ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Jan Zoch
Jan Zoch
  • Praxe: 9 let
  • Počet referencí: 6

Oborové certifikace:

  • Penze, Pojištění
  • Investice, Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Jan Zoch

Pan Zoch mi pomohl vyřešit refinancování hypotéky. Sám bych to určitě takto nezvládl. S jeho pomocí jsem velice spokojený. Mohu všem vřele doporučit.

S prací pana Zocha jsem spokojený.

Byl jsem dobře informován o všech záležitostech ohledně pojištění a penze.

Pro příjemnější život bez starostí s pojišťovnami doporučuji pana Zocha :-) Spolupracuji s ním od jeho začátků. Pravidelně se mnou prochází celé portfolio a ozývá se mi s novinkami, výhodnějšími možnostmi a aktualizacemi. Je velmi profesionální, srozumitelný a snaživý. Dělá dobré jméno své profesi, proto ho doporučuji všem kolem sebe.

Na odporúčanie kolegu som začal spolupracovať s finančnými otázkami s pánom Zochom. Spolupráca trvá už 5 rokov, je na vysokej úrovni a vždy som v obraze s novinkami na finančnom trhu. Spolupráca je korektná a odporúčam každému kto chce poradit v oblasti financií.

Na doporučení sousedů jsme dostali kontakt na pana Zocha. Prošel s námi všechny naše smlouvy a pojištění a doporučil změny k lepším pojistným podmínkám v náš prospěch. Pomohl nám i v řešení škodních událostí. Postaral se o náš veškerý servis. Jeho trpělivost a slušné chování je dokonalou vizitkou této firmy. Rádi doporučíme i dále.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.