ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Vít Lexa
Vít Lexa
  • Praxe: 5 let
  • Počet referencí: 12

Oborové certifikace:

  • Úvěry, Pojištění
  • Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Vít Lexa

S panem Lexou jsem naprosto spokojná. Dokáže vše příjemně vysvětlit a najít nejlepší řešení. Vřele doporučuji.

Pan Lexa je zodpovědný a spolehlivý. Sjednali jsme spolu pojistky i investice dle mých představ. Pokud mám nějaký problém, tak je ihned vyřešen. Jsem nad míru spokojena.

Víťa je velmi dobrý poradce. Volá sám od sebe a často. Zajímá se o klienty a snaží se jim nabídnout jen to nejlepší. Je vidět, že ho práce baví.Dělá ji velmi dobře, řekla bych že i víc, než na 100%. Zkrátka je to člověk na správném místě. Určitě doporučuji! 🍀😊

Pan Lexa je opravdu profík na svém místě. Pokaždé poradí a na telefonu je snad 24/7. Stará se nám s manželem o všechny pojistky a naprostá spokojenost. Myslím že jeho služby využijeme ještě větším rozsahu .

S pane Lexou mám jen kladné zkušenosti,je pečlivý a velice ochotný.Je to opravdu profík ve své profesi.Moc děkuji za jeho přístup a péči k zákazníkovi

Víťa je na telefonu snad vždy, když potřebuji. V létě za nás komunikoval s pojišťovnou a vyřešil tak odtah našeho poškozeného vozidla z Chorvatska. Celá moje rodina s ním řeší cokoliv ohledně pojištění a investic a nemůžeme si ho vynachválit.

Na pana Vítů Lexu je vždy spolehnutí a jednání má velice dobré.

Pan Vít je profesionál, své práci rozumí, poradí, pomůže, najde vhodné řešení, co řekne to platí, vždy velmi slušný, usměvavý a upravený.

Vít je profík na svém místě! Vždy mi vše zařídí vysvětlí a bez dlouhého řešení. Vše perfektní a rychle!

Pan Vít je spolehlivý profesionál, na kterého se mohu kdykoliv spolehnout. Líbí se mi jeho přístup a rozhled.

Vít Lexa je spolehlivý, zodpovědný a hlavně ve svém oboru velmi erudovaný profesionál. Při prvních vteřinách společného rozhovoru ze mě spadl ihned stud a v rámci několika minut mi nedělalo problém řešit investice, jakožto velmi osobní téma. Jeho vystupování je vřelé a otevřené. V obou případech (investice a úrazové pojištění) si výslech mé představy a poté představil několik návrhů, které reflektovaly mé požadavky a já si vybral tu, která mi vyhovovala nejvíce. Jeho služeb využila i má přítelkyně a byla také nadmíru spokojena.

Se službami pana Lexy jsme velice spokojeni. Při uzavírání pojistek( životní, nemovitost,auto) nám pomohl vybrat nejvhodnější produkty. Přijel v domluvený čas a jeho návštěva byla moc milá. Děkujeme za jeho přístup k zákazníkovi.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.