ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Petr Lerch
Petr Lerch
  • Praxe: 9 let
  • Působnost: Brno
  • Počet referencí: 22

Oborové certifikace:

  • Pojištění
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Petr Lerch

Na spolupráci s Petrem oceňuji jeho přístup, který stírá hranice mezi obchodním a přátelským setkáním. Zároveň jde o profesionála, který má přehled o aktuální nabídce v oblasti finančních služeb a současně snahu najít ideální řešení pro svého klienta.

Pan Lerch je velmi příjemný člověk. Odborník, který dokáže jasně vysvětlit problematiku rodinných financí. Ukázal nám cesty jak zhodnocovat naše finance a doporučil životní pojištění na míru našim potřebám. Jsme rádi, že jsme se seznámili.

S Petrem jsem velmi spokojena. Ohledně financí mi vždy vše srozumitelně vysvětlil. Jeho služby hodlám využívat i nadále a ráda ho doporučím svým známým.

S Petrem spolupracuji více než tři roky. Jsem velmi spokojený s jeho přístupem. Vždy, když se na něj obrátím s jakýmkoliv problémem, vím, že mi pomůže. Vzhledem k mým velmi pozitivním zkušenostem, má Petr moji plnou důvěru. Jsem rád, že finanční záležitosti řeším právě s ním.

Na pana Lercha jsem dostala doporučení od své dcery, kterou má v péči. Už na první schůzce si získal moji plnou důvěru. Provedli jsme audit a nastavil mi životní pojištění přesně na míru. Konečně jsem našla poradce, který svému oboru rozumí a dělá ho s nadšením. Ačkoliv působím jako komoditní specialistka, ukázal mi, kde mám ještě rezervy a s jeho pomocí si budu i nadále rozšiřovat své portfolio. Vím, že naše spolupráce bude dlouhodobá a pana Petra velmi ráda doporučím i svým přátelům.

Díky panu Lerchovi spoříme daleko efektivněji, než kdy dřív. Uspořené peníze se nám skutečně zhodnocují, nejen "leží" na běžném účtu. Zároveň jsme získali výhodnější a kvalitnější pojištění (majetku i zdraví), které nám pomáhají zajistit bezpečnou a stabilní budoucnost i v případě nepříznivých životních situací.

Pokud jste člověk, který se o finance nikdy nezajímal a žil jste spíš punk, v momentě, kdy se to rozhodnete změnit, je pan Lerch skvělou volbou. Má talent vám vše vysvětlit tak jednoduše, až vás nadchne. Vše přizpůsobuje vaší aktuální situaci. :)

Petr nám pomáhá řešit finanční záležitosti, kterým sami moc nerozumíme. Jsme s ním spokojení.

S Petrem máme velmi pozitivní zkušenost. Je pečlivý a spolehlivý. Všechno nám detailně vysvětlil. Nejvíce si ceníme jeho empatického přístupu. Cítíme, že naše zájmy jsou pro něj prioritou.

Na Petra jsme se obrátili ve chvíli, kdy se nám rozrostla rodina a potřebovali jsme poradit v oblasti investic a životního pojištění. Se službami jsme velmi spokojeni. Výborná komunikace, vše srozumitelně vysvětlil a dobře nám poradil. Jako novopečení rodiče jsme ocenili, že neměl problém za námi přijet, aby schůzka proběhla v pohodlí našeho domova.

S prací pana Lercha jsme spokojení. Především oceňujeme jeho vstřícný přístup a profesionální jednání. V oblasti finančního poradenství nám vysvětlil účel finančních produktů a díky tomu jsme společně nastavili na míru i naše pojistné smlouvy.

Jsme rádi, že jsme si jako našeho nového finančního poradce vybrali právě pana Lercha. Jeho vystupování je profesionální, velmi vstřícné a s „lidským přístupem“. Pan Lerch je schopen vše srozumitelně vysvětlit. Obzvláště oceňujeme jeho schopnost přiznat, když na některou naši otázku (a že jich máme hodně) nezná odpověď. Následně ji však ve velmi krátkém čase zjistí. Od finančního poradce očekáváme především znalost problematiky, profesionální vystupování, upřímnost a v neposlední řadě také to, že poradí, co je nejdůležitější pro nás. To vše jsme (po několika špatných zkušenostech) našli v osobě pana Lercha. Moc si naší spolupráce vážíme.

Na spolupráci s Petrem se mi líbí jeho osobní přístup, diskrétní jednání, kontrola sjednaných smluv a úprava mého portfolia podle situace, ve které se právě nacházím. Vše na základě pečlivé osobní analýzy a porovnání produktů. Petr mi vždy vše jednoduše vysvětlí. V komunikaci je přímý a nic nevnucuje. Mohu jen doporučit.

Pana Lercha mohu doporučit, má profesionální přístup. Dopodrobna mi vysvětlil, jak se mám zajistit na penzi a uzavřel mi výhodné pojištění zdraví na míru. Těším se na další spolupráci.

Petr je velmi empatický člověk. Má pochopení pro vaši aktuální životní situaci a podle ní dokáže poradit. Jsem s jeho prací velmi spokojená. Našel a doporučil mi produkt na míru. Pravidelně mě kontaktuje, informuje o novinkách, které by mě mohly zajímat. Mohu jen doporučit.

Díky Petrovi mám pořádek ve finančních produktech, což vedlo k většímu objemu uspořených a získaných peněz. Společně jsme udělali audit, stanovili cíle a v průběhu let přidali nové podle aktuálních potřeb. Na spolupráci s Petrem si nejvíce cením jeho odbornosti, zapálenosti a fakt, že jej práce baví, což ve mně vyvolává pocit bezpečí, který je pro mne v této oblasti důležitý.

Děkuji ti Petře za skvělé rady a pomoc při zhodnocení mých peněz. Jsem spokojený s tvým přístupem – vysvětlil jsi mi hodně věcí, které mě zajímaly, udělal jsi vše podle mých přání a do ničeho mě netlačil. Dal jsi mi to nejlepší ze svých zkušeností, znalostí i tvé práce. Cením tvého záměru pomáhat lidem s financemi. Jen tak dál. Děkuji.

Petr je velmi všrícný člověk, který se o nás stará co se týká finančniho zajištění velmi aktivně. Snaží se vždy pro nás najít nejvhodnější produkt, vysvětlí jak to funguje a poradí. Velmi si toho vážíme.

S Petrem jsem velmi spokojen, dobře se stará o své klienty, řekl bych až nad rámec svých povinností. Umí vybrat kvalitní řešení finančního plánu. V oboru financí se umí dobře orientovat a jeho pomoci si velice cením. Díky Petře

S poradenstvím jsem velmi spokojen.Zejména se mi líbí pravidelné kontaktování klienta,jestli je vše v pořádku atd.

Petr je velice zapálený do své práce a proto svoji práci plní na 100%. Je velice vstřícný, ale také znalec ve svém oboru. Vždy kdy něco potřebuji, je na telefonu, nebo se snaží co nejdříve ozvat na zpět. Může jen doporučit.

Petr se o me finance stara jiz nekolik let, vzdy jsem s nim naprosto spokojeny, pokud jsou nejake novinky, ktere by pro mne byly vyhodne, tak se ozve sam od sebe, se vsim rad poradi, vysvetli. Presne takoveho poradce jsem hledal dlouhou dobu a jsem velmi rad, ze jsem narazil zrovna na Petra.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.