ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Bc. Denisa Rubešová
Bc. Denisa Rubešová
  • Praxe: 5 let
  • Počet referencí: 10

Oborové certifikace:

  • Penze, Investice
  • Pojištění, Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Bc. Denisa Rubešová

Jsem s Denčou naprosto spokojená, ze vším mi pomohla a poradila. Je velmi ochotna a milá. Všem mohu jen doporučit!

Se slečnou Rubešovou mám výborné zkušenosti. Otevřenost, profesionální přístup a ochota z její strany se sejít naprosto kdykoliv. Můžu jedině doporučit!

Slečna Rubešová je velmi příjemná, ochotná, vždy mi vše srozumitelně vysvětlila a poradila, co by bylo pro mě nejlepší. Se schůzkou mi pokaždé vyšla časově vstříc. Její profesionální přístup je mi sympatický a mohu jen doporučit.

Denisa Rubešová je ten typ finančního poradce, který vám vždycky správně poradí. Hledá nejlepší možnosti, jak nastavit finanční portfolio na míru a jako bonus se o vás stará i nadále a informuje o všech novinkách. Mohu jen doporučit :)

Slečna Denisa Rubešová profesionálně poradila, popř vysvětlila nač jsem se dotazoval.Velmi příjemná a ochotná.Nadmíru spokojený.Mohu jen doporučit! Určitě ještě využijí služeb

S Denčou jsem maximálně spokojený. Poznal jsem již mnoho finančních poradců, ale ještě s žádným jsem nebyl takhle spokojený. Vyzdvihl bych především její otevřenost a iniciativitu. Se vším mi vždy poradila a vše dokonale popsala, což jsem jako lajk velmi ocenil. Vždy vybírá optimální řešení pro klienta. Jde vidět, že tuhle práci nedělá kvůli penězům, ale že ji opravdu baví a naplňuje. Společně investujeme peníze už 3 roky a vždy se vše povedlo nad očekávání.

Se slečnou Rubešovou jsem spokojený. Velmi šikovná a vždy ráda pomůže. Je s ní perfektní domluva a spolupráce. Můžu jen doporučit!

Denča je velmi ochotná, milá a pracovitá. Má výborný přístup, dokáže poradit a vše vysvětlit. Rozhodně mohu doporučit 😊

Slečnu Rubešovou mohu jen doporučit, vše přehledně vysvětlí. Nabízí nejlepší variantu pro klienta a o vše se postará.

Se slečnou Rubešovou jsem maximálně spokojen! Umí dobře poradit, doporučit a kdykoliv nastane nějaký problém ihned se jim zabývá a řeší ho. Všem ji doporučuji!

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.