ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Zdeněk Kubišta
Ing. Zdeněk Kubišta
  • Praxe: 17 let
  • Počet referencí: 7

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Zdeněk Kubišta

Zdenda je velice příjemný mladý člověk, na kterém je hned vidět, že má své povolání rád. A říká se přeci, koho práce baví, dělá ji dobře. O Zdendovi to platí dvojnásob. Nebojím se svěřit mu dohled nad mými financemi, protože vím, že se na něj mohu spolehnout.

Doporučení, které jsem ke Zdenku Kubištovi obdrzela nelituji. Má mou plnou důvěru, věc vysvětlí, poradí, navrhne, přizpůsobí, cokoliv jsem si představovala, jsem obdrzela. Pracuje s úsměvem, entuziasmem a precizností, je vidět, že financemi žije a rozumí tomu. Myslím, že se tomu říká profesionál 🙂. Věřím, že i mé děti a následně jejich finance zůstanou pod jeho křídly.

Zdenda je moc milý a hodný člověk, ochoten kdykoli a s čímkoli pomoci. Neznám člověka, kterého by tato práce bavila víc a byl do ní tolik zapálený. Je fajn mít takového člověka, který vám se vším pomůže a můžu se na něho 100% spolehnout :-)

Tohoto člověk bych doporučil všem lidem, kteří spolehlivost a dobrou radu. Myslím, že má přehled na trhu a nebojím se svěřit mu správu svých financí.

Profesionální vystupovaní, skvělá rada a milý úsměv.

Zdeňka Kubištu mi doporučila kamarádka. Co se týkálo finančních poradců, byla jsem velmi skeptická, ale byl velmi příjemný a ochotný. Poradil a snažil se vymyslet takovou variantu, která by mi vyhovovala. Vřele doporučuji.

Oba s manželem jsme vděční za Zdendovo poradenství v oblasti rodinných financí. Vidíme, že věci rozumí, má výborný přehled po produktech, ale taky na co a komu se hodí. Má naši důvěru, že pro nás dokáže vytipovat jednu z nejlepších možností pro naši situaci. DOPORUČUJEME ;-)

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.