ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ina Löffelmannová, MFP
Ina Löffelmannová, MFP
  • Praxe: 13 let
  • Působnost: Praha 1,Sušice,Písek
  • Počet referencí: 19

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ina Löffelmannová, MFP

Se slečnou Inou jsem velice spokojen. Vždy mi pomůže s řeším jakéhokoli finančního problému a to především ku spokojenosti všech. Mohu jí jen a jen doporučit.

Slečna Löffelmannová je velice milá, sympatická a ochotná, opravdu člověk na svém místě. Ráda se vším poradí, pomůže vybrat tu nejlepší variantu bez jakéhokoliv vnucování. Cokoliv člověk potřebuje, může se na ni s důvěrou obrátit. Nikoho neodpálkuje ani když volá v pozdních večerních hodinách či o svátcích. Opravdu chválím a vřele doporučuji.

Zadali jsme slečně téměř nemožné podmínky pro realizaci naší rodinné hypotéky. A vše proběhlo dobře, slecna je vstřícná, pracovitá a vyzná se. Dávám 5 hvězdiček z 5.

Slečna Löffelmannová je jedna z mála poradců, které se nebojím svěřit bezpečí své rodiny ve formě pojistný smluv a vozový park je v těch nejlepších rukou. S jakoukoliv prosbou, změnou vyjde maximálně vstříc.Vřele doporučuji.

Na slečně Löffelmannové jsi vážím skvělého a profesionálního přístupu. Jsem neskutečně ráda, že jsem našla finančního poradce, který má všeobecný přehled a příjemné vystupování. Můžu jenom doporučit.

Slečna Ina nás zachránila už v několika krizových situacích a vždy velmi rychle. Takže moc díky.

Ke slečně Ině Löffelmannové mám naprostou důvěru. Jsem její klientkou už řadu let s maximální spokojeností. Je vždycky velmi ochotná a milá, připravena dobře poradit. Vřele doporučuji.

Slečna Löffelmannová je velmi zkušená a zdatná ve vytváření komplexních finančních nabídek od pojištění po úvěry, které splňují veškeré požadavky. Schopná seskládat finanční nabídku přesně podle profilu jak je potřeba. Spolupracujeme se slečnou Löffelmannovou několik let a jsem nad míru spokojený a vřele doporučuji.

Slečnu Löffelmannovou, znám již od jejího dětství. Podrobně znám její profesní růst. Když mne před lety oslovila, ani já jsem netušil, že již nebudu muset s každým "lejstrem" běhat na pobočky pojišťoven. Vždy, když jsem v nesnázích, mohu se na ni s důvěrou obrátit. V dnešní podivné době to platí x-násobně, vše řešíme s větší rychlostí online. Je naším opravdovým rodinným poradcem. Děkujeme.

Se slečnou Inuš jsem velmi spokojen. Vše mi vždy vysvětlí,poradí a pomůže vybrat nejlepší řešení. S jakoukoliv změnou nebo úpravou není problém. Velice chválím a mohu jen doporučit.

Slečna Löffelmannová je přes finance opravdová odbornice. Má perfektní přehled o produktech a dokáže perfektně poradit a vše připravit klientovi přesně na míru. Je s ní skvělá spolupráce, dobře se s ní komunikuje, a to v podstatě kdykoliv. Ve všem jí naprosto věřím a všem vřele doporučuji.

Se Slečnou Löfelmannovou se znám a spoluprcuji více než 10let od jejich začátků. Na první schůzku jsem šla s určitou skepsí, ale ta se brzy rozplynula. Slečna Ina mi pomohla se zorientovat v produktech pojištění a investicích, které jsem již měla rozběhlé. Zhodnotily jsme jejich efektivitu a předělaly dle mých představ a požadavků. Z toho jsem měla obrovskou hrůzu, ale byla zbytečná.. Slečna Ina za mě vše vyřídila u pojišťoven a Bank a já dostala k ruce jen dokumenty k podpisu, bez jakéhokoliv běhání a zařizování. Vždy skvělé rychlé jednání k mé spokojenosti, kterých už za ta léta spolupráce byla dosti. :)

Se slečnou Löffelmannovou jsem velice spokojený. Známe se již několik let a můžu jenom vřele doporučit. Ochotně se vším pomůže, poradí, vysvětlí.

Slečna Ina nám velmi pomohla s vyřízením žádosti o hypoteční úvěr na stavbu domu, což nebyl v našem případě vzhledem k množství různých dokládaných dokumentů vůbec lehký úkol. Ve finále jsme nakonec prakticky před podpisem měnili banku z důvodu výhodnější nabídky. Vše jsme úspěšně zvládli a hypotéku jsme získali. A to právě díky profesionalitě, ochotě, vstřícnosti, preciznosti a zodpovědnosti slečny Iny. Její milý, osobní a nadstandardní přístup ke klientům je už "jen" bonusem! Jsme naprosto spokojeni a nadšeni, že jsme měli to štěstí a dostali doporučení právě na ni. Určitě jsme spolu nespolupracovali naposledy. Mockrát děkujeme a vřele doporučujeme!

Jediný, kdo dokázal uspořádat mé pojistky a spol., byla slečna Ina. Ušetřila mi mnoho času a starostí. Jednání s ní je vždy příjemné.

Slečnu Inu cením hlavně pro její osobní přístup. Vždy když jsem potřeboval řešit cokoliv ohledně financí (spoření, investice, pojištění...), tak mi dala nabídku šitou přímo mně na míru. Až budu řešit hypo, tak se určitě opět primárně obrátím na ni :).

Se slečnou Inou jsme spokojeni celá rodina. Poradí, pomůže, vyřeší naše nejasnosti se smlouvami. Kdykoli zavoláme je velmi ochotná a když nemůže, zavolá nám později a problém vyřešíme. Velice ji doporučuji a doufám, že jejích služeb využije ke své spokojenosti i někdo z mých blízkých nebo známých.

Se slečnou Löffelmannovou jsem před pár lety uzavřel úrazové pojištění, a mohu všem jen doporučit, už jsem měl několik úrazú.Vždy jsem jen zavolal slečně Ině a vše za mě zařídila,vždy to bylo velice rychle a perfektně vyřízené i bez mé účasti,velice chválím a všem doporučuji.

Jsem velice spokojena s prací sl.lny,je slušně jednající, vstřícná,milá,ochotná,mající velké odborné znalosti.Mohu jen vřele doporučit,problémy řeší v nabídkách i srovnání,bez vnucování.Pomáhá v kteroukoli dobu ,odborně,ochotně a s přehledem, v jednání je vždy usměvavá a milá. Věřím jí a doporučuji!!

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.