ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Věra Vondrášková
Věra Vondrášková
  • Praxe: 8 let
  • Počet referencí: 5

Oborové certifikace:

  • Investice, Penze
  • Úvěry, Pojištění
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Věra Vondrášková

Paní Věra Vondrášková je odborná finanční poradkyně, která zachovává ke každému klientovi osobní přístup a snaží se pro něj najít nejlepší a zároveň nejvýhodnější řešení. Je velmi ochotná a vše předem řádně vysvětlí a poradí. V oblasti finančního poradenství má velký přehled. Její služby vřele doporučuji.

Paní Věra Vondrášková, je finanční poradce na pravém místě. Důsledná, milá, spolehlivá .... vždy si pro mě našla časový prostor na jednání. Je to jednička několikrát podtržená v oboru. Jejím klientem jsem rád. Konečně jsem spokojen. Vidím, že má skutečný zájem. Vážím si jejich služeb.

Ta mě TOP. Tam, kde jiní selhali, Věra dokázala nemožné. Mohu jen doporučit, její služby jsou 100%. Je to žena na svém místě. 😀

Paní Věra, nám vždy ráda a ochotně poradila a pomohla. Je velice sympatická a ochotná najít optimální řešení sitauce. Stará se o celé naše portfolio a po určité době nám vše překontroluje a vysvětlí. Nemá problém si sjednat i individualní schůzku i mimo pracovní dobu.

Myslím, že paní Vondrášková je empatická, lidská a hlavně srozumitelná, to je v poradenství potřeba. Snaží se najít nejlepší variantu, aby vyhověla mým možnostem. Mohu jen doporučit;-)

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.