ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Finanční gramotnost pro střední školy
Finanční gramotnost pro střední školy
  • Počet referencí: 5
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Finanční gramotnost pro střední školy

Pan Ing. Martin Šplíchal provedl na naší škole SPŠ stavební Brno v průběhu škol. roku 2022/23 pro studenty 4. ročníků odborné prezentace zaměřené na finanční gramotnost. Prezentace byly výborně sestavené, srozumitelné a i od studentů byly velmi kladně hodnoceny, protože byli seznámeni s praktickými situacemi, se kterými se mohou v životě setkat. Velmi si cením kvalit přednášejícího a mohu ho na podobné akce doporučit.

Během přednášky vystupoval poradce Pavel Novák erudovaně, pohotově odpovídal na dotazy našich žáků. Přednáška probíhala v příjemné atmosféře, pro naše žáky byla přínosem.

Pan Pavel Novák oživil výuku ekonomiky nejen praktickými zkušenostmi, ale zejména velmi zábavnou a žáky velmi pozitivně vnímanou hrou Finanční svoboda. Nadšení pro hru ve spojitosti s přiblížením si problematiky finanční gramotnosti na úrovni osobních financí žáky hnala k bojovným výkonům.

Děkuji Lukášovi Jálovi a Tomášovi Strouhalovi za letitou spolupráci, která funguje výborně. Hra Finanční svoboda uvede studenty zábavnou formou do problematiky osobních financí a po ní vždy následuje teorie, která jim je podána velmi srozumitelně. Myslím, že i studenti ocení, že jim oblast financí vysvětlují lidé z praxe.

S panem Strouhalem a panem Jálem z ProfiFP jsem se několikrát setkal v pozici gymnaziálního učitele, který mohl sledovat jejich workshop na téma Finanční gramotnosti. Za mě úplně perfektní; za studenty nemohu mluvit, ale vzhledem k tomu, že si sami vyžádali "pokračování", tak se domnívám, že pod slovo perfektní by se podepsali také. "Pokračování" ve formě deskové hry jsme absolvovali dnes; hru a moderování obou výše uvedených pánů bych ohodnotil jako (češtináři prominou) "více než perfektní", velmi doporučuji všem, kdo budou mít podobnou možnost.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.