ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


David Juran
David Juran
  • Praxe: 5 let
  • Působnost: Brno
  • Počet referencí: 8

Oborové certifikace:

  • Penze, Úvěry
  • Pojištění, Investice
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na David Juran

S klidem můžu říct, že David je člověk, který má chuť pracovat a pomáhat lidem rozšířit vědomosti v oblasti financí. Vždycky mi všechno vysvětlí, poradí a není denní ani roční doba, kdy by řekl ,,teď nemůžu". Je tady pro vás 24/7! Takový přístup jsem ještě opravdu nezažila. Můžete se na něj spolehnout kdykoli a s čímkoli.

S panem Davidem jsem velmi spokojený. Vidím, že mu nejde jen o kšeft, ale snaží se pomoci, jak nejlépe umí. Líbí se mi jeho vzdělanost v oboru, ochota, aktivita a profesionalita. Více takových lidí!

David je velmi milý, rozvážný, empatický chlap, který ví, co dělá. Velice oceňuji jeho individuální přístup. Cítím, že mu nejde jen o ,,kšeft,, , ale i o mě jako člověka. Vím, že se na něj mohu spolehnout a že vždy najde nejlepší řešení. Dříve jsem finančnímu poradenství úplně nevěřila, ale díky Davidovi jsem změnila pohled na tuto sféru a jsem velice ráda, že mám někoho na koho se mohu kdykoli obrátit a svěřit mu tak důležitou věc jako jsou moje finance.

David je velmi šikovný a chytrý kluk, co rozumí financím a dokáže lidem poradit. Davida na 100 procent doporučuji. Na všech schůzkách jsem se cítila velice dobře a v klidu a vše mi bylo vysvětleno. Davida budu doporučovat všem svým blízkým!

Se službami pana Jurana jsem velice spokojena. Profesionální a vlídný přístup, lidské jednání, vše skvěle vysvětleno. Klientovi se věnuje prakticky 24/7. Doporučuji všemi dvaceti!!!

Musím říct že jsem velmi spokojen. Je to dobrý člověk který ví o čem mluví a rád vždy pomůže, řekne svůj názor, popřípadě vysvětlí nejasnosti. Doporučuji!

Se službami Davida Jurana jsem velmi spokojený. Jsme v pravidelném kontaktu, zajímá se, zda nepotřebuji něco zařídit a zda je vše v pořádku a jsem se vším spokojen. Doufám, že naše spolupráce bude takto pokračovat dále.

S panem Davidem se známe dlouho, kdykoliv když něco potřebuji, je ochotný to hned řešit. Pokud člověk něčemu nerozumí, je mu vše srozumitelně vysvětleno. Já jsem spokojen :)

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.