ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Martin Kodad
Martin Kodad
  • Praxe: 9 let
  • Počet referencí: 28

Oborové certifikace:

  • Pojištění, Úvěry
  • Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Martin Kodad

Martin je člověk na svém místě. Ochotný a profesionální přístup, vše dokonale vysvětlí, časově flexibilní a vstřícný. Naprostá spokojenost. Můžu vřele doporučit.

Oceňuji perfektní znalost v oboru, profík, který vše vysvětlí, poradí a najde nejlepší řešení. Konečně mám své finanční záležitosti pod kontrolou. Jednoznačně doporučuji.

Martin je skvělý finanční poradce. Ve svém oboru se na 100% vyzná. Je velmi spolehlivý, ochotný,profesionalni, flexibilní a ve svém oboru opravdu dobrý. Se vším ohledně financí se na něj mohu spolehnout a vždy když potřebuji poradit,tak mě ochotně vyslechne a zodpoví mé otázky. Martin je skvělý finanční poradce,který mi velmi dobře vysvětlil,do čeho se vyplatí investovat a hlavně mi vysvětlil vše dopodrobna,což se mi u jiných finančních poradců nestalo. Vím,že jsou moje finance pod kontrolou a konečně svým investicím rozumím. Za mě velká spokojenost. Martina mohu jen doporučit.

Obdivuji jeho pracovní nasazení. Vše je schopen vyřídit téměř obratem. Co musím vyzdvihnout !! O klienta se stará, stále se vzdělává a s tím souvisí i jeho zájem o stálé či budoucí klienty. Ráda doporučím.

Je vidět, že tento člověk se ve svém oboru vyzná. Má příjemné vystupování, je profesionální a dobře poradí. Je velmi flexibilní a ani velká vzdálenost nebyla pro něj překážkou. Díky jeho službám mám své finance pod kontrolou. Díky, Martine!

Martin je člověk na svém místě. Skvělý profesionálni přístup. Vše skvěle vysvětlí a poradí. Mohu jen doporučit.

Martin je první člověk, který mi dokázal poskytnout srozumitelný vhled do oblasti financí. Je vidět, že se v této problematice dobře orientuje. Rozhodně si získal mou důvěru a věřím, že i do budoucna se na něj budu ráda obracet. Schůzky s ním jsou vždy příjemně stráveným časem.

Mohu jen říci, že Martin je pro mne velmi lukrativní. Vaše finance jsou u něj v bezpečí. Pomůže, poradí, zařídí. Skvělá práce.

Perfektní jednání, vše bez problémů vysvětlí a vždy poradí. Naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit.

Kontakt na Martina jsem dostala z okruhu blízkých přátel. Je vidět, že se o svoji profesi velmi zajímá a z jeho přístupu ke klientům je vidět vysoká profesionalita a empatie. Je velmi časově flexibilní a dokázal mi velmi dobře vysvětlit produkty o které jsem se zajímala, nebo mi i sám doporučil jiná kvalitnější a výhodnější řešení mých požadavků. Stále se rozvíjí a reaguje na nové projekty, které mě jako jeho zákazníkovi přispívají ke zvýhodnění mých investic a aktivit. O mě, jako o klienta, se stále průběžně zajímá. Doporučuji využít jeho služeb.

Martin Kodad je poradce, na kterého se mohu vždy s každou otázkou ohledně finančního poradenství obrátit. Je důležité, mít finanční záležitosti v rukou člověka, na kterého se můžete spolehnout a důvěřovat mu. Hodnotím především vstřícné a profesionální jednání. Vyjadřuji naprostou spokojenost a doporučuji.

Martin je ve svém oboru opravdový profesionál. Financím rozumí a umí dobře poradit. Neustále se vzdělává a informuje mě o nových službách a produktech. Jeho jednání je velmi profesionální, slušné a vstřícné. Vždy si na mě udělal čas, pomohl, poradil. O klienty se velmi dobře stará. Za mě špičkový poradce v oblasti financí.

Je to člověk na správném místě.Vše dokáže skvělé vysvětlit a ochotně si vždy udělá čas, když je třeba.. Jednoznačně profesionální a slušný přístup a mohu jen doporučit

Martin je velmi profesionální a spolehlivý v tom co dělá. Vše co slíbil zjistil a zařídil, kde bylo potřeba vysvětlil. Mohu jen doporučit.

Pan Martin je naprostý profesionál a skvělý finanční poradce.Konečně první člověk,který se Vám nesnaží vnutit zbytečné produkty.Dokáže vše vysvětlit i člověku nepříliš znalému v oblasti finančních služeb. Jsem maximálně nadšená a spokojena.

Pan Martin je jeden z mála finančních poradců, kterým nejde o to, aby Vám za každou cenu něco vnutili.Je spolehlivý, empaticky a trpělivý. Vždy se snaží vše do posledního bodu ochotně a srozumitelně vysvětlit a je otevřený jakékoli diskuzi. Za mě člověk na správném místě.

Martin je poradce na kterého se můžu vždy spolehnout. O klienta se stará, vše vysvětluje a vyřizuje rychle. Doporučuji

Je spolehlivej a vše vám vysvětlí moc dobrá komunikace určitě doporučují

Spolehlivý a vstřícný. Vždy vše rychle vyřízené.....Martina můžu jen doporučit.

Seznámení s poradcem Martinem proběhlo náhodně a se službou jsem byl spokojený. Je již delší čas mým poradcem v oblasti financí a vždy jedná velmi profesionálně a s osobním přístupem naslouchá požadavkům klienta. Z počáteční spolupráce vzniklo přátelství a získání důvěry z mé strany v jeho schopnosti. Vřele doporučím konzultaci s tímto poradcem, získáte tím přátelský přístup, profesionalitu a snahu poradit a pomoci.

S Martinem je radost spolupracovat, se vším pomůže a poradí.

Pana Martina doporučuji všemi deseti. Je spolehlivý, profesionální, vše rychle vyřešeno.

Trpělivý, ochotný a schopný odpovědět na jakýkoli dotaz. Příjemné a profesionální jednání. Je vidět, že se Martin v oboru opravdu vyzná. Jeho služby mohu velmi doporučit!

Milé, vstřícné jednácí, ochota vysvētlit. Mohu jen doporučit profesionální přístup.

Vstřícné a profesionální jednání. Mohu jen doporučit.

Perfektní jednání, vše rychle vyřízeno a vysvětleno. Vždy na telefonu, ochoten pomoci. Spokojenost.

Velmi příjemné a profesionální jednání. Doporučuji.

Ochotné jednání a dobře vysvětlené možnosti bez zbytečného vnucovani. Za mne mohu doporučit.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.