Oblastní ředitel

Jméno:
Aleš Tichý, kontaktovat poradce
Praxe:
10 let
Působnost:
Brno, Ostrava, Praha
Počet referencí:
 
Proč spolupracovat s ProfiFP pod mým vedením?

Finanční trh je místo, kde se důležitá čísla zabalují do pěkně znějících slov a pojmů. Dokážu vám pomoci s tím, abyste místo toho co doopravdy potřebujete, nekoupili jen hezký obal.

  • Živnostenský list č. 87924129 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 157888PPZ (registr)

Reference od klientů

Bc. Daniel Kupsa - Marketingový specialista

Měl jsem doposud s finančním poradenstvím negativní zkušenost, ale pan Tichý mě dokázal přesvědčit svým jednáním a osobním přístupem o smysluplnosti své práce. Společně jsme prošli všechny základní oblasti osobních financí, nastavili si cíle a na základě toho společně vybrali nejvýhodnější produkty, navíc s velmi příjemnou slevou. Služby pana Tichého vřele doporučuji.

Pavel a Dana Kučerovi - Podnikatel

Dobrý den pane Tichý, velice děkuji za vyřízení hypotéky pro mě a manželku, kde jste precizně připravil veškeré podklady a dokázal vyjednat perfektní podmínky. Příjemné osobní vystupování, musíme ocenit vaši profesionální práci. Příjemný den, s pozdravem Dana a Pavel Kučerovi

Ing. Jan Trenz - Stavební inženýr

S Alešem spolupracuji již řadu roků. Cením si na něm jeho ochoty a profesionality. Pomohl mi zbavit se mé nedůvěry k finančním poradcům a změnil můj pohled na celé toto odvětví. Vždy mi skvěle poradil a doporučil vhodný produkt odpovídající mým potřebám, od úrazového pojištění po spořící produkty. Proto jej rád doporučím svým známým s vědomím, že jsou v dobrých rukou.

Josef Kopecký - Pracovník obecního úřadu

V únoru 2014 mě byl mým rodinným příslušníkem doporučen finanční poradce pan Aleš Tichý z OVB Allfinanz, a.s. Do té doby jsem tyto služby nevyužíval vyjma cca měsíční ne zrovna dobré zkušenosti s jiným poradcem. Hned zpočátku pan Tichý prostudoval veškeré moje dokumenty a navrhl několik doporučení (výhodnější pojistku na dům, výhodnější životní pojištění) a nabídl také investiční fond. Vše jsme během krátkém doby zrealizovali. Pokud potřebuji jakoukoliv finanční radu, či pomoc se na pana Tichého s důvěrou obracím. Začátkem června mě sám nabídl výhodnější smlouvu mého životního pojištění. Má velmi příjemné vystupování a ve svém oboru znalosti na patřičné úrovni. Jeho služby mohu každému jednoznačně doporučit. Josef Kopecký-Šlapanice

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist