ProfiFP

Naši poradci

Vyhledejte si či vyberte svého profesionálního finančního poradce


Dominik Ďurčo
Dominik Ďurčo
  • Počet referencí: 7

Oborové certifikace:

  • Pojištění
ProfiFP

Rád bych pracoval s ProfiFP pod vedením tohoto poradce

Kontaktovat
ProfiFP

Rád bych využil služeb tohoto poradce

Kontaktovat

Reference na Dominik Ďurčo

Díky p. Ďurčovi jsem měl tu možnost poznat a nahlédnout do spousty finančních koutů, o kterých jsem nic nevěděl. Dominik je osoba spolehlivá, přívětivá a je vidět, že se skutečně vyzná ve všech koutech finančnictví.

Pan Ďurčo je velice příjemný člověk a mohu říct, že odvedl opravdu perfektní práci. Vyslechl moje požadavky a vše co bylo potřeba pro mně připravil. Otevřel mi oči v mnoha ohledech a vím, že se vždy na něj mohu v případě potřeby i s přítelem obrátít. Spolupráci s ním mohu vřele doporučit

U Dominika je vidět, že ho jeho práce opravdu baví a snaží se najít pro svoje klienty vždy to nejlepší. Vše mi vysvětlil, tak abych všemu dobře porozuměl. Teď jsem rád že jsem se na něj se svými potřebami obrátil a mohu jeho služby také doporučit ostatním.

Velmi jsem ocenila vstřícnost a časovou flexibilitu pana Dominika. Vše potřebné byl schopný a ochotný vyřešit na dálku zejm. prostřednictvím Skype a mailu. Byl trpělivý k mým pomalu se formujícím představám o vhodném pojištění. Vše vysvětlil, objasnil, skvělá komunikace a ochota.

U pana Ďurča jsem ocenil především jeho flexibilitu, přátelský přístup a hlavně jeho připravenost a ochotu mi zodpovědět jakoukoli otázku, kterou jsem položil. Jsem rád, že jsem kápnul pravě na Dominika a těším se na další spolupráci.

Nsprostá spokojenost. Pan Ďurčo nám poradil a pomohl vybrat pojištění na míru.

Dominika znám velmi dlouho, patří do úzkého kruhu mých přátel, s radostí pozoruji jak si plní svůj sen a velmi se v této práci realizuje.

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s prací tohoto finančního poradce.

Odesláním souhlasíte se zveřejněním zadaných údajů.