ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Milan Spurný
Milan Spurný
  • Praxe: 7 let
  • Počet referencí: 10

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Milan Spurný

Pokud chcete myslet na budoucnost, chcete řešit své finance, je to pro vás nové a jste znalostmi co se právě financí týče nepolíbení, tak byste měli oslovit právě p. Milana Spurného. Domluví se s vámi na termín, který Vám vyhovuje, probere s Vámi všechny možnosti, které individuálně přizpůsobí Vašim možnostem. Zodpoví všechny vaše otázky, pochybnosti a znovu vám všechno klidně vysvětlí ještě jednou. Velmi dobrá zkušenost, doporučuji!

S Milanem se perfektně komunikuje, vždy mi vše srozumitelně vysvětlil. Jako jedinému člověku mu důvěřuji, že má v prvé řadě zájem o to mi opravdu pomoci a výdělek je až příjemný bonus. Své práci očividně rozumí a baví ho. Přistupuje k lidem individuálně a i když jsem se vyptával poněkolikáté na tu stejnou věc, byl se mnou trpělivý. Rozhodně s ním budu spolupracovat i do budoucna.

Milan je člověk na svém místě. Jde vidět, že ho jeho práce baví a hlavně ví, co dělá. Je vždy připraven poradit, vše vysvětlit a vyřešit jakýkoli problém. Oceňuji jeho velmi profesionální jednání, osobní přístup a nadšení. S jakoukoli otázkou ohledně financí půjdu vždy za ním.

Milana Spurného mohu jenom doporučit. Řešili jsme jak úrazové pojištění tak investice a vše proběhlo v naprostém pořádku, rychle a k mojí maximální spokojenosti. Vždy mi vhodně poradí, ale hlavně s klidem přetrpí mé neustálé vyptávání a rozebírání detailů, nekonečné kombinace a varianty, které si navymýšlím. A tohoto přístupu si opravdu vážím. Práci nebere jen jako práci, ale opravdu ho baví a proto ten přístup je takový jaký je.

Spokojenost nad míru, komunikace vysvětlení vše v pořádku. DĚKUJI

S Milanem se znám delší dobu a jsem s jeho poradenstvím velmi spokojený. Skvěle se orientuje ve finančních produktech a každá schůzka s ním je profesionální i zábavná. Pravidelně se stará o mé finance a poradil mi, jak chytře investovat. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Kvalitní, rychlý a profesionální přístup, mladistvý nadhled.Svym klientům nevnucuje nýbrž naslouchá jejich potřebám, požadavkům a podle toho analyzuje situaci.Ma přátelske a kamarádské jednání,což je prijmym a žádoucím prvkem v komunikaci.Za mě top poradce.Mohu jen doporučit obzvláště náročným klientům 👍

Milan je člověk s nadhledem a se zájmem o věc. Jde vidět, že ví co dělá a vždy mi dobře poradil. Pár "poradců" mi už prošlo rukama a Milan je první, u kterého věřím, že jeho prioritním zájmem je nejlepší produkt pro mne a mou rodinu k aktuálnímu možnému stavu a ne motivace nejvyšší možnou provizí od instituce, která daný produkt nabízí. Díky za super spolupráci, která bude určitě pokračovat jak u mne, mojí ženy a samozřejmě u našich dětí.

Milana můžu vřele doporučit. Jeho přístup je velmi profesionální a hlavně lidský, což je pro mě, jako klienta velmi důležité. Je vždy ochoten poradit. Svoji práci odvádí spolehlivě a svědomitě.

S panem Spurným jsem byla moc spokojena. Poradil a dopodrobna vysvětlil, na co je důležité se pojistit a proč. Když nastala nová životní situace (narození dítěte), neváhal a v pojištění udělal rozumné změny. Umí poradit také v oblasti investic, kam je vhodné ukládat peníze a spořit v dnešní době. Určitě doporučuji.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.