ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Vendula Radovská
Ing. Vendula Radovská
  • Praxe: 10 let
  • Počet referencí: 7

Oborové certifikace:

  • Úvěry, Penze
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Vendula Radovská

V loňském roce jsme kupovali dům a musím říct, že paní Radovská nám ušetřila spoustu nervů. Pomohla nám nejen najít banku s nejvýhodnější nabídkou hypotéky, ale vzledem ke svým předchozím zkušenostem i se samotnou koupí domu. Vždy byla na telefonu, vždy ochotná poradit, případně věděla, kde se zeptat, aby radu získala. Kromě hypotéky nám spravuje i veškerá pojištění a spoření a když potřebuju poradit ohledně financí, vím, že se na ni můžu obrátit. Její služby určitě doporučuju.

V dřívějších dobách jsem měl k finančním poradcům nedůvěru. Vše se však změnilo poté, kdy jsem poznal slečnu Bartákovou, její znalosti, orientaci v oboru a přístup ke klientům. To, jakým způsobem nás s partnerkou provedla problematikou hypotečního úvěru, a to od prvotní konzultace až po odvedení daně za nabytí nemovité věci, nelze hodnotit jinak než jedničkou s třemi hvězdičkami. V budoucích časech se jistě ještě několikrát setkáme, neb je to právě slečna Bartáková, která dá investicím ten správný směr.

Paní Bartákovou znám již dlouhou dobu, vždy mi dokázala poradit. Jelikož jsem měla možnost sledovat její postupuný rozvoj v oblasti finančního poradentství, mohu ji jen doporučit:).

Slečna Bartáková je velmi aktivní a příjemná osoba. Dokáže poradit na základě svých zkušeností z řadou investičních i spořících produktů. Na celkové portfolio klienta se dívá s rozvahou a snaží se finanční služby směřovat tak, aby co nejvíce odpovídaly přáním klienta.

S Vendy se známe už dlouho, shodou okolností jsme na sebe narazili před nedávnem a dali do řeči. Slovo dalo slovo a Vendy nám shlédla naše pojištění, finanční produkty a pomohla vybrat ty nejzajímavější pro nás, vybrala i spořící model pro našeho malého synka. Její nasazení, znalosti v oblasti finančnictví a přátelský přístup z ní dělají skvělého poradce, neváhejte se na ní obrátit. Doporučujeme!

S Vendy jsem se potkal pár let zpátky, když jsem hledal někoho na koho se obrátit o radu ohledně investic a díky jejím radám a zkušenostem své peníze investuji moudře tak aby vydělávaly. Doporučuji všem

Když s manželkou potřebujeme radu, vždy se na Vendy obratíme. Velice oceňuji komplexní služby a vstřícnost, se kterou nám vždy sjedná produkty na míru. Od životního pojištění, pojištění domácnosti a vozidla, hypoteční úvěr až po investice. Vřele doporučuji.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.