ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Ing. Ivana Smrčková
Ing. Ivana Smrčková
  • Praxe: 8 let
  • Počet referencí: 12

Oborové certifikace:

  • Penze, Investice
  • Pojištění, Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Ing. Ivana Smrčková

Profesionální přístup, bezproblémová komunikace, příjemné vystupování. Děkuji a doporučuji

Spolupráci s Ivanou Juříkovou velmi doporučuji - vždy je profesionální, důkladná, má přehled v oboru. Zároveň ale velmi milá a komunikativní. Vždycky nám vyšla vstříc, ochotně pomohla s vyřízením všech smluv a poradila kde bylo potřeba.

Skvělá spolupráce, vždy pomůže, poradí, upozorní. Jsem naprosto spokojen!

Děkujeme paní Ing. Ivaně Smrčkové a paní Lence Němečkové, které obohatily výuku předmětu "Ekonomika" na naší střední škole, Obchodní akademii T. G. Masaryka v Kostelci nad Orlicí, v rámci "Ekonomického dne", na který zveme zajímavé hosty. Jejich přednáška na téma "Finanční gramotnost" a hra "Finanční svoboda" nadchla studenty 3. ročníku. Studentům a pedagogům se líbil celý půlden, který nám obě zástupkyně ProfiFP věnovaly a moc rádi budeme ve spolupráci s nimi pokračovat. Uvedené aktivity jsou vhodnými motivačními prvky středoškolského studia. Získané informace využíváme i při výuce dalších ekonomických témat.

Spolupráce se slečnou Juříkovou byla velice příjemná a na vysoké profesionální úrovni. V nabídce finančních služeb má široký přehled a dokáže velmi dobře poradit. Mohu jen doporučit.

Slečna Juříková nám pomohla sjednotit všechna stávající pojištění a nyní máme za nižší částku větší pojistné krytí. Je s ní výborná spolupráce, na maily reaguje obratem a na dohodnuté schůzky chodí včas. Toho so velmi cením!

Děkuji slečně Juříkové za její ochotu a pomoc při sestavování nových smluv. Byla velmi milá, spolehlivá a časově flexibilní. Její přístup považuji za profesionální. Rozhodně ji mohu všem doporučit a opět její pomoc rád využiji.

Slečna Juříková je velmi profesionální a ochotná vždy poradit. Za velmi krátký čas vyřešila i mou pojistku a s tím spojené formality. Mohu jen doporučit.

Vyhověla všem požadavkům, které jsem si nastavil. Bezproblémová komunikace a reaguje obratem. Mohu 100% doporučit její služby.

Vlídný přístup, všechno mi bylo vysvětleno, jaké jsou výhody i nevýhody u účtů a pojištění. Dopuručuji

Nejvíce si na slečně Juřičkové cením časové flexibility a ochoty. Stačí se domluvit, a je ochotná pomoci a poradit kdykoliv. Komunikace je bezproblémová, reaguje prakticky ihned. Skvělá spolupráce, lidský přístup. Vše ohledně financí mi bylo do posledního detailu vysvětleno. Vřele doporučuji spolupráci.

Velice ochotná a komunikativní slečna, která tomuto oboru rozumí a vše velice dobře vysvětlí. Navíc jsme se vždy dobře domluvili na místě setkání a vše proběhlo na jedničku :).

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.