ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Bc. Karel Malák
Bc. Karel Malák
  • Praxe: 15 let
  • Počet referencí: 65

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Bc. Karel Malák

Velice ráda poděkuji panu Karlu Malákovi za skvěle odvedenou práci v oboru finančního poradce, je velice laskavý, vstřícný s profesionálním přístupem, velice obdivuji jeho rychlé jednání, kdy si udělal čas i víkendu a pomohl mi v uzavření životního pojistění a refinancování půjček za skvělých podmínek s minimálním finančním zatížením, těším se na další spolupráci s ním a vřele doporučuji a neměnila bych, mockrát děkuji...

Rád bych zde poděkoval panu Malákovi za jeho služby. Jedná se asi o jediného finančního poradce kterého znám co opravdu poradí a nejde mu jen o jeho zisk. Vážím si Vašich služeb a jsem rád že Vás znám.

Pan Malák je neskutečně vstřícný a optimistický člověk.Má obrovský přehled a znalosti ve svém oboru.Je velice pečlivý a trpělivý. Jsem ráda, že jsem ho poznala a mohu ho všem vřele doporučit.

S panem Kájou Malákem spolupracuji už dlouho. Je to takové sluníčko, které vždy poradí a přesně dle požadavků zákazníka nastaví kteroukoliv pojistnou smlouvu. Říká se, čert nikdy nespí.... No pan Malák asi také ne, je kdykoliv k dispozici s radami atd. Velké díky a víc takových finančních poradců...!

Naprosto spokojen. Bomba. Vřele doporučuji.

Pan Malák mi zprostředkoval uzavření rizikového životního pojištění pro mého syna. Díky detailní znalosti pojistného trhu a nabízených produktů nám dokázal najít pro nás optimální variantu. Předpokládám, že služeb pana Maláka využiji i v budoucnu při optimalizaci dalších pojistných produktů.

S prací pana Maláka jsme velmi spokojeni. Vše vyřešil, co jsme potřebovali k naší plné spokojenosti. Jsme domluveni i na další spolupráci.

Vše podrobně vysvětleno i v detailech, příjemné vystupování a pěkné prostředí. Veliká spokojenost.

Tento poradce mi pomohl vyřešit všechny otázky týkající se financí a vřele ho všem dalším doporučuji. Ráda s ním pracuji. Je milý a hodný.

Neuvěřitelně pohotový, vstřícný. Překvapil mě rozsahem vědomostí, schopností odpovědět na jakoukoliv otázku. První poradce , se kterým jsem necítila žádný tlak. Naprosto přirozený a příjemný . Vřele všem doporučuji.

S timto poradcem uz spolupracuji 2,5 roku a mám s ním ty nejlepši zkušenosti dakáže poradit a vyřešit každou finanční otazku,má profesionalni a milí přistup nemám s ním žadný problém vřele každému doporučuji

Tento poradce je prostě užasný člověk vždy kdyš mám nějaký problém tak se snaží co v nejkratší době ho vyřešit.Má profesionální a milí přístup je nevtíraví a nevývíjí žádný nátlak.Už spolupracujeme spolu 2,5roku a vím že jinýho poradce si domu nevpustím každýmu vřele doporučuji

Pan Karel Malák je mladý, dynamický člověk, který si vás získá hned při prvním kontaktu. Má neuvěřitelnou orientaci na finančním trhu. Skvěle poradí a vybere tu nejvýhodnější variantu, která sedí na daného člověka. Má milí, nevnucený přístup. Mohu jen doporučit!!

Jednání s finančním poradcem p. Malákem bylo výborné a opravdu na profesionální úrovni. Poradce má široký přehled v nabízených produktech.

S finančním poradcem K. Malákem spolupracuje celá má rodina a jsme s jeho službami nadmíru spokojení. Mohu jen vřele doporučit !

Dobře odvedená práce, kvalita, rychlost a preciznost. Děkuji za velmi vstřícný přístup a trpělivost při vysvětlování daných témat.

S finančním poradcem Karlem Malákem jsem naprosto spokojen. V každém ohledu vyjde vstříc a poradí ve všem, co potřebuji. Vždy poradí a řekne o nových produktech a snaží se, aby vše bylo uděláno co nejlépe a aby klient byl nadmíru spokojen.

Vřele doporučuji. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Celkový rozhled K. Maláka mě utvrdil ve výhodách, které se týkaly mého jednání.

S prací pana Maláka jsem velmi spokojen. Jeho přístup k jednání je super. Mohu mu v tomto směru důvěřovat a spolehnout se na něj.

Maximální spokojenost, s panem Malákem spolupracuji téměř 5 let. Vždy mi vstřícně se vším okamžitě pomohl a poradil, má velký přehled o finančním trhu. Je velmi milý a přirozený. Tohoto poradce nehodlám měnit. Všem vřele doporučuji!!!

Doporučuji, má velký přehled a otevřel mi v mnoha věcech oči. Pomohl mi vyřešit všechny otázky týkající se financí. Má velmi přátelské jednání. Dobrého a upřímného člověka v tomto oboru těžko najdete, ale Karel Malák má moji důvěru.

Měl jsem možnost poznat Káju jinde než v jeho kanceláři. Bylo to ve fitku. Cvičíte si takhle svoje série a mezi nimi koukáte občas po lidech. Někteří se mračí, jiní se bezmyšlenkovitě a s pohledem do zdi šourají po fitku a pak je tu malá hrstka lidí, co se těší na další sérii a mají úsměv na rtech. Rádi trénink berou jako výzvu ke zlepšení. Optimismus. A do téhle hrstky lidských povah patří i Kája. Stejný je pak i jeho přístup k Vašim financím a zajištění, což je v tomto segmentu také dost vzácné. Tento optimistický člověk Vám chce doopravdy a naplno pomoci, optimalizovat a vylepšovat.

Velká spokojenost, příjemné jednání, vše dobře vysvětleno, všem doporučuji !

Profesionální přístup, příjemné chování - prostě originální finanční poradce, vřele doporučuji.

Jednání bylo velice příjemné, profesionální přístup. Pan Malák mi sdělil veškeré informace i ty méně hezké a pomohl mi vybrat pro mě nejlepší řešení. Děkuji a doporučuji.

Jsem velmi spokojená, příjemné jednání s lidmi. Z jakéhokoliv pohledu si nemohu stěžovat, mohu jen vřele doporučovat.

Pan Malák mi byl přínosem, vše mi hezky vysvětlil. Spokojenost. Oceňuji jeho pečlivou přípravu. Doporučuji.

S finančním poradcem Karlem Malákem spolupracujeme déle než 3 roky. Je to velmi schopný, spolehlivý a příjemný člověk. Má obrovské znalosti ve svém oboru a naštěstí nevyvíjí tlak, který je charakteristický pro osoby, zabývající se touto či podobnou činností. Jsem maximálně spokojena s prací a výsledky pana Maláka a opravdu vřele doporučuji všem, kteří potřebují v této oblasti pomoc či pouze doplnit informace. Je to člověk na svém místě.

Jednání bylo velice příjemné a těším se na další spolupráci. Mohu vřele doporučovat. Přeji hodně spokojených klientů.

Pan Karel Malák mi z hlediska poradenství ve finančních službách vyšel maximálně vstříc a díky své zkušenosti a flexibilitě nastavil a poradil v tuto chvíli velmi zajímavé produkty, které mne mohou z hlediska dlouhodobého horizontu velmi dobře zajistit na stáří.

S panem Malákem byla skvělá spolupráce a doufám, že bude trvat i do budoucna.

S panem Malákem spolupracujeme pár měsíců a jsme s ním velmi spokojení. Vše nám vysvětlil a zařídil, takže jsme nemuseli nikde "lítat". Doufáme, že naše spolupráce bude trvat dlouho a pan Malák se stane naším přítelem. Doporučujeme ho každému, kdo chce pomoct a poradit. :-)

Slečnu Nicol DOMÍNOVOU znám několik let , jak soukromě , tak jako naprosto úžasného odborníka ve všech otázkách financí , či pojištění . Mohu se na ní vždy spolehnout a hlavně - věřit jí . Což je k nezaplacení . Její vystupování je příjemné , osobní a milé . Řeč a vysvětlení problému , žádosti , změny je srozumitelná , trpělivá . Její rozhled a znalosti jsou velmi široké . Všem mohu slečnu Nicol doporučit a děkuji jí za vše .

Spolupracujeme již 7 let a vždy mi byl p. Malák plně k dispozici a toho já si velice vážím. Mít vlastního makléře je v dnešní době velice komfortní a úsporné řešení. Doporučuji využívat těchto služeb!

Naprostá 100% spokojenost. Určitě doporučuji.

Díky p. Malákovi jsem velmi získal nabídku pov. ručení na mé vozy a vždy s výrazně levnější nabídkou než byla u konkurence, nehledě na obrovskou úsporu času a osobní přístup. Děkuji!

Jednání s finančním poradcem Karlem Malákem proběhlo v příjemné atmosféře, jeho přístup byl profesionální a přátelský.

Jednání s mým finančním poradcem K. Malákem splnilo mé očekávání. Ušetřil mi vážně spoustu peněz. Konzultace s ním byly maximálně přínosné. Těším se na další spolupráci. Doporučuji.

Super spolupráce. Vždy mi p. Malák vyhoví, je na něj spolehnutí, více takových lidí v tomto oboru a svět by byl mnohem jednodušší.

Profesionální jednání,vše přehledně a jasně vysvětleno.

Byli jsme velice spokojení s finančním poradcem Karlem Malákem, ochotně nám vše vysvětlil a poradil. Vše, co jsme si přáli, zahrnul do finančních produktů. Jsme spokojení! Děkujeme.

Jsem velice spokojená, dobré jednání a slušnost.

Byl jsem velice spokojen s profesionálním přístupem pana K. Maláka. Moc mi pomohlo jeho vstřícné jednání i po mé pracovní době, což bylo pro mě velice důležité. Byl jsem překvapen jeho rozsahem znalostí v oboru pojišťovnictví.

Jsme spokojení s profesionálním přístupem a s doporučenými službami. Těšíme se na další spolupráci.

S panem Malákem jsme byli velmi spokojeni. Jednal jako naprostý profesionál. Ve velmi krátké době vše zařídil a vybral pro nás nejvhodnější variantu. Vřele doporučuji.

S finančním poradcem jsme spokojeni, poradí, vysvětlí, nic nevnucuje. Všem doporučuji.

Se službami pana Maláka jsem spokojená. Je milý a vstřícný.

Děkuji za milé a vstřícné jednání a za cenné rady. Těším se na spolupráci!

S panem Malákem jsem byl velmi spokojen, proto jsem využil jeho služeb. Těším se na spolupráci a jsem rád, že mohu spolupracovat zrovna s panem Malákem.

Jsem velice spokojená, kdykoli potřebuji poradit nebo něco vyřídit, tak je pan Malák k dispozici.

Vždy jsme spokojeni s jednáním a ochotou, vyhoví a poradí. Pan Karel Malák je ochotný a spolehlivý. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno, a to s trpělivostí.

Naprosto luxusní vyhovění a přístup pana Maláka při uzavírání finančních produktů. Vše připraveno dle našich představ a to za pouhých pár dní. Moc děkujeme a můžeme jen doporučit.

Karel Malák nabízí profesionální a lidský přístup. Rozsah znalostí, ochota a rychlost vyřízeni je příkladná. Díky němu jsem změnil názor na společnost OVB, kterou nyní vnímám jako lídra v oblasti poradenství. Tímto děkuji za dosavadní spolupráci.

Vstřícný přístup, vše dostatečně vysvětleno, s ochotou vše zodpovězeno. Příjemné jednání.

Velice vstřícný přístup. Všechny mé otázky byly zodpovězeny k mé spokojenosti. Schůzky proběhly ve velmi přátelském duchu. Mohu všem doporučit profesionální přístup pana Maláka.

Vše podrobně vysvětleno, naprostá spokojenost.

Spoluprace s p.Malakem byla na profesionální úrovni. Informace, které mi poskytl jsem využila k uzavření životního pojištění. P. Málak je pratelsky poradce, který Vám nic ne vnucuje, poskytne informace a nechá Vás rozhodnout se.

Pan Malák je velký profesionál s úžasnými znalostmi.

Káju mohu jedině doporučit, pro mě nejen finanční poradce, ale hlavně přítel. Vždy když jsem měl problém, věnoval mi maximální péči a čas. Každý problém se mnou řešil detailně a vždy vše pečlivě vysvětlil tak, abych všemu porozuměl. Moc Kájovi děkuji za to že se známe. Kája je velice rozumný člověk s velkým a dobrým srdcem. Spolupráce s Kájou vždy zlepší náladu. Velice doporučuji.

Služby p. Maláka jsem využil dvakrát, a to při sjednávání životního a penzijního produktu. Vždy mi poradil a doporučil pro mě nejvhodnější nabídku. Oceňuji jeho profesionální přístup a znalost finančních produktů.

Každá schůzka s panem Malakem je konstruktivní, věcná a inspirativní. Přesvědčil nás, ze své práci rozumí a chápe naše potřeby.

Pan Karel Malák je profesionál, který se umí báječně přizpůsobit situaci a navrhnout řešení s rozmyslem, empatií a bez tlaku, což je v tomto oboru velice cenné a odlišuje opravdového poradce od zažitého obrázku "podomního překupníka". Těším se na další spolupráci a vždy ráda jeho servis doporučím.

S Kájou se znám již několik let a nyní mi začal pomáhat i s mými financemi. Během několika schůzek mi vysvětlil různé finanční produkty, které by mohly být pro mě vhodné. Když jsem něco nechápala nebo se něčeho bála, vše mi znovu a s klidem vysvětlil. Nikdy jsem necítila, že bych zdržovala. Vždy se mi plně a ochotně věnoval. Moc mu za vše děkuji a věřím, že s ním jsou mé finance vhodně spravovány.

K panu Malákovi jsem se dostala na doporučení od kamarádky. Schůzky s ním jsou vždy milé a přínosné. Přestože se neorientuji na finančním trhu a nerozumím všem ekonomickým pojmům, jsou mi vždy všechna finanční názvosloví i podmínky vysvětleny. Věřím, že finanční produkty uzavřené po společné diskuzi, jsou pro mě tou správnou volbou. Na pana Maláka se mohu kdykoliv obrátit.

Má reference je plně kladná. Mé finanční znalosti nebyly nijak moc rozsáhlé a díky této spolupráci mi bylo vše jasně vysvětleno. Produkty byly přesně podle mých požadavků. Komunikace je příjemná, přátelská a jasná. Celkově služby, které mi byly nabídnuty, jsou excelentní. Děkuji

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.