ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Aneta Walczaková
Aneta Walczaková
  • Praxe: 5 let
  • Počet referencí: 15

Oborové certifikace:

  • Úvěry, Penze
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Aneta Walczaková

Anet je moje dlouholetá kamarádka, která mi kdykoliv pomůže s jakýmkoliv problémem. Snaží se najít vždy nejlepší řešení! Usměvavá, komunikativní a velmi profesionální.

Anet je velice ochotná, komunikativní, po dobu řešení pojistné události nenastal problem se kterým by si neporadila. Doporučuji

Anetka je velice milá a ochotná. Máme u ni uzavřeno několik spořeni a pojistek a vždy dokáže dobře poradit a vše dostatačně vysvětlit. Kdykoliv něco potřebuji vše je řešeno rychle a k mé spokojenosti. Všem vřele doporučuji jsem moc spokojená.

Moje dcera Aneta mě svým přístupem a chováním přesvědčila o tom, že je ženou na správném místě a vybrala si práci, které je oddaná, protože je trpělivá, vstřícná, ochotná a své práci rozumí.Po mém doporučení dostávám velmi krásné zpětné vazby, což mě velice těší a přeji ji hodně spokojených klientů. Samozřejmě, že i mě poskytuje své služby a jsem za to velice ráda.

Anetka Walczaková je vstřícná, ochotná a spolehlivá. Vše řeší ke spokojenosti klienta. Nepřemlouvá, ale trpělivě vysvětluje. Dokáže se za vás postavit a vyřešit i nepříjemné záležitosti. Jsem ráda, že je mojí poradkyní.

Na slečnu Anetu jsem dostala doporučení od mé kolegyně a s jejími službami jsem velmi spokojena. Zaujala mne mimo jiné svou pečlivostí, důsledností a spolehlivostí. Jsem ráda, že znám někoho, na koho se mohu obrátit kdykoliv, když potřebuji radu a pomoc.

Slečnu Anetu mi doporučila kolegyně. Kontakt který trvá rok, předčil moje očekávání- neočekávaní. Kdykoli něco potřebuji je dostupná a velmi ochotná. Bonusem a výhrou pro mě je, že už nebudu nic řešit s nikým jiným a nemusím nikam chodit a dožadovat se schůzek. Za mě, takto vypadá 100% servis pro klienta.

Na slečnu Anetu jsem dostal doporučení od kolegy a nemohu si stěžovat. Kdykoliv něco potřebuji je tady. Jsem maximálně spokojen.

Anet je profík každým coulem. Se mnou to neměla lehké, ale zvládá to na výbornou. Přehled, ochota a milé jednání jsou její přednosti.

Doporučení na slečnu Anet Walczakovou jsem dostala od mojí kolegyně. I přesto, že jsem Anetku neznala, dokázala si mě získat svým profesionálním přístupem. Jsem ráda, že mám po ruce někoho, kdo mi poradil s investováním a pojištěním a kdo je ochoten být mi kdykoliv nápomocen při řešení finančních záležitostí.

Při své celoživotní obezřetnosti vůči finančním poradcům a jiným finančním rádobydobrodincům jsem na doporučení kamarádky, využil služeb slečny Anety pro revizi některých pojistek či investic. S jejími službami jsem byl a stále jsem velmi spokojen. Je ochotná, vstřícná, věcná. Produkty, které jsem s její pomocí sjednal zatím fungují dle mých představ. Pokud si tedy nechcete sami lámat hlavu s investicemi, pojištěním či jinými finančními službami a chcete to nechat na odborníkovi- doporučuji slečnu Anetu.

Hodná, milá a ochotná slečna od které mám několik pojistek a pár spoření. I když se ve všem neorientuji vždy mi poradí a vše vysvětlí. Vřele doporučuji, já jsem nadmíru spokojen.

V oblasti svěřování financí jsem velmi opatrný, ale Anetka vás dokáže přesvědčit, že zisk klienta je prioritou a nelení hledat nové cesty k tomuto účelu. Jsem to napsal až nějak moc formálně . Prostě je fajn a je vidět , že jí na vás záleží .

Anet, je moc ochotná a má příjemné vystupování. Kdykoliv potřebuji, vyřeší vše rychle a je vidět, že se v daném oboru orientuje velmi dobře. Jsem s ní moc spokojená.

Slečna Anetka vystupuje velmi příjemně a je cítit, že daným problematikám rozumí. Hovoří kultivovaně a klidně. Její ochota pomoci svému klientovi je příkladná. V minulosti jsem býval k finančnímu poradenství velmi skeptický, ale po zkušenosti s Anet již rozhodně nejsem.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.