ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Tomáš Strouhal
Ing. Tomáš Strouhal
  • Praxe: 7 let
  • Působnost: Praha,Brno,Olomouc
  • Počet referencí: 9

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Tomáš Strouhal

S panem Tomášem Strouhalem jsem se několikrát setkal v pozici gymnaziálního učitele, který mohl sledovat jejich workshop na téma Finanční gramotnosti. Za mě úplně perfektní; za studenty nemohu mluvit, ale vzhledem k tomu, že si sami vyžádali "pokračování", tak se domnívám, že pod slovo perfektní by se podepsali také. "Pokračování" ve formě deskové hry jsme absolvovali dnes; hru a moderování obou výše uvedených pánů bych ohodnotil jako (češtináři prominou) "více než perfektní", velmi doporučuji všem, kdo budou mít podobnou možnost.

Tomáš je vynikající finanční poradce - profesionální pomoc na každém kroku. Od prvního setkání až po poslední schůzku jsem byl nadšený jeho znalostmi, zkušenostmi a schopnostmi vést mě správným směrem.

S panem Ing. Tomášem Strouhalem jsem v kontaktu krátce, ale už po prvních schůzkách jsem byla se vším spokojená. Vše mi vysvětlil, poradil a vyslechl si můj pohled na věc. Když nastal problém byl ochotný ho řešit. Věřím, že každá další schůzka bude probíhat v tohle duchu.

Tomáš má velice profesionální, ale i hlavně lidský přístup. Vždy všechno vysvětlí, přichází s nabídkami, i pomáhá s mými finančními potřebami. Je velice ochotný a smlouvou to u něj nekončí...zajímá se vždy jak všechno dopadlo, a jestli je všechno v pořádku.Se spoluprací s ním jsem nadšená.

Vždy som mala nedôveru k finančním poradcom, no u Tomáša som zmenila názor. Je veľmi nápomocný, šikovný a poskytol mi personalizované možnosti, ktoré najviac vyhovujú mojím potrebám. Vždy je dobre naladený a ochotný pomôcť. Odporúčam všetkými desiatimi.

S Tomášem se mi spolupracovalo velmi dobře. Je velmi znalý v oblasti financí, ale zároveň dokáže vše srozumitelně vysvětlit. Jen za malou chvíli mě toho dost naučil. Veškeré záležitosti řeší s chladnou hlavou a je ochotný hledat nejvhodnější varianty, což jen poukazuje na jeho profesionální přístup. Podle mých zkušeností mohu Tomáše jen doporučit.

Každá schůzka s Tomášem je velmi obohacují. Vždy ze schůzky odcházím s pocitem, že jsme nastavili vše dle mých potřeb, dozvím se o nových možnostech a někdy i o produktech, o kterých jsem do dané chvíle ani neslyšel, což mi otevírá nové možnosti. Tomáš má proaktivní přístup, o své klienty se stará pravidelně a mimo schůzky například zasílá i informační emaily, proč se například určité investice v aktuální situaci chovají určitým způsobem a co lze očekávat v následujícím časovém horizontu.

S Tomášem se velmi dobře komunikuje, vše ochotně a přátelsky vysvětlí. Spolupráci s ním veřele doporučuji, setkání jsou vždy přínosná a cítím, že mi opravdu pomáhají vyznat se ve financích.

Děkuji za ochotu, vstřícný a odborný přístup, za poskytnutí celého servisu. Vše proběhlo v pohodlí domova. Jsem spokojená klientka. Děkuji :)

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.