ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Marek Kosobud
Marek Kosobud
  • Praxe: 9 let
  • Počet referencí: 160

Oborové certifikace:

  • Penze, Investice
  • Pojištění, Úvěry
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Marek Kosobud

Marek je spolehlivý a empatický člověk .. Rychle jednání vše krásné vysvětlí. Takže Marku moc děkuji

S Panem Kosobudem jsem velmi spokojená, dělal mi pojištění na auto a udělal to levně. Moc doporučuji

Spolupráce s panem Kosobudem předčila mé očekávání.

S panem Markem spolupracujeme s družkou uz několik let. Profesionální a lidský přístup. Kdykoliv připravený poradit a pomoci při mimořádných událostech a nad rámec svých pracovních povinností. Spolehlivost. Doporučuji. Děkuji.

Marka můžu jen doporučit! Vždy si na mě udělá dostatek času a můžu ho kontaktovat téměř kdykoliv. Dá mi důležité rady a vše jednoduše vysvětlí. Má profesionální přístup a je spolehlivý. Je vždy ochotný a vyzná se v tom, co dělá. Jsem s ním velice spokojený.

Pan Marek Kosobud je velice profesionální, ochotný a příjemný poradce. Vše bez problémů vyřešil a zařídil. Jde vidět, že ho práce baví a naplňuje. Rozhodně doporučuji.

Vše perfektně a srozumitelně vysvětlil. Děkuji za milý a ochotný přístup. Marka můžu jen doporučit.

Pan Kosobud je opravdu profesionál na svém místě. Jsem opravdu spokojená, vyhověl všem mým požadavkům, vše mi vysvětlil a poradil. Děkuji!

S panen Kosobudem jsem naprosto spokojený, je velice spolehlivý, pracovitý a jsem rád, že spolupracuji zrovna s ním.

S panem Kosobudem je velmi příjemná spolupráce, reaguje vždy rychle a profesionálně.

Pan Kosobud je velice vstřícný, vysvětlil vše k porozumění. Svou práci dělá na výbornou, jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit ostatním.Děkuji

Velice ochotný a vstřícný chlap, vždy poradí a odpoví na jakýkoliv dotaz, co se financí týká.Mohu vřele doporučit

Pan Marek Kosobud působí mile, lidsky. Snaží se najít vhodné řešení, aby byla druhá strana spokojená. Férové jednání, skvělý přístup. Na nic si nehraje. Těším se na další spolupráci, jistě jeho služeb i nadále využiji. Mohu jen doporučit.

Marek je velice ochotný a trpělivý, vše krásně vysvětlí. Děkuji a doporučuji

S Markem spolupracuji poměrně krátce, ale všechno co jsem potřebovala, rychle zařídil. Je spolehlivý ochotný a milý. Já jsem s ním velice spokojená. Můžu jen vřele doporučit.

Spolupracuji s Markem Kosobudem už asi 5 let a nedám na něj dopustit. Vždy vyjde vstříc všem mým přáním a požadavkům. Líbí se mi především jeho jednání na rovinu. Je prostě férový a za to díky!

Marka znám už dlouho, je výborný a zkušený poradce. Vždy celé naší rodině poradí přesně podle konkrétních osobních požadavků. Marka mohu jen doporučit, jeho přístup je opravdu profesionální a lidský. Díky moc :)

S Markem je příjemně přátelská komunikace na vysoké profesionální úrovni. Budí dojem, že přesně ví, co dělá a své práci rozumí. Trpělivě a konkrétně odpovídal na všechny mé dotazy a to tak, že jsem odpovědi rozuměla. Ochotně hledá a nabízí řešení přesně na míru. Děkuji

Spolupráce s Markem je velmi dobrá. Je to hodně sympatický člověk, který své práci opravdu rozumí. Mohu ho všem doporučit.

Jen opravdu málokdo je do své práce tak zapálený a ochotný pro každého udělat maximum jako Marek. Určitě nejen já, ale i všichni jeho ostatní klienti v něj mají stoprocentní důvěru, kterou si získá svým skvělým přístupem. Když se naskytne nějaký problém, stačí zavolat, Marek na nic nečeká a hned ho vyřeší a pomůže. Marek je prostě skvělej.

Skvělá spolupráce. Marek našel rychlé a skvělé řešení mých požadavků. Vše zařídil a perfektně vysvětlil. Marka mohu jednoznačně doporučit.

S Markem se znám a využívám jeho služeb už přes rok a musím říct, že kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, byl ochotný a vstřícný mi v čemkoliv rozhodně dobře poradit, nebo pomoct. Je to člověk na správném místě, mám ráda jeho upřímnost a lidský kamarádský přístup ke klientům, proto ho s čistým svědomím ráda doporučuji dál. Děkuji Marku!

Marek je velice schopný, milý a vstřícný. Již při první návstěvě jsem se dozvěděl veškeré potřebné informace a dali jsme společně mé smlouvy dohromady tak, aby byly jak výhodnější, tak i efektivnější. Velmi oceňuji rychlost, kterou vše vyřídil. Vyhovuje mi především, že s Markem lze vyřešit mnoho věcí pouze přes telefon či e-mail, aniž bychom si museli domlouvat osobní schůzku, což mi ušetřilo spoustu času. Všem mohu jeho služby jedině doporučit. Marek je člověk na svém místě.

Veliká spokojenost, vše důkladně a srozumitelně vysvětleno.

Top …….. super spolupráce. Člověk na správném místě.

Profesionální přístup a super jednání. Za mě mohu jen doporučit.

Jsem velmi spokojena se službami pana Kosobuda. Zprvu jsem byla skeptická, ale jsem ráda, že jsem se nakonec sešla. :-)

Skvělá spolupráce,Marek vše vysvětlí a je ochotný pomoci i v neděli.

Skvělá spolupráce. Rychlé jednání, žádný povýšený přístup, se kterým jsem se u jiných setkala. Marek je opravdu skvělý poradce, který ví co dělá. Vřele doporučuji.

S Markem Kosobudem jsem se setkal a vše proběhlo přesně jak jsem potřeboval a předčilo mé očekávání. Všechno připraveno přesně podle toho, jak jsem si nadiktoval. Důkladně mě seznámil s celým portfóliem a konečně mohu říct, že fin. poradenství má smysl. Děkuji Marku.

Marka mohu všem jednoznačně doporučit. Vše co jsem potřeboval mi dokonale vysvětlil a velmi rychle vyřešil a zařídil. Vím, že se na něj mohu kdykoli obrátit. Díky Marku!

S Markem jsem velice spokojená. Našel rychlé řešení, vše vysvětlil a zařídil. Při mé časově náročné práci toto přivítám. Děkuju a můžu jen doporučit. Spolupráce na jedničku

Z mého pohledu velmi profesionální a zároveň velmi lidský přístup ke klientovi. Naprostá spokojenost. Doporučuji.

Velice milé a ochotné jednání. Vše detailně vysvětleno, děkujeme.

Pana Marka Kosobuda mohu všem jen doporučit. Je vždy ochotný, milý, a vše srozumitelně vysvětlí. Vždy nám dokázal dobře poradit. Děkuji J.Fišerová

S Markem Kosobudem jsem velmi spokojený. Kdykoliv něco potřebuji, tak se na něj obrátím a pokaždé mi bez problému pomůže a vše udělá s úsměvem. Tohoto pána vřele doporučuji, jednání s ním je na perfektní úrovni.

S panem Kosobudem spolupracuji delší dobu a jsem nadmíru spokojen. Oceňuji jeho odborný přístup, maximální přehled a profesionální jednání.

S Markem jsem velice spokojená. Rychlé jednání, kdykoliv se na něj můžu obrátit se vším pomůže, vše skvěle vyřeší a vysvětlí. Můžu jen doporučit 🙂

Marek je velice ochotný, dokáže pomoc na míru mých potřeb a reagovat na případné změny okamžitě. Díky Máro 👍

Marek je velmi vstřícný a jde s vámi tu druhou míli - dělá to, co by zřejmě nemusel, ale vnímá to jako svou povinnost udělat pro svého klienta to nejlepší. Je to v dnešní době vzácné. Je schopný najít zajímavé nabídky a dělá to ochotně. Člověk nemá pocit, že jej otravuje, když jej žádá o něco, z čeho zřejmě Marek nebude zrovna mít nějakou provizi. A zároveň jde vidět, že má Marek přehled o aktuálních věcech, které se na trhu dějí.Takže za mě velice doporučuji.

Pana Marka Kosobuda mohu všem jen doporučit. Je velice ochotný, pojištění nám skvěle vysvětlil a nastavil na naše požadavky. S partnerem jsme velice spokojeni s jeho službami. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Pana Kosobuda mohu velmi doporučit. Jeho chování a přístup je velmi profesionální. Vše umí srozumitelně a stručně vysvětlit. Nenutí vás do ničeho s čím nesouhlasíte a s odmítnutím nabídky nemá problém, naopak se snaži najít pro vás přijatelnou variantu.Oceňuji také hlavně jeho vytrvalost, protože vzhledem k mému chronickému onemocnění bylo velmi pracné najít pojišťovnu, která by mne neodmítla. Po seriích zamítnutí se nevzdal a zkoušel další možnosti. Nakonec se vše povedlo a já mám v rámci možností zatím nejvýhodnější pojištění, které mi bylo kdy nabídnuto.

Marek je vstřícný, ochotný, precizní, trpělivý a především oceňuji jeho profesionální přístup a férové jednání. Děkuji a doporučuji.

Profík na svém místě. Za Markem je vidět spousta let zkušeností a hlavně nadšení pro daný obor. Jeho aktivní přístup nejen po uzavření smlouvy je bezkonkurenční. Jsem ráda, že jsem oslovila právě jeho.

S Markem jsem vždy maximálně spokojený. Vždy vše proběhne hladce a rychle, přesně tak jak se domluvíme. Marek je velice ochotný a spolehlivý, vždy se snaží najít optimální řešení. Za mě velká spokojenost!

Pan Marek je velice ochotný, milý... komunikace na jedničku.Takovy člověk se málo kde najde... prostě úžasný poradce...moc děkuji..Renata

Marek je spolehlivý, a na finančního poradce překvapivě upřímný. Stará se o své klienty s pochopením a snahou najít to nejlepší možné řešení. Velmi ráda s ním spolupracuji a vřele doporučuji. Je jedním z lidí, kteří vylepšují již "pošramocenou" image OSVČ finančních poradců.

Mile mě překvapil lidský a zároveň velmi profesionální přístup. Tohle už se jen tak nevidí a jsem ráda, že jsem se dostala do rukou právě Marka, hned po první návštěvě si získal moji důvěru. Těším se na další spolupráci😊

S Markem je radost spolupracovat, spolehlivý, ochotný, všechno zařídí, obvolá. Perfektní přístup. Děkuji a všem doporučuji!

Naprostá spokojenost s rychlým řešením mého požadavku. Vstřícný, ochotný s příjemným vystupováním. Pan Kosobud mi byl doporučen a já ho mohu také moc ráda doporučit. Z mé strany veliká spokojenost. Děkuji.

Vstřícné a věcné jednání. Je zřejmé, že jo práce v tomto oboru zajímá a baví. Dozvěděl jsem se spoustu užitečných informací a díky Markovi jsem ušetřil spoustu času se zjišťováním a zařizováním těchto věcí. Mohu jedině doporučit.

Marek je správný člověk na správném místě . Umí poradit hlavně chce , vždy to nejlepší pro svého klienta . Mohu doporučit 🙏. Děkuji těším se na další schůzku šéfe .

S jeho službami jsem byl nadmíru spokojen a mohu ho s klidnou duší doporučit všem, kteří hledají spolehlivého a profesionálního poradce.

S Markem jsem velice spokojena. Vše bylo provedeno velmi rychle bez čekání. Nikdy jsem tyto věci okolo pojištění atd moc neřešila a úrazů za tu dobu bylo mnoho. Na Marka se mohu kdykoliv obrátit. Vřele doporučuji.

Marek je výborný poradce, vždy mi poradí. Je ochotný. Mohu doporučit. Díky

Marka všem doporučuji. Líbí se mi, jak vše skvěle vysvětlí a zároveň jedná na rovinu. Do ničeho mě nepřesdvědčuje, pouze řekne svůj názor. Takové jednání mám ráda. Na Marka je spoleh, vše je rychle a bez problémů vyřešeno a nemusíte se sami o noc starat, což se v dnešní uspěchané době rozhodně hodí :)

Marek je výborný a vždy skvěle poradí. Děkujeme moc

Výborné jednání a prvotřídní servis. V případě pojistné události se o nic nestarám a s výsledným plněním jsem spokojený. Za mě velká spokojenost. Doporučuji.

Marek je skvělý poradce, dokáže dobře poradit a hlavně vše dobře vysvětlit. Mám za sebou první úraz od té doby co mám od Marka pojištění a mohu říct že jsem nad míru spokojený. O nic jsem se nemusel starat, Marek vše vyřídil za mě. Plnění také předčilo mé očekávání a hlavně rychlost jakou bylo vše vyřízeno a uzavřeno. Jeho služby mohu jen doporučit.

Marek je velmi ochotný, profesionální, příjemný a milý poradce. Doporučuji!

Skvělá zkušenosti! Doporučuji. Děkuji

Potrpím si na preciznost a férové jednání. U Marka se mi dostalo obojího. Děkuji a doporučuji dál.

Marek Kosobud je dle mého názoru člověk na svém místě, vždy ochotný poradit, pomoci, nikdy se nestalo, že by mi nevzal telefon nebo se neozval zpět, a to kdykoliv (víkendy, svátek, apod.) Nemá vůbec smysl zmiňovat jeho profesionální jednání a vystupování. Budu se opakovat, člověk na svém místě. Doporučuji.

S Markem jsem velice spokojená. Velmi rychlé jednání, se vším mi pomůže a skvěle vysvětlí. Člověk na správném místě, je vidět, že ho práce baví a naplňuje. Mohu jen doporučit!

S Markem spolupracuji poměrně krátkou dobu, ale už teď jsem s jeho prací velmi spokojená. Jelikož jsem člověk, který moc neřeší věci kolem svých úspor, spoření či pojištění, tak Marek byl pro mě ideální volba. Velmi rychlé jednání, kdykoliv mu můžu zavolat a hlavně spoustu věci zařídí za vás. Je to především příjemný, milý, usměvavý a spolehlivý člověk, ke kterému se vždy budu ráda vracet. Mohu jedině doporučit!

Marek je velice příjemný a sympatický, nesnaží se věci vysvětlovat nějakými termíny, kterým většina lidí nerozumí a vysvětlí vše jednoduše.

Pana Kosobuda mohu jen doporučit - velice příjemný člověk, spolehlivý, ochotný. Zejména oceňuji lidský a přátelský přistup. Se vším co jsme spolu řešili jsem velice spokojená!

Marek je finanční poradce na jedničku. V každé situaci najde rychle řešení. Jeho příjemný a lidský přístup vždy potěší. Ať je takových více 😊 Děkuji za vše.

Spolupracuji s Markem kratší dobu, ale musím říct, že je upřímný, rád poradí, dá na výběr více variant a člověka do ničeho nenutí, má lidský přístup, mohu jen doporučit

Jsem velmi spokojený se vším, co pro mě Marek Kosobud dělá. Doporučuji všem, kteří chtějí mít své finance v pořádku.

S Markem se o financích radíme už delší dobu a vždy je velmi ochotný, vstřícný a chápavý. Vřele ho doporučujeme dal, ať už rodině nebo přátelům. Zůstaň jaký jsi... děkujeme! Sona a Standa

Marek mi byl doporučen ohledně pojistky auta s kterou mi opravdu pomohl a našel pojištění za dobrou cenu.Ale pomohl mi hodně i ohledně zajištění zdraví a dalších pojistek které jsem neměla moc v pořádku.Za mě super jednání a vyčerpávající informace.Určitě se budu na něj obracet i nadále.

Pana Marka Kosobuda mohu všem jen doporučit. Je velice ochotný, rychlé vyřízení všech našich žádostí. Můžu jen doporučit .

Marek je skvělý poradce. Je velice ochotný, milý a hlavně má přehled. Dokáže poradit jak s pojistnou událostí, tak vytvořit na míru pojištění dle požadavku klienta. Pomoc v oblastí financí je rovně na místě. Svému oboru rozumí a hlavně je vidět, že ho to baví. Dokáže odpovědět na jakýkoli dotaz ohledně poradenství,. S jeho službami jsem velice spokojena a určitě jej doporučím dále. Díky Marku, že mám tak skvělého finančního poradce.

S Markem Kosobudem ,jako svým fin. poradcem ,jsem velice spokojený . Vždy ,když něco potřebuji ,rychle přispěchá se snadným řešením ,vše mi dobře vysvětlí a následně za mě kompletně vyřídí . Jeho vystupování je příjemné . Rozhled jeho znalostí je velmi široký . Všem mohu Marka doporučit a děkuji mu za vše ,co pro mě dělá .

S Markem jsem se setkali osobně na smluvené schůzce, kdy jsme se domluvili přesně na tom, co jsem potřeboval. Proběhla analýza více produktů a vybrali jsme ten, který mi nejvíce seděl. Jednání na profesionální úrovni, mohu jedině doporučit. Díky díky díky

Po nepříjemných zkušenostech z předchozími finančními poradci jsem se rozhodl dát poslední šanci Markovi Kosobudovi a neudělal jsem chybu. Dostalo se mi s Markem příjemného rozhovoru, který mi osvítil investice a pojištovnictví tak, že teď už vím, za co vlastně platím a co doopravdy mohu očekávat. Už vím na koho se obrátit a kdo mi bez "lstí" dokáže nabídnout funkční produkt. Díky marku

S Markem jsem jako s finančním poradcem nadmíru spokojený. Vše pečlivě vysvětlí a se vším ochotně popřípadě pomůže, ať se to týče práce, či sportu nebo i blbého papírování. Za to mu vřele děkuji a můžu doporučit. :)

Díky Markovi jsem získal velmi dobrou nabídku na pojištění a úvěr, vždy za výrazně lepší částku než byla u konkurence, nehledě na obrovskou úsporu času a osobní přístup. Rozhodně můžu jen doporučit ostatním zájemcům. Byl jsem velmi spokojený děkuji.

S Markem se už známe několik let a myslím, že je to člověk na správným místě. Vzhledem k mému povolání se mi vždy snažil najít co nejlepší podmínky a já můžu jen říct že jsem byl vždy velmi spokojen. Díky Marku!

Marka Kosobuda znám již dlouho - Už od dob, co jsme byli malí kluci. Je to pro mě jak dobrý přítel, tak velice kvalitní finanční poradce. Zároveň je ale hlavně férový člověk. Pomohl mi s celým portfoliem od povinného ručení, přes zajištění zdravotních rizik až po penzi a investice. Vždy je k dispozici, když potřebuji něco vyřešit. Rychlost a kvalita jsou synonymy pro něj i jeho práci. Díky za tvé služby, mohu jedině doporučit.

Naprostá spokojenost. Vždy vše proběhne hladce, tak jak se domluvíme. Marek je velice ochotný a vždy posoudí více možnosti a nabídek. Je to poradce cele naši rodiny.

Na M. Kosobudovi oceňuji výborný přehled a orientaci v této oblasti. Dále pak velmi vstřícné a příjemné jednání. Doporučuji.

Férové jednání,skvělé vystupování a vysvětlení, doporučuji.

Marka znam z osobne uz spoustu let a i jako financni poradce si me ziskal. Predevsim svou vytrvalosti, ochotou a vstricnosti. Dekuji za pomoc nejen me, ale i cele me rodine.

Marka Kosubud znám již několik let, když jsem nyní potřeboval pomoct v rámci fin. poradenstvý byl velice ochotný a vše mi detailně vysvětlil. Díky Marku!

Naprosto dokonalá spolupráce, s Markem je skvělá domluva ve všem, od času schůzky po každé konkrétní řešení. Při první poj. události jsme nemuseli s pojišťovnou vůbec komunikovat, všechno nám zařídil. Po zkušenosti s naší poslední poradkyní máme konečně někoho, kdo tomu co dělá rozumí.

S Markem Kosobudem je perfektní spolupráce ve všech směrech. Přesně takhle si představuji finančního poradce. Je velice vstřícný, dokáže odpovědět na jakýkoli dotaz bez mrknutí oka a hlavně je vidět, že ho jeho práce baví. Poradil mi se všemi oblastmi, které jsem řešila. Složité věci dokáže podat jednoduše a lidsky. Toho si cením. Navíc kdykoli potřebuji, tak je tu pro mě - Za mě naprostá spokojenost! Děkuji! :)

Marek dělá pro lidi opravdu hodně a toho si vážím. Děkuji.

Velice příjemný a ochotný finanční poradce. Umí dobře poradit a vše srozumitelně vysvětlit. Nabídnul nám různé varianty pojištění, takže jsme si mohli vybrat to co nám nejvíce vyhovovalo. Byli jsme moc spokojeni.

Marek Kosobud super finanční poradce vše co jsem potřeboval bylo perfektně vysvětleno a také rychle vyřešeno naprostá spokojeno . Doporučuji

Marek je charismatický, mladý muž ze kterého srší optimismus a nadšení pro svou práci, kterou odvádí na 100%. Přesně mi poradil a doporučil co mám udělat a dobře mě nasměroval. Moc děkuji Marku

Marek je velmi přesvědčivý, charismatický, je vidět, že ho práce báví a naplňuje a dělá jí skvěle. Jsem ráda, že mám takového poradce, kterému mohu věřit a mohu se na něj spolehnout, protože vím, že je vždy upřímný a řeší se mnou věci na rovinu, tak jak jsou. Děkuji Marku.

Marek Kosobud to je dokonalá spolupráce, vystupování, komunikace a osobní přístup . Posoudí více variant vybere a doporučí tu správnou nabídku. Vše pečlivě vysvětlí a se vším pomůže. Vyřídil mi i ukončení staré pojistky nemusela jsem se o nic starat. Práci, kterou odvádí je na 100%. Určitě doporučuji a za vše děkuji :-)

Bezproblémové a férové jednání, včetně rychlé odezvy na jakýkoliv dotaz. Marka mohu jenom doporučit.

Marek je velmi příjemný a milý člověk. Své profesi perfektně rozumí, je ochotný, se vším poradí. Udělala jsem moc dobře, že jsem pojištění uzavřela u Marka, je to skvělý finanční poradce, doporučuji. Velice moc vám Marku děkuji.

Pan Marek Kosobud je velice ochotný, spolehlivý a pečlivý poradce. Nejen, že vždy dobře poradil, ale vždy jsem se mohla spolehnout, že opravdu dodrží své slovo.

Přistup finančního poradce, Marka Kosobuda, mě mile překvapil. Vše pečlivě vysvětlí a poradí, co je potřeba k rychlému vyřízení. V dnešní době je málo tak pečlivých a ochotných lidí v tomto oboru. Děkuji!

Spolupráci s panem Markem Kosobudem nemohu hodnotit jinak než kladně. Ať už co se týče osobního přístupu, poradenství, energie, nebo celkové znalosti finančních produktů a trhu. Ve všem je velmi ochotný, vstřícný a to dokonce i o víkendu!

S Markem jsem velmi spokojený. Známe se již řadu let a ještě jsem ho "nenachytal", aby na něco nedokázal s přehledem odpovědět. Ať už co se týče úvěrů, pojištění nebo investic a dalšího zhodnocování peněz. Děkuji za mě a za celou mou rodinu za férové jednání! P.S. Doporučuji každému.

Marek je úžasný poradce. Nejen ,ze je velice milý a ochotný ale má ovšem velmi dobry přehled. Dokáže všechno skvele vysvětlit a poradit. Marka mohu jen doporučit a děkuji mu za pomoc.

S Markem Kosobudem jsem nadmíru spokojený. Sházíme se pravidelně v rámci servisu. Vždy mi řekl všechna pro i proti. V oboru se opravdu vyzná. Po několika schůzkách na Táborsku s různými "poradci" jsem se rozhodl svěřit své finance právě do rukou Marka a rozhodně jsem neudělal chybu! Doporučuji :)

Co dodat rychlost, kvalita, pečlivost tím se jistě pan Kosobud řídí. Vždy když jsem potřeboval byl k dispozici, dokázal poradit a vše vyřešil za mě pokud to bylo možné. Na jeho práci nejde nic vytknout. Jen tak dál přeji hodně úspěchů.

Marka Kosobuda mohu vřele doporučit. Znám ho již několik let a nikdy nezklamal, což potvrdil i v rámci této profese. Vše pečlivě vysvětlí, seznámí Vás s možnými variantami a snaží se na rozdíl od jiných opravdu pomoci. Je vidět, že ho tato práce baví a rozumí ji, což je pro potencionální klienty velkým plusem.

Marek Kosobud mi pro můj požadavek nabídl více variant produktů, které fundovaně představil. Jednání rychlé a efektivní, mohu doporučit.

super skvělá ochota, vlídnost, spolehlivost! doporučuji!

S p. Kosobudem jsem vždy spokojená. Je velmi spolehlivý a vždy vše zařídí. Těším se vždy na společné setkání.

S Markem Kosobudem jsem nadmíru spokojená,jednání proběhlo k mé spokojenosti. Je velice ochotný kdykoli pomoci a poradit,určitě doporučuji.

Rychlá spolupráce v kteroukoliv dobu. Pan Kosobud vysvětlí vše potřebné, odpoví i na šťouravé otázky. Na schůzku má připraveno několik modelů, všechny vysvětlí i na praktických příkladech. Osobně jsem byl překvapen lidským přístupem a množstvím zkušeností.

Super skvěla ochota, vlídnost, spolehlivost.Mohu vřele doporučit!!

Spolupráci s Markem Kosobudem hodnotím velmi pozitivně. Stačí zvednout telefon a Marek vše zařídí, se vším poradí a vždy je naprosto profesionální a vstřícný. Vřele doporučuji!

Mé jednání s panem Kosobudem proběhlo v přátelském duchu a vše mi do podrobna vysvětlil a vyhověl i mým náročnějším požadavkům. S uzavřenou smlouvou i jednáním jsem spokojen a jistě využiji naší spolupráci i do budoucna.

Moje zkušenost s finančními poradci nebyla moc pozitivní, ale pan Marek Kosobud mě fakt přesvědčil, že tomu rozumí a že jde obor dělat i lidsky a pořádně. Ví opravdu o co jde. Umí v tom chodit a jsem mu vděčný. Děkuji

S panem Markem Kosobudem jsem velmi spokojen. Je mým poradcem už nějaký čas a vždy je na něj spolehnutí. K dispozici je po domluvě i v neděli, to mi velice vyhovuje. Děkuji za dosavadní práci a přístup. Rozhodně doporučuji setkání každému, ať už je v jakékoli životní situaci. Já sám byl příkladem toho že "všechno mám. Včetně poradce". V pozdější fázi jsem pochopil, že není poradce jako poradce.

Pan Marek je ochotný,spolehlivý a pečlivý. Děkuji za rady a doporučuji Vás.

Marek je spolehlivost,rychlost,flexibilita,ochota,jistotka...proste zadnej vycuranek...a to presne potrebuju a mohu jen doporucit

Ochota, spolehlivost, profesionalita. S panem Markem jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit.

Už jsem měla možnost pár poradců poznat, ale nikoho s takovým přístupem. Milý, ochotný, spolehlivý, vše zařídí. Obrátit se na něho můžu kdykoli a vždy je tu, aby pomohl. Můžu všem vřele doporučit. Velký dík za vše, co pro nás děláš, a že toho není málo a zaměstnáváme tě dost

Markovy služby v oblasti finančního poradenství mohu poreferovat velice kladně. Setkání bylo příjemné, přístup vlídný, lidský a přesto profesionální. S výsledkem jsem velice spokojena a mohu pouze vřele doporučit.

Parádní přístup. Poradil se vším, co jsem nevěděl. Super domluva, platí vše na čem jsme se domluvili.

Rychlý a profesionální přístup k dané věci. Můžeme jen doporučit...

S Markem jsem chodil na základku takže už se známe. Nicméně mi pomohl vybrat pro mě nejlepší úrazové pojištění a důchodové spoření. Vždy poradí, s domluvou neni problém. Mohu jen doporučit.

S Markem jsem se setkal na doporučení od kamaráda, i když jsem při prvním kontaktu neměl zájem o tyto služby, nakonec jsem velmi spokojený. Poradil mi a vysvětlil různé profesní termíny a doporučil služby které jsou pro mě opravdu výhodné. Děkuji

Byla jsem velmi spokojená a překvapená přístupem. Seznámena jsem byla se vším a bylo mi vše důkladně vysvětleno. Velká spokojenost. Děkuji!

Velmi milý a férový přístup, ochota vyjít člověku vstříc. Odcházím s dobrým pocitem.

Pan Marek má opravdu skvělý přístup k lidem i ke své práci kterou odvádí opravdu dobře. Naprostá spokojenost se vším co pro nás udělal a věřím že v budoucnu ještě udělá. Spolupáci s Markem mohu jen a jen doporučit.

První schůzka s Markem proběhla nad očekávání. Vysvětlil mi velmi srozumitelně všechny pojmy a pomohl mi srovnat si životní kroky ohledně financí. Dohodli jsme se na všem potřebném, se vším mi vyšel vstříc a musím vyzdvihnout jeho vřelý přístup. Myslím, že jsem hned napoprvé narazila na skvělého a schopného poradce. Děkuji!

jsem velice spokojen s tim to chlapem,vše vysvětlil,poradil.doporučuji!

S Markem Kosobudem se znám již delší dobu a jako s finančním poradcem jsem velice spokojená. Cokoliv a kdykoliv potřebuji, okamžitě zařídí. Veškerá setkání proběhla rychle a přesně podle mých očekávání.

S Markem Kosobudem se mi jednalo suprově, má pozitivní přístup a vše umí skvěle vysvětlit.

S pane Markem Kosobudem velice přímé a rychle jednání ,po vykresleni požadavků kreativní a nápadité větší množství nabídek s konečným řešením, děkuji za pomoc

Marka mám jako finančního poradce již několik let, jsem s ním nadmíru spokojen. Veškerá pojištění mám uzavřená přes něj, protože vím že mi vždy nabídne to nejvýhodnější pro mne. Veškeré záležitosti řeší ihned a pokaždé mi dokáže poradit. Marka mohu jen doporučit.

Znám Marka už nějaký ten pátek, měl jsem s ním i tu možnost nějakou dobu spolupracovat. Nyní je jako můj poradce. Vždy mi vyhověl. Sjednal mi smlouvy i o víkendu. Za mě bezva týpek a nevyměním ho rozhodně. Díky Máří.

S panem Markem Kosobudem jsme byli já i moji synové velice spokojeni. Je to velice přijemný, mladý muž. Dokázal nám poradit se vším, s čím jsme potřebovali. Nabídl nám více možností a společně jsme našli to správné, které vyhovovalo oběma stranám, Ochotný dokáže se podřídit i časově potřebám klienta. Mužeme rádi doporučit i dalším zájemcům.

Za mě super, poradil, vysvětlil, rychle zařídil. Člověk který opravdu ví co a dělá a jak se má. Díkes.

S Markem Kosobudem bylo příjemné a ochotné jednání. Díky za pomoc se vším! Doporučuji!

S Markem jsme se setkali na základě domluvené schůzky ohledně změny finančního poradce. Vše proběhlo dle mých představ. Jsem nadmíru spokojený! Děkuji ti Marku, vřele doporučuji!

Stručné a jasné povídání, rozumná domluva, prostě paráda. Marek Kosobud je člověk na správném místě

Pana Marka Kosobuda práce finančního poradce 100% baví. Je vidět s jakou lehkostí pro Vás dokáže najít vhodný produkt a vše ve velmi krátké době spolehlivě vyřídit. Díky! Tešim se na další spolupráci!

S Markem Kosobudem probíhá jednání vždy v příjemné atmosféře, dokáže zodpovědět veškeré otázky, má přehled o mých smlouvách a situacích, které je třeba řešit. Vždy dobře poradí. Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit. Díky a těším se na další spolupráci.

Marek se o mé portfolio stará už řadu let. Jelikož mi vždy byl k dispozici a mám jen tu nejlepší zkušenost, tak jsem se rozhodl ho zde podpořit. Práce ho opravdu baví. Jeho jednání je vždy na úrovni, ale ne strojené a umělé. Řešení, které jsem od něj dostal, jsem si ze začátku ověřoval i jinde, ale nikdy nebylo ani zdaleka tak kvalitní. Jsem rád, že s ním projednávám celou svou finanční situaci a vlastně jsem mu ji "svěřil". Mohu jen doporučit. Díky.

S Markem Kosobudem je rychlá komunikace, příjemné vystupování. Všechno perfektně vysvětlí. On ví a my víme , že se na něj můžeme spolehnout. Ps: vaří dobré kafe.

S Markem spolupracuji už dva roky a za tu dobu mi dokázal ušetřit spoustu financí. Kdykoliv jsem měl nějaký problém, byl tu pro mě a vždy pomohl. Ušetřil mě veškerých starostí po finanční stránce a když něco řešíme, tak vím, že svou práci dělá nejlépe, jak jde. Marka bych doporučil komukoliv.

U Marka mě mile překvapila okamžitá reakce prakticky kdykoliv a snaha řešit problém ihned. Vřele bych doporučila.

Děkuji panu Markovi za jeho čas a péči, kterou mi věnoval. Dal mi do pořádku velmi nepřehledný finanční šanon plný rádoby skvělých produktů. Nyní šanon konečně dává smysl a rozumím mu. Děkuji Vám.

Děkuji a zároveň doporučuji dále. Osobně nejvíce oceňuji lidský a přátelský přístup.

Děkuji za všechno, co pro mě děláš, Marku!

Vysoká spokojenost, ochotný a příjemný poradce. Doporučuji!

Po sdělení požadavků se pan Kosobud ozval v přesně domluvený čas a vyřešil semnou vše potřebné. Přístup maximálně profesionální a přátelský, nabízí pouze službu, o kterou si klient zažádá a netlačí do uzavření spousty jiných smluv. Vyřízení bylo rychlé, věcné a smysluplně vysvětlené. Určitě doporučuji.

Marka mohu určitě doporučit lidem, jako jsem třeba já - lidem, kteří absolutně nestíhají a jsou neustále v jenom kole. Dokáže si se vším poradit, vše vysvětlí, rád pomůže, je spolehlivý a uspoří Vám čas, který můžete zhodnotit někde jinde.. Jde vidět, že má svou práci rád a také ji plně rozumí. Díky dík, brzy naviděnou

S Markem je vynikající spolupráce, reaguje okamžitě, vždy dokáže poradit a navrhnout ten nejlepší možný způsob řešení. Navíc je plný energie a optimismu. Nemám nic, co bych mu mohl podotknout. Díky moc.

Výborné, vstřícné a rychlé jednání. Marek je odborníkem na svém místě a má velký přehled. Moc děkuji za vyřízení mých požadavků. Velká spokojenost.

Velice ochotný a příjemný finanční poradce. Veliká spokojenost.

S Markem mám dlohodobé zkušenosti, které se skládají z pracovního i klientského pohledu a mohu říci, že byl vždy moc ochotný a milý se vším hned pomoci. V rámci seminářů mě lecos o financích naučil a je skvělé, že se na něj mohu kdykoliv obrátit, aby mi s čímkoli pomohl a poradil, či dokonce vyřešil za mě. Rozhodně doporučuji jeho služby využít.

Marek nám s ochotou pomůže, poradí, sjedná pojištění věnuje se nám i o víkendu nebo ve svátek. Jedná s pokorou, nic nepodceňuje a nabídne to nejlepší co mu jeho možnosti umožní. Vážíme si toho a chceme Vám Marku moc poděkovat za Vaši péči S pozdravem Jana s partnerem

Moje zkušenost s finančním poradcem Markem je skvělá a chci se o ní podělit. K Markovi mě přivedlo doporučení od manžela, který s ním má skvělé zkušenosti. A já mohu říct, že rozhodně nejsem zklamaná. Potřebuji se v pojištění vyznat, a Marek mi všechno vysvětlil úplně jednoduše a srozumitelně. Jako někdo, kdo si vždy čte obchodní podmínky, jsem ocenila, že mě Marek předem upozornil na všechny důležité detaily. Díky tomu nebylo při čtení smlouvy nic, co by mě překvapilo. Když jsem chtěla ukončit starou smlouvu, se kterou jsem nebyla spokojená, Marek mi hodně pomohl. Jeho přístup je profesionální, ale zároveň velmi lidský a přátelský. Dává mi dost času na všechny mé otázky a nikdy se necítím být pod tlakem. Co mě na spolupráci s Markem opravdu mile překvapuje, je jeho rychlost odpovědí na mé zprávy. Vždy mi odpoví skoro hned a je vždy připravený mi pomoci s čímkoliv, co potřebuji. Celkově, spolupráce s Markem je pro mě skvělá zkušenost. Jeho schopnost vysvětlit složité věci jednoduše, jeho přístupnost a profesionalita z něj dělají finančního poradce, kterého bych doporučila každému, kdo hledá někoho spolehlivého a kdo opravdu rozumí své práci.

Pana Kosobuda mohu vřele doporučit. Už přes dva roky jsem jeho klientkou a nemohu nic vytknout. Kdykoliv a s čímkoliv se na něj obrátím, tak reaguje okamžitě. Ještě se nestalo, aby nedodržel, co slíbil. Děkuji za dosavadní spolupráci!

S Markem a jeho prací jsem spokojený, když něco potřebuji, okamžitě se na něj obracím, vždy hned reaguje a začne řešit. Za mě mohu jen doporučit!

Pan Marek Kosobud je naším rodinným finančním poradcem více než dva roky a za tu dobu nás nenapadlo se obrátit na někoho jiného. Je velice profesionální, příjemný, rozumí svému povolání a umí rychle a trefně reagovat na dotazy. Určitě vřele doporučujeme. Lukáš Břicháček a Irina Lehmann

S Markem jsme se setkali na předem domluvené schůzce, měl velmi příjemné vystupování, hezky a v klidu jsme spolu všechno probrali. Určitě ho mohu jen a jen doporučit :)

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.