ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Štěpánka Ďurčová
Štěpánka Ďurčová
  • Praxe: 4 let
  • Počet referencí: 10

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Štěpánka Ďurčová

Štěpka nám už pár let spravuje všechny pojistné smlouvy. Je spolehlivá, milá, a hlavně rozumí tomu, co dělá. Pro mě je důležitá důvěra mezi námi. Jsem rád, že ji mám. Moc doporučuji.

Štěpánka je prostě profesionál. Vždy se snaží všechny mé požadavky vyřešit v mém nejlepším zájmu a tak abych dostal to nejlepší co je v jejích silách. Vždy je vstřícná, milá a ráda poradí. Jsem velice rád že jsem zrovna jejím klientem a můžu ji jen vřele doporučit každému kdo hledá poradce.

Příjemná spolupráce, flexibilní a hlavně vstřícná profesionálka!

Se službami Štěpánky jsem maximálně spokojená. Je to profesionálka každým coulem. Vše perfektně vysvětlí a vybere produkt mě maximálně na míru. Jednání je vždy v přátelském duchu a já se na každou schůzku vždy těším. Vřele doporučuji

Štěpánka je skvělá, spolehlivá. Schůzka je vždy příjemná, vždy vše vysvětlí a poradí, vždy nabídne skvělé řešení. Na schůzku chodí s úsměvem a vždy včas. Jsem s ní nad míru spokojená. Doporučuji!

Se Štěpánkou jsem velice spokojena, je ochotná, na schůzky jezdí včas, a co se týče pojištění je radost s ní spolupracovat. Poradí, vše vysvětlí takže je to srozumitelné a jasné.Mám skvěle pojištěnou rodinu a jednou moje děti budou dobře zabezpečené.Štěpánku můžu jen doporučit.

Při první návštěvě jsem nechtěla žádné poradenství, neměla jsem důvěru. Ale nakonec jsem Štěpánce ukázala své stávající smlouvy a ona po týdnu přišla s návrhy jak to vylepšit. Nakonec pomohla i mé dceři s životním pojištěním a zlevnila nám oběma i povinné ručení. Kdybych neměla Štěpánku, platila bych pořád stejně vysokou částku. Do budoucna se Štěpánkou stále počítám a doporučím ji i svým známým, protože to fakt stojí za to.

Štěpánka je velmi spolehlivá, příjemná a ochotná. Jsem plně spokojen.

Vstřícny a ochotný přístup. Slečna mi doporučila a následně vyřídila Investiční fond a životní pojištěná a refinancovala půjčku na osobní vůz. Je k dispozici kdykoliv podle potřeb.Velice dobře se orientuje v daném problému a má profesionální přístup.Doporučuji

S pani Ďurčovou mám dobrou zkušenost. Mám přes ní urazovou pojistku na dítě, a dokázala mi sehnat pojistku na auto o dva tisíce levněji. Doporučuji.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.