ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Milan Spurný
Milan Spurný
  • Praxe: 11 let
  • Působnost: Zlín,Brno
  • Počet referencí: 36

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Milan Spurný

Milan je člověk na svém místě. Jde vidět, že ho jeho práce baví a hlavně ví, co dělá. Je vždy připraven poradit, vše vysvětlit a vyřešit jakýkoli problém. Oceňuji jeho velmi profesionální jednání, osobní přístup a nadšení. S jakoukoli otázkou ohledně financí půjdu vždy za ním.

Spokojenost nad míru, komunikace vysvětlení vše v pořádku. DĚKUJI

S panem Spurným jsme řešili celou naši rodinnou situaci a také hodně specifické podmínky pro životní pojištění. Dobře nám poradil, vše nám nastavil, ochotně radí a pomáhá dál. Vřele doporučuji!

S panem Spurným jsem opakovaně řešila úrazové pojistky. Kdykoliv jsem zavolala byl ochoten poradit. Trpělivě reagoval na mé dotazy, když slíbil, že se ozve později, vždy tomu tak bylo. Je odborník na svém místě, můžu svým známým jen doporučit.

Super jednání i domluva. Můžu jen doporučit.

S Milanem Spurným spolupracuji k mé velké spokojenosti několik let, poradí, vysvětlí, nastaví rozumné podmínky pojištění pro celou rodinu tak, aby se neplatilo zbytečně, ale byly pokryty veškerá rizika. Ochotný, pečlivý, pracovitý, profesionální - rozhodně doporučuji !!!

S Milanem se perfektně komunikuje, vždy mi vše srozumitelně vysvětlil. Jako jedinému člověku mu důvěřuji, že má v prvé řadě zájem o to mi opravdu pomoci a výdělek je až příjemný bonus. Své práci očividně rozumí a baví ho. Přistupuje k lidem individuálně a i když jsem se vyptával poněkolikáté na tu stejnou věc, byl se mnou trpělivý. Rozhodně s ním budu spolupracovat i do budoucna.

Pokud chcete myslet na budoucnost, chcete řešit své finance, je to pro vás nové a jste znalostmi co se právě financí týče nepolíbení, tak byste měli oslovit právě p. Milana Spurného. Domluví se s vámi na termín, který Vám vyhovuje, probere s Vámi všechny možnosti, které individuálně přizpůsobí Vašim možnostem. Zodpoví všechny vaše otázky, pochybnosti a znovu vám všechno klidně vysvětlí ještě jednou. Velmi dobrá zkušenost, doporučuji!

Skvela komunikace s panem Spurnym, vse dopodrobna vysvetli a doporuci idealni reseni. At uz v oblasti pojisteni nebo zajisteni financni na budoucnost. Mohu doporucit.

Dlouholetá zkušenost s Milanem, je ochotný,spolehlivý, vždy se vším poradí a dopodrobna vysvětlí a vše co jsem potřeboval zařídil. Profesionální přístup, ochotný sejít se kdykoliv. Mohu jen doporučit.

Kvalitní, rychlý a profesionální přístup. Klientům nic nevnucuje, ale naslouchá jejich potřebám, požadavkům a podle toho analyzuje situaci na trhu. Mohu jen doporučit.

Pan Spurný je velice flexibilní poradce, který mi dokázal vysvětlit, jak nejlépe zhodnotit peníze a našetřit si (nejen) na důchod.

S Milanem se znám již několik let a za tu dobu jsme spolu řešili různé záležitosti. Vím, že se na jeho rady můžu spolehnout, ať už se jedná o různé druhy pojištění, spoření či úvěr, a že mé potřeby jako klienta pro něj budou prioritou. Milan své práci rozumí, baví ho a jeho přístup je vždy profesionální.

Profesionální, orientovaný, ochotný, flexibilní, rychlý, doporučuji.

S panem Spurným se mi velice dobře spolupracovalo. Má výborný přehled o financích a finančních produktech, přičemž svým klientům dokáže poradit "na míru", tedy hledá nejlepší řešení pro konkrétního člověka v jeho životní situaci. Mohu jen doporučit.

Jojo, Milan je sympatický, milý, atd... Co je ale snad důležitější: že nám sehnal hypotéku s neřestně nízkým úrokem (oproti konkurenci, samozřejmě). A to se počítá :-)

S Milanem jsme řešili úrazové pojištění a vše proběhlo naprosto v pořádku. Vždycky si na Vás najde čas a vše vám hned vysvětlí. Jednoznačně doporučuji.

Pro mě osobně bylo velice složité se zorientovat na finančním trhu a proto, když mi Milan nabídl pomocnou ruku, neváhal jsem ani chvíli! Všechno mi dopodrobna vysvětlil a společně jsme našli produkty, které mi vyhovují nejvíce!

S Milanem jsem velice spokojený. Vždy pro mne najde nejlepší možné řešení. Vše mi ochotně vysvětlí a s čímkoli poradí. Jeho služby jsem doporučil již mnoha svým kamarádům.

Milana Spurného mohu jenom doporučit. Řešili jsme jak úrazové pojištění tak investice a vše proběhlo v naprostém pořádku, rychle a k mojí maximální spokojenosti. Vždy mi vhodně poradí, ale hlavně s klidem přetrpí mé neustálé vyptávání a rozebírání detailů, nekonečné kombinace a varianty, které si navymýšlím. A tohoto přístupu si opravdu vážím. Práci nebere jen jako práci, ale opravdu ho baví a proto ten přístup je takový jaký je.

Milana Spurného známe již řadu let. Je náš finanční poradce. Dlouho jsme hledali dobrého finančního poradce a až s Milanem jsme spokojení. Vždy nám vše dobře vysvětlí, nabídne opravdu to nejlepší. Po čase se vždy sejdeme, vše zhodnotíme a probereme aktuálí situace. Rozhodně ho můžeme doporučit.

Pan Spurný je profesionál ve svém oboru, vždy ochotný klientovi poradit ve všech svízelných životních situacích. Vždy mi vše trpělivě a jednoduše vysvětlil a žádná má otázka pro něj nebyla hloupá. Naopak se díky němu lépe orientuji na finančním trhu, své finance mám více pod kontrolou a věřím, že při jakékoliv životní změně se na něj mohu s důvěrou obrátit.

Super přístup, komunikace, informace. Rady i flexibilita top.Důvěra. DOPORUČUJU..

S Milanem je vždy radost spolupracovat. Kontaktovala jsem jej opětovně, neboť jsem potřebovala řešit nově vzniklou situaci. Jednání probíhá ve velmi příjemné atmosféře, je milý, dokáže zodpovědět veškeré otázky, má přehled o mých smlouvách a situacích, které je třeba řešit. Vždy dobře poradí. Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit. Díky a těším se na další spolupráci.

S p. Spurným jsem nadmíru spokojen, vždy mi poradil a pomohl s řešením dané situace. Rozhodně doporučuji.

S Milanem jsem vždy a při každé příležitosti spokojený. Vždy mi poradí , vysvětlí a sjedná nejlepší podmínky, které jinde nenajdu. Určitě doporučuji.

S Milanem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Ochotný, rychlé zkontaktovani. Umí naslouchat a pak vám poradí produkt na míru. Přitom nevnucuje. Dobře a srozumitelně vše vysvětlí. Můžu jen doporučit.

Profesionál, který dokáže vše velmi lidsky vysvětlit, objasnit a hlavně poradit. Naprostá spokojenost.

Pan Spurný je profesionální, komunikativní, milý a přátelský. Je vidět, že ho práce skutečně baví. Skvěle mi poradil ohledně investic, podrobně vysvětlil jednotlivé produkty a jejich rozdíly a zodpověděl všechny moje otázky. Tohoto přístupu si moc vážím. Moc děkuji za spolupráci a mohu jen doporučit.

Milanove služby spoločne s manželkou využívame už niekoľko rokov. Po absolvovaní vysokej školy nám pomohol s finančným plánom na dôchodok a s nastavením životnej poistky. Pri zmene finančnej situácie nám pomohol s úpravou spomenutých služieb. Zatiaľ máme pozitívne skúsenosti.

Milan Spurný pôsobí veľmi profesionálne a jeho znalosti sú na vysokej úrovni. S jeho prácou som veľmi spokojný. Na schôzkach vždy rád vysvetlí a poradí a navrhne individuálne riešenie na základe mojich potrieb. Môžem len doporučiť.

S panem Spurným jsem byla moc spokojena. Poradil a dopodrobna vysvětlil, na co je důležité se pojistit a proč. Když nastala nová životní situace (narození dítěte), neváhal a v pojištění udělal rozumné změny. Umí poradit také v oblasti investic, kam je vhodné ukládat peníze a spořit v dnešní době. Určitě doporučuji.

Milana můžu vřele doporučit. Jeho přístup je velmi profesionální a hlavně lidský, což je pro mě, jako klienta velmi důležité. Je vždy ochoten poradit. Svoji práci odvádí spolehlivě a svědomitě.

Milan je člověk s nadhledem a se zájmem o věc. Jde vidět, že ví co dělá a vždy mi dobře poradil. Pár "poradců" mi už prošlo rukama a Milan je první, u kterého věřím, že jeho prioritním zájmem je nejlepší produkt pro mne a mou rodinu k aktuálnímu možnému stavu a ne motivace nejvyšší možnou provizí od instituce, která daný produkt nabízí. Díky za super spolupráci, která bude určitě pokračovat jak u mne, mojí ženy a samozřejmě u našich dětí.

Kvalitní, rychlý a profesionální přístup, mladistvý nadhled.Svym klientům nevnucuje nýbrž naslouchá jejich potřebám, požadavkům a podle toho analyzuje situaci.Ma přátelske a kamarádské jednání,což je prijmym a žádoucím prvkem v komunikaci.Za mě top poradce.Mohu jen doporučit obzvláště náročným klientům 👍

S Milanem se znám delší dobu a jsem s jeho poradenstvím velmi spokojený. Skvěle se orientuje ve finančních produktech a každá schůzka s ním je profesionální i zábavná. Pravidelně se stará o mé finance a poradil mi, jak chytře investovat. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.