ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Martin Kodad
Martin Kodad
  • Praxe: 8 let
  • Počet referencí: 26

Oborové certifikace:

  • Investice, Úvěry
  • Pojištění
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Martin Kodad

S Martinem je radost spolupracovat, se vším pomůže a poradí.

Seznámení s poradcem Martinem proběhlo náhodně a se službou jsem byl spokojený. Je již delší čas mým poradcem v oblasti financí a vždy jedná velmi profesionálně a s osobním přístupem naslouchá požadavkům klienta. Z počáteční spolupráce vzniklo přátelství a získání důvěry z mé strany v jeho schopnosti. Vřele doporučím konzultaci s tímto poradcem, získáte tím přátelský přístup, profesionalitu a snahu poradit a pomoci.

Spolehlivý a vstřícný. Vždy vše rychle vyřízené.....Martina můžu jen doporučit.

Je spolehlivej a vše vám vysvětlí moc dobrá komunikace určitě doporučují

Martin je poradce na kterého se můžu vždy spolehnout. O klienta se stará, vše vysvětluje a vyřizuje rychle. Doporučuji

Pan Martin je jeden z mála finančních poradců, kterým nejde o to, aby Vám za každou cenu něco vnutili.Je spolehlivý, empaticky a trpělivý. Vždy se snaží vše do posledního bodu ochotně a srozumitelně vysvětlit a je otevřený jakékoli diskuzi. Za mě člověk na správném místě.

Pan Martin je naprostý profesionál a skvělý finanční poradce.Konečně první člověk,který se Vám nesnaží vnutit zbytečné produkty.Dokáže vše vysvětlit i člověku nepříliš znalému v oblasti finančních služeb. Jsem maximálně nadšená a spokojena.

Martin je první člověk, který mi dokázal poskytnout srozumitelný vhled do oblasti financí. Je vidět, že se v této problematice dobře orientuje. Rozhodně si získal mou důvěru a věřím, že i do budoucna se na něj budu ráda obracet. Schůzky s ním jsou vždy příjemně stráveným časem.

Martin je člověk na svém místě. Skvělý profesionálni přístup. Vše skvěle vysvětlí a poradí. Mohu jen doporučit.

Mohu jen říci, že Martin je pro mne velmi lukrativní. Vaše finance jsou u něj v bezpečí. Pomůže, poradí, zařídí. Skvělá práce.

Martin je skvělý finanční poradce. Ve svém oboru se na 100% vyzná. Je velmi spolehlivý, ochotný,profesionalni, flexibilní a ve svém oboru opravdu dobrý. Se vším ohledně financí se na něj mohu spolehnout a vždy když potřebuji poradit,tak mě ochotně vyslechne a zodpoví mé otázky. Martin je skvělý finanční poradce,který mi velmi dobře vysvětlil,do čeho se vyplatí investovat a hlavně mi vysvětlil vše dopodrobna,což se mi u jiných finančních poradců nestalo. Vím,že jsou moje finance pod kontrolou a konečně svým investicím rozumím. Za mě velká spokojenost. Martina mohu jen doporučit.

Martin je člověk na svém místě. Ochotný a profesionální přístup, vše dokonale vysvětlí, časově flexibilní a vstřícný. Naprostá spokojenost. Můžu vřele doporučit.

Je vidět, že tento člověk se ve svém oboru vyzná. Má příjemné vystupování, je profesionální a dobře poradí. Je velmi flexibilní a ani velká vzdálenost nebyla pro něj překážkou. Díky jeho službám mám své finance pod kontrolou. Díky, Martine!

Obdivuji jeho pracovní nasazení. Vše je schopen vyřídit téměř obratem. Co musím vyzdvihnout !! O klienta se stará, stále se vzdělává a s tím souvisí i jeho zájem o stálé či budoucí klienty. Ráda doporučím.

Oceňuji perfektní znalost v oboru, profík, který vše vysvětlí, poradí a najde nejlepší řešení. Konečně mám své finanční záležitosti pod kontrolou. Jednoznačně doporučuji.

Martin je velmi profesionální a spolehlivý v tom co dělá. Vše co slíbil zjistil a zařídil, kde bylo potřeba vysvětlil. Mohu jen doporučit.

Je to člověk na správném místě.Vše dokáže skvělé vysvětlit a ochotně si vždy udělá čas, když je třeba.. Jednoznačně profesionální a slušný přístup a mohu jen doporučit

Martin je ve svém oboru opravdový profesionál. Financím rozumí a umí dobře poradit. Neustále se vzdělává a informuje mě o nových službách a produktech. Jeho jednání je velmi profesionální, slušné a vstřícné. Vždy si na mě udělal čas, pomohl, poradil. O klienty se velmi dobře stará. Za mě špičkový poradce v oblasti financí.

Martin Kodad je poradce, na kterého se mohu vždy s každou otázkou ohledně finančního poradenství obrátit. Je důležité, mít finanční záležitosti v rukou člověka, na kterého se můžete spolehnout a důvěřovat mu. Hodnotím především vstřícné a profesionální jednání. Vyjadřuji naprostou spokojenost a doporučuji.

Kontakt na Martina jsem dostala z okruhu blízkých přátel. Je vidět, že se o svoji profesi velmi zajímá a z jeho přístupu ke klientům je vidět vysoká profesionalita a empatie. Je velmi časově flexibilní a dokázal mi velmi dobře vysvětlit produkty o které jsem se zajímala, nebo mi i sám doporučil jiná kvalitnější a výhodnější řešení mých požadavků. Stále se rozvíjí a reaguje na nové projekty, které mě jako jeho zákazníkovi přispívají ke zvýhodnění mých investic a aktivit. O mě, jako o klienta, se stále průběžně zajímá. Doporučuji využít jeho služeb.

Perfektní jednání, vše bez problémů vysvětlí a vždy poradí. Naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit.

Ochotné jednání a dobře vysvětlené možnosti bez zbytečného vnucovani. Za mne mohu doporučit.

Perfektní jednání, vše rychle vyřízeno a vysvětleno. Vždy na telefonu, ochoten pomoci. Spokojenost.

Vstřícné a profesionální jednání. Mohu jen doporučit.

Milé, vstřícné jednácí, ochota vysvētlit. Mohu jen doporučit profesionální přístup.

Velmi příjemné a profesionální jednání. Doporučuji.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.