ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. David Michelini
Ing. David Michelini
  • Praxe: 8 let
  • Počet referencí: 37

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. David Michelini

Vysoce profesionální jednání a trpělivost při vysvětlování sebemenších detailů. Vždy přehledně a srozumitelně předložené informace. Pan Michelini Vás do ničeho nenutí, kvalifikovaně poradí, ale konečné rozhodnutí nechá na vás. Právě jeho osobní přístup rozhodl, že veškerou péči o hypotéku, pojistky a investice jsem svěřil do jeho rukou.

Od hypotéky, různé pojistky až po investice, prostě finance na jednom místě :-) Oceňuji spolehlivost, přímé a příjemné jednání, David Michelini je příjemný profík !

Dokáže operativně řešit problém. Flexibilní přístup. Spolehlivost. Doporučuji

David svou práci dělá velmi profesionálně a je vidět, že ho to baví. Nejvíce si vážím jeho okamžitých reakcí - v případě jakéhokoliv problému či jen drobných dotazů. Určitě doporučuji 🙂

David je velmi vstřícný, ochotný a odpovídá skoro hned, takže se každý problém nebo otázka hned vyřeší. Kdykoliv potřebuje člověk poradit, ví si rady a dokáže pomoci. Jeho přístup doporučuji.

Vse naprosto bez problému. Spolehlivost, ochota, profesionalita. Dekuji. Krasna

Skvělý přístup, profesionální a rychlé jednání. S Davidem se znám několik let a kdykoli něco potřebuji, tak reaguje rychle a vždy se snaží najít optimální řešení. Určitě doporučuji.

Profesionální, přátelský, akční, spolehlivý, dochvilný - přijde vždy s nejlepším momentálním řešením, vše vysvětlí a po mém souhlasu i zařídí - u nás penzijní připojištění, spořící účet, stavební spoření. Díky. Velká spokojenost. Určitě doporučuji.

Ne každý o svém povolání může říct že je zároveň i koníčkem, ale u Davida jsem si jistý že tomu tak je. To je pro mě osobně důkazem že takový člověk ví co dělá. Profesionální přístup je dále podpořen ochotou, velmi rychlým jednáním a celkově proaktivním přístupem. Můžu jen doporučit.

Na panu Michelinim si vážím velmi profesionálního přístupu, co slíbil, vždy rychle splnil. Zatím mohu říci, že se o jakékoliv jednání s pojišťovnami staral za mě, což mi naprosto vyhovuje a především šetří čas a nervy - doporučuji.

S Davidem se známe už několik let. Skvělý přístup a znalosti jsou jenom zlomek jeho vlastností. Je to člověk na správným místě. Dal bych za něj ruku do ohně. Je na příjmu Kdykoliv a je schopný zařídit i skoro nemožné. :)

S Davidem jsme se poznali na Vysoké škole už tehdy jeho znalosti z oblasti osobních financí byly na vysoké úrovni, které dále prohluboval a stal se opravdovým profesionálem ve svém oboru. Na pracovní rovině je vždy korektní, dokáže pomoct i se složitými problémy a vždy si můžu být jist, že mé finance a zajištění jsou do budoucna ochráněny. Jsem rád že mám možnost s ním spolupracovat a jeho služby bych doporučil každému.

Naprostý profík ve svém oboru. David poradí, pomůže, ale hlavně nic nevnucuje. Díky svému neskutečnému přehledu vám nabídne to nejlepší a nejvýhodnější na trhu a pokud je to možné a vy k tomu dáte svolení, vyřeší vše za vás. Nemusíte chodit do poboček bank nebo pojišťoven osobně, čímž vám David ušetří mnoho času. Svým proklientským přístupem si vás určitě získá a já mohu Davida jen doporučit!

Práce s Dejvem je vždy na jedničku, kdykoliv je problém nebo potřeba cokoliv vyřešit tak si ví rady a hned se o to postará. Profesionální přístup snad ani nemusím zmiňovat :)

S Davidem jsme vždy našli ideální řešení všech produktů, které nabízí a měl jsem zájem je využít. Kdykoliv Davida kontaktuji, vyřídí vše rychle a velmi ochotně. Jsem zvědav co přinese naše spolupráce do budoucna.

Profesionální přístup. Rychle a vždy k naší spokojenosti vše zařízeno od počátku do konce našich požadavků. Flexibilní,spolehlivý,zodpovědný,...vřele doporučuji.

David Michelini je spojením charakterního člověka s vysokou profesionalitou ve svém oboru. Vždy pro mne udělal vše včas a s dobrým výsledkem.

Naprostá spokojenost se spoluprací s Davidem. Je profesionál, poradí, vysvětlí, do ničeho netlačí. Má trpělivost a je ochotný. Za mne 100 %. Ráda s ním budu spolupracovat i nadále.

Již několik let mně a mé rodině David pomáhá s finančními záležitostmi. Je maximálně ochotný, přátelský a především se vyzná ve svém oboru. S naší spoluprací jsem velmi spokojen a pokud kdokoli řeší svou finanční situaci, vřele doporučuji Davida oslovit.

S Davidem spolupracuji již několik let. Kdykoliv se na něj obrátím, vždy hned pomůže. Je to opravdu člověk na svém místě, je spolehlivý, ochotný a svou práci dělá poctivě a kvalitně. Věřím mu a jeho služby určitě doporučuji.

Skvělý přístup, velmi rychlé nalezení ideálního řešení, stejně tak jako následné řešení samo. Podpora při jakýchkoliv dotazech. Naprostá spokojenost, opět využiji až bude potřeba cokoliv řešit.

Veškerá spolupráce s Davidem je na 1*. Profesionální přístup - ví o čem mluví, rozumí tomu a má přehled. Vše vysvětluje tak, aby to člověk pochopil. Je dochvilný, flexibilní a hledá to nejlepší řešení. Jednání s ním jsou vždy ve velmi přátelském duchu. Vřele doporučuji!

S Davidem řeším věci jako investice a pojištění už řadu let, a proto jsem se na něho obrátil i s hypotékou. Na jeho přístupu je mi sympatické, že se Vás nesnaží natlačit za každou cenu do nějakého produktu a vše důkladně zváží. Takhle by ta práce měla vypadat...

S Davidem jiz par let spolupracujeme na udrzbe ruznych pojistek a podobnych financnich produktu. Vzdy vse vysvetli a najde nejlepsi reseni. Sam prubezne overuje ceny pojistek a hleda nejvyhodnejsi ceny vzdy v zajmu klienta. Spolupraci s Davidem urcite doporucuji.

Vše naprosto v pořádku a bez problémů.Profesionalni přístup, vřele doporučuji.

Když je něco potřeba ,tak je David k dispozici a vše vyřeší k mé spokojenosti

Pan Michelini je profík každým coulem. Dělal mi několik pojistek, vždy velice ochotně a vstřícně. A vyřešil bleskově pojistku, kterou mi nechtěl nikdo jiný udělat. Navíc má velmi lidský přístup a smysl pro humor, což oceňuji. Člověk na svém místě!

Pan Michelini dělá svoji práci opravdu skvěle a rád. Zjistí nejlepší řešení, vše srozumitelně vysvětlý, sám vše potřebné zařídí a já šetřím čas, nervy i peníze. Moc mu děkuji za jeho pomoc a určitě doporučuji pro jeho poctivost, ochotu a lidskost.

S panem Michelini spolupracuji již několikátým rokem a jsem moc vděčná, že se o moje finance stará právě on. Pravidelně se mi ozývá s výhodnějšími produkty, takže mám vše aktuální a tak, jak má být. Je opravdu specialistou ve svém oboru.

David Michelini mi pomohl s revizí stávajících smluv a jejich optimalizaci na pojištění domácnosti, aut a úrazového pojištění. Oceňuji rychlost, vstřícnost, dostupnost a spolehlivost při řešení dané problematiky. To se potvrdilo při pojistné události (vytopení domu) , která byla řešena okamžitě k plné spokojenosti. Jak je dobré mít k dispozici spolehlivého odborníka, oceníte právě v takových situacích.

Kdykoli, cokoli potřebuji řešit v obasti finanční nebo pojišťovací, obrátím se na Davida. Vždy se vším poradí a zařídí. Jsem moc spokojena, mohu se na něj 100 % spolehnout. Je na něm vidět, že ho práce baví a že jí rozumí. Jsem moc ráda, že ho znám.

Velmi profesionální a zároveň přátelský přístup. Do ničeho mě netlačil. Vyslechl mé potřeby a zpracoval vše podle mých představ s průběžnou domluvou. Vřele doporučuji.

Když potřebuje poradit (kolikrát i s tou největší hloupostí), je tu pro vás pomalu i o půlnoci. Super parťák za každé situace 😉 a ještě k tomu vtipnej 😁

Cokoliv je potřeba, David se snaží řešit věci okamžitě a nebo jen poradí. Můžu mu věřit, protože svoji práci dělá poctivě už několik let a baví ho to.

S panem Michelin jsem řešila běžné finanční věci, opakovaně povinné ručení, životní pojištění pro syny. Byl velice ochotný, milý, vstřícný, jednal velmi rychle a flexibilně, v mém zájmu, i když nešlo o žádné velké transakce. Pokud došlo k jednání s pojišťovnami, vše vyřídil, nemusela jsem se o nic starat, snažil se pomoci, poradit, řešit co nejdříve a nejlépe. Pana Micheliniho mohu jen doporučit ostatním klientům.

Zkušenosti mám takové, že při podání stále přešlapuje. Dále má slabší hru na síti a je občas labilní. Co se týká financí, tak je to odborník. Je flexibilní, odhodlaný a hlavně lidský. Mohu jen doporučit

Dvě slova: ,,maximální spokojenost." Vždy získám kvalifikovanou a odbornou odpověď na veškeré otázky. Klienta vede a nechá rozhodnout jeho samotného,zda mu směr finanční budoucnosti vyhovuje. Vše je zařízeno včas a bezchybně.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.