ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


David Juran
David Juran
  • Praxe: 6 let
  • Působnost: Brno
  • Počet referencí: 14

Oborové certifikace:

  • Úvěry, Penze
  • Investice, Pojištění
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na David Juran

David je velmi šikovný a chytrý kluk, co rozumí financím a dokáže lidem poradit. Davida na 100 procent doporučuji. Na všech schůzkách jsem se cítila velice dobře a v klidu a vše mi bylo vysvětleno. Davida budu doporučovat všem svým blízkým!

Musím říct že jsem velmi spokojen. Je to dobrý člověk který ví o čem mluví a rád vždy pomůže, řekne svůj názor, popřípadě vysvětlí nejasnosti. Doporučuji!

David je velmi milý, rozvážný, empatický chlap, který ví, co dělá. Velice oceňuji jeho individuální přístup. Cítím, že mu nejde jen o ,,kšeft,, , ale i o mě jako člověka. Vím, že se na něj mohu spolehnout a že vždy najde nejlepší řešení. Dříve jsem finančnímu poradenství úplně nevěřila, ale díky Davidovi jsem změnila pohled na tuto sféru a jsem velice ráda, že mám někoho na koho se mohu kdykoli obrátit a svěřit mu tak důležitou věc jako jsou moje finance.

Se službami pana Jurana jsem velice spokojena. Profesionální a vlídný přístup, lidské jednání, vše skvěle vysvětleno. Klientovi se věnuje prakticky 24/7. Doporučuji všemi dvaceti!!!

S panem Davidem jsem velmi spokojený. Vidím, že mu nejde jen o kšeft, ale snaží se pomoci, jak nejlépe umí. Líbí se mi jeho vzdělanost v oboru, ochota, aktivita a profesionalita. Více takových lidí!

S klidem můžu říct, že David je člověk, který má chuť pracovat a pomáhat lidem rozšířit vědomosti v oblasti financí. Vždycky mi všechno vysvětlí, poradí a není denní ani roční doba, kdy by řekl ,,teď nemůžu". Je tady pro vás 24/7! Takový přístup jsem ještě opravdu nezažila. Můžete se na něj spolehnout kdykoli a s čímkoli.

S panen Davidem se známe velmi dobře ale co se týče jeho práce sem rád,že za ním chodím a poradí mě co se týče financi Sem hrozně spokojen

S Davidem jsem maximálně spokojený. Líbí se mi jaký k tomu všemu má postoj a že mu nejde jenom o výdělek, ale o skutečnou pomoc lidem. Hospodaření s financemi je hodně důležité a je zapotřebí mít to vše dobře nastavený. Jestli bych někdy někoho doporučil, tak jedině jeho. Davide ještě jednou moc děkuji a těším se na to co všechno spolu vybudujeme.

S panem Davidem se známe dlouho, kdykoliv když něco potřebuji, je ochotný to hned řešit. Pokud člověk něčemu nerozumí, je mu vše srozumitelně vysvětleno. Já jsem spokojen :)

Se službami Davida Jurana jsem velmi spokojený. Jsme v pravidelném kontaktu, zajímá se, zda nepotřebuji něco zařídit a zda je vše v pořádku a jsem se vším spokojen. Doufám, že naše spolupráce bude takto pokračovat dále.

O Davidu Juranovi nemluvim jako o financnim poradci, ale uz jako o rodinnem priteli. Je to srdecny a ochotny clovek, ktery se vzdy snazi prijit na nejvhodnejsi a nejefektivnejsi variantu, zajima se cely rok o nasi nejen financni situaci a ma neskutecny prehled. Diky Davide!

Nie je to tak dávno, čo sme začali s pánom Juranom spolupracovať na zaistení mojej budúcnosti. Profesionálny prístup, energia a ústretovosť. Toto je len niekoľko vlastností, vďaka ktorým si ho cením a ktoré nás oboch posúvajú vpred. Nezáleží či je človek laik alebo nie. Pochopenie a vysvetlenie prípadných nejasností má pán Juran k dispozícii hneď, prípadne neváha všetko overiť a poskytnúť len tie najlepšie informácie. Budem sa tešiť z pokračujúcej spolupráce.

Již několik let mám tu možnost s Davidem spolupracovat a jsem s jeho službami velmi spokojená. Průběžně mi pomáhá řešit životní pojištění, pojištění majetku a další. Jeho přístup byl vždy profesionální a důkladný. Byl schopen mi vždy vysvětlit všechny možnosti a pomohl mi vybrat ty, které byly nejvíce vhodné pro mou situaci. Doporučuji.

Je to první finanční poradce, který se mnou neřešil jen smlouvy, ale i finanční gramotnost. A upřímně, jsem překvapený, že se toto téma neučí na základních školách. Jsem s naší spoluprací nadmíru spokojený. Vždy poradí, vysvětlí a má pochopení, že se v životě mohou nastat i náhlé změny. Děkuji Davide a těším se na další setkání.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.