ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Jan Fencl
Jan Fencl
  • Praxe: 6 let
  • Působnost: Brno
  • Počet referencí: 7

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Jan Fencl

Pan Fencl je skvělý finanční poradce, který mi pomohl s vytvořením finančního portfolia a optimalizací mého pojištění. Jeho pracovitost a upřímnost mě velmi překvapily a byl velmi pečlivý při vysvětlování všech možností. Velmi mu děkuji za jeho skvělou práci.

Jsem velmi spokojený s finančním plánem, který mi Jan Fencl poskytl. Jeho pečlivost a schopnost vysvětlit složité koncepty mi pomohly pochopit různé možnosti a najít nejlepší řešení pro mé potřeby.

Spolupráce s Honzou je super. Jeho upřímnost a pokoru vždy ocením. Vždy mi sdělil všechny možnosti a nechal mi svobodu rozhodovat se bez nátlaku. Velmi mu děkuji za jeho profesionalitu a osobní přístup.

Honzu Fencla mohu jako finančního poradce jednoznačně doporučit. Spolupráce s ním je vždy bez problémů a na přátelské úrovni. Velice si cením jeho upřímnosti a trpělivosti vše vysvětlit tak, že danému tématu a všem možnostem plně porozumím. Díky tomu jsme byli schopni vybrat správné produkty a řešení pro moji osobní situaci.

Som klientom Jana Fencla viac ako rok a pol. Za toto obohacujúce obdobie, som sa vďaka našej spolupráci nadobudol esenciálne znalosti v oblasti finančnej gramotnosti. Tieto znalosti boli pre mňa veľmi užitočné k pochopeniu produktov, ktoré mi odporučil, sprostredkoval a ktoré sú momentálne veľkým prínosom v oblasti investovania a manažmentu mojich osobných financií. Honza je človek, ktorý vie perfektne vyvážiť priateľskosť, pohodovosť a profesionálny prístup počas komunikácie a celkovej interakcie so svojím zákazníkom. Klienta kontaktuje pravidelne a zaujíma sa nie len o predaj produktov, ale celkové pohodlie klienta a taktiež o fakt, že klient všetkému rozumie do posledného detailu. Pred našou spoluprácou sme sa takmer vôbec nepoznali, avšak k dnešnému dňu môžem bez akéhokoľvek zveličenia povedať, že sa necítim iba ako Honzov klient, ale aj ako kamarát a dobrý známy.

Měl jsem špatnou zkušenost s předchozím finančním poradcem, který mi nedal dostatek pozornosti a nepochopil mé potřeby. Honza byl úplně jiný. Byl ochotný mi vysvětlit různé možnosti a pomohl mi najít nejlepší řešení pro mé potřeby. Jsem s ním velmi spokojen.

Znám Honzu Fencla už více než pět let, a za tu dobu se mi podařilo s ním navázat nejen kamarádský, ale také obchodní vztah. Honza mi pomohl získat důležité znalosti v oblasti finančního plánování a investování, což mi pomohlo řešit mou finanční situaci a zajistit si větší jistotu do budoucna. Honza má skvělou schopnost kombinovat profesionální a přátelský přístup, což mi umožňuje mluvit s ním o mých finančních otázkách s jistotou, že mi skutečně poradí a pomůže. Díky!

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.