ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Vendula Radovská
Ing. Vendula Radovská
  • Praxe: 13 let
  • Počet referencí: 10

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Vendula Radovská

Vendy už znám mnoho let a finance s ní řeším hlavně kvůli jejímu osobnímu přístupu ke klientovi. Vzbuzuje ve mně pocit, že nerozlišuje klienty podle toho, jak velkou sumu jdou řešit, ale je pro ni důležitý každý jeden případ naprosto stejně. Vendy se vždycky snaží udělat něco navíc, i když jinému poradci by třeba daný klient za práci navíc nestál. Navíc má dobré kontakty v bankách, takže i v případě nepříjemných situací (které jsem třeba já osobně zažila) je schopná problémy a nejasnosti velmi dobře, rychle a v klidu vyřešit, a to i na dálku.

Paní Radovská je velmi milá a ochotná se vším ohledně financí poradit, doporučit nejvhodnější řešení na míru, do detailů vysvětlit a poté vše zařídit. Když je nutné nemá problém dorazit, jinak lze vše domluvit i na dálku. Můžu jen doporučit.

V loňském roce jsme kupovali dům a musím říct, že paní Radovská nám ušetřila spoustu nervů. Pomohla nám nejen najít banku s nejvýhodnější nabídkou hypotéky, ale vzledem ke svým předchozím zkušenostem i se samotnou koupí domu. Vždy byla na telefonu, vždy ochotná poradit, případně věděla, kde se zeptat, aby radu získala. Kromě hypotéky nám spravuje i veškerá pojištění a spoření a když potřebuju poradit ohledně financí, vím, že se na ni můžu obrátit. Její služby určitě doporučuju.

S přednáškou, která byla prezentována před třídou OA4A jsme byli spokojeni.

S Vendy jsem se potkal pár let zpátky, když jsem hledal někoho na koho se obrátit o radu ohledně investic a díky jejím radám a zkušenostem své peníze investuji moudře tak aby vydělávaly. Doporučuji všem

S Vendy se známe už dlouho, shodou okolností jsme na sebe narazili před nedávnem a dali do řeči. Slovo dalo slovo a Vendy nám shlédla naše pojištění, finanční produkty a pomohla vybrat ty nejzajímavější pro nás, vybrala i spořící model pro našeho malého synka. Její nasazení, znalosti v oblasti finančnictví a přátelský přístup z ní dělají skvělého poradce, neváhejte se na ní obrátit. Doporučujeme!

Když s manželkou potřebujeme radu, vždy se na Vendy obratíme. Velice oceňuji komplexní služby a vstřícnost, se kterou nám vždy sjedná produkty na míru. Od životního pojištění, pojištění domácnosti a vozidla, hypoteční úvěr až po investice. Vřele doporučuji.

Slečna Bartáková je velmi aktivní a příjemná osoba. Dokáže poradit na základě svých zkušeností z řadou investičních i spořících produktů. Na celkové portfolio klienta se dívá s rozvahou a snaží se finanční služby směřovat tak, aby co nejvíce odpovídaly přáním klienta.

Paní Bartákovou znám již dlouhou dobu, vždy mi dokázala poradit. Jelikož jsem měla možnost sledovat její postupuný rozvoj v oblasti finančního poradentství, mohu ji jen doporučit:).

V dřívějších dobách jsem měl k finančním poradcům nedůvěru. Vše se však změnilo poté, kdy jsem poznal slečnu Bartákovou, její znalosti, orientaci v oboru a přístup ke klientům. To, jakým způsobem nás s partnerkou provedla problematikou hypotečního úvěru, a to od prvotní konzultace až po odvedení daně za nabytí nemovité věci, nelze hodnotit jinak než jedničkou s třemi hvězdičkami. V budoucích časech se jistě ještě několikrát setkáme, neb je to právě slečna Bartáková, která dá investicím ten správný směr.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.