ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Dušan Kozel
Dušan Kozel
  • Praxe: 4 let
  • Působnost: Praha 1,Tábor,České Budějovice
  • Počet referencí: 8

Oborové certifikace:

  • Investice, Pojištění
  • Úvěry, Penze
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Dušan Kozel

Dušan Kozel je sympatický člověk se svojí úrovní profesionality. Zařídil mi vždy co jsem potřeboval za výhodních a kvalitních podmínek. Každý rok se snaží najít cestu kde ušetřit na pojištění, a dokáže skvěle poradit do čeho případně investovat a kde spořit. Jsem naprosto spokojen.

S Dušanem se známe již několik let, je to dobrý kamarád mého syna a díky tomu mám konečně spolehlivého poradce,kterému naprosto věřím. Cokoliv potřebuji,tak se na něho mohu obrátit a vše velice rychle řeší. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mohu jen doporučit.

S Dušanem kozlem jsem naprosto spokojená, můžu jen doporučit, ochotně poradí a pomůže, za mě nej

S Dušanem jsem, jako klientka, naprosto spokojená. Vždy vše vyřeší rychle, zvolí tu nejvhodnější možnost a je na něj ve všech směrech spoleh. A jako bývalá součást jeho týmu musím zmínit, jak jsem vždy obdivovala jeho neskutečný přehled a profesionální přístup. Zkrátka s jakoukoli spoluprací s Dušanem, ať už jako klienti, nebo kolegové, neuděláte chybu. Doporučuji všema dvaceti.

S Dušanem sem naprosto spokojenej. Kdo potřebuje sjednat jakékoli pojištění nebo se s něčím poradit ohledně investic, neváhejte ho kontaktovat. V tomto oboru se skvěle vyzná!

S panem Dušanem jsem spokojena, ochotný ,spolehlivý ,vždy poradí a kdykoliv se na něj můžu obrátit . Mohu jen doporučit

Dušan je velmi profesionální a dokáže v každém případě pomoci a vyhledat to nejlepší řešení jeho flexibilita a preciznost jsou v dnešní době vzácnosti.. všem mohu doporučit !

S panem Kozlem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Od té doby, co jsme se poprvé sešli nám poradil, vše vysvětlil a samozřejmě ušetřil dost peněz. Kdybychom takového zkušeného poradce neměli, tak bychom si sami nezařídili to, co nám pan Kozel zařídil. Musím zdůraznit, že jde v poslední době o úvěr ze stavebního spoření. Pan Kozel je kouzelník a dokáže nemožné! :) s manželem jsme mu moc vděčni a rozhodně doporučuji spolupráci s takovým poctivým člověkem!

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.