ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Václav Procházka
Václav Procházka
  • Praxe: 13 let
  • Působnost: Praha 1,Roudnice nad Labem
  • Počet referencí: 12

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Václav Procházka

Pana Procházku jsem měla možnost poznat, když nám pomohl v nelehké životní situaci, do které se dostal můj přítel po vážné operaci. Díky šikovně uzavřené životní pojistce, kterou mu před pár lety uzavřel, se dala tato nenadála situace překlenout a zvládnout. Přítel je klientem pana Procházky již několik let. V době, kdy jsme jednali s pojišťovnou, nám byl velice nápomocen. Jeho zkušenosti s pojišťovnou, ochota a vstřícnost nám velice pomohly. Pokud uvažujete o pojištění, mohu pana Procházku vřele doporučit. Nikdy nevíte co vás muže v životě potkat.

Pan Procházka mi byl doporučen v době, kdy jsem řešila refinancování a potřebovala jsem pomoci s výběrem nejvhodnější banky k tomuto procesu. Jeho přístup je velmi lidský, optimistický a jednání je velmi seriózní. Má v oblasti financí přehled a je schopen najít cestu i tam, kde bych to bývala vzdala. Na základě jeho služeb jsme sjednali i více produktů, kterým teď díky němu rozumím a mohu se v oblasti financí lépe pohybovat. Vřele pana Procházku doporučuji a děkuji za jeho trpělivost a veškerý servis.

Pan Procházka mi byl doporučen v době, kdy jsem řešila refinancování a potřebovala jsem pomoci s výběrem nejvhodnější banky k tomuto procesu. Jeho přístup je velmi lidský, optimistický a jednání je velmi seriózní. Má ve financích velký přehled a je schopen najít cestu i tam, kde bych to bývala vzdala. Na základě jeho služeb jsme sjednali i více produktů, kterým teď díky němu rozumím a mohu se v oblasti financí lépe pohybovat. Vřele pana Procházku doporučuji a děkuji za jeho trpělivost a veškerý servis.

Moc ráda bych chtěla pochválit přístup pana Procházky . Vždy dokáže skvěle poradit a s čímkoli pomoci . Vyzdvihnout musím jeho ochotu a flexibilitu , jež si velice cením . Za zmínku stojí i příjemné chování , člověk se nemusí bát se na něj s čímkoli obrátit a už předem ví, že se vším pomůže a zařídí .

Václav Procházka je naším poradcem cca 3 roky. Za tu dobu nám se vším poradil, vše co jsme potřebovali, nám zařídil. Ušetřil nám mnoho času, ale také i mnoho peněz. Vždy si na nás udělá čas a přizpůsobí se našim časovým možnostem. Pokaždé když máme nějaký problém nebo od něj něco potřebujeme, je tu po nás. Vždy nám vše vysvětlí, tak abych to pochopili. Spolupráci s ním mohu jen vřele doporučit.

Pan Václav Procházka je naším poradcem již několik let. Slovem naším mám na mysli celou rodinu. Já osobně jsem před ním finančního poradce nikdy neměla a jsem velmi mile překvapena, jak je to příjemné a pohodlné. Václav Procházka je odborník na svém místě a je obdivuhodné, jak dokáže ve svém relativně nízkém věku zacházet s klientem. Má velice příjemný způsob vystupování, je vždy perfektně připraven, je velmi pečlivý a důsledný, což mně, věčnému chaotiku pochopitelně nesmírně imponuje. Mám jistotu, že se na něj mohu kdykoliv obrátiti s problémem, a ten bude okamžitě řešen. To už jsem si ověřila několikrát. Jako člověk, který celý život pracuje s lidmi, si velmi cením i toho, jaký má Václav kultivovaný jazykový projev a v neposlední řadě i kultivovaný a příjemný zevnějšek :) V každém případě ho mohu velmi doporučit.

S panem Procházkou jen výborná zkušenost. Ochota,vstřícnost a profesionalita. Více takovýchto lidí:)

Pan Procházka je skutečným finančním poradcem, který dokáže z pojištění (nejen) dostat maximum. V případě jakýchkoli finančních problémů se na něho velmi rád obracím, a to nejen kvůli perfektnímu řešení, které mi vždy poskytne, ale také kvůli profesionálnímu přístupu. Při každém našem sezení se od pana Procházky dozvím něco nového z finančního trhu, který stále bedlivě sleduje. K zákazníkovi přistupuje s maximální individualitou a snaží se nalézt nejvhodnější řešení a je ochotný nad problémem trávit i několik dní, aby byl výsledek dokonalý. Dle mého názoru je to člověk, který je velmi inteligentní a dokáže si poradit s kde čím. Ještě se mi nepovedlo ho vyvézt z míry natolik, aby mi řekl "nevím" :-) Ačkoli se o své finance starám a snažím se udržet si přehled o aktuálním dění na finančním trhu, nedovedu si představit, že bych si jen tak uzavřel, byť "hloupý" spořící účet, bez pana Procházky. Doporučuji!

Pan Procházka je naším rodinným poradcem již několik let. Za tuto dobu nám v každé situaci dokázal poradit a vždy ve velmi krátké době zjistit potřebné informace a vše vyřešit k naší spokojenosti. Kdykoliv (a to opravdu myslím kdykoliv) jsme se na něj obrátili ať s řešením pojistné události či uzavřením nové smlouvy či jen o radu, ochotně nás vyslechl a řešil..... Jsme s ním maximálně spokojeni ..

Chtěla bych Vám pana Václava Procházku vřele doporučit. Spolupracujeme spolu zhruba 5 let a musím říci, že mi obrovsky ulehčuje život a šetří čas. Nestarám se téměř o nic. Vždy jen dostanu jasné stručné instrukce, co je ode mne potřeba (jaký papír od koho sehnat) a o zbytek se vždy postaral p. Procházka. Nedávno jsme spolu řešili hypotéku a díky jeho rychlým reakcím jsme ještě stihli nižší úrokovou sazbu, před zvýšením úrokových sazeb ČNB. Stačil jeden den prodlevy a už bychom nižší sazbu nestihli. Za to mu patří velký dík, ušetřil nám spoustu peněz! Co víc, dokonce je ochoten se místo mě spojit s personálním oddělením mého zaměstnavatele a domluvit způsob vyplácení příspěvků. Nakonec bych chtěla zmínit jeho ochotu se přizpůsobit Vašim časovým možnostem a jeho pozitivní přístup.

Spolupracuji s panem Procházkou bezmála pět let a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy je na telefonu a ochotný řešit jakoukoliv situaci v co nejkratším čase. Ve finančních otázkách se na něj mohu kdykoliv obrátit. Téměř vždy najdeme společně volný termín a řešení , nejen při podpisu smlouvy, ale co je důležité i při likvidování pojistných událostí. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Pana Procházku mohu 100% doporučit. Spolupracuji s ním zatím krátce, ale dokázal mě přesvědčit o tom, že je to člověk na svém místě. Co se týká finančního poradenství, byla jsem vůči tomu nejdříve skeptická, ale pan Procházka mě přesvědčil o opaku. Nejen, že mi ušetřil spoustu času, běhání a zařizování ale také mi velmi pomohl v nelehké situaci a ušetřil mi spoustu peněz, za což mu patří můj velký dík. Výborně se ve svém oboru orientuje a co je důležité, má lidský, vřelý a hlavně individuální přístup. Navíc je to velmi příjemný a sympatický člověk. Jsem velice ráda, že jsem s ním navázala spolupráci. :)

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.