ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Milan Spurný
Milan Spurný
  • Praxe: 8 let
  • Počet referencí: 12

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Milan Spurný

S Milanem se znám již několik let a za tu dobu jsme spolu řešili různé záležitosti. Vím, že se na jeho rady můžu spolehnout, ať už se jedná o různé druhy pojištění, spoření či úvěr, a že mé potřeby jako klienta pro něj budou prioritou. Milan své práci rozumí, baví ho a jeho přístup je vždy profesionální.

Kvalitní, rychlý a profesionální přístup. Klientům nic nevnucuje, ale naslouchá jejich potřebám, požadavkům a podle toho analyzuje situaci na trhu. Mohu jen doporučit.

Pokud chcete myslet na budoucnost, chcete řešit své finance, je to pro vás nové a jste znalostmi co se právě financí týče nepolíbení, tak byste měli oslovit právě p. Milana Spurného. Domluví se s vámi na termín, který Vám vyhovuje, probere s Vámi všechny možnosti, které individuálně přizpůsobí Vašim možnostem. Zodpoví všechny vaše otázky, pochybnosti a znovu vám všechno klidně vysvětlí ještě jednou. Velmi dobrá zkušenost, doporučuji!

S Milanem se perfektně komunikuje, vždy mi vše srozumitelně vysvětlil. Jako jedinému člověku mu důvěřuji, že má v prvé řadě zájem o to mi opravdu pomoci a výdělek je až příjemný bonus. Své práci očividně rozumí a baví ho. Přistupuje k lidem individuálně a i když jsem se vyptával poněkolikáté na tu stejnou věc, byl se mnou trpělivý. Rozhodně s ním budu spolupracovat i do budoucna.

Milan je člověk na svém místě. Jde vidět, že ho jeho práce baví a hlavně ví, co dělá. Je vždy připraven poradit, vše vysvětlit a vyřešit jakýkoli problém. Oceňuji jeho velmi profesionální jednání, osobní přístup a nadšení. S jakoukoli otázkou ohledně financí půjdu vždy za ním.

Milana Spurného mohu jenom doporučit. Řešili jsme jak úrazové pojištění tak investice a vše proběhlo v naprostém pořádku, rychle a k mojí maximální spokojenosti. Vždy mi vhodně poradí, ale hlavně s klidem přetrpí mé neustálé vyptávání a rozebírání detailů, nekonečné kombinace a varianty, které si navymýšlím. A tohoto přístupu si opravdu vážím. Práci nebere jen jako práci, ale opravdu ho baví a proto ten přístup je takový jaký je.

Spokojenost nad míru, komunikace vysvětlení vše v pořádku. DĚKUJI

S Milanem se znám delší dobu a jsem s jeho poradenstvím velmi spokojený. Skvěle se orientuje ve finančních produktech a každá schůzka s ním je profesionální i zábavná. Pravidelně se stará o mé finance a poradil mi, jak chytře investovat. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Kvalitní, rychlý a profesionální přístup, mladistvý nadhled.Svym klientům nevnucuje nýbrž naslouchá jejich potřebám, požadavkům a podle toho analyzuje situaci.Ma přátelske a kamarádské jednání,což je prijmym a žádoucím prvkem v komunikaci.Za mě top poradce.Mohu jen doporučit obzvláště náročným klientům 👍

Milan je člověk s nadhledem a se zájmem o věc. Jde vidět, že ví co dělá a vždy mi dobře poradil. Pár "poradců" mi už prošlo rukama a Milan je první, u kterého věřím, že jeho prioritním zájmem je nejlepší produkt pro mne a mou rodinu k aktuálnímu možnému stavu a ne motivace nejvyšší možnou provizí od instituce, která daný produkt nabízí. Díky za super spolupráci, která bude určitě pokračovat jak u mne, mojí ženy a samozřejmě u našich dětí.

Milana můžu vřele doporučit. Jeho přístup je velmi profesionální a hlavně lidský, což je pro mě, jako klienta velmi důležité. Je vždy ochoten poradit. Svoji práci odvádí spolehlivě a svědomitě.

S panem Spurným jsem byla moc spokojena. Poradil a dopodrobna vysvětlil, na co je důležité se pojistit a proč. Když nastala nová životní situace (narození dítěte), neváhal a v pojištění udělal rozumné změny. Umí poradit také v oblasti investic, kam je vhodné ukládat peníze a spořit v dnešní době. Určitě doporučuji.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.