ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Věra Vondrášková
Věra Vondrášková
  • Praxe: 8 let
  • Počet referencí: 5

Oborové certifikace:

  • Pojištění, Úvěry
  • Penze, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Věra Vondrášková

Myslím, že paní Vondrášková je empatická, lidská a hlavně srozumitelná, to je v poradenství potřeba. Snaží se najít nejlepší variantu, aby vyhověla mým možnostem. Mohu jen doporučit;-)

Paní Věra, nám vždy ráda a ochotně poradila a pomohla. Je velice sympatická a ochotná najít optimální řešení sitauce. Stará se o celé naše portfolio a po určité době nám vše překontroluje a vysvětlí. Nemá problém si sjednat i individualní schůzku i mimo pracovní dobu.

Ta mě TOP. Tam, kde jiní selhali, Věra dokázala nemožné. Mohu jen doporučit, její služby jsou 100%. Je to žena na svém místě. 😀

Paní Věra Vondrášková, je finanční poradce na pravém místě. Důsledná, milá, spolehlivá .... vždy si pro mě našla časový prostor na jednání. Je to jednička několikrát podtržená v oboru. Jejím klientem jsem rád. Konečně jsem spokojen. Vidím, že má skutečný zájem. Vážím si jejich služeb.

Paní Věra Vondrášková je odborná finanční poradkyně, která zachovává ke každému klientovi osobní přístup a snaží se pro něj najít nejlepší a zároveň nejvýhodnější řešení. Je velmi ochotná a vše předem řádně vysvětlí a poradí. V oblasti finančního poradenství má velký přehled. Její služby vřele doporučuji.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.