ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Václav Procházka
Václav Procházka
  • Praxe: 13 let
  • Počet referencí: 12

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Václav Procházka

Moc ráda bych chtěla pochválit přístup pana Procházky . Vždy dokáže skvěle poradit a s čímkoli pomoci . Vyzdvihnout musím jeho ochotu a flexibilitu , jež si velice cením . Za zmínku stojí i příjemné chování , člověk se nemusí bát se na něj s čímkoli obrátit a už předem ví, že se vším pomůže a zařídí .

Pan Procházka mi byl doporučen v době, kdy jsem řešila refinancování a potřebovala jsem pomoci s výběrem nejvhodnější banky k tomuto procesu. Jeho přístup je velmi lidský, optimistický a jednání je velmi seriózní. Má ve financích velký přehled a je schopen najít cestu i tam, kde bych to bývala vzdala. Na základě jeho služeb jsme sjednali i více produktů, kterým teď díky němu rozumím a mohu se v oblasti financí lépe pohybovat. Vřele pana Procházku doporučuji a děkuji za jeho trpělivost a veškerý servis.

Pan Procházka mi byl doporučen v době, kdy jsem řešila refinancování a potřebovala jsem pomoci s výběrem nejvhodnější banky k tomuto procesu. Jeho přístup je velmi lidský, optimistický a jednání je velmi seriózní. Má v oblasti financí přehled a je schopen najít cestu i tam, kde bych to bývala vzdala. Na základě jeho služeb jsme sjednali i více produktů, kterým teď díky němu rozumím a mohu se v oblasti financí lépe pohybovat. Vřele pana Procházku doporučuji a děkuji za jeho trpělivost a veškerý servis.

Pana Procházku jsem měla možnost poznat, když nám pomohl v nelehké životní situaci, do které se dostal můj přítel po vážné operaci. Díky šikovně uzavřené životní pojistce, kterou mu před pár lety uzavřel, se dala tato nenadála situace překlenout a zvládnout. Přítel je klientem pana Procházky již několik let. V době, kdy jsme jednali s pojišťovnou, nám byl velice nápomocen. Jeho zkušenosti s pojišťovnou, ochota a vstřícnost nám velice pomohly. Pokud uvažujete o pojištění, mohu pana Procházku vřele doporučit. Nikdy nevíte co vás muže v životě potkat.

Pana Procházku mohu 100% doporučit. Spolupracuji s ním zatím krátce, ale dokázal mě přesvědčit o tom, že je to člověk na svém místě. Co se týká finančního poradenství, byla jsem vůči tomu nejdříve skeptická, ale pan Procházka mě přesvědčil o opaku. Nejen, že mi ušetřil spoustu času, běhání a zařizování ale také mi velmi pomohl v nelehké situaci a ušetřil mi spoustu peněz, za což mu patří můj velký dík. Výborně se ve svém oboru orientuje a co je důležité, má lidský, vřelý a hlavně individuální přístup. Navíc je to velmi příjemný a sympatický člověk. Jsem velice ráda, že jsem s ním navázala spolupráci. :)

Spolupracuji s panem Procházkou bezmála pět let a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy je na telefonu a ochotný řešit jakoukoliv situaci v co nejkratším čase. Ve finančních otázkách se na něj mohu kdykoliv obrátit. Téměř vždy najdeme společně volný termín a řešení , nejen při podpisu smlouvy, ale co je důležité i při likvidování pojistných událostí. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Chtěla bych Vám pana Václava Procházku vřele doporučit. Spolupracujeme spolu zhruba 5 let a musím říci, že mi obrovsky ulehčuje život a šetří čas. Nestarám se téměř o nic. Vždy jen dostanu jasné stručné instrukce, co je ode mne potřeba (jaký papír od koho sehnat) a o zbytek se vždy postaral p. Procházka. Nedávno jsme spolu řešili hypotéku a díky jeho rychlým reakcím jsme ještě stihli nižší úrokovou sazbu, před zvýšením úrokových sazeb ČNB. Stačil jeden den prodlevy a už bychom nižší sazbu nestihli. Za to mu patří velký dík, ušetřil nám spoustu peněz! Co víc, dokonce je ochoten se místo mě spojit s personálním oddělením mého zaměstnavatele a domluvit způsob vyplácení příspěvků. Nakonec bych chtěla zmínit jeho ochotu se přizpůsobit Vašim časovým možnostem a jeho pozitivní přístup.

Pan Procházka je naším rodinným poradcem již několik let. Za tuto dobu nám v každé situaci dokázal poradit a vždy ve velmi krátké době zjistit potřebné informace a vše vyřešit k naší spokojenosti. Kdykoliv (a to opravdu myslím kdykoliv) jsme se na něj obrátili ať s řešením pojistné události či uzavřením nové smlouvy či jen o radu, ochotně nás vyslechl a řešil..... Jsme s ním maximálně spokojeni ..

Pan Procházka je skutečným finančním poradcem, který dokáže z pojištění (nejen) dostat maximum. V případě jakýchkoli finančních problémů se na něho velmi rád obracím, a to nejen kvůli perfektnímu řešení, které mi vždy poskytne, ale také kvůli profesionálnímu přístupu. Při každém našem sezení se od pana Procházky dozvím něco nového z finančního trhu, který stále bedlivě sleduje. K zákazníkovi přistupuje s maximální individualitou a snaží se nalézt nejvhodnější řešení a je ochotný nad problémem trávit i několik dní, aby byl výsledek dokonalý. Dle mého názoru je to člověk, který je velmi inteligentní a dokáže si poradit s kde čím. Ještě se mi nepovedlo ho vyvézt z míry natolik, aby mi řekl "nevím" :-) Ačkoli se o své finance starám a snažím se udržet si přehled o aktuálním dění na finančním trhu, nedovedu si představit, že bych si jen tak uzavřel, byť "hloupý" spořící účet, bez pana Procházky. Doporučuji!

S panem Procházkou jen výborná zkušenost. Ochota,vstřícnost a profesionalita. Více takovýchto lidí:)

Pan Václav Procházka je naším poradcem již několik let. Slovem naším mám na mysli celou rodinu. Já osobně jsem před ním finančního poradce nikdy neměla a jsem velmi mile překvapena, jak je to příjemné a pohodlné. Václav Procházka je odborník na svém místě a je obdivuhodné, jak dokáže ve svém relativně nízkém věku zacházet s klientem. Má velice příjemný způsob vystupování, je vždy perfektně připraven, je velmi pečlivý a důsledný, což mně, věčnému chaotiku pochopitelně nesmírně imponuje. Mám jistotu, že se na něj mohu kdykoliv obrátiti s problémem, a ten bude okamžitě řešen. To už jsem si ověřila několikrát. Jako člověk, který celý život pracuje s lidmi, si velmi cením i toho, jaký má Václav kultivovaný jazykový projev a v neposlední řadě i kultivovaný a příjemný zevnějšek :) V každém případě ho mohu velmi doporučit.

Václav Procházka je naším poradcem cca 3 roky. Za tu dobu nám se vším poradil, vše co jsme potřebovali, nám zařídil. Ušetřil nám mnoho času, ale také i mnoho peněz. Vždy si na nás udělá čas a přizpůsobí se našim časovým možnostem. Pokaždé když máme nějaký problém nebo od něj něco potřebujeme, je tu po nás. Vždy nám vše vysvětlí, tak abych to pochopili. Spolupráci s ním mohu jen vřele doporučit.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.