ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Tereza Málková
Tereza Málková
  • Počet referencí: 6
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Tereza Málková

Vždy jsem neměl úplně kladné mínění o finančních poradcích. Ovšem po zkušenosti s Terezou jsem zcela přehodnotil svůj názor. Tereza mi dokázala ukázat cestu, kterou kdyby se ubírali všichni poradci, byla by to změna v jejich celkovém vnímání. Je vstřícná, není "vlezlá" a dokáže poradit na míru. Nenabízí pouze produkty, které vyhovují vnitropodnikovým zájmům. Dbá na konkrétní potřeby jednotlivých klientů. A jako bonus k tomu všemu je velmi milá... :) Rozhodně doporučuji každému alespoň jednu úvodní schůzku. Názor si pak udělá každý sám.

Řešena hypotéka a několik pojištění - Výborná spolupráce, maximální spokojenost. Paní Málkovou můžu jen a pouze doporučit.

Na slečnu Málkovou jsem se obrátila po doporučení. Měla jsem hypoteku v unicreditu a nechteli mi zafixovat sazbu předem, neodpovídali mi a přehazovali si mě z jednoho bankéře na druhého. Slečně Málkové jsem předala všechny informace a rychle vyřešila muj požadavek v jiné bance. Ušetřili jsme s přítelem nejen dost peněz, převodem hypotéky, ale take čas a nervy. Vše bylo vyřešeno rychle a profesionálně. Slečna je příjemná a nenutila nám žádné produkty, které nepotřebujeme.

Na Terezu Málkovou jsem dostala kontakt od známého.Byla jsem velice mile překvapena.Slečna Málková byla velmi profesionální,mila a dokázala nám velice rychle vyříďit naše požadavky.Pokud hledáte člověka ve financích (pojištění,hypotéky,dlouhodobé investice )mohu vřelé doporučit.Věřím že budete spokojeni jako já.

Doporučení jsem dostal od své přítelkyně a po minulých nezdarech s finančními poradci jsem velmi mile překvapen. Tereza dokáže velmi krásně, jednoduše a účelně vše vysvětlit a poradit.Těším se s ní na další spolupráci a můžu všem doporučit se s touto šikovnou energickou ženou sejít a nechat si poradit.

Se slecnou Malkovou mam jedine kladne zkusenosti, pohodovy clovek se smyslem pro naprostou spokojenost zakaznika od ceny ,kriti , konfort az po lidskost , dekuji za takoveto poradce v dnesni dobe vec nevidana.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.