ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Simona Vosková
Simona Vosková
  • Praxe: 10 let
  • Působnost: Plzeň
  • Počet referencí: 35

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Simona Vosková

Simča je ochotná, milá a vstřícná. Vždy nám se vším pomohla nikdy nás nenechala na holičkách. Vše řeší rychle a profesionálně. Jsem moc ráda že ji máme . Všem můžu jen doporučit ❤️

Slečna Simča. Je skvělá ve své práci kterou děla opravdu skvěle. Moc ochotna a milá. Kdykoliv na příjmu s okamžitou pomoci. Se vším pořadí a vysvětlí a uvede vše na pravou míru. Opravdu lepšího poradce sem jsi nemohl přát. Určitě moc doporučuji.

Simča je velmi ochotná, spolehlivá a pracovitá. Je k dispozici kdykoliv jsem potřebovala a okamžitě pomohla vyřešit vše s úsměvem a klidem. Víc takových lidí ♥️

Simona je velice milá a schopná. Se vším pomůže, vše zařídí k naprosté spokojenosti. Naprosto vzorná spolupráce. Mohu všem jen doporučit :)

Simča je profesionál s velmi milým přístupem, co zařídí i nemožné. Její energie a pozitivita je až nakažlivá. Hlavně - ještě se mi nestalo, aby mi poradila špatně, a proto můžu její služby jen a jen doporučit.

Dobrý den. Když zde čtu všechnu tu chválu nemůžu jen souhlasit, nicméně mám také hodnocení a to hovoří samo za sebe: před šesti lety jsem na doporučení kamaráda poprvé vstoupil do malé kanceláře kde jsem uviděl tuto milou mladou ženu s nakažlivým úsměvem. Od té doby spravuje veškeré mé finance v jejím poli spektru působnosti a ne jenom mým,ale také mých dětí, mých přátel a to myslím že mohu říci i za ně s maximální důvěrou a spokojeností. Je tu ještě jedna věc, ale pokud Simču blíže poznáte,tak zjistíte že je to i skvělý člověk. Robert a Hedvika.

Simča je velice ochotná, časově se mi pokaždné snaží maximálně vyjít vstříc, což není vždy jednoduché. Kdykoliv bylo potřeba, neváhala jsem se na ní obrátit s žádostí o pomoc s vyřešením našich požadavků. Spolupráce vždy byla příjemná a bezproblémová. Simčo, děkuji!

Simča je nejlepší poradkyně jakou jsem kdy měl. Nejen, že dokáže vykouzlit úsměv na tváři, ale i dokáže vykouzlit bezkonkurenční nabídky s kterými ušetří opravdu každý. Nedokážu si představit, že bych měl ještě někdy v životě jinou poradkyni.

Není jen poradkyně, stala se z ní i dobrá přítelkyně. Ochotná, veselá, pracovitá. Ochotně pomůže a vyřeší jakýkoliv problém. Skvělá spolupráce ☺️

Simča je velmi ochotná, vstřícná, dobře se s ní pracuje a kdykoliv jsem potřebovala, udělala si na mě čas. Ze schůzky se Simčou zaručeně nebudete odcházet se špatnou náladou. :)

Simča je skvělá. Její služby využíváme od začátku její kariéry a jsme naprosto spokojení. Vše vyřeší a nic není problém 😊

Simča je opravdu šikovná a spolehlivá osoba. Vždy se snaží udělat pro svého klienta jen to nejlepší.Všem můžu vřele doporučit.

Simonu mohu jen doporučit, má skvělý přístup, velký přehled a dobré rady. Je velmi šikovná a precizní ve své práci

Simči služeb využíváme už 8 let a budeme i nadále! Je vidět, že jí tato práce naplňuje a dělá vše na 100%. Komunikace je rychlá, na schůzky je perfektně připravená a vždy přijde s nabídkou, která nám vyhovuje. Já moc děkuji za její čas a služby. :)

Simča je úžasný a energický člověk, měl jsem tu možnost s ní pracovat a ochotnější osobu neznám. Člověk se může zeptat na vše a vždy mu to je do puntíku vysvětleno. Co se týče práce s klienty, tak u Simčy, je vidět, že jí naplňuje dobře a precizně odvedená práce. Díky za to, že jsme se mohli poznat.

Simča je úžasná osoba, která je velmi energická a empatická. Jako finanční poradce je skvělý rádce, který vždy dokáže poradit. Je vidět že jí tato práce opravdu baví. Doporučuji

Simča je nejpozitivnější člověk, kterého jsem poznala. Když byl problém, vždycky mi s úsměvem pomohla. Její práce je vždy na jedničku :) . I do budoucna pokud bych chtěla řešit nějaké záležitosti s financemi určitě se obrátím na Simču.

Simonka je skvělá, ochotná a milá finanční poradkyně. Jsem s ni velice spokojená, její přístup je profesionální. Vřele všem doporučuji je skvělá.😊

Přesně takového finančního poradce chce každý. S neskutečnou empatií vyslechne, poradí, vše připraví, zařídí a pouze předloží ke kontrole a podpisu, kde vše znova vysvětlí. 🙏👏 Je kdykoliv na telefonu, mailu k dispozici. Děkuju, díky Tobě mám o starost méně.. 💜

Na Simču mě odkázal můj předchozí poradce. A jsem za to šíleně rád, je to opravdu profík v oboru. Hledal jsem někoho, kdo by mi udělal úrazové pojištění. Kvůli americkému fotbalu. Velmi ochotně mi pomohla, ověřila zda to nebude problém v rámci plnění. A já byl nadšený. Vešli jsme se do stanoveného limitu. Později jsem se rozhodl i spolupracovat. Protože mě služba nadchla a Simča je skvělý vedoucí. Je v oboru už opravdu dlouho, a vše má pevně v rukou. :) Děkuji.

Velmi sympatická a energická mladá slečna. Dobře rozumí své práci a vždy najde řešení přímo "na tělo". Oceňuji osobní a pozitivní přístup, rychlou komunikaci a vyřízení snad čehokoliv co se finančnictví týče. Mít svého osobního finančního poradce je v dnešní době fajn. Odpadají tím nekonečné fronty na pobočkách a podmínky jsou také dost lepší, prostě je to celé komplexní. Můžu jen doporučit. Jen tak dál Simčo! 😀

Skvělá komunikace, super přístup. Naprostá spokojenost s jednáním a přípravou na naše schůzky. Není problém zjistit informaci o daném problému ve velmi krátkém čase, předat informaci a ještě ji přehledně vysvětlit.

Simča mi poradila se životním pojištěním a jsem spokojená. Poradila i rodině. Mohu jen doporučit :)

Simonka, to je prostě profík ve svém oboru. Je štěstí, že ji mám za svou finanční poradkyni a doporučuji, kde mohu. Svou práci vykonává skvěle a tak vás nabije svou energií, že se vždy těším na každou společnou schůzku. Děkuji za vše ❤️

Jestli váháte nad volbou finančního poradce, Simonu mohu vřele doporučit. Spolupráce je s ní výborná, svou práci odvádí pečlivě a poctivě a i přes její vytíženost se dokáže každému individuálně naplno věnovat. Vážím si na ní její ochoty a milého a pozitivního přístupu k řešení problémů. Nemohu si na nic stěžovat.

Super přístup, vlídnost, rychlé řešení čehokoliv. Mohu doporučit opravdu každému. 🙂

Rád bych poděkoval Simče, za skvělý a profesionální přístup. Ochotu řešit problémy a to vždy s úsměvem. Vřele bych její služby doporučil každému

Simonka je velice ochotná a pracovitá holka, snaží se pomoct každému se vším co může a pokaždy se ji to povede spoléham na ni a mám v ni plnou důvěru.

V České republice je spousty finančních poradců, ale málokterý do své práce vkládá veškerou svou energii a pro své klienty je tu vždy, když je třeba. Simča je veselá, velmi sympatická a ochotná, umí skvěle poradit a pro své klienty děla maximum, pro svou práci žije a je to vidět. Jestli někdo váhá, nad volbou svého finančního poradce, tak určitě doporučuji právě ji, s ni nikdy nešlápnete vedle. Za mě maximální spokojenost a to ve všem, děkuji.

Simona má skvělý přístup, pomohla mi v řešení v různých situací. Nemohu než jen chválit. Vřele doporučuji každému.

Se slečnou Simonou jsem velice spokojená . Zařídila mi pojištění pro malého , vše vysvětlila a na mé otázky vždy odpověděla tak , abych vše pochopila . Cokoliv co jsem za dobu pojištění potřebovala , vždy jsem se obrátila na slečnu a vše vyřídila a poradila . Slečna je určitě na správném místě a vřele doporučuji .

Jsem naprosto spokojený s přístupem a zápalem do práce, který má. Můžu všem jedině doporučit. Skvěle propracovaná řešení a nápaditost. Přístup slečny Voskové je velmi profesionální a přátelský.

Simča je velmi milá sympatická a ochotná ♥️ Pomůže jak může . Přejeme hodně úspěchu 🙂

Skvělá spolupráce, můžu jen doporučit. Simona je velmi ochotná a se vším poradí.

Velmi oceňuji její osobní přístup, ochotu, se kterou řeší veškeré problémy i nad rámec svých povinností, preciznost a důslednost se kterými postupuje a ochotu, se kterou se věnuje všem možným způsobům řešení. Navíc velmi oceňuji výběr produktů, které nabídla, vždy s ohledem na veškeré mé požadavky a očekávání a její snaha vždy vyhovět mým nárokům je vskutku neobyčejná! Je kdykoliv k dispozici, velmi spolehlivá a zodpovědná a všem problémům se věnuje se 100% pozorností. Víc takových poradců, víc takových lidí obecně!

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.