ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Jaroslav Špiroch
Jaroslav Špiroch
  • Praxe: 14 let
  • Počet referencí: 11

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Jaroslav Špiroch

Maximální orientace v oboru, profesionalita, rychlost a navíc příjemné vystupování

Velice milé a vstřícné jednání s klientem. Profesionalita a znalost problému vynikající. Schopnost vysvětlit, vyřešit a hlavně bezvadně provést dohodnuté úkony na vysoké úrovni. Naprostá spokojenost. Doporučuji.

Příjemné vystupování, bezproblémová komunikace, srozumitelné vysvětlení, vše k vaší spokojenosti, co víc dodat, prostě člověk na svém místě, své práci rozumí a dělá jí rád.

Vřele doporučuji p.Špiroch je profík ve svém oboru vzdy najde ten nejvhodnejší produkt pro daneho klienta,super přístup a jednání vše vysvětlí .Co ještě velice ocenuji je že nikomu nic nenutí ,něco potřebujete p.Špiroch udělá navrh a je na vás zda chcete či ne.

Doporučuji p.Špirocha,jsem spokojen s produkty které mi navrhl,a po té sjednal.Takže za mě TOP.

S panem Špirochem je výborná spolupráce, je vždy ochotný, vstřícný a dokáže najít nejlepší řešení. Jako jeden z mála finančních poradců dokáže danou problematiku srozumitelně vysvětlit, ukázat na konkrétních případech a sjednat vhodné finanční produkty podle potřeb mých a mé rodiny. Mohu jenom DOPORUČIT.

Líbil se mi velice profesionální přístup a byla jsem velice spokojena s vysvětlením a seznámením se s produkty, které mě zajímaly. Mohu jen doporučit.

Jsem velice spokojený s přístupem a produkty, které mi byly doporučeny. Vždy mi p. Špiroch vyšel se vším vstříc a nikdy nebyl s ničím žádný problém. Mohu jen doporučit.

Po mnoha nemilých zkušenostech s rádoby "experty na finace" jsem dostal doporučení na pana Jaroslava. S úžasem jsem sledoval jak dokáže vyhodnotit situaci na trhu nejen investičních fondů, ale i v oboru pojišťovnictví a spoření! Vždy pozorně naslouchal mým požadavkům a velice ochotně mě zasvětil do jednotlivých problematik. Sám navrhl optimální řešení a jeho nasazení ve vyhledávání a porovnávání nejlepších nabídek bylo (a je) na úrovni kterou nikde jinde nenajdete. Tímto bych mu rád ještě jednou poděkoval za veškeré služby a těším se na další spolupráci! Jaroslave, jste jednička ve svém oboru! Jen tak dál! :-)

Velká spokojenost ve všech směrech, vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Vřele doporučuji p. Špirocha

Se spoluprací jsem velmi spokojen. Všechny mé dotazy mi byly podrobně vysvětleny.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.