemná a přichází často s novými návrhy na změny, ale zároveň dává široký prostor pro možnosti, požadavky a potřeby klienta. Vždy se na něj ráda obracím. Svůj čas dokáže věnovst v akutní situaci i v pozdních nočních hodinách.

Spolupráci s Jakubem mohu jen doporučit. Všechny mé otázky pokaždé uspokojivě zodpoví a stejně tak vyřídí i mé požadavky u třetích stran. Při výběru produktu zohledňuje současná i budoucí hlediska a vždy společně vybereme řešení přesně na míru. Samozřejmostí je dlouhodobá spolupráce, díky které je do mé finanční strategie neustále promítnuta aktuální situace.

Jakub je profesionál. Pravidelně se scházíme, vždy si ve velmi přátelské atmosféře popovídáme o tom, co je nového, díky čemuž snadno porozumí vývoji mojí životní situaci. Následně navrhne produkty, případně úpravu nastavení dříve zřízených produktů. Vždy spolu navržené řešení prodiskutujeme a když s návrhem souhlasím, tak jej aplikujeme. S řešeními jsem doposud vždy spokojený, jako největší přidanou hodnotu vidím vybudovaný vztah.

Přátelský, ochotný, spolehlivý.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.