ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Jaroslava Walterová
Jaroslava Walterová
  • Praxe: 6 let
  • Počet referencí: 6

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Jaroslava Walterová

S paní Walterovou jsme celá rodina nadmíru spokojeni. Je to člověk na pravém místě, který ví co dělá, rozumí tomu a umí skvěle poradit a má skvělý přístup k lidem a i ke své práci. Vždy si dokáže udělat dostatek času aby všechno dobře vysvětlila a poradila. Ve svém oboru je opravdu profesionál a toho si člověk cenní. Za nás můžu paní Walterovou jen a jen doporučit.

Před první schůzkou jsem nevěděla, co mě čeká, a popravdě jsem si byla i jistá, že jedna schůzka bude stačit. Po schůzce, jsem zjistila, že paní Walterová je skvělá poradkyně, která umí naslouchat. Má fantastický přístup k lidem a je především hodně komunikativní, takže vše krásně vysvětlí. Za každou další schůzku jsem byla vděčná, protože umí poradit úplně ve všem. Zařídí vše, o co jí požádám, nebo při nejmenším poradí jak na to. Za mně je paní Walterová skvělou profesionálkou ve svém oboru a opět se těším na naší další spolupráci.

Paní Walterová mi pomohla vyřešit můj problém. Poradí,je ochotná,usměvavá,je to profík. Doporučuji.

S paní Walterovou jsme naprosto spokojení. Je velmi milá, vstřícná, usměvavá, ochotná. Můžeme se ozvat kdykoliv. Bez ohledu na to jestli je ráno nebo večer, víkend nebo svátek. Vše nám vždy vysvětlí. Určitě budeme všem doporučovat. Paní Walterovou bereme jako součást naši rodiny a našeho života. Mockrát děkujeme že takovou práci vykonává. Určitě všem doporučuji.

V životě jsem již měla několik schůzek s finančními poradci a vždy jsem váhala jestli do něčeho jít. Paní Walterová je první která mě dokázala přesvědčit a vysvětlit jak to vše funguje. Celá rodina jsme díky ní dobře pojištěný, taky spoříme a chráníme úspory před inflací s pozitivními výsledky...Shodou okolností jsme teď plnili pojistku na úraz syna a havarijní auta vlastní vinou. Nejen, že je paní Walterová usměvavá, vstřícná a myslí na naše blaho, také je velmi flexibilní.Zavolala jsem v sobotu poslala pár informací, vše běželo jak má a o nic jsem se nemusela start.Rychlé, vstřícné vyřešení celé události... Nyní jsem ráda, že jsem si nechala poradit a rodinu před těmito maléry pojistila.... Vřele doporučuji a děkuji paní Walterové a spol.🙂

Veliká spokojenost. Paní velmi milá,ochotná ze vším poradí . Kolikrát jsem potřebovala poradit i o víkendu,paní mi hned poradila zařídila , až mi to bylo trapné,že ruším. Máme u ní vše povinné ručení což mi paní pomohla s odtahem vozidla ,úrazovou pojistku - jen jsem poslala foto lékařské zprávy a paní Walterová vše zařídila . Jsme moc rádi že máme paní která se o vás 100% stará. Moc děkujeme Šponiarová

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.