ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. David Michelini
Ing. David Michelini
  • Praxe: 6 let
  • Počet referencí: 10

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. David Michelini

Profesionální přístup. Rychle a vždy k naší spokojenosti vše zařízeno od počátku do konce našich požadavků. Flexibilní,spolehlivý,zodpovědný,...vřele doporučuji.

Práce s Dejvem je vždy na jedničku, kdykoliv je problém nebo potřeba cokoliv vyřešit tak si ví rady a hned se o to postará. Profesionální přístup snad ani nemusím zmiňovat :)

David svou práci dělá velmi profesionálně a je vidět, že ho to baví. Nejvíce si vážím jeho okamžitých reakcí - v případě jakéhokoliv problému či jen drobných dotazů. Určitě doporučuji 🙂

Vse naprosto bez problému. Spolehlivost, ochota, profesionalita. Dekuji. Krasna

Na panu Michelinim si vážím velmi profesionálního přístupu, co slíbil, vždy rychle splnil. Zatím mohu říci, že se o jakékoliv jednání s pojišťovnami staral za mě, což mi naprosto vyhovuje a především šetří čas a nervy - doporučuji.

Zkušenosti mám takové, že při podání stále přešlapuje. Dále má slabší hru na síti a je občas labilní. Co se týká financí, tak je to odborník. Je flexibilní, odhodlaný a hlavně lidský. Mohu jen doporučit

S panem Michelin jsem řešila běžné finanční věci, opakovaně povinné ručení, životní pojištění pro syny. Byl velice ochotný, milý, vstřícný, jednal velmi rychle a flexibilně, v mém zájmu, i když nešlo o žádné velké transakce. Pokud došlo k jednání s pojišťovnami, vše vyřídil, nemusela jsem se o nic starat, snažil se pomoci, poradit, řešit co nejdříve a nejlépe. Pana Micheliniho mohu jen doporučit ostatním klientům.

Cokoliv je potřeba, David se snaží řešit věci okamžitě a nebo jen poradí. Můžu mu věřit, protože svoji práci dělá poctivě už několik let a baví ho to.

Když potřebuje poradit (kolikrát i s tou největší hloupostí), je tu pro vás pomalu i o půlnoci. Super parťák za každé situace 😉 a ještě k tomu vtipnej 😁

Velmi profesionální a zároveň přátelský přístup. Do ničeho mě netlačil. Vyslechl mé potřeby a zpracoval vše podle mých představ s průběžnou domluvou. Vřele doporučuji.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.