ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Martin Kodad
Martin Kodad
  • Praxe: 6 let
  • Počet referencí: 14

Oborové certifikace:

  • Investice, Úvěry
  • Pojištění
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Martin Kodad

Je vidět, že tento člověk se ve svém oboru vyzná. Má příjemné vystupování, je profesionální a dobře poradí. Je velmi flexibilní a ani velká vzdálenost nebyla pro něj překážkou. Díky jeho službám mám své finance pod kontrolou. Díky, Martine!

Obdivuji jeho pracovní nasazení. Vše je schopen vyřídit téměř obratem. Co musím vyzdvihnout !! O klienta se stará, stále se vzdělává a s tím souvisí i jeho zájem o stálé či budoucí klienty. Ráda doporučím.

Oceňuji perfektní znalost v oboru, profík, který vše vysvětlí, poradí a najde nejlepší řešení. Konečně mám své finanční záležitosti pod kontrolou. Jednoznačně doporučuji.

Martin je velmi profesionální a spolehlivý v tom co dělá. Vše co slíbil zjistil a zařídil, kde bylo potřeba vysvětlil. Mohu jen doporučit.

Je to člověk na správném místě.Vše dokáže skvělé vysvětlit a ochotně si vždy udělá čas, když je třeba.. Jednoznačně profesionální a slušný přístup a mohu jen doporučit

Martin je ve svém oboru opravdový profesionál. Financím rozumí a umí dobře poradit. Neustále se vzdělává a informuje mě o nových službách a produktech. Jeho jednání je velmi profesionální, slušné a vstřícné. Vždy si na mě udělal čas, pomohl, poradil. O klienty se velmi dobře stará. Za mě špičkový poradce v oblasti financí.

Martin Kodad je poradce, na kterého se mohu vždy s každou otázkou ohledně finančního poradenství obrátit. Je důležité, mít finanční záležitosti v rukou člověka, na kterého se můžete spolehnout a důvěřovat mu. Hodnotím především vstřícné a profesionální jednání. Vyjadřuji naprostou spokojenost a doporučuji.

Kontakt na Martina jsem dostala z okruhu blízkých přátel. Je vidět, že se o svoji profesi velmi zajímá a z jeho přístupu ke klientům je vidět vysoká profesionalita a empatie. Je velmi časově flexibilní a dokázal mi velmi dobře vysvětlit produkty o které jsem se zajímala, nebo mi i sám doporučil jiná kvalitnější a výhodnější řešení mých požadavků. Stále se rozvíjí a reaguje na nové projekty, které mě jako jeho zákazníkovi přispívají ke zvýhodnění mých investic a aktivit. O mě, jako o klienta, se stále průběžně zajímá. Doporučuji využít jeho služeb.

Perfektní jednání, vše bez problémů vysvětlí a vždy poradí. Naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit.

Ochotné jednání a dobře vysvětlené možnosti bez zbytečného vnucovani. Za mne mohu doporučit.

Perfektní jednání, vše rychle vyřízeno a vysvětleno. Vždy na telefonu, ochoten pomoci. Spokojenost.

Vstřícné a profesionální jednání. Mohu jen doporučit.

Milé, vstřícné jednácí, ochota vysvētlit. Mohu jen doporučit profesionální přístup.

Velmi příjemné a profesionální jednání. Doporučuji.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.