ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Martin Veis
Martin Veis
  • Praxe: 2 let
  • Působnost: Brno
  • Počet referencí: 7

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Penze, Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Martin Veis

S Martinom mám veľmi pozitívne skúsenosti. Konečne mám finačného poradce, pre ktorého je táto práca vášeň, neustále sa vzdeláva a z vlastnej iniciatívy ma informuje o novinkách a stave mojich investícií, ktoré mi nastavil priamo na mieru. Je vidieť, že ho táto práca baví, má prehľad, všetko mi dokáže jednoducho vysvetliť a každé stretnutie s ním je pre mňa veľkým prínosom. Dovolím si tvrdiť, že patrí medzi výnimočných ľudí a určite ho ako poradcu môžem len odporúčiť. Je to veľký profesionál.

S panem Martinem Veisem se známe spoustu let, a proto jsem se na něj obrátila s důvěrou ohledně finančního poradenství. Martin svoji práci odvádí na té nejvyšší a profesionální úrovni. Jako kdyby se právě pro tento obor narodil. Obrovská míra empatie, houževnatost, důslednost, cílevědomost, zapálení a vášeň, se kterou práci finančního poradce vykonává, z pana Martina dělá profesionála a odborníka, který se dané problematice věnuje do hloubky. Do nejmenšího detailu mi vše vysvětlí. Nenechá jednu jedinou otázku nezodpovězenou. Doporučuji se s panem Martinem potkat. Úspěch je zaručen. Děkuji ti Martine za to, jakým způsobem pracuješ. Jsi vzorem všem poradcům, kteří chtějí svoji práci vykonávat pro klientsky.

Velmi si vážím služeb Martina, který je ve svém oboru profesionál a jde vidět, že ho tato práce baví. Můžu se na něj kdykoliv s čímkoliv obrátit a vidím, že to nedělá s vidinou zisku, ale pro své klienty. Neboj se vystoupit z komfortní zóny, nasměruj věci k lepšímu a získej přehled o svých financích. Schůzky s ním mi ukázaly zajímavé možnosti investování svého kapitálu a zpětně jsem moc rád, že jsem začal ihned jakmile se mi tato možnost otevřela.

Ze spolupráce s Martinem jsem naprosto uchvácená. Mé předešlé zkušenosti s finančním poradenstvím nebyly úplně ideální, ale když jsem viděla, jak se ke všemu staví Martin, neváhala jsem a okamžitě jsem přešla k němu. Vnímám, že je naprosto otevřený, vždy mi vše vysvětlí ze všech stran. Práci dělá ve prospěch klienta a jeho proaktivní přístup je k nezaplacení. Vždy je mi k dispozici a vše, co potřebuji vyřešit, zařídí. Jen málokdo v tomto odvětví dokáže stát i za svými morálními i lidskými hodnotami, a Martin je přesně ten člověk, který to zvládá skvěle. Myslím, že je přesně tam, kde má být. Obdivuji, jakou atmosféru ve financích tvoří a jak pozvedá úroveň celého tohoto odvětví. Za sebe maximálně doporučuji, spokojenost po všech směrech.

Pana Martina Veise moc ráda a s čistým svědomím všem vřele doporučuji...člověk na svém místě .... Profesionál , který své práci rozumí a dělá ji s nadšením. Můj první "poradce", kterému dokážu plně důvěřovat a cítím, že mu nejde o jeho zisk, ale především o mé dobro...Nikdy mě "neodbyde",vždy poradí a spoustu věcí vyřeší za mě .. Troufám si napsat, že se z něj velice brzy stal "téměř" přítel (tedy alespoň z mé strany.. 🙂) Tak tak... Magdaléna Ondráčková

Pan Veis je muž na svém místě. Je vždy perfektně připravený na každou schůzku, každé slovo má podložené poctivým studiem problematiky. Postupně si získal mou důvěru natolik, že se na něj obracím se všemi investičními potřebami. Na základě vlastních dobrých zkušeností můžu jeho služby s naprostou důvěrou doporučit.

Jsem velmi rád, že spolupracuji s Martinem a je právě on mým poradcem a skvělým parťákem/průvodcem ve světě financí. Spolupráce s ním mi byla vždy velkým přínosem a obohacením. Martinovo jednání je vždy příjemné, upřímné a na velmi vysoké profesionální úrovni. Je to člověk, který nevaří z vody, má hluboké znalosti dané problematiky, na schůzku je vždy precizně připravený, odhodlaný pomáhat svým klientům a svoji práci dělá srdcem. Na základě mých zkušeností s Martinem mohu s naprosto čistým svědomím jeho služby vřele doporučit!

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.