ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Kristýna Hájková
Kristýna Hájková
  • Praxe: 10 let
  • Počet referencí: 11

Oborové certifikace:

  • Investice, Penze
  • Pojištění, Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Kristýna Hájková

Na slečnu Hájkovou jsme dostali doporučení, oceňujeme její flexibilní přístup, všeobecný přehled a vstřícné jednání. Námi zatím řešené produkty - životní pojištění a penzijní spoření - nám pomohla vybrat k naší plné spokojenosti. Děkujeme, můžeme její služby dále doporučit.

Po asi půl roce spolupráce je jasné, že jsme finanční poradkyni zvolili dobře. Ono to tedy bylo patrné už od prvního jednání, kdy vzbudila ten nejlepší dojem. Kristýna Hájková nás díky svým znalostem a přehledu provedla jednáním s bankou i pojišťovnou bez jakéhokoli stresu, reaguje vždy promptně, na čem se s ní domluvíme, to platí. Jsme Vám, Kristýno, velmi vděční, můžeme Vás jen doporučit.

S Kristýnou Hájkovou úspěšně spolupracuji v oblastech: životní pojištění, pojištění domácnosti, refinancování hypotéky, plus hypotéka pro bytové družstvo. Velmi si cením vysoké výtěžnosti každé schůzky a celkově vstřícné a věcné komunikace. Kristýna Hájková je naprosto kompetentní a precizní ve vedení komunikace s bankami a pojišťovnami, což mi v konečném důsledku ušetřilo nezanedbatelnou sumu peněz a obzvláště času. Samozřejmě plánuji v naší spolupráci pokračovat i nadále.

Po dlouhé době jsem využila služeb někoho, u koho je evidentní, že ho práce baví a snaží se pro klienta udělat maximum. Cílem naší schůzky bylo přefinancování hypotéky a musím říci, že bylo vidět, že Kristýna problematice rozumí a má všeobecný přehled. Vše proběhlo bez komplikací a hlavně všechno zařídila, takže na mě už v podstatě nezbyla žádná práce. Když vezmu v úvahu, že mě její snažení finančně nic nestálo a ještě jsem ušetřila spoustu času, není co dodat. Naše spolupráce pokračuje a kdykoli se na ní obrátím, vždy poradí, pomůže. Pozitivní ohlasy mám i od svých známých, kterým jsem jí doporučila. Jen více takových mladých lidí, kteří vědí, co dělají.

Po dvou demotivujících schůzkách s finančními poradci z jiných společností jsem se na doporučení kolegyně setkala s Kristýnou, se kterou jsem naprosto spokojená. S jejím lidským a přátelským přístupem se sjednává i takový závazek jako je hypoteční úvěr snadno. Nemám jedinou výtku a ráda ji doporučím všem, kteří nechtějí aby je otravoval finanční poradce každý měsíc s nějakou nabídkou a nutnou schůzkou - protože k nim ona opravdu nepatří.

Kristýna mi byla doporučena přítelkyní. Jelikož jsem pracovně velmi vytížená, potřebovala jsem někoho, kdo by za mne a moji početnou rodinu, převzal veškerou starost o naše pojistky, spoření a investice, a to vše bezplatně. Kristýna si nás získala již při první schůzce svým přístupem, přehledem a vědomostmi, kterými nás ohromila. Jsem ráda za věcnou spolupráci, kterou nám nabízí a která šetří nejenom naše finanční prostředky, ale i čas. Výhodu vidím i v rychlosti a v milém, nenásilném přístupu. Kristýnu vřele doporučuji, má naši 100% důvěru.

Po nastoupení do zaměstnání před pěti lety se mě ujala slečna Hájková a hned jsem jí připravil těžkou zkoušku v podobě velmi složité hypotéky. Všechno dobře dopadlo a to právě díky ní. Po těch pěti letech musím vyzdvihnout zejména její flexibilitu, rychlé jednání, ale také naprosto perfektní přehled o všem. Děkuji

Slečna Kristýna je moje bývalá gymnaziální studentka a když jsem hledal rodinného finančního poradce, cesty osudu nás svedly dohromady opět. Jdem za to velice rád, neboť od počátku naší spolupráce jsem velice spokojený s její prací. Všechny produkty, které nám nabídla a následně zařídila, považuji za vhodně zvolené a myslím si, že i díky ní je moje rodina moudře finančně zajištěna. Se spoluprací s Kristýnou počítám i nadále.

Slečna Hájková odvádí svoji práci výborně. Pozitivní přístup, profesionální jednání, rychlost a kvalitní informovanost. Nemám, co bych vytknul.

Slečna Kristýna Hájková je velmi sympatická mladá žena, má příjemné vystupování, je empatická a ve své práci se opravdu vyzná, umí naslouchat a přesně vystihnout, co klient potřebuje. Jsem velmi ráda, že mi byla doporučená.

Chtěl bych poděkovat slečně Hájkové za její pomoc a rady při řešení finančního poradenství. Jelikož nejsem sběhlí ve finančních věcech tak mi velmi pomohla se zajištěním mích finančních potřeb. Zejména bych chtěl ocenit její milé a sympatické vystupování. Děkuji.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.