ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Bc. Pavel Novák
Bc. Pavel Novák
  • Praxe: 4 let
  • Působnost: Brno
  • Počet referencí: 20

Oborové certifikace:

  • Penze, Investice
  • Pojištění, Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Bc. Pavel Novák

Skvělá spolupráce, vše dobře vysvětlil a zařídil. Maximální spokojenost!

S Pavlem jsem velice spokojená, odborné zkušenosti, práce finančního poradce nad rámec.. vše zařídí, od různých druhů pojištění úvěry, hypotéku,spoření. Flexibilní,vyzná se na finančním trhu.

Nejlepší finanční servis, jaký bych si mohla přát. Vše srozumitelně vysvětlené a nakonec zařízené podle mých představ. Nemůžu jinak, než vřele doporučit!

Výborná spolupráce!

Pana Pavla Nováka jsem oslovila na doporučení svého syna. Jsem absolutně “nepolíbená” světem financí a měla jsem trochu obavy. Ty opadly po pár minutách. Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno. Moc si cením způsobu komunikace. Na p.Nováka se mohu vždy obrátit s prosbou o radu a je mi obratem odpovězeno. Pokud se chystáte “vstoupit do světa financí”, neváhejte oslovit pana Pavla Nováka. 🙂

Nikdy jsem nevěřil, že bych mohl s někým spolupracovat ohledně financí. Pavel mě oslovil, jelikož ho znám, tak jsem tomu dal šanci. První schůzka mě mile překvapila, vše mi vysvětlil. Spolupráce s ním je parádní, vždy se na něj můžu s čímkoliv obrátit. Super přístup a atmosféra na všech schůzkách.

Na Pavla nemohu najít půl křivého slova. Svoji práci vykonává nad míru dobře a v prostředí, kde se pohybuje má rozhled. Ať už chcete pomoci s životkem, spořem, hypotékou, a ani nevím kolik věcí Pavel ještě zná, vždycky si najde čas vyjít vám vstříc. S klidným svědomím mohu říci, že je to člověk na svém místě. Diky Pavle, vic profíků, jako jsi ty!

Pavel mi otevrel oci ohledne financi. Rozhodne by se takove zakladni informace meli ucit jiz na zakladni skole. Diky Pavlovi si muzeme dovolit koupit domecek a nemam strach, ze bych se v duchodovem veku mela spatne. Moc doporucuji :)

Pavel je člověk na svém místě, vždy vše srozumitelně vysvětlí, má obrovský přehled a lidský přístup. Vždy pro mne a moji rodinu našel ideální řešení, jsme velmi spokojeni a pravidelně se na něj znovu obracíme. :)

Během přednášky poradce vystupoval erudovaně, pohotově odpovídal na dotazy našich žáků. Přednáška probíhala v příjemné atmosféře, pro naše žáky byla přínosem.

S Pavlem je super spolupráce. Pravidelně se setkáváme a bavím se o novinkách ve finančním světě. Není problém cokoliv s ním probrat a poradit se. Je vidět, že vím o čem mluví. Kromě toho si taky vždy super pokecáme ať už o sportu, cestování nebo o čemkoliv jiném.

S Pavlem se z nám již od mala, proto když mně oslovil, neměl jsem problém se s ním sejít a probrat svět financí. Pavlův přístup byl opravdu skvělý, všechno dokázal vysvětlit i takovému lajkovi jako jsem já, šlo vidět, že tomu rozumí a ví, o čem mluví, proto jsem neváhal a veškerý věci ohledně financí od té doby řeším pouze s ním a jsem nadmíru spokojený.

Přednáška o finanční gramotnosti byla panem Pavlem Novákem vedena velmi pěkně a profesionálně. Oceňuji jeho přístup ke studentům, dokázal jim "jejich jazykem" přiblížit i složitější informace.

S Pavlem je výborná spolupráce. Oceňuji vstřícnost při domluvě a trpělivé vysvětlování všech záležitostí. Je k dispozici, když potřebuji, a můžu se na něho obrátit s jakýmkoli problémem.

Pavel je jako finanční poradce odborně vzdělaný, vyzná se ve svém oboru a člověk si k němu rychle vytvoří důvěru. Klienta bere individuálně, vytvoří mu produkt na míru, který vyhovuje jeho potřebám a samozřejmě i finančním možnostem. Oceňuji i jeho flexibilitu a ochotu, pokud je třeba něco vyřešit nebo rychle sjednat pojištění i do zahraničí, nabídne a zařídí vše potřebné v krátkém časovém úseku. Shrnula bych to tím, že mám s Pavlem dobré zkušenosti a jeho sezení neberu jako nudnou záležitost, která mi neposkytne to, co by člověk očekával od svého poradce, ale právě naopak. 🙂

S Pavlem je velmi příjemná komunikace, ví o čem mluví, umí vše krásně vysvětlit, zařídit, časově je velmi flexibilní a vždy ochotný pomoct. Oceňuji, že přistupuje individuálně k potřebám i k finančním možnostem klienta, žádný z produktů nijak nenutí a na každý dotaz pohotově odpoví. Nikdy jsem neměla sebemenší problém a mohu jeho služby jedině doporučit!

S Pavlem jsem nadmíru spokojen. Jsme kamarádi, tudíž nemám jediný problém mu věřit a svěřovat mu své finance. Ale ani kdybych ho neznal jako kamaráda, působí velmi profesionálně a zapáleně do práce. Ví o čem mluví, ví, jakou možnost využít a rozumí tomu, co dělá. Je důvěryhodný a nemám jediný problém s ním řešit mou aktuální, ale i budoucí finanční situaci. K Pavlovi jsem přešel od jiného poradce a zde nemám jedinou špatnou zkušenost. Jsem velmi spokojen a jeho služby vysoce doporučuji.

Pavel Novák je profesionálním a vstřícným finančním poradcem, který se v oblasti financí skutečně vyzná. Jeho přístup k mému pojištění byl velmi komplexní a individuálně přizpůsobený. Pavel mi poskytl jasný a srozumitelný přehled o různých možnostech životního pojištění a pomohl mi vybrat tu nejvhodnější variantu pro mé potřeby. Během celého procesu byl Pavel velmi trpělivý a ochotný odpovědět na všechny mé dotazy. Vysvětlil mi všechny klíčové prvky životního pojištění a cítil jsem se informovaný a jistý svým rozhodnutím. Pavlova odbornost a zkušenosti ve finančním sektoru jsou zjevné. Byl schopen mi představit různé finanční strategie a poradit mi, jak maximalizovat hodnotu mého životního pojištění. Jeho přístup byl vždy profesionální a důvěryhodný. Já bych ho bez váhání doporučil všem, kteří hledají kvalitního finančního poradce.

Pavel Novák povýšil finanční gramotnost na atraktivní a živou, zábavnou disciplínu. Děkujeme za návštěvu v naší škole.

S Pavlem mám dobré zkušenosti. Vše rozumně vysvětlil a rychle zařídil. Domlouvali jsme spolu pojištění a nemám k tomu výhrady. Nabízel mi také investování, ale tomu se věnuji po své ose.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.