ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Lenka Zemanová
Ing. Lenka Zemanová
  • Praxe: 14 let
  • Počet referencí: 17

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Lenka Zemanová

Děkujeme Lence za uspořádání našich financí dle našich představ. Libí se nám její přístup, i v době, kdy nic neřešíme. Tím ale její péče o nás nekončí. Během roku nás x krát kontaktuje a ptá se, jestli něco nepotřebujeme. Lenka je vždy velmi milá, vždy zodpoví každý dotaz.

Lenka je velice příjemná, komunikativní. Jako absolutní laik jsem spokojený, tématům jsem porozuměl, vše mi trpělivě vysvětlila. Mohu ji doporučit.

Našli jsme optimální řešení pro mojí situaci a navíc jsem si odnesl hodně nových myšlenek.

S Lenkou jsme se poprvé setkali již před 4 roky. Od té doby nám hodně pomohla s naším rodinným rozpočtem, spořením, pojistkami a hypotékou. Kdykoliv máme jakýkoliv problém či dotaz tak nám ochotně poradí či vše vyřídí za nás. Můžeme jen doporučit dál.

Lenka Žabková je vynikající finanční poradkyně nejen díky profesionálnímu přístupu a nadstandardně precizní přípravě, ale zároveň díky přirozené starostlivosti o klienta.

Byla jsem příjemně překvapená, paní Žabková je milá, ochotná, vše důkladně vysvětlí - rozhodně všem doporučuji.

Jsem moc ráda, že se mi o finance stará Lenča. Vřelý přístup, laické vysvětlení, kterému normálně rozumím. Děkuji a dávám palec nahoru:)

Lenka Žabková je velice sympatická mladá dáma, která vám ráda vše vysvětlí poradí i když sem teprve na začátku svého finančního řešení věřím že to zdárně dovedeme do konce.SMEKÁM PŘED LENKA ŽABKOVÁ

Spolupráce s Lenkou pro mě byla velkým přínosem. Probrala se mnou celou finanční historii a objasnila mi, jak finance fungují. Pro mě, ekonomikou nepolíbeného člověka, vše perfektně a srozumitelně vysvětila a vybrali jsme společně tu nejlepší finanční strategii, která mi padne na míru. Jsem velmi spokojená s Lenku, jako FP, doporučuji.

Díky spolupráci s Lenkou Žabkovou se mi lépe spí, a proto ji mohu směle a vřele doporučovat svým dobrým známým a kamarádům.

Lenku Žabkovou znám již leta a má moji důvěru. Kdykoli jsem řešila cokoli kolem peněz, první věc byla - poradit se s ní. A je tomu tak dosud. Vřele doporučuji.

V dnešním světě financí je dost těžké se vyznat. Lenka Žabková je velmi šikovná a hlavně ochotná slečna, jenž se snaží Vám co nejlépe poradit a aspoň trochu se v té džungli vyznat.

Lenka je velice schopná a flexibilní poradkyně, která se mnou dokáže řešit moje problémy a požadavky i v sobotu večer i ze dne na den.

Slečnu Lenku mohu jedině doporučit, vše proběhlo podle mých představ. Velice příjemné a profesionální jednání.

Paní Žabková má vřelý, profesionální přístup. O vše se nám postarala k naší spokojenosti a s důvěrou se na ní budeme obracet s manželem i nadále.

Přístup ke klientovi velmi profesionální, komunikace srozumitelná, řešení problémů pružné a osobní přístup velmi vstřícný.

Profesionální, přátelský přístup, široká nabídka finančních služeb - s Lenkou Zemanovou jsme moc spokojeni.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.