ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Jan Zoch
Jan Zoch
  • Praxe: 10 let
  • Počet referencí: 6

Oborové certifikace:

  • Úvěry, Investice
  • Pojištění, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Jan Zoch

Pro příjemnější život bez starostí s pojišťovnami doporučuji pana Zocha :-) Spolupracuji s ním od jeho začátků. Pravidelně se mnou prochází celé portfolio a ozývá se mi s novinkami, výhodnějšími možnostmi a aktualizacemi. Je velmi profesionální, srozumitelný a snaživý. Dělá dobré jméno své profesi, proto ho doporučuji všem kolem sebe.

Na doporučení sousedů jsme dostali kontakt na pana Zocha. Prošel s námi všechny naše smlouvy a pojištění a doporučil změny k lepším pojistným podmínkám v náš prospěch. Pomohl nám i v řešení škodních událostí. Postaral se o náš veškerý servis. Jeho trpělivost a slušné chování je dokonalou vizitkou této firmy. Rádi doporučíme i dále.

Na odporúčanie kolegu som začal spolupracovať s finančnými otázkami s pánom Zochom. Spolupráca trvá už 5 rokov, je na vysokej úrovni a vždy som v obraze s novinkami na finančnom trhu. Spolupráca je korektná a odporúčam každému kto chce poradit v oblasti financií.

Byl jsem dobře informován o všech záležitostech ohledně pojištění a penze.

Pan Zoch mi pomohl vyřešit refinancování hypotéky. Sám bych to určitě takto nezvládl. S jeho pomocí jsem velice spokojený. Mohu všem vřele doporučit.

S prací pana Zocha jsem spokojený.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.