ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Tereza Málková
Tereza Málková
  • Počet referencí: 6
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Tereza Málková

Se slecnou Malkovou mam jedine kladne zkusenosti, pohodovy clovek se smyslem pro naprostou spokojenost zakaznika od ceny ,kriti , konfort az po lidskost , dekuji za takoveto poradce v dnesni dobe vec nevidana.

Doporučení jsem dostal od své přítelkyně a po minulých nezdarech s finančními poradci jsem velmi mile překvapen. Tereza dokáže velmi krásně, jednoduše a účelně vše vysvětlit a poradit.Těším se s ní na další spolupráci a můžu všem doporučit se s touto šikovnou energickou ženou sejít a nechat si poradit.

Na Terezu Málkovou jsem dostala kontakt od známého.Byla jsem velice mile překvapena.Slečna Málková byla velmi profesionální,mila a dokázala nám velice rychle vyříďit naše požadavky.Pokud hledáte člověka ve financích (pojištění,hypotéky,dlouhodobé investice )mohu vřelé doporučit.Věřím že budete spokojeni jako já.

Na slečnu Málkovou jsem se obrátila po doporučení. Měla jsem hypoteku v unicreditu a nechteli mi zafixovat sazbu předem, neodpovídali mi a přehazovali si mě z jednoho bankéře na druhého. Slečně Málkové jsem předala všechny informace a rychle vyřešila muj požadavek v jiné bance. Ušetřili jsme s přítelem nejen dost peněz, převodem hypotéky, ale take čas a nervy. Vše bylo vyřešeno rychle a profesionálně. Slečna je příjemná a nenutila nám žádné produkty, které nepotřebujeme.

Řešena hypotéka a několik pojištění - Výborná spolupráce, maximální spokojenost. Paní Málkovou můžu jen a pouze doporučit.

Vždy jsem neměl úplně kladné mínění o finančních poradcích. Ovšem po zkušenosti s Terezou jsem zcela přehodnotil svůj názor. Tereza mi dokázala ukázat cestu, kterou kdyby se ubírali všichni poradci, byla by to změna v jejich celkovém vnímání. Je vstřícná, není "vlezlá" a dokáže poradit na míru. Nenabízí pouze produkty, které vyhovují vnitropodnikovým zájmům. Dbá na konkrétní potřeby jednotlivých klientů. A jako bonus k tomu všemu je velmi milá... :) Rozhodně doporučuji každému alespoň jednu úvodní schůzku. Názor si pak udělá každý sám.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.