ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. František Iser
Ing. František Iser
  • Praxe: 16 let
  • Působnost: Praha 1,Roudnice nad Labem
  • Počet referencí: 15

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. František Iser

Pan František Izer je velmi spolehlivý a oddaný své práci v oblasti finanční . Je to rozumný a profesionální specialista na finance, který celé naší rodině již dlouhodobě radí a pomáhá. František Izer si vždy ví rady a každý problém rychle odstraní. Vede nám finanční program a vždy nás upozorní na případné změny v oblasti finančního zákona a též přihlíží na finanční situaci daného klienta a tak i zvolí vždy tu nejlepší a nejrozumnější cestu. Vřele bych ho doporučila pro jakoukoliv finanční radu.

S Františkem společně řešíme finance již několikátý rok. Oceňuji jeho milé a vstřícné jednání, vždy je ochoten se sejít, poradit a vybrat pro nás v dané situaci to nejlepší řešení. Udělá si na mě vždy dostatek času, kdy mi dá prostor na to vše společně projít a vysvětlit. Určitě mohu jeho služby s radostí doporučit a pokud budu v budoucnu řešit další finanční záležitosti, stoprocentně se na něj znovu obrátím.

Pan František Iser je velmi spolehlivý ve své práci. Pomohl naší rodině vyřešit finanční záležitosti, se kterými jsem si nevěděla rady. Pan František si na nás udělá vždy čas a umí na mé otázky srozumitelně odpovědět. Vřele bych ho doporučila pro jakoukoliv finanční radu.

Fandu Isera mohu doporučit jak v osobní tak profesní rovině. Co se týče naši firmy stará se nám o všechny firemní pojištění od aut, pojištění zaměstnanců po pojištění odpovědnosti, majetku atd. V osobním životě mi zařizoval hypotéky na dvě nemovitosti včetně jejich pojištění a vše vždy bylo jak řekl. Jednání přátelské vstřícné a na úrovni.

Pan Iser má skvělý a profesionální přístup a ochotu mi vždy pomoc vyřešit všechny mé finanční záležitosti. Vše mi vždy vysvětlí a nabídne mi vždy tu nejlepší variantu

Profesionální a velmi rychlé jednání. Není problém komunikace kdykoliv. Pro mě ideální spolupráce!

Pan Ing. Iser mi pomohl vyřešit hypotéku a celé mé rodině nastavil nově úrazové pojištění. Jeho profesní znalosti byly na vysoké úrovni a vždy se aktivně stavil k řešení problému. Mohu jen doporučit.

Pan František I. je velice ochotný, příjemný a spolehlivý. V oblasti financí poradil, vysvětlil, zařídil, což mně ušetřilo čas i peníze.

S panem Ing. Františkem Iserem spolupracujeme již delší dobu a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Rád a ochotně nám vždy zodpoví naše všetečné dotazy. Naše poslední spolupráce probíhala při vyřizování hypotečního úvěru a opět musím podotknout, že jsme byli nadmíru spokojeni. Rychlé odezvy a pomoc v komunikaci s bankou nám ušetřili soustu času a starostí. Díky jeho přístupu, jsme tak v krátké době vše vyřídili k maximální spokojenosti.

S Františkem spolupracujeme vlastně po celou dobu jeho praxe a vždy jsem byl s výsledkem spokojen. Jednání s ním je přátelské, ale zároveň velmi profesionální. Mohu rozhodně doporučit.

S Františkem mě pojí dlouholeté přátelství a když jsme se rozhodli vyřídit hypotéku, bez váhání jsem se na něj obrátil. František je naprosto profesionální, spolehlivý a oddaný své práci. Náš případ byl velmi nestandardní a komplikovaný, ale díky jeho trpělivosti a schopnosti hledat řešení, jsme vše dotáhli do zdárného konce a dostali velice dobré podmínky. Františka mohu jedině doporučit.

S Františkem je skvělá spolupráce, vždy je moc ochotný, pracovitý a pokaždé najde řešení. Je to člověk na svém místě!

František velmi příjemný,vždy když mám nějaký dotaz hned odpověděl a vysvětlil.Jsem velmi spokojená.

Pan Iser je vždy profesionální, ochotný,dobře vystupující a velmi zkušený ve své profesi. Mohu ho vřele doporučit. Poradil mi jak se zajištěním na důchod tak i teď zajistil kompletní pojištění mého vozu výhodněji než jsem si dokázal představit. Pokud budu v budoucnu potřebovat vyřešit další záležitosti, obrátím se opět na něj.

Pan Iser má ke svým klientům velice profesionální a lidský přístup nemá na každého znáš čas pouze limitovaný , ale velice pozorně vyslechne klienta a pak daný problém do detailu rozebere sdělí klientovi , jak klady tak zápory jeho rozhodnutí . Je-li třeba je daná situace konzultována i několikrát v případě žádosti je Vše dovysvětleno .Já sama jsem s panem Iserem velice spokojená již několik let mi velice dobře pomáhá řešit jakýkoliv problém.Je to profesionál ve svém oboru a člověk na svém místě.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.