ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Denis Vlček
Denis Vlček
  • Praxe: 3 let
  • Působnost: Brno,České Budějovice
  • Počet referencí: 9

Oborové certifikace:

  • Penze, Investice
  • Pojištění
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Denis Vlček

S prací pana Vlčka jsem velice spokojený. Určitě budu jeho služeb využívat i nadále.

Pan Vlček je báječný finanční poradce. Ochotnějšího, vstřícnějšího a nápomocného člověka jsem v životě neviděl. U pana Vlčka je na první pohled poznat, že se své praxi důkladně věnuje i ve svém volném čase, jelikož má neskutečný přehled.

Pan Vlček mi hodně pomohl. Učitě doporučím jeho služby dál.

Úžasný finanční poradce, který se vyzná ve svém oboru a je ochotný pomoct s jakýmkoliv problémem.

Profesionální přístup a flexibilita. Na všem jsme schopni se dohodnout a zjistit pro a proti dané problematiky.

Díky panu Vlčkovi jsem konečně pochopil finance do podrobna a vysvětlil mi proč je dobré si šetřit do budoucna a kdykoliv mám jakoukoliv otázku ohledně financí vždy rád pomůže. Jeho služeb budu využívat i nadále.

Pan Denis Vlček poskytuje vynikající finanční poradenství s důrazem na individuální potřeby klientů. Jeho znalosti a zkušenosti v oblasti investic mu umožňují poskytovat přesné a efektivní doporučení. Je pozorný k detailům a vždy se snaží vysvětlit složité finanční koncepty srozumitelným způsobem. Pan Vlček je také flexibilní a ochotný přizpůsobit své služby podle změn v situaci klienta. Celkově je jeho finanční poradenství výjimečné a doporučuji ho každému, kdo hledá kompetentního poradce pro správu svých financí.

Na pana Vlčka si nelze stěžovat. Je to sice mladý muž, ale mluví z něj mnoho zkušeností. Při schůzkách vždy dovede poradit a vysvětlit vše. Vždycky je s ním snadná domluva a hlavně se s ním skvělé dá popovídat. Pan Vlček je určite člověk, který vás dokáže uvést do světa financí. Určitě doporučuji.

Schůzky s panem Vlčkem byly vždy více než přínosné. Jeho milá osobnost smíchaná s jeho praxí je přesně ta kombinace, kterou byste si mohli přát. Nebylo-li by jeho místných rad, nebyl bych tak připraven na život z pohledu financí. Sám jsem měl možnost být pod jeho křídly při spolupráci a jakožto vedoucího ho můžu jen a pouze doporučit. Svůj tým byl schopen vždy podporovat a motivovat, přestože toho sám měl až nad hlavu. Vážím si ho více než jako finančního poradce. Je to člověk se železnými nervy, úsměvem na tváři a elánem v srdci. Jednoduše řečeno –⁠⁠ být klientem Denise Vlčka, je bezriziková investice.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.