ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Ivana Smrčková
Ing. Ivana Smrčková
  • Praxe: 8 let
  • Počet referencí: 12

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Ivana Smrčková

Děkujeme paní Ing. Ivaně Smrčkové a paní Lence Němečkové, které obohatily výuku předmětu "Ekonomika" na naší střední škole, Obchodní akademii T. G. Masaryka v Kostelci nad Orlicí, v rámci "Ekonomického dne", na který zveme zajímavé hosty. Jejich přednáška na téma "Finanční gramotnost" a hra "Finanční svoboda" nadchla studenty 3. ročníku. Studentům a pedagogům se líbil celý půlden, který nám obě zástupkyně ProfiFP věnovaly a moc rádi budeme ve spolupráci s nimi pokračovat. Uvedené aktivity jsou vhodnými motivačními prvky středoškolského studia. Získané informace využíváme i při výuce dalších ekonomických témat.

Profesionální přístup, bezproblémová komunikace, příjemné vystupování. Děkuji a doporučuji

Velice ochotná a komunikativní slečna, která tomuto oboru rozumí a vše velice dobře vysvětlí. Navíc jsme se vždy dobře domluvili na místě setkání a vše proběhlo na jedničku :).

Nejvíce si na slečně Juřičkové cením časové flexibility a ochoty. Stačí se domluvit, a je ochotná pomoci a poradit kdykoliv. Komunikace je bezproblémová, reaguje prakticky ihned. Skvělá spolupráce, lidský přístup. Vše ohledně financí mi bylo do posledního detailu vysvětleno. Vřele doporučuji spolupráci.

Vlídný přístup, všechno mi bylo vysvětleno, jaké jsou výhody i nevýhody u účtů a pojištění. Dopuručuji

Vyhověla všem požadavkům, které jsem si nastavil. Bezproblémová komunikace a reaguje obratem. Mohu 100% doporučit její služby.

Slečna Juříková je velmi profesionální a ochotná vždy poradit. Za velmi krátký čas vyřešila i mou pojistku a s tím spojené formality. Mohu jen doporučit.

Děkuji slečně Juříkové za její ochotu a pomoc při sestavování nových smluv. Byla velmi milá, spolehlivá a časově flexibilní. Její přístup považuji za profesionální. Rozhodně ji mohu všem doporučit a opět její pomoc rád využiji.

Slečna Juříková nám pomohla sjednotit všechna stávající pojištění a nyní máme za nižší částku větší pojistné krytí. Je s ní výborná spolupráce, na maily reaguje obratem a na dohodnuté schůzky chodí včas. Toho so velmi cením!

Spolupráce se slečnou Juříkovou byla velice příjemná a na vysoké profesionální úrovni. V nabídce finančních služeb má široký přehled a dokáže velmi dobře poradit. Mohu jen doporučit.

Spolupráci s Ivanou Juříkovou velmi doporučuji - vždy je profesionální, důkladná, má přehled v oboru. Zároveň ale velmi milá a komunikativní. Vždycky nám vyšla vstříc, ochotně pomohla s vyřízením všech smluv a poradila kde bylo potřeba.

Skvělá spolupráce, vždy pomůže, poradí, upozorní. Jsem naprosto spokojen!

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.