Reference od našich klientů

Na práci našeho týmu jsme obdrželi již 562 referencí.

Reference na poradce Marek Kosobud

S Markem jsem chodil na základku takže už se známe. Nicméně mi pomohl vybrat pro mě nejlepší úrazové pojištění a důchodové spoření. Vždy poradí, s domluvou neni problém. Mohu jen doporučit.

Michal Fuka, Obsluha CNC strojů
Reference na poradce Marek Kosobud

Rychlý a profesionální přístup k dané věci. Můžeme jen doporučit...

ACCOUNT ADVICE,s.r.o., Daňový a účetní servis
Reference na poradce Karel Malák

K panu Malákovi jsem se dostala na doporučení od kamarádky. Schůzky s ním jsou vždy milé a přínosné. Přestože se neorientuji na finančním trhu a nerozumím všem ekonomickým pojmům, jsou mi vždy všechna finanční názvosloví i podmínky vysvětleny. Věřím, že finanční produkty uzavřené po společné diskuzi, jsou pro mě tou správnou volbou. Na pana Maláka se mohu kdykoliv obrátit.

Lenka Hejhalová, projektant
Reference na poradce Nikola Kratochvílová

Určitě mohu doporučit. Se vším poradí a pomůže, vše dokáže vysvětlit, aby tomu každý porozuměl a čas si na vás udělá prakticky kdykoliv. Je vidět, že je u ní klient opravdu na prvním místě. Za mě opravdu skvělý přistup.

Jana Koubová, Operátor výroby
Reference na poradce Marek Kosobud

Parádní přístup. Poradil se vším, co jsem nevěděl. Super domluva, platí vše na čem jsme se domluvili.

Petr Novotný, IT servisní technik
Reference na poradce Vít Procházka

Vítek má moc milý a ochotný přístup. Vše okolo financí mi bylo srozumitelně vysvětleno. Byly mi vybrané produkty přímo na míru tak, jak jsem si představovala. Jsem nad míru spokojená.

Johana Frejková, Barmanka
Reference na poradce Nikola Kratochvílová

100% doporučuji. Vždy sme všechno vyřesili bez problemu a bylo mi vše vysvětleno

Jakub Jordák, Řidič
Reference na poradce Marek Kosobud

Markovy služby v oblasti finančního poradenství mohu poreferovat velice kladně. Setkání bylo příjemné, přístup vlídný, lidský a přesto profesionální. S výsledkem jsem velice spokojena a mohu pouze vřele doporučit.

Alice Dušková, Studentka VŠ
Reference na poradce Marek Kosobud

Už jsem měla možnost pár poradců poznat, ale nikoho s takovým přístupem. Milý, ochotný, spolehlivý, vše zařídí. Obrátit se na něho můžu kdykoli a vždy je tu, aby pomohl. Můžu všem vřele doporučit. Velký dík za vše, co pro nás děláš, a že toho není málo a zaměstnáváme tě dost

Hana Kubálková , Vedoucí kontrolního oddělení
Reference na poradce Lenka Čejková

Lenka Čejková je ochotná, milá a profesionální finanční poradkyně. Vše vysvětlí i vícekrát, takže to pochopí i člověk, co se ve finančnictví nepohybuje. S manželkou Lenku vřele doporučujeme!

Zdeněk Tomeček, Brusič (dělník)
Reference na poradce Marek Kosobud

Ochota, spolehlivost, profesionalita. S panem Markem jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit.

Martina Š., prodavačka
Reference na poradce Veronika Šímová

Slečna Šímová mi byla doporučena a jsem za to ráda. Její přístup a jednání hodnotím velmi pozitivně. Umí naslouchat a současně rychle a v klidu reagovat na mé otázky. Správně vyhodnotí, jaký produkt odpovídá mé představě a možnostem. Na jednání je vždy připravená naprosto profesionálně. Nic nevnucuje, nabídne několik variant možných postupů. Jednání s ní je příjemné a důvěryhodné. Rozhodně se na ni obrátím i v budoucnu.

Hana Doubková, státní správa - matrika
Reference na poradce Marek Kosobud

Marek je spolehlivost,rychlost,flexibilita,ochota,jistotka...proste zadnej vycuranek...a to presne potrebuju a mohu jen doporucit

Martin Sekal, Montaznik
Reference na poradce Marek Kosobud

Pan Marek je ochotný,spolehlivý a pečlivý. Děkuji za rady a doporučuji Vás.

Podušková K., farm.asistent
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pana Kossutha muzu jen doporucit vsem.Profesionalni jednani,bylo videt,ze vi o cem mluvi.Vse probehlo v rychlosti a usetril jsem diky nemu spoustu penez.Dekuji mnohokrat a vrele doporucuji jeste jednou.

Jiří Fišer, Montážník
Reference na poradce Marek Kosobud

S panem Markem Kosobudem jsem velmi spokojen. Je mým poradcem už nějaký čas a vždy je na něj spolehnutí. K dispozici je po domluvě i v neděli, to mi velice vyhovuje. Děkuji za dosavadní práci a přístup. Rozhodně doporučuji setkání každému, ať už je v jakékoli životní situaci. Já sám byl příkladem toho že "všechno mám. Včetně poradce". V pozdější fázi jsem pochopil, že není poradce jako poradce.

Miroslav M., Řezník
Reference na poradce Marek Kosobud

Moje zkušenost s finančními poradci nebyla moc pozitivní, ale pan Marek Kosobud mě fakt přesvědčil, že tomu rozumí a že jde obor dělat i lidsky a pořádně. Ví opravdu o co jde. Umí v tom chodit a jsem mu vděčný. Děkuji

Pavel Vandrovec, Elektromontér
Reference na poradce Nikola Kratochvílová

Doporučuji. Vyslechne a vše řeší okamžitě a svědomitě. Všechno vysvětlí do nejmenšího detailu, ujistí se, že člověk tomu všemu porozuměl. Za mě úplně nejlepší poradce.

Hanka, Recepční
Reference na poradce Ladislav Pařízek

Služby Ladislava Pařízka jednoznačně doporučuji. Oceňuji zejména jeho hluboké profesní znalosti, vstřícný a velmi ochotný přístup. Pana Pařízka si velice vážím jak profesně, tak i lidsky.

Tomáš Fišer, Management
Reference na poradce Nikola Kratochvílová

Nejlepší poradce

Ivana , Mateřská dovolená
Reference na poradce Nikola Kratochvílová

Upřímně bál jsem se spolupráce ale pak jsem zjistil že paní Kratochvílová je upřímná ,pohodová a hlavně řeší jakoukoliv věc okamžitě a i přez mojí časově špatnou přístupnost k volnu si i v pozdních hodinách najede čas a sjedná schůzku, můžu jen doporučit .

Filip Kalián, Automechanik
Reference na poradce Nikola Kratochvílová

Vždy mi všechno vysvětlila tak, že jsem tomu opravdu rozuměla, což není zvykem. Je sice mladá, ale opravdu ví, co dělá, vřele doporučuji.

Eliška Jordáková , Student
Reference na poradce Marek Kosobud

Mé jednání s panem Kosobudem proběhlo v přátelském duchu a vše mi do podrobna vysvětlil a vyhověl i mým náročnějším požadavkům. S uzavřenou smlouvou i jednáním jsem spokojen a jistě využiji naší spolupráci i do budoucna.

Martin Draxler, IT technik
Reference na poradce Marek Kosobud

Spolupráci s Markem Kosobudem hodnotím velmi pozitivně. Stačí zvednout telefon a Marek vše zařídí, se vším poradí a vždy je naprosto profesionální a vstřícný. Vřele doporučuji!

Eliška Hrdinková, Recepční
Reference na poradce Karel Malák

S Kájou se znám již několik let a nyní mi začal pomáhat i s mými financemi. Během několika schůzek mi vysvětlil různé finanční produkty, které by mohly být pro mě vhodné. Když jsem něco nechápala nebo se něčeho bála, vše mi znovu a s klidem vysvětlil. Nikdy jsem necítila, že bych zdržovala. Vždy se mi plně a ochotně věnoval. Moc mu za vše děkuji a věřím, že s ním jsou mé finance vhodně spravovány.

Zikmundová, stavební inženýr
Reference na poradce Marek Kosobud

Super skvěla ochota, vlídnost, spolehlivost.Mohu vřele doporučit!!

Karolína Franzova, Manažer
Reference na poradce Jaroslav Špiroch

S panem Špirochem je výborná spolupráce, je vždy ochotný, vstřícný a dokáže najít nejlepší řešení. Jako jeden z mála finančních poradců dokáže danou problematiku srozumitelně vysvětlit, ukázat na konkrétních případech a sjednat vhodné finanční produkty podle potřeb mých a mé rodiny. Mohu jenom DOPORUČIT.

Michal Mráz, Referent
Reference na poradce Tomáš Warzecha

S panem Tomášem Warzechou jsem velice spokojená a spolupracujeme spolu již několik let. Mám v něm 100 % důvěru. Je vidět, že své práci rozumí a velmi ho baví. Jeho profesionální přístup je obdivuhodný, dokáže vysvětlit všechno polopatě, takže i člověk, který je méně finančně gramotný, má přehled o všech svých financích a možnostech trhu. Pan Warzecha pro mě vždy najde nejlepší a nejvýhodnější řešení a vždy se mi maximálně věnuje. Vřele jeho služby/servis doporučuji.

Pavlína , Adnimistrativní pracovnice
Reference na poradce Karel Malák

Pan Karel Malák je profesionál, který se umí báječně přizpůsobit situaci a navrhnout řešení s rozmyslem, empatií a bez tlaku, což je v tomto oboru velice cenné a odlišuje opravdového poradce od zažitého obrázku "podomního překupníka". Těším se na další spolupráci a vždy ráda jeho servis doporučím.

Jitka Gorcová, Mateřská dovolená
Reference na poradce Vít Procházka

Na pana Procházku jsem dostal doporučení od syna. S navrženém řešením zajištění mého příjmu, majetku a penze jsem naprosto spokojen.

Vlastimil Kratochvíle, Galvanizér
Reference na poradce Marek Kosobud

Rychlá spolupráce v kteroukoliv dobu. Pan Kosobud vysvětlí vše potřebné, odpoví i na šťouravé otázky. Na schůzku má připraveno několik modelů, všechny vysvětlí i na praktických příkladech. Osobně jsem byl překvapen lidským přístupem a množstvím zkušeností.

Pavel V, Výpočetní technik - administrativa
Reference na poradce Marek Kosobud

S Markem Kosobudem jsem nadmíru spokojená,jednání proběhlo k mé spokojenosti. Je velice ochotný kdykoli pomoci a poradit,určitě doporučuji.

Marie Malířová, prodavačka
Reference na poradce Vít Procházka

S přístupem pana Procházky jsem velice spokojený. Opravdu pomáhá a nic zbytečně nenabízí. Určitě doporučím.

David Vejvoda, Lesní dělník
Reference na poradce Karel Salák

Spolupráci s p. Salákem mohu na 100% doporučit. Je na něj velké spolehnutí a pokaždé když něco potřebuji tak ihned vyhoví. Velmi dobře poradí a moc dobře ví co dělá. Mám v něm velikou důvěru. A moc mu děkuji. Vřele doporučuji!!!!

Martina Bláhová, prodavačka _ nyní rodičovská
Reference na poradce Vít Procházka

Naprostá spokojenost. Pan Procházka má příjemné jednání, je ochotný pomoct a nevidím důvod, proč bych ho nedoporučil dále.

Tomáš K., Koželuh
Reference na poradce Vít Procházka

Vítek, má příjemné vystupování. Doporučil mi ho můj bratr, který je také klientem a na základě jeho doporučení jsem se s ním sešla. Našel mi řešení, které jsem přesně potřebovala. Jsem velice spokojená.

Lucie K., Prodavačka
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Spolupráce s panel Kossuthem je vždy naprosto bez problémová a profesionální, jsem rád, že existují takhle perfektní služby - vlastní kompletní poradenství ohledně životního, neživotního pojištění a další - úplně na klíč. Doporučuji kudy chodím. Takto to má vypadat.

Marian Benčat ml., Podnikatel v IT
Reference na poradce Marek Kosobud

S p. Kosobudem jsem vždy spokojená. Je velmi spolehlivý a vždy vše zařídí. Těším se vždy na společné setkání.

Markéta Vandrovcová, Mateřská dovolená
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Přístup ke klientovi velmi profesionální, komunikace srozumitelná, řešení problémů pružné a osobní přístup velmi vstřícný.

Mgr. Petr Válek, Učitel
Reference na poradce Martin Sedláček

Na spolupráci s Martinem se mi líbí domluva na místě a čase. Není problém domluvit si schůzku u mě doma na kterou přijede kompletně připravený nebo v případě něčeho většího u něj v kanceláři, kterou mám 2 zastávky od domu. Doporučuji.

Marek Vitula, Vývojář SW
Reference na poradce Martin Sedláček

S Martinem mě seznámil můj přítel, který je také jeho klientem. Martin vše vysvětluje jednoduše a přesto odborně. Nebojí se otevřeně odpovědět na otázky, dohledat fakta. Spolupráce tedy na jedničku.

Kristýna Kubíková, Studentka
Reference na poradce Marek Kosobud

super skvělá ochota, vlídnost, spolehlivost! doporučuji!

Petra Mirgová, Hosteska
Reference na poradce Marek Kosobud

Marek Kosobud mi pro můj požadavek nabídl více variant produktů, které fundovaně představil. Jednání rychlé a efektivní, mohu doporučit.

Jiří Pfajfr, technik
Reference na poradce Vít Procházka

Vítkovi jsem věřil i přes jeho nízký věk a jsem za to rád. Poradil mi se vším, co jsem potřeboval.

Jiří Švarc, Student JČU
Reference na poradce Vít Procházka

Absolutní spokojenost, komunikace na vysoké úrovni, spolehlivost, profesionální přístup.

Daniela Šafandová, Ošetřovatelka ve zdravotnictví
Reference na poradce Marek Kosobud

Marka Kosobuda mohu vřele doporučit. Znám ho již několik let a nikdy nezklamal, což potvrdil i v rámci této profese. Vše pečlivě vysvětlí, seznámí Vás s možnými variantami a snaží se na rozdíl od jiných opravdu pomoci. Je vidět, že ho tato práce baví a rozumí ji, což je pro potencionální klienty velkým plusem.

Hana Pětníková, Administrativa
Reference na poradce Karel Salák

Pan Salák je moc fajn člověk, má skvělý přístup a nikomu nic “necpe” . Stručně a jasně prezentuje svoje nabídky, nepoužívá žádné odborné výrazy, kterým laik většinou stejně moc nerozumí. Klidně bych pana Saláka doporučila dál

Pavla Reisingerová, Kosmetička
Reference na poradce Petra Janečková

Paní Janečková je vždy ochotná a přátelská. Velmi si vážím toho, že právě ona je mým konzultantem.

Marie Svobodová, Manažerka
Reference na poradce Petra Janečková

Peťa Janečková je pro nás TOP poradce. Je ochotná, přátelská, rychlá a vstřícná. Prostě skvělá volba. Vše vyřídí a hlavně se stará i o stálé klienty.

Janouchovi, Asistentka autoservisu
Reference na poradce Karel Salák

S panem Salákem výborná spolupráce,vždy se vyhovíme a domluvíme.Doporučuji! ;)

Zdeněk Rychtář , Dělník
Reference na poradce Marek Kosobud

Co dodat rychlost, kvalita, pečlivost tím se jistě pan Kosobud řídí. Vždy když jsem potřeboval byl k dispozici, dokázal poradit a vše vyřešil za mě pokud to bylo možné. Na jeho práci nejde nic vytknout. Jen tak dál přeji hodně úspěchů.

Martin Sládek, Technik strojní údržby
Reference na poradce Jaroslav Špiroch

Líbil se mi velice profesionální přístup a byla jsem velice spokojena s vysvětlením a seznámením se s produkty, které mě zajímaly. Mohu jen doporučit.

Veronika Trochanová, recepční
Reference na poradce Karel Salák

Pan Salák je velmi pozitivní a inteligentní muž, který pomůže, poradí, doporučí vhodné produkty šité na míru. Největší plus z mého hlediska je, že vše vyřídil za mne a tím mi ušetřil čas, stres a peníze. Doporučuji jeho služby :)

Jarmila Serbousková, prodejce, administrativní pracovník
Reference na poradce Marek Kosobud

S Markem Kosobudem jsem nadmíru spokojený. Sházíme se pravidelně v rámci servisu. Vždy mi řekl všechna pro i proti. V oboru se opravdu vyzná. Po několika schůzkách na Táborsku s různými "poradci" jsem se rozhodl svěřit své finance právě do rukou Marka a rozhodně jsem neudělal chybu! Doporučuji :)

Jakub Volf, Hodinář
Reference na poradce Karel Malák

Každá schůzka s panem Malakem je konstruktivní, věcná a inspirativní. Přesvědčil nás, ze své práci rozumí a chápe naše potřeby.

Ing. Zdenka Maderova, Ph.D. a Ladislav Maděra ml. , Administrativa
Reference na poradce Ing. Ondřej Fuchs

Velmi trpělivý, profesionální přístup, výborná spolupráce.

M. Krčková, zdr. sestra
Reference na poradce Václav Procházka

Chtěla bych Vám pana Václava Procházku vřele doporučit. Spolupracujeme spolu zhruba 5 let a musím říci, že mi obrovsky ulehčuje život a šetří čas. Nestarám se téměř o nic. Vždy jen dostanu jasné stručné instrukce, co je ode mne potřeba (jaký papír od koho sehnat) a o zbytek se vždy postaral p. Procházka. Nedávno jsme spolu řešili hypotéku a díky jeho rychlým reakcím jsme ještě stihli nižší úrokovou sazbu, před zvýšením úrokových sazeb ČNB. Stačil jeden den prodlevy a už bychom nižší sazbu nestihli. Za to mu patří velký dík, ušetřil nám spoustu peněz! Co víc, dokonce je ochoten se místo mě spojit s personálním oddělením mého zaměstnavatele a domluvit způsob vyplácení příspěvků. Nakonec bych chtěla zmínit jeho ochotu se přizpůsobit Vašim časovým možnostem a jeho pozitivní přístup.

Kateřina Šmídlová, project management
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Vynikající služba. Naprostá spolehlivost, smysl pro detail a obdivuhodná vůle a schopnost dotáhnout věci do konce. Nicol to prostě baví, je to nadšený profesionál. Díky!!! :-) Určitě budu doporučovat dál.

Pavlína Šupitarová, účetní
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

slečna Domínová milá, příjemně vystupující, vše s ochotou vždy vysvětlí, odborník ve svém oboru, znalá pojistek a investic, dokáže najít pro klienta vždy nejlepší a nejschůdnější řešení. Vřele doporučujeme

Ing. Hana Budínová a Ing. Karel Budín, administrativa
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Ohledně finančního poradenství jsme dostali kontakt na sl. Bc. Nicol Domínovou, která se s námi bezprostředně spojila. Její jednání bylo velice profesionální, příjemné a inteligentní. S poskytnutými službami jsme velice spokojeni a případné dotazy našich známých budeme vřele doporučovat na její kontakt.

Hanzlovi, důchodce
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Vzorová komunikace, vysvětlení fungování všech produktů včetně možných rizik a nalezení nejvhodnějšího produktu.

David Chmel, profesionální řidič
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

S finanční poradkyní jsme spokojeni :-)

Š. Harazinová a J. Stružinský, vedoucí restaurace
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Vždy naprostá spokojenost

Stanislav Kroupa, administrativní pracovník
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Paní Domínová byla profesionální, vstřícná, ochotná.

Pavla Majerová, administrativní pracovník
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Práce vynikající, spokojenost, znalosti, výstižnost, jednání na úrovni.

Bc. Dana Nováčková, zdravotní sestra
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

S Bc. Nicol Domínovou jsem velice spokojený. Příjemný a profesionální přístup.

Jakub, Volf
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Jsem velice spokojen. Doporučuji

Zdeněk Voldřich, .
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

S paní Domínovou jsem nad míru spokojená. Velice příjemná a ochotná.

Eva Pytlová, administrativní pracovník
Reference na poradce Marek Kosobud

Marek je úžasný poradce. Nejen ,ze je velice milý a ochotný ale má ovšem velmi dobry přehled. Dokáže všechno skvele vysvětlit a poradit. Marka mohu jen doporučit a děkuji mu za pomoc.

Dominika Dvořáková , Student
Reference na poradce Marek Kosobud

S Markem jsem velmi spokojený. Známe se již řadu let a ještě jsem ho "nenachytal", aby na něco nedokázal s přehledem odpovědět. Ať už co se týče úvěrů, pojištění nebo investic a dalšího zhodnocování peněz. Děkuji za mě a za celou mou rodinu za férové jednání! P.S. Doporučuji každému.

Lukáš Beck, Obchodník s elektronikou
Reference na poradce Jaroslav Špiroch

Jsem velice spokojený s přístupem a produkty, které mi byly doporučeny. Vždy mi p. Špiroch vyšel se vším vstříc a nikdy nebyl s ničím žádný problém. Mohu jen doporučit.

Ondřej, Bárta
Reference na poradce Marek Kosobud

Spolupráci s panem Markem Kosobudem nemohu hodnotit jinak než kladně. Ať už co se týče osobního přístupu, poradenství, energie, nebo celkové znalosti finančních produktů a trhu. Ve všem je velmi ochotný, vstřícný a to dokonce i o víkendu!

Veronika Antošová, Policie ČR
Reference na poradce Nikola Kratochvílová

V dnešní době je k pohledání člověk, jenž nešetří upřímným úsměvem a jednání s ním lze zároveň charakterizovat nejen jako příjemné popovídání, ale i jako setkání s profesionálem na svém místě.

Honza , OSVČ
Reference na poradce Nikola Kratochvílová

Vřele doporučuji velice ohleduplný přístup včetně nabídky pro veškeré pojištění vždy komunikativní a snaživý priklad jak by mělo vypadat jednání s klienty.

Pavel Vondra, Operátor harvestoru
Reference na poradce Nikola Kratochvílová

Vřele doporučuji velice ohleduplný přístup včetně nabídky pro veškeré pojištění vždy komunikativní a snaživý priklad jak by mělo vypadat jednání s klienty.

Pavel Vondra, Operátor harvestoru
Reference na poradce Lenka Čejková

Se slečnou Vlčkovou mám velmi dobrou zkušenost. S klientem zachovává plně profesionální přístup. Její jednání je velmi vstřícné a je radost s ní spolupracovat. Ukázka toho, když je práce současně koníčkem. Mohu vřele doporučit dalším zájemcům.

Jan Š., IT konzultant
Reference na poradce Karel Malák

Služby p. Maláka jsem využil dvakrát, a to při sjednávání životního a penzijního produktu. Vždy mi poradil a doporučil pro mě nejvhodnější nabídku. Oceňuji jeho profesionální přístup a znalost finančních produktů.

MUDr. Roman Čapek, Ortoped
Reference na poradce Petr Jůn

Jsem s Petrem spokojenej, je to flexibilní člověk s viditelnou zkušeností, je vidět, že se v této práci našel.

Jiří Zdeněk, Zámečník
Reference na poradce Petr Jůn

S panem Jůnem spolupracuji již delší dobu a vždy jsem velmi spokojená s jeho prací.

Nikola Zuzáková, Zákaznický servis
Reference na poradce Petr Jůn

Velmi si vážím přátelského a vstřícného přístupu a práce, kterou pan Jůn odvádí. Vždy mi pomůže najít to nejlepší řešení s ohledem na mou situaci a vše detailně konzultuje tak, že i běžný člověk nemá problém porozumět.

Miloslav Křišta, Programátor
Reference na poradce Jaroslav Špiroch

Po mnoha nemilých zkušenostech s rádoby "experty na finace" jsem dostal doporučení na pana Jaroslava. S úžasem jsem sledoval jak dokáže vyhodnotit situaci na trhu nejen investičních fondů, ale i v oboru pojišťovnictví a spoření! Vždy pozorně naslouchal mým požadavkům a velice ochotně mě zasvětil do jednotlivých problematik. Sám navrhl optimální řešení a jeho nasazení ve vyhledávání a porovnávání nejlepších nabídek bylo (a je) na úrovni kterou nikde jinde nenajdete. Tímto bych mu rád ještě jednou poděkoval za veškeré služby a těším se na další spolupráci! Jaroslave, jste jednička ve svém oboru! Jen tak dál! :-)

Tomáš Freiport, Jednatel společnosti
Reference na poradce Jaroslav Špiroch

Velká spokojenost ve všech směrech, vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Vřele doporučuji p. Špirocha

Veronika Michalová, barmanka
Reference na poradce Tomáš Strouhal

Děkuji za ochotu, vstřícný a odborný přístup, za poskytnutí celého servisu. Vše proběhlo v pohodlí domova. Jsem spokojená klientka. Děkuji :)

Monika Macháčková, učitelka na ZŠ
Reference na poradce Petr Jůn

Řešili jsme spolu pojistky všeho druhu spoření a investice, vše mi bylo polopaticky vysvetleno, abych tomu porozuměla, a toho si vážím!

Šárka Jankovská, Kadeřnice
Reference na poradce Petr Jůn

S prací Petra, jsem již několik let velice spokojena :-).

Michaela Jůnova, Pracovnice na generálním ředitelství pro finanční úřad
Reference na poradce Tomáš Weber

Pan Weber je velmi ochotný a spolehlivý. Vždy mi velmi dobře poradil nebo pomohl. Neznám lepšího poradce a všem ho doporučuji.

Petra Koprnová, Úřednice
Reference na poradce Lenka Čejková

Lenka Vlčková je profesionální finanční poradce se vstřícným přístupem, zejména ke studentům, kteří jsou jí věkově blízko. Dokáže najít rychlé a efektivní řešení se sobě vlastní noblesou. Velkou předností je její ochota v hledání odpovědí na otázky, jež jsou jí blízké, ale také v hledání odpovědí na témata vzdálené. Z radionálního hlediska se dá považovat za ideálního finančního poradce pro klienty z řad studentů středních a vysokých škol. Spolupráce s ní je rychlá a velmi přijemná.

Kryštof Severa, Student, budoucí mluvčí prezidenta České republiky
Reference na poradce Karel Malák

Káju mohu jedině doporučit, pro mě nejen finanční poradce, ale hlavně přítel. Vždy když jsem měl problém, věnoval mi maximální péči a čas. Každý problém se mnou řešil detailně a vždy vše pečlivě vysvětlil tak, abych všemu porozuměl. Moc Kájovi děkuji za to že se známe. Kája je velice rozumný člověk s velkým a dobrým srdcem. Spolupráce s Kájou vždy zlepší náladu. Velice doporučuji.

Pavel Winkler, Programátor, Technolog
Reference na poradce Marek Kosobud

Přistup finančního poradce, Marka Kosobuda, mě mile překvapil. Vše pečlivě vysvětlí a poradí, co je potřeba k rychlému vyřízení. V dnešní době je málo tak pečlivých a ochotných lidí v tomto oboru. Děkuji!

Jan Kos, Operátor CNC strojů
Reference na poradce Marek Kosobud

Pan Marek Kosobud je velice ochotný, spolehlivý a pečlivý poradce. Nejen, že vždy dobře poradil, ale vždy jsem se mohla spolehnout, že opravdu dodrží své slovo.

Renata Novotná, Kontrolorka kvality
Reference na poradce Martin Kodad

Vstřícné a profesionální jednání. Mohu jen doporučit.

Adam, Mechanik
Reference na poradce Marek Kosobud

Marek je velmi příjemný a milý člověk. Své profesi perfektně rozumí, je ochotný, se vším poradí. Udělala jsem moc dobře, že jsem pojištění uzavřela u Marka, je to skvělý finanční poradce, doporučuji. Velice moc vám Marku děkuji.

Dana Hronková , Vrátná
Reference na poradce Petr Jůn

Od Petra jsem dostala všechny potřebné informace a vyřešili spolu velkou škálu témat, jsem velmi spokojená.

Karolína Votápková, Kadeřnice
Reference na poradce Marek Kosobud

Bezproblémové a férové jednání, včetně rychlé odezvy na jakýkoliv dotaz. Marka mohu jenom doporučit.

Pavel, Technický ředitel
Reference na poradce Marek Kosobud

Marek Kosobud to je dokonalá spolupráce, vystupování, komunikace a osobní přístup . Posoudí více variant vybere a doporučí tu správnou nabídku. Vše pečlivě vysvětlí a se vším pomůže. Vyřídil mi i ukončení staré pojistky nemusela jsem se o nic starat. Práci, kterou odvádí je na 100%. Určitě doporučuji a za vše děkuji :-)

Iva Rešlová, administrativa
Reference na poradce Petr Jůn

S prací pana Jůna jsem byl velmi spokojený, je rychlý,pečlivý a je ochotný se časově přizpůsobit. Mohu doporučit všem ostatním.

David Soukup, OSVČ
Reference na poradce Tereza Zborníková

Doporučuji slečnu Terezu, protože dokáže opravdu poradit, všechno vysvětlí a odpoví opravdu na vše. Založil jsem si u ní životní pojištění a nelituji toho.

Marek Vyskočil, Policista
Reference na poradce Veronika Šímová

Osobni a mily pristup, ochotne a trpelive zodpovidani vsech mych dotazu a hledani idealniho reseni. Zatim naprosta spokojenost s tim, jak jsme produkty nastavily. Tesim se na dalsi spolupraci.

Lucie S., Administrativni pracovnik
Reference na poradce Jaroslav Špiroch

Se spoluprací jsem velmi spokojen. Všechny mé dotazy mi byly podrobně vysvětleny.

Václav Dolejšek, Projektant
Reference na poradce Marek Kosobud

Marek je velmi přesvědčivý, charismatický, je vidět, že ho práce báví a naplňuje a dělá jí skvěle. Jsem ráda, že mám takového poradce, kterému mohu věřit a mohu se na něj spolehnout, protože vím, že je vždy upřímný a řeší se mnou věci na rovinu, tak jak jsou. Děkuji Marku.

Simona Svobodová, studentka
Reference na poradce Marek Kosobud

Marek je charismatický, mladý muž ze kterého srší optimismus a nadšení pro svou práci, kterou odvádí na 100%. Přesně mi poradil a doporučil co mám udělat a dobře mě nasměroval. Moc děkuji Marku

Veronika Přibylová, Student
Reference na poradce Tomáš Weber

Jsme spokojení. Už k nám nikdo jiný nesmí.

Markéta, úřednice
Reference na poradce Ivana Juříková

Velice ochotná a komunikativní slečna, která tomuto oboru rozumí a vše velice dobře vysvětlí. Navíc jsme se vždy dobře domluvili na místě setkání a vše proběhlo na jedničku :).

Radim AČR, voják z povolání
Reference na poradce Marek Kosobud

Marek Kosobud super finanční poradce vše co jsem potřeboval bylo perfektně vysvětleno a také rychle vyřešeno naprostá spokojeno . Doporučuji

Martin Ira, Lakyrnik
Reference na poradce Martin Sedláček

Naše schůzka proběhla naprosto v pořádku. Profesionální přístup a profesionální chování. Potřeboval jsem připravit produkt pro moje potřeby a v tom mi vyšel vstříc. za to děkuji ... Za mě palec nahoru

Pavel, Technolog
Reference na poradce Tereza Zborníková

Se slečnou Zborníkovou jsem se setkal,když zakládala pojištění mé manželce.Byť jsem skeptický a nedůvěřivý k pojištění všeho druhu.Tato mladá dívka mě svým lidským,ale zároveň profesionálním přístupem dokázala motivovat k založení životní pojistky.Je nabitá vědomostmi a plná nadšení.Držím jí palce a určitě ji s důvěrou budeme doporučovat.

Petr Straka, Stavbyvedoucí
Reference na poradce Tereza Zborníková

Se sl.Terezkou jsem jednala již vícekrát.Jednaly jsme na téma pojištění a zhodnocení fin. prostředků.Na setkání s ní se vždy vysloveně těším.Je to krásný,mladý vždy pozitivně naladěný člověk,zapálený pro svoji práci.Žádná otázka ji nezaskočí,je to zkrátka profík na svém místě.S důvěrou jsem díky ní uzavřela životní pojištění a dále se na ní v případě potřeby hodlám obracet.

Eva Straková, Asistent prodeje
Reference na poradce Tereza Zborníková

S finanční poradkyní vaší společnosti sl.Zborníkovou jsem se setkal,když sjednávala pojištění mé manželky. Byť jsem skeptický a nedůvěřivý ohledně pojištění všeho druhu, musím přiznat,že slečna mě svým profesionálním přehledem a zároveň lidským a praktickým přístupem přesvědčila.Držím palce všem,které jejich práce takhle baví.

Petr Straka, Stavbyvedoucí
Reference na poradce Tereza Zborníková

Se slečnou Terezkou jsem jako s poradkyní OVB velmi spokojena.Má přehled o nabízených produktech,žádná otázka ji nezaskočí,vše podrobně a ochotně vysvětlí.Navíc je z jejího jednání a chování poznat,že ji práce baví a naplňuje.Vystupování je velmi přátelské,pozitivní a zároveň profesionální.Plně jí důvěřuji a zodpovědně mohu její super servis jen doporučit.

Eva Straková, Asistent prodeje
Reference na poradce Ivana Juříková

Nejvíce si na slečně Juřičkové cením časové flexibility a ochoty. Stačí se domluvit, a je ochotná pomoci a poradit kdykoliv. Komunikace je bezproblémová, reaguje prakticky ihned. Skvělá spolupráce, lidský přístup. Vše ohledně financí mi bylo do posledního detailu vysvětleno. Vřele doporučuji spolupráci.

Tonda, AČR
Reference na poradce Marek Kosobud

Velice příjemný a ochotný finanční poradce. Umí dobře poradit a vše srozumitelně vysvětlit. Nabídnul nám různé varianty pojištění, takže jsme si mohli vybrat to co nám nejvíce vyhovovalo. Byli jsme moc spokojeni.

Jana Hrošková, Mateřská dovolená
Reference na poradce Petr Jůn

S prací pana Jůna, jsem byl nad míru spokojen, je pečlivý a dochvilný, čehož já si velmi vážím, spolupráci mohu jen vřele doporučit.

Martin Stibor, Zedník
Reference na poradce Karel Malák

Pan Malák je velký profesionál s úžasnými znalostmi.

Markéta , asistentka
Reference na poradce Karel Malák

Spoluprace s p.Malakem byla na profesionální úrovni. Informace, které mi poskytl jsem využila k uzavření životního pojištění. P. Málak je pratelsky poradce, který Vám nic ne vnucuje, poskytne informace a nechá Vás rozhodnout se.

Andrea Jindrova, Quality engineer
Reference na poradce Karel Malák

Spoluprace s p.Malakem byla na profesionální úrovni. Informace, které mi poskytl jsem využila k uzavření životního pojištění. P. Málak je pratelsky poradce, který Vám nic ne vnucuje, poskytne informace a nechá Vás rozhodnout se.

Andrea Jindrova, Quality engineer
Reference na poradce Bc. Petr Horejš, MFP

Pan Horejš se stará již léta mě i mé rodině o všechny pojistky a některé další investice. Jsem velmi spokojený a mohu ho všem vřele doporučit. Vždy, když potřebuji, je ochoten pomoci a za to mu patří velké díky.

Martin Valenta, zubní lékař
Reference na poradce Lenka Čejková

Slečna Vlčková je velmi vstřícná a ochotná. Jde na ní vidět, že svoji profesi dělá s radostí a chutí. Vždy je připravena a schopna odpovědět na veškeré mé otázky. Takže je znát, že svému oboru i rozumí. Vřele ji doporučuji dalším zájemcům, kteří potřebují poradit ve financích.

Alena Bartošková, Student
Reference na poradce Ivana Juříková

Moc děkuju slečně Juříkové za ochotu a rychlost, s jakou se pustila do sjednávání mé nesnadné pojistky. Přátelské a milé jednání bylo jako bonus. Jsem maximálně spokojená!

Anna Jančíková, Studentka
Reference na poradce Lenka Čejková

Vstřícné a profesionální jednání. Dobrá spolupráce.

Tomáš Paulík, Zástupce vedoucího prodejny
Reference na poradce Karel Salák

S panem Salákem se mi jedná dobře.Informuje o novinkách, poradí, jedná na rovinu a férově.Jsem velmi spokojená a mohu ho vřele doporučit jako finančního poradce.

Kovaříková Lenka , OSVČ
Reference na poradce Ivana Juříková

Vlídný přístup, všechno mi bylo vysvětleno, jaké jsou výhody i nevýhody u účtů a pojištění. Dopuručuji

Tomáš Tonyka, Voják z povolání
Reference na poradce Ivana Juříková

Vyhověla všem požadavkům, které jsem si nastavil. Bezproblémová komunikace a reaguje obratem. Mohu 100% doporučit její služby.

ČENDA, AČR
Reference na poradce Ivana Juříková

Slečna Juříková je velmi profesionální a ochotná vždy poradit. Za velmi krátký čas vyřešila i mou pojistku a s tím spojené formality. Mohu jen doporučit.

Anna Jančíková, Studentka
Reference na poradce Karel Salák

Spolupráce s panem Salákem, je uspokojující.Když člověk něco nechápe, tak mu to vysvětlí. Co se týká řešení pojistných událostí, tak se snaží vždy vyhovět a vyřešit co nejdřívě. Jestli to bude takhle nadále pokračovat, tak můžu jedině doporučit.

Jan Kuchař, Elektrikář
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Paní Žabková má vřelý, profesionální přístup. O vše se nám postarala k naší spokojenosti a s důvěrou se na ní budeme obracet s manželem i nadále.

Jana Lendl, Realitní makléřka
Reference na poradce Bc. Lukáš Tyc

Pan Lukáš Tyc odvádí výbornou práci. Stará se mi o pojištění ... Má přehled o produktech a profesionálně mi vše vysvětlí. Zajišťuje mi tak potřebný servis mých financí. Jsem maximálně spokojený. Lukáše mohu doporučit na spolupráci ohledně financí ...

Adam Alexa, Zdravotní sestra
Reference na poradce Bc. Lukáš Tyc

S panem Lukášem Tycem jsem vždy vyřešil všechno, co mě zajímalo nebo co bylo třeba, a to defakto hned a s profesionálním přístupem, včetně sympatické dávky důvtipu a případného odlehčení, k maximální spokojenosti se vším, co jsme řešili. Rozhodně doporučuji každému, služeb tohoto finančního poradce. Děkuji.

Martin Sysel, Odborný technik a prodejce
Reference na poradce Miroslav Žabka

Pana Žabku jsem poznal v mládí na škole. Po letech, kdy se ozval a nabídl mi svoje služby, jsem se sním rád setkal. Nemůžu říct, že jednání bylo rychlé, ale bylo příjemné. Probraly jsme jak vzpomínky na mládí, tak současný život, a samozřejmě co nás asi bude čekat. Život je bohužel spojen s financemi, a proto jsme tuto část nemohli vynechat. I proto jsme se také setkali. Mirkovo vysvětlování a argumenty byli logické.Proto jsem souhlasil s jeho návrhem a věřím v dobrou spolupráci.

Pavel Boška, truhlář
Reference na poradce Marek Kosobud

Marek dělá pro lidi opravdu hodně a toho si vážím. Děkuji.

Peter Juhás, Údržbář
Reference na poradce Bc. Lukáš Tyc

Veškeré schůzky a komunikace vždy probíhaly na výbornou. Skvělá komunikace, přístup. Vždy perfektně připraven na schůzky. Veškeré dotazy/vysvětlování proběhly v srozumitelné formě. ¨ Nabízené a podepsané produkty, byly vždy k to co jsem potřeboval.

Vít Olšovský, Geodet
Reference na poradce Bc. Lukáš Tyc

Vzhledem k obtížné orientaci na poli finančních produktů jsem svěřila péči o mé finance a poradenství panu Lukáši Tycovi, který i přes svůj mladý věk má o dané problematika dostatečný přehled a spolupráce s ním je velmi dobrá. Flexibilita, ochota, zájem.

Gabriela Romanová, lékařka
Reference na poradce Marek Kosobud

S Markem Kosobudem je perfektní spolupráce ve všech směrech. Přesně takhle si představuji finančního poradce. Je velice vstřícný, dokáže odpovědět na jakýkoli dotaz bez mrknutí oka a hlavně je vidět, že ho jeho práce baví. Poradil mi se všemi oblastmi, které jsem řešila. Složité věci dokáže podat jednoduše a lidsky. Toho si cením. Navíc kdykoli potřebuji, tak je tu pro mě - Za mě naprostá spokojenost! Děkuji! :)

Michaela Kmochová, Manažerka v McDonald's
Reference na poradce Martin Šplíchal

S Martinem byla rychlá a snadná spolupráce. Naprosto vyšel vstříc všem mým požadavkům a zdárně jsme vše vyřešili. Může vřele doporučit.

Lukáš Macálka, key account manager
Reference na poradce Bc. Lukáš Tyc

S Lukášem mám jen pozitivní zkušenosti. Dokáže výborně vysvětlit dostupné finanční produkty, pro každý účel najde více variant a popíše plusy a mínusy každého z možných řešení. Každou schůzku měl navíc precizně připravenou, a nestrávili jsme dlouho "papírováním". Mohu jen doporučit.

Vojtěch Boček, programátor
Reference na poradce Kristýna Hájková

Kristýna mi byla doporučena přítelkyní. Jelikož jsem pracovně velmi vytížená, potřebovala jsem někoho, kdo by za mne a moji početnou rodinu, převzal veškerou starost o naše pojistky, spoření a investice, a to vše bezplatně. Kristýna si nás získala již při první schůzce svým přístupem, přehledem a vědomostmi, kterými nás ohromila. Jsem ráda za věcnou spolupráci, kterou nám nabízí a která šetří nejenom naše finanční prostředky, ale i čas. Výhodu vidím i v rychlosti a v milém, nenásilném přístupu. Kristýnu vřele doporučuji, má naši 100% důvěru.

Božena Chvátalová, účetní
Reference na poradce Kristýna Hájková

Po dvou demotivujících schůzkách s finančními poradci z jiných společností jsem se na doporučení kolegyně setkala s Kristýnou, se kterou jsem naprosto spokojená. S jejím lidským a přátelským přístupem se sjednává i takový závazek jako je hypoteční úvěr snadno. Nemám jedinou výtku a ráda ji doporučím všem, kteří nechtějí aby je otravoval finanční poradce každý měsíc s nějakou nabídkou a nutnou schůzkou - protože k nim ona opravdu nepatří.

Lenka Zbořilová, účetní
Reference na poradce Kristýna Hájková

Po dlouhé době jsem využila služeb někoho, u koho je evidentní, že ho práce baví a snaží se pro klienta udělat maximum. Cílem naší schůzky bylo přefinancování hypotéky a musím říci, že bylo vidět, že Kristýna problematice rozumí a má všeobecný přehled. Vše proběhlo bez komplikací a hlavně všechno zařídila, takže na mě už v podstatě nezbyla žádná práce. Když vezmu v úvahu, že mě její snažení finančně nic nestálo a ještě jsem ušetřila spoustu času, není co dodat. Naše spolupráce pokračuje a kdykoli se na ní obrátím, vždy poradí, pomůže. Pozitivní ohlasy mám i od svých známých, kterým jsem jí doporučila. Jen více takových mladých lidí, kteří vědí, co dělají.

Vladimíra Hájková, účetní
Reference na poradce Karel Salák

Děkuji Panu Salakovi za rychlé vyřízení pojistné události, hodnocení vždy na výbornou, mohu všem doporučit Matulová P.

P. Matulova, Delnice
Reference na poradce Bc. Lukáš Tyc

Pan Lukáš Tyc odvádí výbornou práci. Stará se mi o pojištění a zhodnocování financí. Má přehled o produktech a profesionálně mi vše vysvětlí. Zajišťuje mi tak potřebný servis mých financí. Jsem maximálně spokojena.

Ivana Nekudová, učitelka
Reference na poradce David Michelini

Zkušenosti mám takové, že při podání stále přešlapuje. Dále má slabší hru na síti a je občas labilní. Co se týká financí, tak je to odborník. Je flexibilní, odhodlaný a hlavně lidský. Mohu jen doporučit

Jan, Tenista amatérský
Reference na poradce Petr Lerch

Petr se o me finance stara jiz nekolik let, vzdy jsem s nim naprosto spokojeny, pokud jsou nejake novinky, ktere by pro mne byly vyhodne, tak se ozve sam od sebe, se vsim rad poradi, vysvetli. Presne takoveho poradce jsem hledal dlouhou dobu a jsem velmi rad, ze jsem narazil zrovna na Petra.

Jakub Trnečka, Product Manager
Reference na poradce Marek Kosobud

Naprosto dokonalá spolupráce, s Markem je skvělá domluva ve všem, od času schůzky po každé konkrétní řešení. Při první poj. události jsme nemuseli s pojišťovnou vůbec komunikovat, všechno nám zařídil. Po zkušenosti s naší poslední poradkyní máme konečně někoho, kdo tomu co dělá rozumí.

Velátovi, -
Reference na poradce Petr Lerch

Petr je velice zapálený do své práce a proto svoji práci plní na 100%. Je velice vstřícný, ale také znalec ve svém oboru. Vždy kdy něco potřebuji, je na telefonu, nebo se snaží co nejdříve ozvat na zpět. Může jen doporučit.

Andrea Jandová, Asistentka pedagoga, vychovatelka
Reference na poradce Marek Kosobud

Marka Kosubud znám již několik let, když jsem nyní potřeboval pomoct v rámci fin. poradenstvý byl velice ochotný a vše mi detailně vysvětlil. Díky Marku!

Jan Smrž, Student VŠ
Reference na poradce Michala Marková

Ochota, zájem, profesionální přístup. Maximální spokojenost.

Jiří Blahůtka, Logistics Clerk
Reference na poradce Marek Kosobud

Marka znam z osobne uz spoustu let a i jako financni poradce si me ziskal. Predevsim svou vytrvalosti, ochotou a vstricnosti. Dekuji za pomoc nejen me, ale i cele me rodine.

Sona, Materska dovolena
Reference na poradce Bc. Petr Horejš, MFP

Petra znám už mnoho let a vždy jsem byla s jeho práci velice spokojená. Pokaždé když si nevím rady, zavolám a on ochotně přijede až ke mě domů, vše do detailů vysvětlí a nabídne tu nejlepší variantu. Doporučuji všem! A Petrovi děkuji za výborně odvedenou práci.

Jana Baštová, Mateřská dovolená
Reference na poradce Veronika Šímová

Se službami finanční poradkyně Veroniky Šímové jsem velmi spokojen. Pomohla mi s orientací ve finančním bludišti a pevně věřím i dobře investovat své těžce nabyté finanční prostředky.

Prchal Karel, elektrotechnik
Reference na poradce Martin Šplíchal

Na Pana Šplíchala jsem dostal kontakt od známeho, protože jsem se v té době zajímal o investování. Pan Šplíchal má velmi přijemné vystupování, od něj jako od poradce se mi líbila srozumitelnost a přehled o trhu a vše kolem. Krom toho co jsem potřeboval mi i nabídl výhodné pojištění což vyplynulo z rozhovoru, takže jsem nakonec uzavřel i něco navíc než jsem původně chtěl a jen díky upozornění na výhody tohoto pojištění. Nejvíce hodnotím individualní přístup a budu rozhodně doporučovat pana Šplíchala Všem s kým budu mluvit o financování atd. V budoucnu plánuji další věci a určitě se na něj obrátím pro další spolupráci.

Lukáš Gala, prodejce elektro
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Presne takhle si predstavuji finančního poradce. Ochota,slusnost, zkušenost a zajem. Vždy nám vyhovel a poradil.

Zuzana Chvalova, interni logistik
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Velmi profesionální přístup,podrobně vše vysvětlí,ochotný, kdykoliv zavolám nebo napíši, aktivně reaguje na mé požadavky a velmi rychle mi předloží možné návrhy, je trpělivý při vysvětlování mých požadavků. Finanční produkty dělá na míru. Velmi dobrá komunikace a vstřícnost.Velmi příjemné a slušné vystupování.Velmi dobrá spolupráce a spolehnutí na pana Michala Kossutha a jeho tým.

Marian Benčat, Státní zaměstnanec
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Perfektní spolupráce ve všech směrech. Pan Kossuth mi vyšel vstříc ve všech požadavcích a vytvořil perfektní řešení. Profesionální přístup, odbornost, vstřícnost. Určitě doporučuji!

Jan V., OSVČ
Reference na poradce Karel Malák

Vše podrobně vysvětleno, naprostá spokojenost.

Pavel Dvořák, konstruktér
Reference na poradce Martin Turek

Pan Turek mne zatim mile prekvapil. Inteligentni, profesionalni jednani s klientem, vysvetleni produktu/sluzeb srozumitelne, a na vsechny sve dotazy jsem dostala smysluplnou odpoved. Aktualne mame moji financni situaci stale reseni, ale doufam a verim, ze sikovne vyresime! Doporucila jsem, a doporucuji dal spolupraci. Preji at se dari

Barbora Cahlíková, IT analytik
Reference na poradce Marek Kosobud

Férové jednání,skvělé vystupování a vysvětlení, doporučuji.

Michal Hovorka, IT specialista
Reference na poradce Martin Šplíchal

Pan Martin Šplíchal je ve své profesi jako ryba ve vodě. Naprosto ví o čem mluví, dokáže vše vysvětlit i laikovi přesně a lidsky (polopatisticky). Vždy ihned reaguje a snaží se vyřešit problém co nejefektivněji a nejrychleji. Nechá rozhodnutí na člověku samotném a do ničeho jej netlačí. Z mé strany - NAPROSTÁ SPOKOJENOST VŘELE DOPORUČUJI!!!!!!

Jarmila Baráková, účetní
Reference na poradce Marek Kosobud

Na M. Kosobudovi oceňuji výborný přehled a orientaci v této oblasti. Dále pak velmi vstřícné a příjemné jednání. Doporučuji.

Jaroslav Švec, technik
Reference na poradce Miroslav Žabka

Jednoduchost, stručnost, časová flexibilita a serióznost. Mohu vřele doporučit.

Kožený Martin, manažer
Reference na poradce Martin Šplíchal

S panem Šplíchalem jsem v kontaktu od počátku jeho kariéry finančního poradce. Zpočátku jsem mu sice moc nevěřil, protože byl mladý a nezkušený, ale během krátké chvíle si získal moji důvěru. To především svým aktivním (ne vtíravým!!) a individuálním přístupem. Každá schůzka se nesla v profesionálně-přátelském duchu, vše potřebné pečlivě vysvětlil, dokázal odpovídat na všechny mé dotazy. Byl se mnou velmi trpělivý. Líbí se mi, že si zakládá na osobním přístupu. Po uplynutí neurčité doby od poslední schůzky se ptá, jestli je vše v pořádku, jestli všemu rozumím apod. Orientuje se v mnoha odvětvích od životního pojištění, investic, až např. po vyřízení hypoték. Pan Šplíchal je pro mě jednička v daném oboru. Nikdy bych nešel za jiným finančním poradcem.

Josef Grim, PČR
Reference na poradce Marek Kosobud

Naprostá spokojenost. Vždy vše proběhne hladce, tak jak se domluvíme. Marek je velice ochotný a vždy posoudí více možnosti a nabídek. Je to poradce cele naši rodiny.

Radek Mikulanda, Likvidátor
Reference na poradce Martin Šplíchal

S panem Šplichalem mám jen pozitivní zkušenost. Vše dokáže srozumitelně vysvětlit, doporučit vhodný produkt na míru a pokud jsem něco potřeboval, stačilo zavolat ,popřípadě si domluvit schůzku. Mohu tedy určitě doporučit.

Karel Kouřil, Řidič
Reference na poradce Martin Šplíchal

Velice ohleduplné jednání, profesionální přístup. Na všechny dotazy i obavy rychle reagoval a dokázal věci vysvětlit. Mohu vřele doporučit.

David Juran, Student/prodavač
Reference na poradce Martin Šplíchal

Na pana Šplíchala mám jedině kladné recenze,vždy mi dobře poradil a pomohl co se týče finančního poradenství,proto také využívam jeho služeb a můžu je jedině doporučit

Alain Banongo, Profesionální boxer
Reference na poradce Martin Šplíchal

S finančními službami jsem spokojený. Pan Šplíchal vyslechl moje představy a pak připravil návrh na zlepšení mojí finanční situace. Nechal mi čas na rozmyšlenou. S jeho službami jsem spokojený. Jsem rád, že mám finančního poradce, na kterého se mohu kdykoliv obrátit.

Michal Soldán, Programátor
Reference na poradce Martin Šplíchal

Na panu Šplíchalovi si cením trpělivosti a srozumitelnosti připoskytování informací. Vážím si jeho individuálního přístupu a vytrvalosti dotáhnout věci do konce. Doporučuji.

Bohumil Smrček, Učitel
Reference na poradce Martin Sedláček

S Martinem Sedláčkem se znám osobně už od střední školy. Musím říct, že je to skvělý člověk, jak po stránce pracovní, tak osobní. Vždycky se uměl postavit za svoji skupinku ve škole a to mu zůstalo i po pracovní stránce mezi klienty. Jednání s ním bylo vždycky pohodové a příjemné. Díky Martinovi mám svoje finance pod kontrolou. Je to mladý a energický člověk. Za mě palec nahoru.

Petr Vajík, tesař, student
Reference na poradce Ivana Juříková

Děkuji slečně Juříkové za její ochotu a pomoc při sestavování nových smluv. Byla velmi milá, spolehlivá a časově flexibilní. Její přístup považuji za profesionální. Rozhodně ji mohu všem doporučit a opět její pomoc rád využiji.

Rudolf Šimek , Obchodní referent
Reference na poradce Karel Malák

Velice vstřícný přístup. Všechny mé otázky byly zodpovězeny k mé spokojenosti. Schůzky proběhly ve velmi přátelském duchu. Mohu všem doporučit profesionální přístup pana Maláka.

Miroslav Krčín, skladník
Reference na poradce Marek Kosobud

Marka Kosobuda znám již dlouho - Už od dob, co jsme byli malí kluci. Je to pro mě jak dobrý přítel, tak velice kvalitní finanční poradce. Zároveň je ale hlavně férový člověk. Pomohl mi s celým portfoliem od povinného ručení, přes zajištění zdravotních rizik až po penzi a investice. Vždy je k dispozici, když potřebuji něco vyřešit. Rychlost a kvalita jsou synonymy pro něj i jeho práci. Díky za tvé služby, mohu jedině doporučit.

Tomáš Janovský, OSVČ - Stavebnictví
Reference na poradce Marek Kosobud

S Markem se už známe několik let a myslím, že je to člověk na správným místě. Vzhledem k mému povolání se mi vždy snažil najít co nejlepší podmínky a já můžu jen říct že jsem byl vždy velmi spokojen. Díky Marku!

Roman Chládek, PČR
Reference na poradce Marek Kosobud

Díky Markovi jsem získal velmi dobrou nabídku na pojištění a úvěr, vždy za výrazně lepší částku než byla u konkurence, nehledě na obrovskou úsporu času a osobní přístup. Rozhodně můžu jen doporučit ostatním zájemcům. Byl jsem velmi spokojený děkuji.

Chomout Jaroslav, Graphic designer
Reference na poradce Martin Šplíchal

Pan Šplíchal má příjemné vystupování, nic mi nenutil a co jsem potřeboval to klidně vysvětlil(i několikrát).Všechny záležitosti co jsme spolu řešili, jsme dořešili k mé spokojenosti.

Tomáš Hudák, skladník
Reference na poradce Martin Šplíchal

Pan Šplíchal poskytuje finanční poradenství na nadstandardní úrovni. Oceňuji vstřícnost, maximální ochotu a spolehlivost. S jeho službami jsem naprosto spokojen, rozhodně mohu doporučit všem.

Jakub Micko, Obchodní zastupce
Reference na poradce Martin Šplíchal

Pana Šplíchala vřele doporučuji. Jeho vystupování je profesionální, milé a velice vstřícné. Práce sním je velká radost. Odvádí perfektní a kvalitní práci, které si nesmírně vážím. Pokud si člověk neví s něčím rady v oblasti (pojištěni, investic a finančniho poradenstvi), vždy rád vysvětlí. A to tak, aby je i největší laik pochopil a pomůže najít řešení. Veškeré podklady, smlouvy a jiné, zařídí v krátké době. Jeho neuvěřitelná trpělivost a ochota je k nezaplacení.

Markéta Streitová Dis. , Zdravotní sestra
Reference na poradce Martin Šplíchal

Pan Martin Šplíchal je profesionální poradce. Informace poskytuje srozumitelně. Jeho služeb budu využívat i nadále a všem ho mohu vřele doporučit.

Pavla Jakubcová, Pedagog
Reference na poradce Martin Šplíchal

Pana Šplíchala vřele doporučuji všem. Jeho vystupování je profesionální a vstřícné. Objasní s maximální trpělivosti veškeré nejasnosti a vyřeší bleskově všechny smlouvy. Jsem velice ráda, že se na něj můžu obrátit s jakýmkoli problémem.

Markéta Streitivá Dis., Zsravotní sestra
Reference na poradce Martin Šplíchal

Martina můžu jen doporučit! Dal mi důležité rady a vše jednoduše vysvětlil. Má profesionální přístup a je spolehlivý. Na klienta si dokáže udělat čas téměř kdykoliv. Je vždy ochotný a vyzná se v tom, co dělá. Jsem s ním velice spokojený.

Jaroslav Sovka, Student
Reference na poradce Martin Šplíchal

S panem Šplíchalem mám jen dobré zkušenosti. Ochotně poradí, vysvětlí u všech možností klady a zápory a vybere vždy nejlepší možnost. Dokázal se i ochotně přizpůsobit mé náročné pracovní době.

Jiří Šplíchal, IT
Reference na poradce Martin Šplíchal

S panem Martinem Šplíchalem jsem velmi spokojená. Jeho služby jsou vysoce profesionální a na úrovni. Velmi příjemné chování a lidský přístup jsou nadprůměrné. Pana Šplíchala mohu všem vřele doporučit.

Pavla Jakubcová, PVČ
Reference na poradce Martin Šplíchal

U pana Šplíchala se mně líbí jeho individuální přístup. Pobavili jsme se spolu o tom co bych si představovala. On poté zpracoval několik návrhů a já si vybrala. Při vyřizování hypotečního úvěru nám pomáhal a asistoval u všech jednání od první schůzky až po podpis smlouvy. Byla jsem naprosto spokojená a mohu jen doporučit.

Findejsová Nikola, Zdravotní sestra
Reference na poradce Martin Šplíchal

S panem Šplíchalem jsem naprosto spokojen. Nastavil mne vše na míru a dle mích představ. Líbí se mi, že i když už mám vše zařízeno tak zavolá zeptá se jestli je vše v pořádku, popřípadě navrhne nějakou změnu. Pokud budu opět něco domlouvat obrátím se určitě na něj.

Marek Svoboda, Stavbyvedoucí
Reference na poradce Marek Kosobud

S Markem jsem jako s finančním poradcem nadmíru spokojený. Vše pečlivě vysvětlí a se vším ochotně popřípadě pomůže, ať se to týče práce, či sportu nebo i blbého papírování. Za to mu vřele děkuji a můžu doporučit. :)

Tomáš Schorný, Seřizovač CNC strojů
Reference na poradce Martin Šplíchal

Pana Šplíchala jako finančního poradce velice doporučuji. Příjemné jednání a vystupování, trpělivě a podrobně vše vysvětlil, finančnímu trhu opravdu rozumí. Předložil vybrané tipy přímo "na míru" mně i synovi, nic nenutil, nechal čas na rozmyšlenou. Dobře se s ním komunikuje, byli jsme moc spokojení, děkujeme.

Irena Hanzlová, administrativní prac.
Reference na poradce Martin Šplíchal

Pana Šplichala doporučuji. Poradil mi jak v oblasti hypotéky, tak pojištěním pro děti a vyřešili jsme dle mých představ i penzijní pojištění. I nadále budu jeho služeb využívat.

Monika Lejskova , Administrativní pracovnice
Reference na poradce Martin Šplíchal

S panem Šplíchalem jsem velmi spokojený. Kdykoli je ochotný mě vyslechnout a poradit, co potřebuji. Spolupracujeme již delší dobu a jeho pomoc můžu jen chválit.

Tomáš Michálek, Podnikatel
Reference na poradce Martin Šplíchal

Pan Martin Šplíchal má velice příjemné vystupování, nic mi za každou cenu nenutil,jako jsem to zažila u konkurenčních firem, je to první člověk od kterého jsem s přehledem vše pochopila k danému produktu - vše vysvětluje lidsky a né za každou cenu odbornými výrazy ,které málokterý člověk pochopí. Vždy je ochoten poradit s daným problémem a pomoci ho vyřešit. Jeho služby mohu vřele doporučit !!!!!

Simona Bohatcová, Civilní pracovník PČR
Reference na poradce Ivana Juříková

Slečna Juříková nám pomohla sjednotit všechna stávající pojištění a nyní máme za nižší částku větší pojistné krytí. Je s ní výborná spolupráce, na maily reaguje obratem a na dohodnuté schůzky chodí včas. Toho so velmi cením!

Štyksová Šárka, lektorka jazyků
Reference na poradce Marek Kosobud

Po nepříjemných zkušenostech z předchozími finančními poradci jsem se rozhodl dát poslední šanci Markovi Kosobudovi a neudělal jsem chybu. Dostalo se mi s Markem příjemného rozhovoru, který mi osvítil investice a pojištovnictví tak, že teď už vím, za co vlastně platím a co doopravdy mohu očekávat. Už vím na koho se obrátit a kdo mi bez "lstí" dokáže nabídnout funkční produkt. Díky marku

Martin Včelák, Student VŠ
Reference na poradce Marek Kosobud

S Markem jsem se setkali osobně na smluvené schůzce, kdy jsme se domluvili přesně na tom, co jsem potřeboval. Proběhla analýza více produktů a vybrali jsme ten, který mi nejvíce seděl. Jednání na profesionální úrovni, mohu jedině doporučit. Díky díky díky

Josef Kašpar, Provozní
Reference na poradce Marek Kosobud

S Markem Kosobudem ,jako svým fin. poradcem ,jsem velice spokojený . Vždy ,když něco potřebuji ,rychle přispěchá se snadným řešením ,vše mi dobře vysvětlí a následně za mě kompletně vyřídí . Jeho vystupování je příjemné . Rozhled jeho znalostí je velmi široký . Všem mohu Marka doporučit a děkuji mu za vše ,co pro mě dělá .

Miloš Kolář , obchodní zástupce
Reference na poradce Petr Kopeček

Vím, že nejsem zrovna ideální klient, ale díky panu Kopečkovi vím jak pořádně pracovat s penězi. Byl ochotný a vše mi důkladně vysvětlil. 100% doporučuji.

Josef Koutný, zemědělec
Reference na poradce Marek Kosobud

Marek je skvělý poradce. Je velice ochotný, milý a hlavně má přehled. Dokáže poradit jak s pojistnou událostí, tak vytvořit na míru pojištění dle požadavku klienta. Pomoc v oblastí financí je rovně na místě. Svému oboru rozumí a hlavně je vidět, že ho to baví. Dokáže odpovědět na jakýkoli dotaz ohledně poradenství,. S jeho službami jsem velice spokojena a určitě jej doporučím dále. Díky Marku, že mám tak skvělého finančního poradce.

Tamara Včeláková, vychovatelka
Reference na poradce Karel Malák

Vstřícný přístup, vše dostatečně vysvětleno, s ochotou vše zodpovězeno. Příjemné jednání.

Šnokhausovi, Mistr; Mistrová
Reference na poradce Petr Kopeček

S tímto finančním poradcem jsem nadmíru spokojená, je milý, ochotný a lidský. Umí skvěle poradit, ale zároveň respektuje klientovi požadavky a přání. Mohu jen a jen doporučit.

Lucie Letovancová, Specialista
Reference na poradce Petr Lerch

S poradenstvím jsem velmi spokojen.Zejména se mi líbí pravidelné kontaktování klienta,jestli je vše v pořádku atd.

Jaromír Hnilica, Dělník,poloprof. hudebník
Reference na poradce Karel Malák

Karel Malák nabízí profesionální a lidský přístup. Rozsah znalostí, ochota a rychlost vyřízeni je příkladná. Díky němu jsem změnil názor na společnost OVB, kterou nyní vnímám jako lídra v oblasti poradenství. Tímto děkuji za dosavadní spolupráci.

Lukáš Srbený, Obchodník
Reference na poradce Ivana Juříková

Skvělá spolupráce, vždy pomůže, poradí, upozorní. Jsem naprosto spokojen!

Lukáš Vacátko, Student
Reference na poradce Petr Lerch

S Petrem jsem velmi spokojen, dobře se stará o své klienty, řekl bych až nad rámec svých povinností. Umí vybrat kvalitní řešení finančního plánu. V oboru financí se umí dobře orientovat a jeho pomoci si velice cením. Díky Petře

Roman Kružík, správce ICT
Reference na poradce Tomáš Strouhal

S Tomášem se velmi dobře komunikuje, vše ochotně a přátelsky vysvětlí. Spolupráci s ním veřele doporučuji, setkání jsou vždy přínosná a cítím, že mi opravdu pomáhají vyznat se ve financích.

Aneta Macková, Lektorka AJ
Reference na poradce Michaela Jačová

S Míšou jsem naprosto spokojený, se vším poradí, najde nejlepší možné řešeni v dané situaci a vyjde vždy vstříc :))

Petr Bízek, Obchodni refernet
Reference na poradce Marek Kosobud

S Markem Kosobudem jsem se setkal a vše proběhlo přesně jak jsem potřeboval a předčilo mé očekávání. Všechno připraveno přesně podle toho, jak jsem si nadiktoval. Důkladně mě seznámil s celým portfóliem a konečně mohu říct, že fin. poradenství má smysl. Děkuji Marku.

Dominik Feichtinger, IT administrátor
Reference na poradce Václav Procházka

Pan Procházka je naším rodinným poradcem již několik let. Za tuto dobu nám v každé situaci dokázal poradit a vždy ve velmi krátké době zjistit potřebné informace a vše vyřešit k naší spokojenosti. Kdykoliv (a to opravdu myslím kdykoliv) jsme se na něj obrátili ať s řešením pojistné události či uzavřením nové smlouvy či jen o radu, ochotně nás vyslechl a řešil..... Jsme s ním maximálně spokojeni ..

Barešová K., účetní
Reference na poradce Michaela Jačová

S Míšou jsem naprosto spokojená. Ať už jsem za ní přišla s čímkoliv, vždy pro mě našla to nejlepší řešení. Mohu ji jen a jen doporučit

Šárka Procházková, Dispečerka
Reference na poradce Dagmar Janska

Se svou finanční poradkyní p. Dagmar Janskou, jsem maximálně spokojená. Získala si mou plnou důvěru a mohu její služby vřele doporučit všem. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Markéta Berchová, Fyzioterapeut
Reference na poradce Dagmar Janska

Předchozí zkušenosti s finančními poradci či pojištovacími agenty u mne nebyly dobré. Proto si velmi vážím přístupu paní Jánské, která je odbornicí ve svém oboru. Nabízeným produktům rozumím a klientům dobře vysvětluje všechny jejich aspekty. Díky tomu se člověk může rozhodnout, která z variant se hodí právě pro něj. Navíc je Dagmar Jánská velmi milá osoba a čas ztrávený s ní je velmi příjemný a nabití pozitivní energii.

Mgr. Markéta Kamarýtová, Učitelka
Reference na poradce Dagmar Janska

S firmou ProfiFP jsem byla velmi spokojená, zejména s paní Jánskou, která celou naší rodinu přiblížila k našemu snu. Jsem velice ráda, že jsem byla doporučena a stala jsem se klientem společnosti ProfiFP.

Andrea Součková, Pečovatelka sociální služby
Reference na poradce Dagmar Janska

S fin. poradkyní Mgr. Jánskou jsem byla, velice spokojená vše mi vysvětlila, objasnila a vřele ji doporučuji všem svým známým. Vím, že když budu mít jakýkoliv problém co se týče pojistné události mohu se na ní na se 100% jistotou obrátit a ona vše zařídí.

Drahomíra Zívalová, Zdravotní Asistentka
Reference na poradce Dagmar Janska

Se službami paní Mgr. Jánské jsem maximálně spokojen a vřele ji doporučuji novým klietům. Pomohla mi ušetřit hodně peněz.

Jiří Toman, Dis, Psovod - Celní správa
Reference na poradce Michaela Jačová

Se sl. Jačovou spolupracuji už několik let. Mohu vřele doporučit pokud hledáte někoho kdo své práci rozumí. Vždy mi dokaže poradit a mé finance jsou u ní v bezpečí.

Anna Bubeníková, Prodavačka
Reference na poradce Michaela Jačová

Míšu bych všem ráda doporučila. Její jednání je profesionální a vždy pro mou rodinu vyjednala skvělé podmínky. Je milá a ochotná. Vše vysvětlí. Poradí co je pro mě ta nejlepší varianta. Když se vyskytl nějaký problém,zjistila vše potřebné a poradila co a jak. Neměnila bych. Díky Míšo

Miroslava Bervidová, Prodavačka,pokladní
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Michal je opravdu člověk na svém místě. Ke každému přistupuje individuálně a snaží se pro daného klienta najít tu nejvýhodnější službu. Všechny mé požadavky vždy ochotně zařídil, dotazy zodpověděl bez jakéhokoliv čekání a vím, že se na něj můžu stoprocentně spolehnout. Je to profesionál, který má přehled a spokojenost klienta je u něj na prvním místě. Doporučuji vřele všem!

Barbora Pauchová, Zdravotnický záchranář
Reference na poradce Michaela Jačová

S Míšou jsem naprosto spokojená. Je milá, vstřícná,velmi ochotná. Ať už jsem přišla s čímkoliv , vždycky našla pro mě to nejlepší řešení. Za nikoho bych jí nevyměnila. Můžu jí jen a jen doporučit

Šárka Procházková, Dispečerka
Reference na poradce Michaela Jačová

Skvělá spolupráce, rychlá komunikace, vždy ochotná a navíc stále usměvavá. Velice mi pomohla s hypotékou a řešíme spolu i ostatní finance. Vřele doporučuji!

Ctibor Novotný, skladník
Reference na poradce Michaela Jačová

Michaela je profesionál na svém místě. Ohledně financí se na ní obracím už několik let a jsem velice spokojená. Skvělý sympatický přístup, vždy za mě rychle vyřeší vše potřebné, umí dobře poradit a vše podrobně vysvětlí. Ušetřila mi už spoustu peněz a hlavně času.

Hana Novotná, vedoucí zákaznického servisu
Reference na poradce BcA. Kateřina Procházková

Slečna Kateřina byla a je neustále dobře naladěná a velmi sympatická. Kdykoli jsem něco potřeboval vždy vše velmi rychle zařídila a vysvětlila. Mohu všem jen doporučit.

Róbert Líška, Logistik
Reference na poradce BcA. Kateřina Procházková

Kateřina Procházková mi velmi výrazně pomohla s vyřízením mé hypotéky na byt. Vždy je velmi ochotná a časově flexibilní. Mohu se na ni s čímkoli spolehnout.

Barbora Landová, Rodičovská dovolená
Reference na poradce Karel Malák

Naprosto luxusní vyhovění a přístup pana Maláka při uzavírání finančních produktů. Vše připraveno dle našich představ a to za pouhých pár dní. Moc děkujeme a můžeme jen doporučit.

Monika a Radek Červení, s.r.o. - gravírování, potisk
Reference na poradce Michaela Jačová

Skvělý přístup, paní Jačová má profesionální jednání, vše perfektně a ochotně poradí, vysvětlí a pomůže. Je pro mě nejlepší, jsem velmi spokojená. Všem bych jí doporučila.

Lenka Jílková, na mateřské dovolené
Reference na poradce Michaela Jačová

Supr,přístup vyřešili jsme vše co jsem potřebovala.

Pavlína Ticha, Zubní lekar
Reference na poradce Michaela Jačová

Se slečnou Jačovou mám velmi dobré zkušenosti. Rychlé a výhodné jednání, poradí, zařídí, takže jedině doporučuji.

Tereza, Robert Bosch
Reference na poradce Michaela Jačová

Skvělá přístup, paní Jačová vše perfektně vysvětlí, doporučí. Vřele doporučuji.

Soňa Chocholatá, Online marketing
Reference na poradce Michaela Jačová

S Míšou, jako finanční poradkyní, jsem byla velmi spokojená. Vše mi ochotně vysvětlila, poradila a doporučila, co je pro mě nejlepší. Velká spokojenost.

Barbora Vodičková, Všeobecná sestra
Reference na poradce Václav Procházka

Pan Procházka je skutečným finančním poradcem, který dokáže z pojištění (nejen) dostat maximum. V případě jakýchkoli finančních problémů se na něho velmi rád obracím, a to nejen kvůli perfektnímu řešení, které mi vždy poskytne, ale také kvůli profesionálnímu přístupu. Při každém našem sezení se od pana Procházky dozvím něco nového z finančního trhu, který stále bedlivě sleduje. K zákazníkovi přistupuje s maximální individualitou a snaží se nalézt nejvhodnější řešení a je ochotný nad problémem trávit i několik dní, aby byl výsledek dokonalý. Dle mého názoru je to člověk, který je velmi inteligentní a dokáže si poradit s kde čím. Ještě se mi nepovedlo ho vyvézt z míry natolik, aby mi řekl "nevím" :-) Ačkoli se o své finance starám a snažím se udržet si přehled o aktuálním dění na finančním trhu, nedovedu si představit, že bych si jen tak uzavřel, byť "hloupý" spořící účet, bez pana Procházky. Doporučuji!

Adem Čorič, Informační technologie
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Vzdy najde nejlepší řešení, komunikace rychlá a profesionální. Určitě doporučuji.

Lucie Crippa, MD
Reference na poradce Ing. Jiří Spurný

S panem Spurným řešíme finance více jak 8 let, díky skvěle nastavenému plánu panem Spurným jsem měl vždy svůj život pod konrolou. I v případě řešení bydlení jde vše hladce jako po másle. Díky důsledné prevenci možných rizik a plánování nevznikl do dnes jediný zádrhel. Vřele doporučuji jeho služby.

Jiří Beneš, IT specialista
Reference na poradce Václav Procházka

S panem Procházkou jen výborná zkušenost. Ochota,vstřícnost a profesionalita. Více takovýchto lidí:)

Petr Novotný, Podnikatel
Reference na poradce Aleš Tichý

Měl jsem doposud s finančním poradenstvím negativní zkušenost, ale pan Tichý mě dokázal přesvědčit svým jednáním a osobním přístupem o smysluplnosti své práce. Společně jsme prošli všechny základní oblasti osobních financí, nastavili si cíle a na základě toho společně vybrali nejvýhodnější produkty, navíc s velmi příjemnou slevou. Služby pana Tichého vřele doporučuji.

Bc. Daniel Kupsa, Marketingový specialista
Reference na poradce Aleš Tichý

Dobrý den pane Tichý, velice děkuji za vyřízení hypotéky pro mě a manželku, kde jste precizně připravil veškeré podklady a dokázal vyjednat perfektní podmínky. Příjemné osobní vystupování, musíme ocenit vaši profesionální práci. Příjemný den, s pozdravem Dana a Pavel Kučerovi

Pavel a Dana Kučerovi, Podnikatel
Reference na poradce Aleš Tichý

S Alešem spolupracuji již řadu roků. Cením si na něm jeho ochoty a profesionality. Pomohl mi zbavit se mé nedůvěry k finančním poradcům a změnil můj pohled na celé toto odvětví. Vždy mi skvěle poradil a doporučil vhodný produkt odpovídající mým potřebám, od úrazového pojištění po spořící produkty. Proto jej rád doporučím svým známým s vědomím, že jsou v dobrých rukou.

Ing. Jan Trenz, Stavební inženýr
Reference na poradce Václav Procházka

Pan Václav Procházka je naším poradcem již několik let. Slovem naším mám na mysli celou rodinu. Já osobně jsem před ním finančního poradce nikdy neměla a jsem velmi mile překvapena, jak je to příjemné a pohodlné. Václav Procházka je odborník na svém místě a je obdivuhodné, jak dokáže ve svém relativně nízkém věku zacházet s klientem. Má velice příjemný způsob vystupování, je vždy perfektně připraven, je velmi pečlivý a důsledný, což mně, věčnému chaotiku pochopitelně nesmírně imponuje. Mám jistotu, že se na něj mohu kdykoliv obrátiti s problémem, a ten bude okamžitě řešen. To už jsem si ověřila několikrát. Jako člověk, který celý život pracuje s lidmi, si velmi cením i toho, jaký má Václav kultivovaný jazykový projev a v neposlední řadě i kultivovaný a příjemný zevnějšek :) V každém případě ho mohu velmi doporučit.

Eva Hotovcová, průvodce, lektor cizích jazyků
Reference na poradce BcA. Kateřina Procházková

Výborná pomoc a velká ochota poradit.

Martin Nohejl, Truhlář
Reference na poradce Ing. Martina Černochová

S paní Černochovou jsme velmi spokojeni, dokázala nám vše jasně a srozumitelně vysvětlit od hypotéky až po rúzná pojištění. Na čem jsme se dohodli to platilo a vše zařídila, což je dnes vzácné a důležité. Oceňujeme její flexibilitu, spolehlivost a přehled v oboru. Děkujeme M. a P.

Michal a Petra, -
Reference na poradce Ing. Martina Černochová

S Martinou jsme jako s finanční poradkyní velice spokojeni, řešili jsme společně nastavení financí celé rodiny a domacnosti a vždy k naší spokojenosti. Je velice ochotná, pečlivá a spolehlivá. Pokud se měnil nějaký produkt,či podmínky,vždy nás kontaktovala a probrala s námi změny. Vždy byla ochotná přijet k nám domů,což jsme s malým dítětem velmi uvítali. Děkujeme a určitě doporučujeme spolupráci.

Jana Maninová , .
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S panem Kossuthem spolupracuji už nějaký ten rok. Vždy sem byl s jeho službami a přístupem naprosto spokojený. Je ochotný, vstřícný, profesionální a vždy vše rychle a spolehlivé vyřídil. Mohu vřele doporučit

Karel Krýsl, Policista
Reference na poradce Jakub Cepek

Tento finanční poradce Vám s pomocí svých zkušeností a znalostí finančního trhu, dokáže vždy obratně pomoci, ať už chcete ušetřit na povinném ručení a nebo zafinancovat rozjezd podnikatelského záměru. Neváhejte kontaktovat!

Pavel Kašpar, Údržbář technologických linek
Reference na poradce Jakub Cepek

Oceňuji profesionální a individuální přístup, otevřenost v komunikaci, rozsáhlou znalost produktů napříč trhem. Za velikou výhodu považuji snahu o dlouhodobou strategii. Pan Jakub Cepek změnil můj pohled na finanční poradenství. Díky této spolupráci jsem ušetřil spoustu času, který mohu investovat do jiných činností. Mohu jen doporučit.

Pavel Jonák, DevOps engineer
Reference na poradce Jakub Cepek

Dodrý den, pan Jakub Cepek se mě a mé rodině stará o finance již několik let. Předloni jsem ho oslovila a požádala o spolupráci ohledně financí našeho bytového domu před plánovanou rekonstrukcí a zateplením BD. Mohu jen potvrdit, že je pan Jakub Cepek spolehlivý, obětavý, vstřícný, velmi ochotný a slušný. Moc si toho vážím, že je takový a děkuji mu. Všem vřele doporučuji.

Vlasta Vinopalová, referent státní správy
Reference na poradce Jakub Cepek

Pana Cepka mohu bez výčitek svědomí všem doporučit. Dostala jsem se do svízelné životní situace. Potřebovala jsem nutně poradit s vyřešením finanční stránky věci při a po rozvodu. Jeho přístup k dané věci byl diskrétní a profesionální a to ve všech směrech a ke všemu to v mém případě byl opravdu nelehký dlouhý běh na hodně trnité trati. Moc mi pomohl a opravdu moc děkuji. Martina Žiláková

Martina Žiláková, operátor skladu
Reference na poradce Jakub Cepek

S panem Jakubem Cepkem se znám více jak 10let jeho finanční kariéry. Vždy na 100% dokáže najít nejlepší řešení k mé plné spokojenosti. Mohu všem jen doporučit

Michal Dušek, supervisor automotive výroby
Reference na poradce Jakub Cepek

Bez jakékoliv námitky, vše vždy vyřešeno k mému prospěchu. Vřele doporučují vstřícné jednání.

Šimon Papp, OSVČ
Reference na poradce Jakub Cepek

S panem Cepkem jsme velmi spokojení. Kdykoli je ochotný nás vyslechnout a poradit, co potřebujeme. Spolupracujeme již delší dobu a jeho pomoc můžu jen chválit.

Kateřina Rušínová, učitelka
Reference na poradce Jakub Cepek

Pan Cepek je spolehlivý, ochotný, cokoliv potřebujeme, zařídí, jsem s ním spokojeni, bezproblémová spolupráce, vřele doporučujeme.

Markéta Rotová, administrace
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossuth je velice schopny financi poradce. Cela rodina jsme pod jeho kridly a jsme spokojeny.Doporucujeme!

Barbora Nováková, Nyní na rodičovské dovolené
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Profesionální přístup, velmi příjemné jednání. Za mě jen to nejlepší. Určitě pana Kossutha doporučuji.

Andrea P., Prodavačka
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Ano, i já se svým nejistým a vrtkavým zaměstnáním obstála a dostala jsem hypotéku! Po mém dlouhém,usilovném a neúspěšném jednání jsem oslovila několik finančních poradců, kteří mě neustále odmítali, že s mojí prací je nemožné obstát mým nárokům. Ale pak jsem oslovila pana Kossutha, zda by nebyl ochoten, pomoc mi při této obtížné situaci a on souhlasil. A netrvalo dlouho a hypotéka mi byla přiklepnuta. Nebyla to jednoduchá cesta, ale p. Kussuth bojuje do poslední naděje. A tak to má být a to nejen ve sportu! Nyní si už plním své sny a to díku p. Kossuthovi. Doporučuji všem, není lepšího finančního poradce! A to že je to sympatický a ochotný pán tomu všemu dává jen třešničku na dortu.

Andrea Ovsíková, profesionální sportovec
Reference na poradce Pavel Kozubík

Finančního poradce Pavla Kozubíka mi doporučil známý a s jeho službami jsem opravdu nadmíru spokojen. Zpočátku jsem potřeboval pouze poradit s pojištěním, ale po bližší konzultaci jsem se rozhodl pro kompletní refinancování. Pan Kozubík mi svým aktivním a asertivním přístupem zajistil ty nejlepší podmínky. Vše mi jako laikovi dopodrobna vysvětlil a vždy byl ochotný se ihned sejít a danou situaci řešit. Oceňuji, že naše spolupráce nekončí, a že je ochotný se mnou i nadále konzultovat veškeré finanční záležitosti.

Jiří F., Sociální pracovník
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossuth pro nás udělal vše od A až do Z a my teď spokojeně bydlíme. Děkujeme vám.

Anna Elgrová, Dělník
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossuth je nejen odborník, ale i člověk na svém místě. Nejprve jsme s manželem trpěli určitou nedůvěrou vůči poradcům, ale hned při prvním jednání nás pan Kossuth vyvedl z omylu, naštěstí příjemně. Dnes si již dovolím tvrdit, že je naším dvorním rádcem a vzhledem k jeho přehledu, profesionalitě a ochotě je radost s ním kdykoliv znovu spolupracovat. Jeho příjemné vystupování je jen třešničkou na pomyslném dortu. Musím se přiznat, že člověk má vždy pocit, že pracuje nad rámec svých povinností, což je v dnešní době poměrně příjemný benefit, kterého si jako rodina vážíme. To, že za kvalitnější produkty platíme méně peněz snad ani nemusím zmiňovat, protože v tomto ohledu je práce pana poradce bezchybná. Děkujeme

Tereza Perná, Sociální pracovnice
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S Michalem máme samé dobré zkušenosti. Nejen, že vyřídí co potřebujete, ale také se o své klienty průběžně stará. Je příjemný, vždy pozitivně naladěn, ochotný vše vysvětlit. Prostě člověk na svém místě, máme v něj plnou důvěru :)

Jaroslava + Jan Koubovi, Mateřská dovolená, Voják z povolání
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Se službami pana M. Kossutha jsem spokojený, jedná se o spolehlivého profesionála na svém místě. Nic pro něj není problém. Nemám jedinou výtku, všem ho můžu pouze doporučit.

Ing. Sergej Sidorenko, Překladatel
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S prací pana Kossutha jsem nadmíru spokojená, je to velmi pečlivý poradce s profesionálním přístupem. Je vždy dochvilný, zodpovědný a nápaditý. Vřele ho doporučuji!

Mgr. Světlana Perejaslavec, Rekondiční masérka
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Michal je velice vstřícný a vždy ochotně pomůže. Jen kdyby bylo více takových ochotných a profesionálně zdatných, jako je právě on. Jsme opravdu velice rádi, že jsme se s ním potkali. Stoprocentně ho doporučujeme všem.

Stanislav Toman, soukromý zemědělec
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossúth je nejlepší poradce kterého jsem kdy poznala. Zařídil pro nás s manželem vše od A až do Z . A za to jsem mu nesmírně vděčná . Děkuji.

Anna Elgrová, Dělník ve výrobě
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Spokojenost po všech stránkách. Lidských i profesionálních. Vše, co jsme si domluvili, vždy klaplo.

Stanislava, Obchodní zástupce
Reference na poradce Miroslav Žabka

Byl jsem velice spokojen s profesionálním přístupem pana Miroslava Žabky. Jeho ochota, vstřícné jednání, odborné znalosti a zkušenosti jsou zárukou toho, že v budoucnu budu s jeho službami spokojen nejen já , ale i další noví klienti.

Mgr. Petr Barda, ředitel
Reference na poradce Petr Lerch

Petr je velmi všrícný člověk, který se o nás stará co se týká finančniho zajištění velmi aktivně. Snaží se vždy pro nás najít nejvhodnější produkt, vysvětlí jak to funguje a poradí. Velmi si toho vážíme.

Petr Krist, Projektant
Reference na poradce Miroslav Žabka

Pan Žabka je velice seriózní. Do žádného finančního prostředku vás nenutí a rád probere všechny možnosti.

Michal Haškovec, IT pracovník
Reference na poradce Miroslav Žabka

Pan Žabka je velice seriózní. Do žádného finančního prostředku vás nenutí a rád probere všechny možnosti.

Michal Haškovec, IT pracovník
Reference na poradce Jitka Matoušková

Dobrý den Pořídil jsem si novou pojistku u Vaší zaměstnankyně Jitky Matouškové. Její přístup ke klientovi je výborný. Já sám jsem s prací této paní velmi spokojen. Budu doporučovat její služby lidem okolo mé osoby.

Vačkář Jan, technik
Reference na poradce Ivana Juříková

Spolupráce se slečnou Juříkovou byla velice příjemná a na vysoké profesionální úrovni. V nabídce finančních služeb má široký přehled a dokáže velmi dobře poradit. Mohu jen doporučit.

Knápek Martin, Seřizovač
Reference na poradce Eva Doležalová

Jsem velmi spokojen se službami paní Doležalové. Kdykoliv se ochotně a profesionálně věnuje mojim problémům v oblasti financí a pojistek. Děkuji.

Petr Hanzlík, konstruktér
Reference na poradce Bc. Lukáš Tyc

Díky spolupráci při zařizování Hypotéky, se kterou jsme velmi spokojeni, jsme se s Lukášem rozhodli spolupracovat i v ostatních oblastech rodinných financí. Naštěstí není typem obchodníka, který by vnucoval zbytečné produkty. Spíše se zajímá o požadavky klienta. Nehodlá odvést všechny rodinné finance do "úžasných" produktů ale řeší pouze zadaný požadavek dle krytérií klienta. - ochotný - trpělivý - příjemný Můžeme jen doporučit.

Martin a Míša H., Strojírenství, mateřská
Reference na poradce Karel Malák

Vždy jsme spokojeni s jednáním a ochotou, vyhoví a poradí. Pan Karel Malák je ochotný a spolehlivý. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno, a to s trpělivostí.

Pavlína Vítů, Rostislav Motyčák, OSVČ-výroba šperků, zemědělec
Reference na poradce Karel Malák

Jsem velice spokojená, kdykoli potřebuji poradit nebo něco vyřídit, tak je pan Malák k dispozici.

Jana Školková, prodavačka
Reference na poradce Karel Malák

S panem Malákem jsem byl velmi spokojen, proto jsem využil jeho služeb. Těším se na spolupráci a jsem rád, že mohu spolupracovat zrovna s panem Malákem.

Pavel Soukup, obsluha mycí linky
Reference na poradce Karel Malák

Děkuji za milé a vstřícné jednání a za cenné rady. Těším se na spolupráci!

Monika Dvořáková, Uklízečka
Reference na poradce Karel Malák

Se službami pana Maláka jsem spokojená. Je milý a vstřícný.

Michaela Kortusová, cukrovinkář
Reference na poradce Karel Malák

S finančním poradcem jsme spokojeni, poradí, vysvětlí, nic nevnucuje. Všem doporučuji.

Lejsková Jitka, OSVČ
Reference na poradce Miroslav Žabka

Dostala jsem doporučení na pana Žabku. Jsem velmi spokojena a mám pocit, že pan Žabka má skutečný zájem klientům pomáhat. Líbí se mi, že neupřednostňuje žádnou ze společností, ale snaží se najít pro každého klienta to nejlepší řešení.

Michaela Zíková, obchodní zástupce
Reference na poradce Miroslav Žabka

Všestranná spokojenost, vstřícné jednání a vysvětlení všech důležitých pojmů. Mohu jen doporučit.

Imramovská Alena, důchodce
Reference na poradce Miroslav Žabka

Vstřícné jednání a vysvětlení finanční situace. Doporučuji dalším klientům.

Lovásová Božena, pečpvatelka
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Slečnu Lenku mohu jedině doporučit, vše proběhlo podle mých představ. Velice příjemné a profesionální jednání.

Jiří Šindelář, strojní mechanik
Reference na poradce Karel Malák

S panem Malákem jsme byli velmi spokojeni. Jednal jako naprostý profesionál. Ve velmi krátké době vše zařídil a vybral pro nás nejvhodnější variantu. Vřele doporučuji.

Rehákovi, penzisté
Reference na poradce Jana Kandrnálová

Janu mi doporucila moje kamaradka, kdyz jsem resila svou financni situaci. Byla jsem mile prekvapena prijemnym vystupovanim, pochopenim a velke ochoty pomoci. Vim, ze se na ni mohu spolehnout a kdykoliv pozadat o pomoc!

Pavla Hrachovinova, HR Manager
Reference na poradce Karel Malák

Jsme spokojení s profesionálním přístupem a s doporučenými službami. Těšíme se na další spolupráci.

Kristýna Vaňková, Luboš Bohúš, servírka, strojník
Reference na poradce Pavel Kozubík

Pavla mohu jedině doporučit, i přes své mládí finančním produktům dobře rozumí, vše mi přehledně a srozumitelně vysvětlil, dovede poradit a správně nasměrovat a navíc vše zařídí, což je další bonus. Navíc je velice schopný a flexibilní poradce, který se mnou dokáže řešit mé problémy i v sobotu večer. Profesionální jednání, vše přehledně a jasně vysvětleno.

Martin V., Skladník
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Lenka je velice schopná a flexibilní poradkyně, která se mnou dokáže řešit moje problémy a požadavky i v sobotu večer i ze dne na den.

Jakub, IT
Reference na poradce Karel Salák

S panem Salákem jsem moc spokojená, je velice ochotný a rád vše dobře vysvětlí a poradí se vším.Díky němu jsem konečně začala šetřit na svou krásnou budoucnost. Mohu ho jen doporučit

Monika R., Kuchařka
Reference na poradce Bc. Lukáš Tyc

Lukáše mohu vřele doporučit, i přes své mládí finančním produktům dobře rozumí, vše mi přehledně a srozumitelně vysvětlil, dovede poradit a správně nasměrovat a navíc vše zařídí, což je další bonus a po roce spolupráce již vidím, že to má smysl a přináší výsledky.

Jana Fiantová, sekretářka
Reference na poradce Petr Lerch

Děkuji ti Petře za skvělé rady a pomoc při zhodnocení mých peněz. Jsem spokojený s tvým přístupem – vysvětlil jsi mi hodně věcí, které mě zajímaly, udělal jsi vše podle mých přání a do ničeho mě netlačil. Dal jsi mi to nejlepší ze svých zkušeností, znalostí i tvé práce. Cením tvého záměru pomáhat lidem s financemi. Jen tak dál. Děkuji.

Miroslav Čada, Pracovník kopírovacího centra
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

- vše srozumitelně vysvětlené - možnost sejít se i o víkendu - vše vyřešené k mé maximální spokojenosti Přišla jsem řešit pojistku na auto a díky finanční poradkyni mám nyní lépe vyřešené i životní a úrazové pojištění, důchod a další spoření

Mgr. Michaela Stejskalová, policistka
Reference na poradce Karel Malák

Byl jsem velice spokojen s profesionálním přístupem pana K. Maláka. Moc mi pomohlo jeho vstřícné jednání i po mé pracovní době, což bylo pro mě velice důležité. Byl jsem překvapen jeho rozsahem znalostí v oboru pojišťovnictví.

Jiří Kříha, OSVČ - tesař
Reference na poradce Martin Šplíchal

Pana Šplichala mohu hodnotit pouze kvalitně. V pripadě nejasnosti ohledně (pojištěni, investic a finančniho poradenstvi) , byl vždy ochotny se sejit na předem sjednane schuzce. I na moje nečekane dotazy vždy věděl jak odpovědět , což beru jako velike plus. (Finančni poradci konkurenčnich firem jsou z velike většiny neschopni reagovat na otazky , ktere nemaji nastudovane). Pan Šplichal ma individualni přistup ke každemu svemu klientovi. Rozhodne doporučuji !!

Dušan Hloušek, Mistr na stavbě
Reference na poradce Pavel Kozubík

Co se týká jednání finančního poradce Pavla Kozubíka, byl jsem s jeho přístupem nadmíru spokojen. Jedná se o velmi talentovaného a ochotného člověka s neobyčejně osobním přístupem ke klietům. Nebýt jeho, tak dodnes nemám uzavřen žádný produkt. Při výběru samotných finančních priduktů vycházel z několika efektivních pohovorů se mnou, kdy na základě dotupných informací vypracoval portfolio toho, co by se mi mohlo hodit. Následně jsem s jeho doporučením vybral určité finanční produkty, se kterými jsem dnes opravdu spokojen. Mohu jen doporučit uvedeného obchodního zástupce. Jedná se o slušného a seriózního poradce, který mi moc pomohl a jehož práce si vážím. Jeho iniciativa je pro mne jako klienta obrovským přínosem, neboť jeho práce neskončila pouhým uzavřením bankovních produktů se mnoum, nýbrž jeho služby pro mne vykonává i nadále a to velmi ochotně a zdarma. Snaží se mi pomoci, i když by již nemusel, což se v dnešní době jen tak nevidí. Vřele jeho služby každému doporučuji!!!!

Lukáš M., Právní zameření
Reference na poradce Miroslav Žabka

Pan Žabka mi velice dobře poradil a věřím, že budu i do budoucna spokojena. Mohu ho všem doporučit.

Pilíková Marie, prodavačka
Reference na poradce Miroslav Žabka

Příjemné jednání a rychlé vyřízení všech požadovaných požadavků. Mohu vřele doporučit.

Michal Suchánek, administrativní pracovník
Reference na poradce David Kocúr

S Davidem bylo příjemné komunikovat. Velice ochotný přístup a flexibilita.

Jakub Škornička, Junior IT technik
Reference na poradce Karel Malák

Jsem velice spokojená, dobré jednání a slušnost.

Květoslava Vaclová, Invalidní důchodce
Reference na poradce Karel Malák

Byli jsme velice spokojení s finančním poradcem Karlem Malákem, ochotně nám vše vysvětlil a poradil. Vše, co jsme si přáli, zahrnul do finančních produktů. Jsme spokojení! Děkujeme.

Benediktovi, OSVČ / laboratorní pracovnice
Reference na poradce Karel Malák

Profesionální jednání,vše přehledně a jasně vysvětleno.

Josef Jiřička, Jedenatel
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Můj životní sen mi pomohl zrealizovat pan Michal Kossúth. Byl velice milý i zároveň vždy profesionální, flexibilní, rychlý, stručný, jasný,trpělivý. Možnost zkontaktování téměř kdykoliv. Na konci spolupráce si musíte říct " takhle to má vypadat " . Děkuji Pavlína Maňhalová Plzeň

Pavlína Maňhalová, všeobecná sestra
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

V dnešním světě financí je dost těžké se vyznat. Lenka Žabková je velmi šikovná a hlavně ochotná slečna, jenž se snaží Vám co nejlépe poradit a aspoň trochu se v té džungli vyznat.

Erika Stránská, Operátor výroby
Reference na poradce Miroslav Žabka

Se službami pana Žabky jsem spokojený a vřele je doporučuji.

Pilík Jiří, stavbyvedoucí
Reference na poradce Karel Malák

Super spolupráce. Vždy mi p. Malák vyhoví, je na něj spolehnutí, více takových lidí v tomto oboru a svět by byl mnohem jednodušší.

Stanislav Tušl, Invalidní důchodce
Reference na poradce Karel Malák

Jednání s mým finančním poradcem K. Malákem splnilo mé očekávání. Ušetřil mi vážně spoustu peněz. Konzultace s ním byly maximálně přínosné. Těším se na další spolupráci. Doporučuji.

Lukáš Šefr, Stavební dělník
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Lenku Žabkovou znám již leta a má moji důvěru. Kdykoli jsem řešila cokoli kolem peněz, první věc byla - poradit se s ní. A je tomu tak dosud. Vřele doporučuji.

Jitka, referentka
Reference na poradce Miroslav Žabka

Na jednání s panem Žabkou mě nejvíce potěšila jednoduchost a přímočarost. Pomohl mi uspořit můj čas. Se službami finančního poradce jsem velice spokojená. Mohu jenom doporučit

Lucie Horáková, mateřská dovolená
Reference na poradce Aleš Tichý

V únoru 2014 mě byl mým rodinným příslušníkem doporučen finanční poradce pan Aleš Tichý z OVB Allfinanz, a.s. Do té doby jsem tyto služby nevyužíval vyjma cca měsíční ne zrovna dobré zkušenosti s jiným poradcem. Hned zpočátku pan Tichý prostudoval veškeré moje dokumenty a navrhl několik doporučení (výhodnější pojistku na dům, výhodnější životní pojištění) a nabídl také investiční fond. Vše jsme během krátkém doby zrealizovali. Pokud potřebuji jakoukoliv finanční radu, či pomoc se na pana Tichého s důvěrou obracím. Začátkem června mě sám nabídl výhodnější smlouvu mého životního pojištění. Má velmi příjemné vystupování a ve svém oboru znalosti na patřičné úrovni. Jeho služby mohu každému jednoznačně doporučit. Josef Kopecký-Šlapanice

Josef Kopecký, Pracovník obecního úřadu
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Pan Jál je velmi příjemný a zkušený poradce. Výhodou je jeho časová flexibilita. Je profesionální a zároveň lidský, snaží se objektivně a komplexně řešit rodinnou situaci. Nejdu mu za každou cenu prodat, ale na míru doporučuje vhodné produkty. Zároveň zůstává nad věcí a konkurenci nesoudí. Je otevřený a upřímný, proto ho doporučuji.

Lída Charvátová, lektorka
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Ochota komunikovat, časová přizpůsobivost, milé jednání, profesionální yystupování, příjemná spolupráce.

Ing. Petra Plevová, administrativní pracovník E.ON
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Jsem velmi spokojena, je příjemná, ochotná, snaží se najít nejlepší variantu, dbá na pravidelný servis.

Ing. Aneta Zelenková, administrativní pracovník
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Vše podrobně vysvětleno, dotazy zodpovězeny k mé spokojenosti. Já osobně byla s jednáním finančního poradce spokojená.

Jaroslava Karafiátová, dělník - Bosch
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Se slečnou Domínovou jsem spokojená. Oceňuji dobrou etiketu i přístup k řešení jednotlivých zakázek. Doporučuji.

Naděžda Nováková, OSVČ - účetní
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Bc. Nicol Domínová mi pomohla ušetřit peníze, stručně a jasně mi vysvětlila všechny možnosti jak peníze ušetřit a jak s nimi nakládat.

Zdeněk Trnka, OSVČ - malířství
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Se sl. Bc. Nicol Domínovou jsem naprosto spokojená, je ochotná, vstřícná, flexibilní. I když se vyskytne problém, dokáže ho okamžitě operativně řešit vždy ke spokojenosti klienta. Vřele doporučuji.

Mgr. Michaela Korostenski, učitelka
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Paní Nicol Domínovou mohu vřele doporučit. Je schopná ihned poradit s problémem, reagovat na veškeré dotazy. Dokáže vše srozumitelně vysvětlit.

Veronika Riganová, sociální pracovník
Reference na poradce Tomáš Warzecha

Člověk na svém místě! Vše mi řádně vysvětlil, maximálně se mi věnoval a opravdu mám pocit, že pan Warzecha pro mě dělá maximum. Děkuji za jeho lidský přístup a jako poradce mohu jen doporučit!!!

Marta D., administr. pracovník
Reference na poradce Miroslav Žabka

Jsem spokojená s jednáním pana Žabky. Je sympatický a má příjemné vystupování. Má moji důvěru a mohu ho vřele doporučit ostatním klientům.

Romana Počtová, účetní
Reference na poradce Tomáš Warzecha

Tomáše určitě doporučuji! Dal mi super rady. Má profesionální přístup a je spolehlivý. Je vidět, že ho ta práce baví. Je schopný udělat si na klienta čas téměř kdykoliv. Je hodně ochotný, pečlivý a vyzná se v tom, co dělá. Podstatě mu nemám, ani co vytknout. Já osobně, než jsem Toma poznala, jsem měla na finanční poradce spíš negativní názory, po schůzkách s Tomem jsem změnila názor a jiného poradce bych ani nechtěla!

Markéta Bednářová, student
Reference na poradce Tomáš Warzecha

s panem Warzechou jsem byl velmi spokojen, se vším mi poradil, vysvětlil vše co jsem chtěl vědět. Doporučuji.

Vratislav, policista
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Nejlepší finanční poradce jakého jsme kdy měli. Mohu jen vřele doporučit!

Kateřina Grušeckaja, Mateřská dovolená
Reference na poradce Karel Salák

Diky slusnemu a profesionalnimu pristupu pana Salaka si myslim ze se sluzby financniho poradce opravdu hodi kazdemu. Tesim se na dalsi spolupraci.

Bohumir J., manazer
Reference na poradce Karel Salák

Vše naprosto super. Děkuji za výbornou a dlouholetou spolupráci!

Jiří S., Vedoucí v dřevovýrobě
Reference na poradce Ing. František Iser

Pan Iser má ke svým klientům velice profesionální a lidský přístup nemá na každého znáš čas pouze limitovaný , ale velice pozorně vyslechne klienta a pak daný problém do detailu rozebere sdělí klientovi , jak klady tak zápory jeho rozhodnutí . Je-li třeba je daná situace konzultována i několikrát v případě žádosti je Vše dovysvětleno .Já sama jsem s panem Iserem velice spokojená již několik let mi velice dobře pomáhá řešit jakýkoliv problém.Je to profesionál ve svém oboru a člověk na svém místě.

Ilona Burianová, účetní
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S Michalem jsme v každém ohledu spokojení. Na trhu je ohromné množtví nabídek finančních produktů a člověk ani nemá čas zorientovat se. Proto jsem to nechala na odborníkovi, který má dlouholetou praxi a potřebné zkušenosti v oboru.

Veronika Z.Specialistka , Specialistka fakturací
Reference na poradce Karel Malák

Jednání s finančním poradcem Karlem Malákem proběhlo v příjemné atmosféře, jeho přístup byl profesionální a přátelský.

Vladimíra Prosserová, zdravotní asistent - homeopatická ordinace
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S panem Kosshutem jsem moc spokojená. Jsem ráda, že jsem ho poznala a všem vřele doporučuji. Je skvělej :-)

Petra Janusová, Mateřská dovolená
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Díky spolupráci s Lenkou Žabkovou se mi lépe spí, a proto ji mohu směle a vřele doporučovat svým dobrým známým a kamarádům.

Vladimír Bercha, Fyzioterapeut
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S Michalem jsme velice spokojeni, vždy když jsme něco potřebovali, obratem zareagoval a byl na něj spoleh za každé situace. Byl schopen nám odpovědět na všechny požadované dotazy. Můžeme ho všem bez obav doporučit.

Karol a Klára, obchodník a fyzioterapeut
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pana Michala Kossutha mohu doporučit je velmi ochotný, vlídný, dokáže se vším poradit a zodpovědět Vaše veškeré otázky. Je to profesional ve svém oboru. Super a děkuji Míšo ;-)

Jana Koubová, Auditor - ve výrobě ( fabrika )
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S panem Kossuthem jsem spokojený, rychlé a vstřícné jednání.

Marek H., Konstruktér
Reference na poradce Karel Malák

Díky p. Malákovi jsem velmi získal nabídku pov. ručení na mé vozy a vždy s výrazně levnější nabídkou než byla u konkurence, nehledě na obrovskou úsporu času a osobní přístup. Děkuji!

Lukáš K., IT programátor
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Spolupráce s Lenkou pro mě byla velkým přínosem. Probrala se mnou celou finanční historii a objasnila mi, jak finance fungují. Pro mě, ekonomikou nepolíbeného člověka, vše perfektně a srozumitelně vysvětila a vybrali jsme společně tu nejlepší finanční strategii, která mi padne na míru. Jsem velmi spokojená s Lenku, jako FP, doporučuji.

Tereza Ranftlová, Manažerka/lektorka - BIKRAM YOGA České Budějovice
Reference na poradce Miroslav Žabka

Pan Žabka je ochotný a milý pán. Poradil mi v mnoha věcech a dozvěděl jsem se hodně nových a zajímavých informací. Doporučuji.

Leoš Hvižď, učitel
Reference na poradce Karel Malák

Naprostá 100% spokojenost. Určitě doporučuji.

Martina Johaníková, Mateřská dovolená
Reference na poradce Karel Malák

Spolupracujeme již 7 let a vždy mi byl p. Malák plně k dispozici a toho já si velice vážím. Mít vlastního makléře je v dnešní době velice komfortní a úsporné řešení. Doporučuji využívat těchto služeb!

Miluška Mikolášová, Pracovnice nemocnice
Reference na poradce Karel Malák

Slečnu Nicol DOMÍNOVOU znám několik let , jak soukromě , tak jako naprosto úžasného odborníka ve všech otázkách financí , či pojištění . Mohu se na ní vždy spolehnout a hlavně - věřit jí . Což je k nezaplacení . Její vystupování je příjemné , osobní a milé . Řeč a vysvětlení problému , žádosti , změny je srozumitelná , trpělivá . Její rozhled a znalosti jsou velmi široké . Všem mohu slečnu Nicol doporučit a děkuji jí za vše .

Jana Kroupová, kompletářka
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Lukáš Jál je profesionál. Dobře mi poradil ve všech finančních produktech. Trpělivě ode mne z počátku posbíral potřebné informace, díky nimž zjistil moje možnosti. V návaznosti na ně mě poté nabídl více možností a variant a hledal pro mne optimální řešení. Díky jemu jsem u jednoho produktu ušetřila zajímavou sumu a tuto sumu jsem dle jeho rady vhodně investovala do dalšího produktu. Určitě zůstanu v kontaktu s panem Jálem, budu ho doporučovat kamarádům a sama jeho služby budu nadále využívat.

Fazekas Monika, Projektant
Reference na poradce Karel Malák

S panem Malákem spolupracujeme pár měsíců a jsme s ním velmi spokojení. Vše nám vysvětlil a zařídil, takže jsme nemuseli nikde "lítat". Doufáme, že naše spolupráce bude trvat dlouho a pan Malák se stane naším přítelem. Doporučujeme ho každému, kdo chce pomoct a poradit. :-)

Jiří Čada, Jana Koldová, Zahradník, Mateřská dovolená
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Lenka Žabková je velice sympatická mladá dáma, která vám ráda vše vysvětlí poradí i když sem teprve na začátku svého finančního řešení věřím že to zdárně dovedeme do konce.SMEKÁM PŘED LENKA ŽABKOVÁ

Lenka Hanesová, dělnice
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Maximální spokojenost s finančním poradcem, děkuji

Ing. Michal Fajtl, ředitel firmy
Reference na poradce Miroslav Žabka

Kvalitní informace a příjemné vystupování. Věřím v dobrou spolupráci. Mohu doporučit.

Milana Mašková, Dělnice
Reference na poradce Miroslav Žabka

S jednáním pana Žabky jsem byla na 100% spokojená. Mohu jen doporučit.

Tetovová Jaroslava, důchodce
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Jsem moc ráda, že se mi o finance stará Lenča. Vřelý přístup, laické vysvětlení, kterému normálně rozumím. Děkuji a dávám palec nahoru:)

Mgr. Petra Matlachová, Lektorka jóqy
Reference na poradce Karel Malák

S panem Malákem byla skvělá spolupráce a doufám, že bude trvat i do budoucna.

Simona Jakešová, Ošetřovatelka, přímá péče
Reference na poradce Karel Salák

Po čtyřech letech spolupráce s K. Salákem vidíme, že tato služba má smysl. On sám nás o tom již několikrát přesvědčil, když naše situace nebyla ideální. Moc děkujeme za vše

Hana M., Dělnice
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Našli jsme optimální řešení pro mojí situaci a navíc jsem si odnesl hodně nových myšlenek.

Petr Hovorka , Truhlář
Reference na poradce Miroslav Žabka

Se službami v oblasti finančního trhu, které pro mě pan Miroslav Žabka vykonává, jsem velice spokojen. Moje ne vždy jednoduché požadavky s lehkostí vyřešil. Doporučuji.

Fuka Jan, technik - konstruktér
Reference na poradce Miroslav Žabka

S panem Žabkou jsem velmi spokojena. Je spolehlivý, důsledný a je s ním příjemné povídání.Vždy vše řádně vysvětlí. Doporučuji.

Martina Sláková, mateřská dovolená
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Pan ing. Lukáš Jál mi velice dobře poradil, jak nejlépe investovat zděděné finance. Přístup perfektní. Všem ho vřele doporučuji.

Eva Klapalová, invalidní důchodkyně
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Byla jsem příjemně překvapená, paní Žabková je milá, ochotná, vše důkladně vysvětlí - rozhodně všem doporučuji.

Michnová Monika, Kontrolorka kvality
Reference na poradce Karel Malák

Pan Karel Malák mi z hlediska poradenství ve finančních službách vyšel maximálně vstříc a díky své zkušenosti a flexibilitě nastavil a poradil v tuto chvíli velmi zajímavé produkty, které mne mohou z hlediska dlouhodobého horizontu velmi dobře zajistit na stáří.

Ing. Ondřej Hudeček, Vývojový inženýr
Reference na poradce Miroslav Žabka

Doporučil mi rozumné produkty, které jsem potřeboval. Příjemné vystupování. Doporučuji.

Milan Pelikán, IT pracovník
Reference na poradce Miroslav Žabka

S prací pana Žabky jsem moc spokojený. Vždy, když něco potřebuji, tak se na něj obrátím a on mi pokaždé skvěle poradí.

Ondřej Zíka, svářeč
Reference na poradce Eva Doležalová

Služby paní Evči jsou neocenitelné. Ušetřila mi doposud nejen penízky, ale hlavně můj čas. Kdykoli něco potřebuji, paní Eva zpracuje mé požadavky a společně najdeme optimální řešení problému. Jsem velmi spokojena a nemám v plánu svého poradce měnit.

Monika Vavříková, Výstupní kontrola
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

S panem Jálem jsem nadmíru spokojena, jelikož svoji práci odvádí spolehlivě a svědomitě. I nadále budu využívat jeho služeb. Ochotného profesionála mohu jen doporučit.

Ivana Štěpánková, Q Auditor
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Se službami slečny Domínové jsem velice spokojena.

Alena Sauková, OSVČ - prodavačka
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Spolupráce s paní Nicol Domínovou pro mě byla přínosem, odborně mi poradila a pomohla s utříděním mých finančních záležitostí a doporučila vhodné řešení. S jejím přístupem a spoluprácí jsem velmi spokojená a ráda se na ni vždy obrátím pro další konzultace.

Anna Pavlišová, OSVČ - strojní výšivky
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Byl jsem zcela spokojen. Slečna Domínová vše skvěle vysvětlila a odpověděla na mé otázky. Mohu jen vřele doporučit.

Ing. Jakub Motlík, manažer
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Na základě velmi pozitivní zkušenosti doporučuji Bc. Nicol Domínovou dalším osobám. Zdůrazňuji zejména její pozitivní přístup, profesionalitu, výbornou znalost zákonů a dalších norem týkajících se finanční sféry a všeobecný rozhled. Je to velmi empatický člověk na svém místě.

Mgr. Josef Paukeje, administrativní pracovník
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Byli jsme velmi spokojení s přístupem a vstřícností paní Domínové. Při mé časově náročné práci jsme byli mile překvapení její flexibilitou a trpělivostí k podrobnému vysvětlení všech produktů. Paní Domínovou můžeme vřele doporučit narozdíl od jiných finančních poradců, kteří jen obtěžují svými telefonáty a slibují nemožné věci, kterým sami nerozumí.

Karel Kroupa, OSVČ - stavebnictví
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Spokojenost, výborné informace i vysvětlení

Jan Králíček, řidič
Reference na poradce Karel Malák

Jednání bylo velice příjemné a těším se na další spolupráci. Mohu vřele doporučovat. Přeji hodně spokojených klientů.

František Pešek, OSVČ - klempíř
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Se službami jsem byl spokojen. Má přehled o trhu a mé požadavky se splnily. Jednání bylo velmi dobré. Doporučuji

Michal Kochlöffel, řezník
Reference na poradce Karel Malák

S finančním poradcem Karlem Malákem spolupracujeme déle než 3 roky. Je to velmi schopný, spolehlivý a příjemný člověk. Má obrovské znalosti ve svém oboru a naštěstí nevyvíjí tlak, který je charakteristický pro osoby, zabývající se touto či podobnou činností. Jsem maximálně spokojena s prací a výsledky pana Maláka a opravdu vřele doporučuji všem, kteří potřebují v této oblasti pomoc či pouze doplnit informace. Je to člověk na svém místě.

Dupalová Šárka, administrat. pracovnice ve státní správě
Reference na poradce Miroslav Žabka

Jsem velice spokojená se službami pana Žabky. Velmi pružně a ochotně se postará o vyřešení jakéhokoli problému a potřeby s pojištěním.

Lucie Rajčinova, administrativní pracovníce
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

O spolupráci s Nicol Domínovou můžu říci následující: 1. Je ve svém oboru opravdovým odborníkem - okamžitě a bez váhání mi odpověděla na veškeré dotazy, aniž by musela dodatečně zjišťovat a hledat informace z jiných zdrojů. Nabídla mi výběr z několika variant řešení a společně jsme zvolili pro mne to nejlepší! 2. V jednání je příjemná, laskavá a je ochotná kdykoliv se přizpůsobit mému dost náročnému pracovnímu rozvrhu. 3. Se službami poradce Nicol Domínové jsem velmi spokojen, mrzí mne jen, že naše spolupráce nezačala dříve!

Ing. Igor Kibrik, projektant
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Velmi dobře pochopené nastolení mé situace. Dobře objasněné podmínky produktu. I dobré pochopení jistých komplikací, které by se mi mohly přihodit a proto jsem velmi rád, že do produktu investuji. Doporučuji

Jan Smola, malíř
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Se slečnou Domínovou je vynikající jednání a spolupráce. Našla nám výborný finanční produkt pro celou naší rodinu. Z naší strany mohu jen vřele doporučit. Super!

Gabriela Řehořová, hospodyně
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Schůzka proběhla v pořádku, příjemné jednání a získal jsem užitečné informace.

Ing. Vladimír Figalla, projektant
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Jsem velmi spokojená

Helena Kristinová, prodavačka
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Vše dobře vysvětleno. Jednání bylo příjemné. S poradkyní jsme na 200% spokojená!

Pavlína Píšová, nezaměstnaná
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Se slečnou Domínovou jsem byl velice spokojen. Zodpověděla mi veškeré mé dotazy k jednotlivým smlouvám. Zároveň mi doporučila další produkty, které bych v budoucnu mohl využít. Její poradenskou činnost jsem doporučil mým přátelům, kteří jsou s její prací taktéž velice spokojeni.

Ing. Josef Sauko, projektant
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Slečna Domínová je velice znalá a příjemná. Již při první schůzce byla perfektně připravená. Investice ušila přímo na míru. Jsem již dlouhou dobu velmi spokojený s její spoluprací. Doporučil jsem ji svým známým a vždy byli spokojeni.

Petr Čejka, provozní pracovník
Reference na poradce Zdeněk Švéda

Zdeněk nám dal naše papíry konečně do pořádku, jsme rádi, že jsme se našli. Vychází nám maximálně vstříc, můžeme se na něj beze všeho obrátit. Je na rozdíl od ostatních v jeho profesi nevtíravý a tom nám vyhovuje.

Jarmila Svorová, administrativní pracovník
Reference na poradce Jan Radovský

Spolupráce s panem Radovským je pro mne velkým přínosem. Při zařizování nového produktu mi vždy nabídne více variant, které mi podrobně vysvětlí a tím mi pomůže vybrat pro mne ten nejvhodnější. Jelikož se osobně na finančním trhu příliš neorientuji, je pro mne jeho osobní přístup velkým benefitem. Každému mohu využití jeho bohatých zkušeností rozhodně doporučit.

Petra Macková, Mateřská dovolená
Reference na poradce Martin Sedláček

Díky konzultaci s Martinem Sedláčkem jsem získala cenné znalosti a informace. Oceňuji individuální přístup.

Štěpánka Vojtášová, Student
Reference na poradce Ing. Petra Tököli

Díky této ženě věřím, že profesionální poradenství má smysl. Děkuji

Jitka O., ošetřovatelka
Reference na poradce Jan Radovský

Pan Radovský byl při vyřizování mé hypotéky velkým přínosem. Oceňuji jeho profesionální i osobní přístup. Mohu komukoliv při řešení finančních záležitostí jen doporučit.

Vančatová Tereza, kalkulant
Reference na poradce Karel Salák

Pan Salák je příjemný, jeho finanční poradenství nám pomohlo, můžeme jej doporučit.

šárka a pavel sudovi, zdravotní sestra a technik
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Se slečnou Nicol jsem byl spokojen. Poskytla mi veškeré informace a dotazy zodpověděla ke spokojenosti.

Martin Kollmann, student ČVUT
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

S Nicol Domínovu jsem velice spokojen z důvodu, že si na mě udělala čas vždy, kdy jsem potřeboval já. Stejně tak s ochotou a pomocí ve věcech, ve kterých se já nepohybuji a nerozumím jim. Proto jsem rád, že jsem na ni narazil a mohu jedině doporučit.

Jan Šturma, instalatér
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Jsem ráda, že se slečna Domínová vrátila k vaší firmě. Byla jsem s jejími službami vždy velmi spokojená. Vím, že se na ni můžu kdykoli obrátit a ona za mě vše vyřeší. To je to, co potřebuji

Vladislava Klokočková, prodavačka
Reference na poradce Bc. Nicol Domínová

Spokojenost s prezentací, vysvětlením + příjemné vystupování. Pojala jsem důvěru v tuto osobu. Doporučuji

Jarmila Panochová, OSVČ - kosmetička
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Pan Jál odvádí vysoce kvalitní práci finančního poradce, která se jen tak nevidí, jsem velmi spokojen

Petr Norek, automechanik
Reference na poradce David Kocúr

Spolupracovat s Davidem je radost. Rychlé zpracování požadavků a zároveň doporučení výhodných produktů. Můžu jeho služby jen doporučit a těším se na další spolupráci.

Markéta Čadková, Logistička
Reference na poradce David Kocúr

Je nejlepší!Nikdy žádný problém...Ušetří zároveň mnoho času.Děkuju

Jakub Sevčík, Seřizovač vstřikolisů
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Za mě velká spokojenost. Je to člověk na svém místě. Rozhodně doporučuji.

Jan Vašulín, Fotograf
Reference na poradce Martin Sedláček

Profesionální a velmi vlídný přístup. Velice ochotný a pracovitý. Komukoliv bych doporučil jeho služby. 10/10

Petr Kvapil, Voják z povolání
Reference na poradce Karel Malák

Naprosto spokojen. Bomba. Vřele doporučuji.

Jaroslav Hlach, Operátor CNC strojů
Reference na poradce David Kocúr

S prací Davida jsem nadmíru spokojená. Zejména oceňuji velice příjemné vystupování a profesionální přístup, flexibilitu, ale také široký odborný přehled o dostupných produktech a novinkách na trhu (což se projevilo během „palby“ otázek, které bravurně čelil). Díky svému pečlivému přístupu najde pro svého klienta vždy vhodné řešení. Je to člověk na správném místě, mohu tedy vřele doporučit a těším se na další spolupráci.

Michaela Čadková, vědecko-výzkumný pracovník
Reference na poradce Karel Malák

Pan Malák mi byl přínosem, vše mi hezky vysvětlil. Spokojenost. Oceňuji jeho pečlivou přípravu. Doporučuji.

Michal Petr, Pracovník v dřevovýrobě
Reference na poradce Karel Malák

Jsem velmi spokojená, příjemné jednání s lidmi. Z jakéhokoliv pohledu si nemohu stěžovat, mohu jen vřele doporučovat.

Jitka Bezová, prodavačka - lahůdky
Reference na poradce Erik Bereš

Využívám služeb p. Bereše již několik let. V jeho osobě jsem potkal člověka i profesionála, jenž má vždy komplexní přehled o aktuálních finančních produktech a bohaté informace o finančních trzích. Rád se na něj obracím s prosbou o informace vždy, když potřebuji. Při našich jednáních vždy vládne pohodová atmosféra,nic neubírající na konečném -pro mě jako klienta vstřícném -řešení.

Ing. Martin Chvála, ERSTE corporate banking relationship manager
Reference na poradce Karel Salák

Spolupráce s panem Salákem je profesionální,rychlá a kvalitní.Vřele doporučuji.

Dana Kubíková, zdravotni pracovnik
Reference na poradce Erik Bereš

S prací a úrovní pana Bereše jsem byl spokojený. Jednání bylo vždy na profesionální úrovni. Díky za podporu a navrhované řešení.

Brabenec Jaroslav, manager MFE
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Jsme mladá rodina a kontakt na pana Michala Kossútha nám spadl do klína jako "rána z čistého nebe", díky doporučení mé drahé tetičky. Bydleli jsme v podnájmu a uvažovali o vlastním bydlení, avšak jelikož je přítel Slovák a já na mateřské dovolené, neměli jsme naději tak velkou jako sny. Pan Kossúth, ačkoliv nás vůbec nepoznal, po prvním telefonickém hovoru, přijel osobně na informačně seznamovací návštěvu, což nás zaskočilo, neboť to od někoho na postu ředitele ve sféře financí, není obvyklé (většinou vás všichni odkážou na call-pracovnice ke sběru informací). Již po první návštěvě nám spadl kámen ze srdce, že nic není nemožné a v ničem by neměl být problém, zbývalo už jen najít si vysněnou nemovitost. Což trvalo téměř půl roku a i za tuto dobu s námi pan Kossúth stále počítal. Jeho přístup je naprosto úžasný-nadmíru lidský a jeho vystupování sálalo pozitivní energií. Při spolupráci s ním jsme se nebáli na cokoliv, nejednou, zeptat, protože nám na všechno bylo téměř okamžitě (i z dovolené :-) odpovězeno, a to bez jakéhokoliv náznaku opovržení nebo pocitu z obtěžování. Vždy nás o všem okamžitě a včas informoval. Vše jsme společně dotáhli do zdárného konce v naši naprostou spokojenost, dokonce vše dopadlo ještě lépe než jsme si s přítelem naplánovali. Naprosto nic pro něho nebyl problém, cokoliv se vynořilo a nás to vystrašilo, že je po vlastním bydlení, pan Kossúth bravurně, bez větších časových prodlev, zvládl - na jedničku. Kde kdo je nucen běhat z úřadu na úřad či z banky do banky, my měli vše zvládnuté za minimální počet návštěv, těchto podniků. Spolupráce s ním byla tak klidná a pohodlná jako rozhovor s dobrým přítelem na sociální síti...a pevně věříme, že tato spolupráce bude i nadále pokračovat. Už nikdy se nenecháme obtěžovat lidmi z této oblasti....každý pokus o vnucení jakékoliv takovéto služby, utínáme hned první větou: "Nemáme zájem děkujeme, tyto záležitosti řešíme výhradně s naším rodinným finančním poradcem," čímž se také pan Kossúth stal. Naše důvěra k jeho práci a celkově osobě, je opravdu obrovská a veškeré finanční a podobné záležitosti už chceme řešit pouze a jedině s ním. Vřele ho doporučujeme všem :-) !!!

Vlaďka a Tomáš Jakubík, skladník
Reference na poradce Karel Salák

ušetřil mě a mé rodině při refinancování hypotéky několik set tisíc korun. Díky moc

Jiří K., šéfkuchař
Reference na poradce Karel Salák

Děkuji tímto za vstřícné jednání a pomoc ve světě zajištění finančních jistot rodiny. Mohu s klidným svědomím doporučit.

Michal Havel, dělník
Reference na poradce Karel Salák

V roce 2015 jsem se s dcerou dostala nečekaně na měsíc do nemocnice, v té době mi však spadla pojistka, což jsem nevěděla. Po návratu z nemocnice jsem se ji snažila obnovit, či zařídit novou. Pojišťovna mi to zamítla, jelikož dcera již v té době byla onkologicky nemocná. Hledala jsem POMOC kde se dalo, až se mi dostalo doporučení na pana Karla Saláka, který je ochotný, milý, chytrý, šikovný. Našel pojišťovnu, která pojistila jak mne, tak i mou dceru. Jsem s pojistkou a hlavně i s ním spokojena. VŘELE DOPORUČUJI VŠEM

Miloslava, V domácnosti - ošetřovatelka
Reference na poradce Karel Salák

Již při první schůzce, mě pan Salák velice překvapil, jeho znalostmi, ochotou a píli jak pomoct lidem. Velmi aktivním přístupem mi rychle vyřídil veškeré moje požadavky a problémy, poté nastavil mé portfolio tím správným směrem. Poradil mi do budoucna, jak se pohybovat ve finanční sféře, na co si dát pozor a nešlapat vedle. Jeho profesionální aktivní přístup je ohromný. Mohu všem vřele doporučit!!! Velice děkuji za vše :-)

Miroslav R., Technik
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Michal Kossuth je profesionálem, který reprezentuje svou práci a firmu. Zapomeňte na recenze od známých ohledně finančních poradců, s mou ženou jich také pár známe a dveře neotevíráme :-) V době kdy jsem poznal svou ženu tak s Michalem již spolupracovali její rodiče. Po osobních zkušenostech s některými institucemi a poradci jsem měl silné předsudky a obavy ohledně jeho návštěvy. Po setkání s Michalem budete asi udiveni, protože tak jako já asi prvně v životě potkáte finančníka, který Vám nic nevnucuje, nic nechce podepsat hned a nenechá byť nejprimitivnější dotazy bez odpovědi a vysvětlení. Žádné produkty nevyžadují podpis během jednoho dne, kdy akce končí a hlavně produkty Vás MILE, ne nemile, překvapí. Opravdu jsme rádi, že jsme jej poznali a máme možnost se podělit o starosti s financemi s opravdovým odborníkem. A jako benefit poznáte i skvělého člověka. Michale děkujeme :-) S pozdravem Radovi

Karel a Dana Radovi, Schneider Electric - automatizér, operátorka
Reference na poradce Karel Salák

Slušný vzhled, profesionální jednání, příjemné vystupování, perfektní přístup. Je vidět, že p. Salák je člověk na svém místě. I z kontraproduktivní věci dokáže udělat lukrativní nabídku. Výborná spolupráce... P. Saláka vřele doporučuji a hodnotím na stupnici do deseti číslem 9.6

Viktor Sommer, Koordinátor, programátor a obsluha ohr. NC strojů
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Pan Jál má velkou pochvalu. Je to člověk na svém místě, ze kterého vyzařuje radost ze své práce. Umí lidem naslouchat a vše srozumitelně vysvětlí.

Petra Fišerová, zdravotní sestra
Reference na poradce Lenka Blatská

Jsem velice spokojen s finanční poradkyní /Lenkou Blatskou/, kterou mohu jen doporučit, jelikož klient je vždy na prvním místě. Obchodní vedoucí se vyznačuje vynikající orientaci ve finančních produktech a vždy vypomůže najít nejvhodnější variantu pro konkrétní osobu. Upřímně děkuji touto cestou za veškerou její pomoc. Mám velmi negativní zkušenost z uplynulých let, domnívám se, že nyní mi konečně finance úspěšně vydělávají! Dále oceňuji také perfektní orientaci v bankovních produktech a dalších investičních možnostech.

Mgr. Miroslav Hájek, SŠ učitel odborných předmětů
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

S panem ing. Jálem jsem velmi spokojena, je vstřícný, spolehlivý, jakoukoliv záležitost vždy velmi rychle vyřídí k mé spokojenosti. Velmi dobře se orientuje ve finančních produktech, , má příjemné vystupování. Mohu se na něj obrátit kdykoliv, vždy je ochoten poradit a pomoci.

Jana Skoupá, lékařka
Reference na poradce Karel Malák

Rád bych zde poděkoval panu Malákovi za jeho služby. Jedná se asi o jediného finančního poradce kterého znám co opravdu poradí a nejde mu jen o jeho zisk. Vážím si Vašich služeb a jsem rád že Vás znám.

Remiáš Petr, Soukromý podnikatel v oblasti bezpečnostních služeb
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Lukáš má vlastnosti, které by měl mít každý finanční poradce - trpělivost, ochotu odpovídat na všetečné otázky a především, brát ohled na klientova přání. Věřte mi, že s Lukášem je příjemná spolupráce a je to člověk na svém místě.

Mgr. Monika Dvořáková, Manažerka
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

S Lukášem spolupracuji v řešení svých finančních záležitostí již několik let. Lukáš byl vždy velice vstřícný a aktivně řešil všechny záležitosti. S finančními produkty mne pokaždé důkladně seznámil a vysvětlil všechny podrobnosti.

Karel Adámek, Vývojový inženýr
Reference na poradce Veronika Šímová

Spolupráci se slečnou Veronikou Šímovou oceňuji velice kladně. V první řadě si vážím ochoty přizpůsobit čas našich schůzek dle mých omezených možností a dále také trpělivosti s hledáním řešení, které by zcela vyhovělo mým potřebám a požadavkům. Veškerá problematika mi vždy byla srozumitelně vysvětlena, proto jsem byla velice spokojena a pokud to bude možné, těším se na případnou další spolupráci v budoucnu.

Alena Čagalová, chemický průmysl
Reference na poradce Karel Malák

Jednání bylo velice příjemné, profesionální přístup. Pan Malák mi sdělil veškeré informace i ty méně hezké a pomohl mi vybrat pro mě nejlepší řešení. Děkuji a doporučuji.

Jan Harvalík, Číšník
Reference na poradce Karel Malák

Profesionální přístup, příjemné chování - prostě originální finanční poradce, vřele doporučuji.

Jiří Krátký, Vedoucí recyklačního dvora
Reference na poradce Karel Malák

Velká spokojenost, příjemné jednání, vše dobře vysvětleno, všem doporučuji !

Lenka Becková, Dělnice - součástky
Reference na poradce Karel Salák

Rychlé a profesionální jednání, DOPORUČUJI!

Zdeněk Keclík, Dělník
Reference na poradce Eva Doležalová

Vše, co se tady píše o paní Evě, mohu na 100% potvrdit, je to člověk který svou prací žije, o tom ,že je příjemná, ochotná ve všem poradit, všeho znalá, se nemusím moc rozepisovat, takových poradců je jen málo.Určitě do budoucna nehodám svého finančního poradce měnit, jsem nad míru spokojená. Mohu jen doporučit!

Monika Vavříková, Výstupní kontrola Audi C7
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Člověk na svém místě, který Vám dokáže poradit. S prací jsem maximálně spokojen.

Petr Komínek, voják z povolání
Reference na poradce Karel Malák

Měl jsem možnost poznat Káju jinde než v jeho kanceláři. Bylo to ve fitku. Cvičíte si takhle svoje série a mezi nimi koukáte občas po lidech. Někteří se mračí, jiní se bezmyšlenkovitě a s pohledem do zdi šourají po fitku a pak je tu malá hrstka lidí, co se těší na další sérii a mají úsměv na rtech. Rádi trénink berou jako výzvu ke zlepšení. Optimismus. A do téhle hrstky lidských povah patří i Kája. Stejný je pak i jeho přístup k Vašim financím a zajištění, což je v tomto segmentu také dost vzácné. Tento optimistický člověk Vám chce doopravdy a naplno pomoci, optimalizovat a vylepšovat.

Martin Winkelhofer, IT programátor, kulturista
Reference na poradce Veronika Plzáková

Naprostá spokojenost. Stále v kontaktu. Pomůže kdykoliv a s čímkoliv pojistka na vlek za 250kč a pojistka na barák za 10000kč nedělá rozdíly. Profesionální jednání

Brada Pavel, referent dopravy
Reference na poradce Karel Malák

Doporučuji, má velký přehled a otevřel mi v mnoha věcech oči. Pomohl mi vyřešit všechny otázky týkající se financí. Má velmi přátelské jednání. Dobrého a upřímného člověka v tomto oboru těžko najdete, ale Karel Malák má moji důvěru.

Svobodová Pavla, restaurátorka JČM, prokurista Národního salonu malých českých pivovarů
Reference na poradce Eva Doležalová

S paní Doležalovou jsem velmi spokojená. Poradí, umí vše dobře vysvětlit a kdykoliv se na ni mohu obrátit.

Eva Georgievová, Na mateřské dovolené
Reference na poradce Eva Doležalová

S paní Doležalovou jsem moc spokojená. Vždy mi vše krásně vysvětlí a je ochotná vyřídit to co v danou chvíli potřebuji vyřešit. Doporučuji!

Markéta Němcová, Mateřská dovolená
Reference na poradce Eva Doležalová

S paní Doležalovou jsme velice spokojeni neboť nám ochotně poradila a následně i zprostředkovala pojištění. V budoucnu vím že se na pí. Doležalovou mohu obrátit s jakýmkoli problémem .

Radek Pavelec, HTP pracovník
Reference na poradce Eva Doležalová

Vše vysvětluje jasně, bez zbytečného přehánění, což mnozí její "kolegové" často činí. Vždy vystupuje velmi příjemně a zároveň profesionálně. Služby paní Doležalové lze jen doporučit.

Vlasta Knorová, Projektant Oblastních plánů lesa
Reference na poradce Eva Doležalová

S paní Evou Doležalovou mám jen ty nejlepší zkušenosti,je vstřícná,obětavá a trpělivá,pokud mi není něco jasné,vysvětlí a hledá vždy vhodné řešení,pokud by nastal nějaký problém nikdy neodmítne pomoc.Mohu doporučit každému.

Mužíková Iva, šička
Reference na poradce Eva Doležalová

Služby paní Doležalové jsou neocenitelné. Ušetřila mi doposud nejen penízky, ale hlavně můj čas. Kdykoli něco potřebuji, paní Doležalová zpracuje mé požadavky a společně najdeme optimální řešení problému. Jsem velmi spokojena a nemám v plánu svého poradce měnit.

Lucie Byloková, pracující
Reference na poradce Veronika Plzáková

Mohu jen a jen doporučit. Ochotná poradí se všim když si nevite rady. Velice slušné jednáni a neni problém se u p.Plzákové objednat podle vašeho času. p.Plzáková je opravdu jednička finančniho poradce. Pokud mohu opravdu doporučuji všem kdo se rozhodne uzavřit pojistku. Děkuji za ochotu p.Plzákové.

Tomáš Sedloň, Tesař,montér
Reference na poradce Filip Bednář

Spoluprace s panem Bednarem byla velice prijemna, jeho jednani profesionalni a splnilo me pozadavky, se kterymi jsem se na nej obratila. Doporucuji.

Ondrackova, ekonom
Reference na poradce Karel Malák

Maximální spokojenost, s panem Malákem spolupracuji téměř 5 let. Vždy mi vstřícně se vším okamžitě pomohl a poradil, má velký přehled o finančním trhu. Je velmi milý a přirozený. Tohoto poradce nehodlám měnit. Všem vřele doporučuji!!!

Pavlína Papoušková, Mateřská dovolená
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Spolupráce s panem Jálem byla příjemná a na vysoké profesionální úrovni. V nabídce finančních služeb se velmi dobře orientuje. Nemohu jinak než doporučit.

Roman Přikryl, Support Center Manager
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Profesionální přístup. Klidný vše vyřeší,pomůže a co je potřeba zařídí ve stanoveném čase. Je bezva ! Díky za spolupráci

Šárka Janošková, obchodní zástupce
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Vše v naprostém pořádku, veliká spokojenost.

Milan Bílek, OSVČ instalatér
Reference na poradce Karel Salák

Díky Karlovi Salákovi, jsem ušetřila spoustu peněz. Je velice šikovný, zkušený a hlavně ochotný poradce. Jsem maximálně spokojená, mohu jen doporučit.

Michaela, Prodavačka
Reference na poradce Karel Malák

S prací pana Maláka jsem velmi spokojen. Jeho přístup k jednání je super. Mohu mu v tomto směru důvěřovat a spolehnout se na něj.

Karel Malák, řezník - Rakousko
Reference na poradce Karel Malák

Vřele doporučuji. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Celkový rozhled K. Maláka mě utvrdil ve výhodách, které se týkaly mého jednání.

Pavel Dvořák, Trenér ve fitness centru
Reference na poradce Mgr. Petr Trieb

Petra Trieba znám osobně již od jeho dětství, kdy ještě hrával hokej za žákovské kategorie. V minulosti jsem nikdy moc neřešil věci ohledně pojištění, asi i z nedůvěry v pojišťovací a finanční poradce. Naštěstí se po celou tu dobu nikomu z mé rodiny nestalo nic vážného. Ale právě kvůli zabezpečení rodiny v případě nečekané události, jsem se nakonec rozhodl s Petrem sejít. Na základě přátelského rozhovoru a zjištění mých potřeb a požadavků mi následně zpracoval osobní finanční analýzu a navrhl konkrétní produkt. Musím uznat, že jsem byl výsledkem, a hlavně výší měsíční platby za kompletní pojištění všech členů rodiny, příjemně překvapen. Jak už to v životě bývá "nehoda není náhoda" a tak jsem o pár měsíců později osobně vyzkoušel, zda jsem si vybral dobře. A Petr opravdu dostál svým slibům, a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti, včetně bezproblémové výplaty pojistného plnění. Takže pokud chcete něco co opravdu funguje, neváhejte tak dlouho jako já a obraťte se na tento tým. Za mne jednoznačně palec nahoru.

Robert Apoštol, Ředitel pobočky Nej TV a.s.
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Oceňuji jeho profesinaolitu, spolehlivost a chování. Rozhodně schopný poradce.

Antonín Gabčo, zámečník
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Spolupráce s panem Kossúthem je velice příjemná, profesionální, rychlá a pečlivá. Nikdy neřekl ne a vše jsme vždy vyřešili. Pan Kossúth je profesionál a nebojím se o své finance a věřím, že je o ně maximálně postaráno. Mohu pana Kossútha doporučit a zároveň mu děkuji za spolupráci a přeji mu hodně úspěchů v jeho práci.

David Krejčí, policista
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Na pana Kossutha nedám dopustit, je to profesionál, jsem velice spokojen s jeho službami!

Pavel Švec, správce
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S Panem Kossuthem jsem velice spokojen.Můžu jen doporučit.

Zdeněk Kraus, Statní zaměstnanec
Reference na poradce Eva Doležalová

Se službami paní Doležalové jsem od počátku velmi spokojená. Pokud je nějaký problém, mohu se na ní vždy obrátit a ona mi ochotně pomůže, vše mi krásně vysvětlí a pomůže mi můj problém vyřešit. Určitě do budoucna nehodám svého finančního poradce měnit, jsem nad míru spokojená. Mohu jen doporučit!

Aneta Vojíková, Na mateřské dovolené
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Mé zkušenosti s panem Kossúthem jsou velmi dobré. Ve své profesi se vyzná a navíc je velmi ochotný a vstřícný. Doporučuji!

Miroslav Háček, Voják z povolání
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Oceňuji vhodné gentlemanské nenucené chování, profesionální přístup a odborné znalosti v finančních produktech. Schopnost reagovat rychle pružně a přesto ne ukvapeně. Takových je v jeho branži málo.

Jiří Jirka, plánovač výroby
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Velmi milý, ochotný a spolehlivý poradce. Všem vřele doporučuji.

Kristýna, voják z povolání
Reference na poradce Ing. Martina Černochová

Se slečnou Černochovou je skvělá spolupráce,nejen že je milá a trpělivá,ale dokázala vyřídit nemožné a ušetřit nám nemalé peníze..konečně dobrý fin.poradce.. Děkujeme

Petr,Hanka, -
Reference na poradce Filip Bednář

Profesionální přístup,dokázal mi poradit ve všech mých požadavcích.Je to člověk který vyslechne a dobře poradí.Mohu jen doporučit!

Martin Bortlík, Mlynář koření Pěkný-Unimex s.r.o.
Reference na poradce David Kocúr

S prací a radami Davida Kocúra jsem já,můj manžel i rodina spokojeni.Je spolehliví, svou práci dělá dobře,profesionálně a hlavně člověka do ničeho nenutí,což oceňuji.:-) Nemám negativní zkušenost,tudíž vřele doporučuji..

Vladimíra Divišová, Prodavačka
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Pan Jál má ke klientovi osobní a přátelský přístup, nabízí optimální finanční řešení pro daného klienta. Je spolehlivý a vstřícný, jednání s ním je příjemné.

Irena Dřímalová, učitelka
Reference na poradce Karel Salák

Skvělá spolupráce s panem Karlem Salákem je na té nejvyšší možné úrovni, byla jsem mile překvapena, co vše mi byl schopen ušetřit, nebo vyjednat ve finančních domech. Spolupráci po necelém roce s ním musím doporučit fakt každému.Setkala jsem se už s hodně poradci, nicméně servis od pana Saláka je podle mého názoru nadstandartní. Proto už nikomu jinému své finance nesvěřím. Mnohokrát děkuji za vše a věřím, že i nadále bude spolupráce s tímto poradcem kladná

Jaroslava Sedláčková, Dělnice
Reference na poradce Karel Salák

Spolupráce s panem Salákem je super, pokaždé když něco potřebuji vždycky mně ochotně poradí co je pro mně nejlepší. Vždy když, mu zavolám ochotně přijede až ke mně domů a ušetří mně hromadu času. Vřele doporučuji všem.

Josef Polena, Vedoucí pracovník v zahraničí
Reference na poradce Simona Vosková

Velmi oceňuji její osobní přístup, ochotu, se kterou řeší veškeré problémy i nad rámec svých povinností, preciznost a důslednost se kterými postupuje a ochotu, se kterou se věnuje všem možným způsobům řešení. Navíc velmi oceňuji výběr produktů, které nabídla, vždy s ohledem na veškeré mé požadavky a očekávání a její snaha vždy vyhovět mým nárokům je vskutku neobyčejná! Je kdykoliv k dispozici, velmi spolehlivá a zodpovědná a všem problémům se věnuje se 100% pozorností. Víc takových poradců, víc takových lidí obecně!

Julie-Pierre Joseph, Asistentka
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Spoluprace s panem Jalem je prikladna a velmi ocenuji jeho profesionalni pristup. Myslim si, ze takto by mel financni poradce pracovat. Neslibuje nesplnitelne a ochotne resi veskere problemy s financnimi institucemi.

Marcel Funderak, Software Engineer
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

S prací pana Jála jsem velice spokojena, nemám problém se na něho obrátit s jakoukoli finanční záležitostí.

Lenka Veselá, Lékárnice
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Skvělý profesionální přístup, který nepostrádá lidskost. Lukáš nastíní situaci a nechá na klientovi, aby zvážil jakou variantu si zvolit. Ke všemu 100% spolehlivost!

Michaela Kosková , účetní
Reference na poradce Filip Bednář

Filip mi výborně a věcně poradil s životním pojištěním přesně na míru mým požadavkům. Vše mi důkladně vysvětlil a pečlivě odpověděl na každý můj zvídavý dotaz. Vřele doporučuji.

Eliška Lukaščíková, copywriting, kulturní produkce, administrativa
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

S Lukášem spolupracuji delší dobu a jsem s ním moc spokojená. Oceňuji jeho profesionalitu, výbornou orientaci ve finančních produktech a osobní přístup. Na naše schůzky je vždy připraven. Je jedním z mála, kdo financím nejen rozumí, ale práce ho i baví.

Alena Machátová, Asistentka obchodního ředitele
Reference na poradce Karel Malák

S finančním poradcem Karlem Malákem jsem naprosto spokojen. V každém ohledu vyjde vstříc a poradí ve všem, co potřebuji. Vždy poradí a řekne o nových produktech a snaží se, aby vše bylo uděláno co nejlépe a aby klient byl nadmíru spokojen.

Lukáš Fatka, lisař
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Lukáš je velmi ochotný a příjemný. V případě naší hypotéky na byt nám dokázal najít a zařídit výbornou smlouvu, kterou si nemůžeme vynachválit. I v případě dalších nabízených služeb jsme byli s manželkou vždy velmi spokojení. Je vidět, že tomu co nabízí opravdu rozumí a neodříkává nějaké naučené fráze jako jiní finanční poradci.

Tomáš Roth, Inženýr vodních staveb
Reference na poradce Karel Malák

Dobře odvedená práce, kvalita, rychlost a preciznost. Děkuji za velmi vstřícný přístup a trpělivost při vysvětlování daných témat.

Lenka Vančurová, Pokojská - v zahraničí
Reference na poradce Karel Salák

Ochotný přístup a jednání na úrovni. Dobrá spolupráce.

juraj stiegler, montážní dělník
Reference na poradce Filip Bednář

Rozhodně doporučuji. První člověk z oblasti finančního poradenství, který mne poslouchal a připravil řešení přesně dle mých potřeb!

Vlastimil Sapák, jednatel společnosti Firemní víno s.r.o.
Reference na poradce Karel Malák

S finančním poradcem K. Malákem spolupracuje celá má rodina a jsme s jeho službami nadmíru spokojení. Mohu jen vřele doporučit !

Štefan Ivančin, skladník
Reference na poradce Veronika Nováková

Paní Krejčová opravdu září, což poznáte hned při prvním setkání a není to jen její barvou vlasů. Svým lidským přístupem si mne hned získala a další setkání tento můj pocit jen umocnila. Její znalosti a zkušenosti v oblasti finančního poradenství jsou opravdu velmi bohaté, takže když nyní potřebuji jakoukoli finanční radu, vím, kdo mě ve štychu nenechá!

Bohouš Vejvoda, Administrativní pracovník
Reference na poradce Filip Bednář

Profesionální a vstřícní přístup, časová flexibilita a ochota vyhovět specifickým individuálním požadavkům klienta. S tímto finančním poradcem jsem maximálně spokojen a můžu ho s čistým svědomím doporučovat všem mým známím.

Jaroslav Kupčík, Web Developer
Reference na poradce Tomáš Weber

vše rychle vyřízeno a dokonale vysvětleno. Ochoten kdykoliv poradit, pomoci ať už po telefonu či osobně přijet. Všem doporučuji, můžu říci že je špičkou fin. poradců

Vendula Kořínková, účetní
Reference na poradce Zdeněk Švéda

Děkuji za veškerou pomoc. Mám špatnou zkušenost z minulosti... teď mi konečně peníze vydělávají.

Svatomír Šimša, Skladník
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

Lenka Žabková je vynikající finanční poradkyně nejen díky profesionálnímu přístupu a nadstandardně precizní přípravě, ale zároveň díky přirozené starostlivosti o klienta.

Stanislav Dušek, IT analytik
Reference na poradce Tomáš Weber

Velmi šikovný,ochotný,poprvé nám bylo vše vysvětleno s produkty tak jak to má být,spolupráce s panem Webrem je výborná,je ochoten věnovat čas kdykoli.Každému doporučuji.

Jaroslava Doubková, vše nastarost PROMPT2 SERVIS v.o.s
Reference na poradce Filip Bednář

Děkuji panu Bednářovi za příjemný přístup a profesionální řešení otázky úrazového pojištění. Mile mě překvapil již zmíněným profesionálním přístupem a také dokonalým vyhověním mým požadavkům. Dokázal mi odpovědět na veškeré otázky a hlavně vysvětlit všechny náležitosti. Spolupráci s ním vřele doporučuji.

Markéta Vlková, Freelancer v oblasti psaní a online marketingu
Reference na poradce David Kocúr

S Davidem jsem nad míru spokojena! Mohu jen doporučit, zvládneme probrat jak finance, tak soukromí ;) Ochotný, cílevědomý, spolehlivý, pracovitý, ...

Zdeňka Hanetšlegerová, výživový poradce
Reference na poradce Karel Salák

Spoupráce s tímto poradcem je výborná. Ušetří svým klientům nejen peníze,ale také spoustu času při vyřizování různých smluv a dokumentů.

Markéta Sluková, zdravotní sestra
Reference na poradce Karel Salák

Spolupráce s panem Salákem byla vždy bezproblémová, vždy mi skvěle poradil i pomohl, mohu ho jen doporučit!

Ondřej V., student
Reference na poradce Karel Salák

Jsem moc spokojený s poradenstvím od pana Saláka, portfolio, které od něj mám mi řeší vše důležité, co se financí týče, jeho profesionální přístup mohu jen doporučit.

David Výborný, elektrotechnik
Reference na poradce David Kocúr

S Davidem jsem spokojený, poradil, vysvětlil a zařídil všechno co slíbil. Je spolehlivý, přátelský, svou práci má rád a dělá jí dobře.

Stanislav Pešek, řidič
Reference na poradce David Kocúr

S jednáním pana Kocúra jsem spokojen. Vždy mi vyjde vstříc s problémem a vyhledá mi pro mě nejlepší alternativu. Mohu jen doporučit nemám žádnou negativní zkušenost.

Trhlík Ondřej, truhlář
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

I found Mr Lukas Jal a very professional financial consultant and was impressed by his extensive knowlegde of various financial products. Lucas is reliable, helpful and always on hand. He has an individual approach to his clients needs and requirements and explains all complicated processesin an easy maner. I am very satisfied by his work and would highly recommend him for all your financial needs.

Anna Kalinska, Aviaton support consultant
Reference na poradce David Kocúr

David umí vše výborně a jasně vysvětlit, je to opravdu profesionál. I přes negativní zkušenosti od jiných "poradců" jsem ho krátce navštívila a jeho přístup se mi velice líbil. Jeho tým i atmosféra v kaceláři mě příjemně překvapila, jednají na rovinu a na základě zkušeností. Ve svém oboru se velice dobře orientují, rozhodně mohu doporučit!

Lenka Kölblová, Studentka
Reference na poradce David Kocúr

S Davidem jsem velmi spokojena a vím že se na něj mohu kdykoli obrátit, vyjde mi vstříc a hlavně poradí. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Kateřina Tomanová , Dělenice
Reference na poradce David Kocúr

David je velmi profesionální, vstřícný a schopný ve všem vyjít vstříc klientovi. Do ničeho klienty nenutí a nejlepší řešení je pro něj na prvním místě.

Lenka Matoušková, účetní
Reference na poradce David Kocúr

S Davidem jsem spokojen, má přehled o finančním trhu a nikdy jsem sním neměl sebemenší problém. Myslím si že mi mnoho peněz i času ušetřil. Doporučuji.

Šroub, Automechanik
Reference na poradce David Kocúr

Vždy když jsem chtěl pojistit nebo vyřešit problém, pan Kocůr přijel a bylo vyřešeno... Není to můj první fin. poradce, ti před ním přijeli jen když cítili peníze, zatímco rada či vyřešení problému bylo nad jejich síly. např. s tím nic neudělám, na to nemám kompetence, atd. David prostě přijede, poradí a fůru věcí vyřídí za mě a já jsem v klidu že nemusím celé dny lítat po úřadech. Férový jak člověk, tak i ,,pojišťovák" :-)

Michal Kub, skladník
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

S prací pana Jála jsem spokojena. Jeho služby budu využívat i nadále.

Markéta Komínková, Vědecký pracovník
Reference na poradce David Kocúr

Už dlouho si vydělávám při studiu a chtěla jsem poradit od někoho, komu se dá věřit a na koho se mohu obrátit. David je velmi ochotný a spolehlivý. Kdykoliv mám problém, vždy mi poradí, co mám dělat popřípadě se se mnou i rád sejde. A nejvíc se mi na naší spolupráci líbí to, že to opravdu dovede vše vysvětlit i pro ,,nechápající,, studentku :)

Markéta Ševčíková, Pracující studentka
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Pan Jál je vždy ochotný, s profesionálním přístupem a příjemným vystupováním. Má výbornou orientaci ve finančních produktech a pomůže najít tu nejvhodnější variantu pro konkrétní osobu. I naprostému laikovi vše srozumitelně vysvětlí.

Irena Fojtová, speciální pedagožka
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Mám velmi dobré zkušenosti s panem Michalem Kossuthem, jako s finančním poradcem jsem s nim velice spokojená. Doporučuji všem.

Bc. Erika Hanzalová, všeobecná sestra
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossuth je člověk na svém místě. Jeho služby mohu vřele doporučit. Vždy vstřícný, ochotný, znalý finančních produktů. Vše vysvětlí, velmi dobře i pro člověka, který se ve financích nepohybuje. Prostě finanční poradce, jak má být.

Luděk Novotný, OSVČ
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossuth mi vždy velmi ochotně poradil. S jeho prací a přístupem jsem opravdu spokojen. Myslím, že je velkým profesionálem a mohu ho všem vřele doporučit.

Václav Křivanec, Programátor CNC
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Spoluprace s panem Kossuthem je naprosto bezproblemova. Profesionalni pristup, pratelska komunikace a vyber vzdy toho nejlepsiho reseni jsou ctnosti, na ktere se lze vzdy spolehnout. Mohu jen doporucit!

Radek H., IT
Reference na poradce Karel Malák

Jednání s finančním poradcem p. Malákem bylo výborné a opravdu na profesionální úrovni. Poradce má široký přehled v nabízených produktech.

Renata Smoleňová, úředník ve státní správě
Reference na poradce David Kocúr

S panem Kocúrem jsem velmi spokojen, výborná komunikace, vstřícnost, prostě zákazník je u něj na prvním místě.

Miloš Holý, Vedoucí provozní jednotky
Reference na poradce David Kocúr

David je jeden z mála lidí kteří sou na tom pravém místě.Se stoprocentí důvěrou se na něho můžu vždy obrátit. Nejen že má skvělý přístup ke klientům ale i dokáže člověku osvětlit svět financí.. Mohu jen doporučit...

Jiří Levý, Operátor Robotiky
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pana Kossutha znám delší dobu a mohu ho jenom doporučit. Člověk s příjemným vystupováním, profesionálním přístupem, vždy ochoten mi poradit s daným problémem a najít pro mě nejlepší řešení.

Jakub Cvrk, Obsluha CNC
Reference na poradce David Kocúr

S Davidem jsem spokojen. Má velmi příjemné vystupování, je ochotný a flexibilní.

Jan Mráz , ředitel
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S panem Kossuthem jsem velice spokojený. Je to profesionál včetně vystupování. Má výborné znalosti a je vždy ochotný kvalitně poradit. Neměnil bych a doporučuji pana Kossutha všem.

František Gric, policista
Reference na poradce Ing. Lenka Zemanová

S Lenkou jsme se poprvé setkali již před 4 roky. Od té doby nám hodně pomohla s naším rodinným rozpočtem, spořením, pojistkami a hypotékou. Kdykoliv máme jakýkoliv problém či dotaz tak nám ochotně poradí či vše vyřídí za nás. Můžeme jen doporučit dál.

Lenka Smolíková, na rodičovské dovolené
Reference na poradce Karel Malák

Pan Karel Malák je mladý, dynamický člověk, který si vás získá hned při prvním kontaktu. Má neuvěřitelnou orientaci na finančním trhu. Skvěle poradí a vybere tu nejvýhodnější variantu, která sedí na daného člověka. Má milí, nevnucený přístup. Mohu jen doporučit!!

Simona Račáková, Správa pohledávek
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Lukáš je správná volba pro osobní finanční poradenství. Na rozdíl od houfů "pseudo-poradců" problematice rozumí, baví ho a věnuje se jí kontinuálně delší dobu. Kvalitu doplňuje i VŠ ekonomické vzdělání. Klienta do ničeho nenutí a je schopen nezištně poradit i v oblastech, které přímo nedělá / nemá smluvní partnery.

Ivo Skolek, SAP konzultant
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

S panem Lukášem Jálem jsem velmi spokojen a mohu ho ostatním s klidným svědomím doporučit. Oceňuji perfektní orientaci v bankovních produktech a dalších investičních možnostech. Výběru konkrétního produktu předcházela podrobná analýza mé finanční situace, ze které vyplynuly další možnosti úspor a optimalizace nákladů.

Jiří Jabůrek, projektant
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Velice schopný, ochotný, splní vše, co slíbí, v co nejkratším čase. Profesionální přístup, mohu všem jen doporučit.

Radka Kuchyňková, zdravotní sestra
Reference na poradce Mgr. Petr Trieb

To co nám bylo nabídnuto od kluků z projektu 4 sport je zajimavá vec a hlavně fungující.V sezóně 2013-2014 si to vyskoušeli rodiče našich mládežniků a ulehčilo jim to finanční výdaje během sezóny.Protože co mgr.Petr Trieb slíbil,tak to opravdu je.Tak si představuji spolupráci.S čistým svědomím můžu jen doporučitTěšíme se na další spolupráci .

Miroslav Volena, Podnikatel ,člen správní rady HC TABOR
Reference na poradce Ing. Jiří Spurný

S prací pana Spurného jsme velice spokojeni. Získal si nás příjemným vystupováním a kvalitním řešením situace v našich rodinných financích. Můžeme vřele doporučit.

Juřeníkovi, Administrativní pracovnice, Stavební dozor
Reference na poradce Mgr. Petr Trieb

Velice ochotny a pružný,otazek pojištění znalý poradce.Příjemna komunikace při řešení obchodních otázek díky širokému rozhledu a inteligenci.Vždy si věděl rady a pomoci,vřele doporučuji.

Martin Peterka, truhlář
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pana Kossutha známe krátce, ale i přesto na nás působí jako upřímný a sympatický finanční poradce s příjemným vystupováním, který se snaží vždy nabídnout pro nás ten nejvýhodnější produkt. Rádi doporučujeme a věříme, že i vy budete s jeho službami spokojeni jako my. Díky.

Pavel a Veronika Vyšínovi, zámečník ,účetní
Reference na poradce Karel Salák

Spolupráce s tímto poradcem je vždy skvělá,je na něho spolehnutí, vždy se snaží vyjít klientům vstříc,a maximálně pomoci a poradit.Jsem s ním velice spokojen a mohu ho všem vřele doporučit.

Jan Trefný, řidič
Reference na poradce Tomáš Weber

Výborná spolupráce, pan Weber je ochotný, vstřícný a velký profesionál. Na rozdíl od mých předešlých finančních poradců mi danou problematiku vysvětlil a finanční produkty sjednal podle potřeb mých a mé rodiny. Mohu jenom DOPORUČIT.

Martin Griga, vedoucí strážník Městské policie
Reference na poradce Bc. Petr Horejš, MFP

Pana Horejše nám doporučil manželovo kamarád. Člověk je trochu nedůvěřivý, protože v dnešní době je mnoho tzv. "pojišťováků". Byli jsme mile překvapeni. Pan Horejš nám překontroloval všechny smlouvy a poradil, jak ještě více ušetřit. Jsme s ním velice spokojeni!!!!

Ivana Jáchimová, Laborantka
Reference na poradce Tomáš Weber

Vstřícnost, skvělá komunikace, ochota poradit a vše přijatelně a srozumitelně vysvětlit, ochota přijet do místa bydliště, na každé setkání je vždy skvěle připraven a má přehled. S přítelem můžeme vřele doporučit!

Jarmila Grigová, vedoucí stud. oddělení; v současné době však na mateřské dovolené
Reference na poradce Tomáš Weber

Příjemná spolupráce. Ochoten kdykoliv poradit,popřípadě přijet. Má přehled. DOPORUČUJEME

Karel Míček, dělník
Reference na poradce Ing. Zdeněk Kubišta

Oba s manželem jsme vděční za Zdendovo poradenství v oblasti rodinných financí. Vidíme, že věci rozumí, má výborný přehled po produktech, ale taky na co a komu se hodí. Má naši důvěru, že pro nás dokáže vytipovat jednu z nejlepších možností pro naši situaci. DOPORUČUJEME ;-)

Pavla Šimková, zástupkyně vedoucí ve výrobě
Reference na poradce Veronika Nováková

Jsem štasten,že jsem Paní Krejčovou poznal. Byl jsem bez koruny a teď mám peněz jako kvítí.

Petr Bešťák, OSVČ
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S poradenstvím pana Kossutha jsme spokojeni. Můžeme doporučit.

Stašková Lucie, MD
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

S Lukášem jsem spokojená, protože dokáže vždy operativně řešit mé potřeby. Ať jsem byla v zahraničí nebo v ČR, byl vždy ochotný a reagoval rychle a flexibilně. Více takových :)

Adéla Chlumecká, HR Support
Reference na poradce Mgr. Petr Trieb

Petra znám ze svých vysokoškolských studií a považuji ho za férového člověka s přímým a příjemným vystupováním. Velmi se mi líbí jeho cit pro klienta a jeho potřeby. Již několikrát naplnil potřeby celé naší rodiny v oblasti sjednání smluv přesně podle našich potřeb. Velmi si vážím a jsem moc rád, že můžeme svěřit otázku financí a krytí zdravotních rizik odborníkovi v problematice zkušeným a navíc velmi férovým.

Mgr. Ivan Rybařík, Profesionální cyklista a trenér
Reference na poradce Mgr. Petr Trieb

Před 3 roky jsem řešil své otázky okolo pojišťovnictví, a jeliož jsem profesionální sportovec potřebouji být i maximalně zajišten, co se otázky zdaví týče. Proto jsem dal na doporučení svých známích a kontaktoval pana Mgr. Trieba. Musím říci, že jsem už 3 roky naprosto spokojen se službama, jejich kvalitou a péčí kterou dostávám od svého poradce. Ačkoli nepracuji v ČR, společně s mým poradcem neustále probíráme různé možnosti a varianty levnějšího nebo výhodnějšího pojištění. Jelikož se na finančním trhu produkty neustále mění, je dobré mít na své straně člověka, který rozumí vašim potřebám a zároveň je schopný vyhovět vámi určeným požadavkům.

Jakub Suchánek, profesionální hokejista
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Profesionální přístup, ohleduplnost, vstřícnost, velmi příjemné jednání, orientace v problému, i rychlost ve vyřizování - dle potřeb. Pana Kossutha mohu jen doporučit, jsem s ním velmi spokojena.

PhDr.Adéla Doležalová, psycholog
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossuth je člověk na svém místě, má přehled a přístup profesionála. Jeho služeb vřele doporučuji.

Michal Kálal, řemeslník
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Pana Lukáše Jála si nemohu nic jiného, než chválit. Je to člověk na svém místě – tedy ve světě financí. Vždy, když potřebujeme poradit, pan Jál s námi důkladně probere aktuální situaci, vše zváží a následně doporučí produkt tzv. šitý na míru. Vždy nám vše dopodrobna vysvětlí a trpělivě zodpoví naše veškeré dotazy. Výhodou je, že pan Jál doporučuje produkty různých finančních ústavů, v jejichž strategii a nejnovějších nabídkách, se perfektně orientuje. Tudíž dokáže opravdu vybrat produkt nejvýhodnější pro zákazníka.

Martin Čihák, manažer
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Jsem velmi spokojen. Rychlá a kvalitně odvedená práce.

František Kostelenec, prodejce
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Lukas is very astute and flexible. Always goes straight to the point and, foremostly, has time for his clients. If you need someone who will take care of things you don't understand or may forget in a daily hassle - this is the person you should get in touch with.

Peter Skurczak, Systems Engineer
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Absolutní spokojenost s jeho ochotou a profesionálním přístupem. Fajn člověk. Určitě doporučuji.

Jan Cibulka, OSVČ
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Reklamní fráze typu "i svého finančního poradce můžete mít rádi" v tomto případě 100 % sedí. Pan Jál je člověk, kterému nemám obavu svěřit svoje finance. Ochotný, vždy dobře naladěný a díky němu jsem i docela pochopil danou problematiku.

Pavel Selinger, Prodej 3D reklamy
Reference na poradce Ing. Lukáš Jál

Naprosta spokojenost. Aktivni, ale nezatezuje me zbytecnostma a cokoliv potrebuju zjistit, zaridit, nema problem.

Peter Gramantik, Malware Analyst
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pana Kossutha znám dlouho, je to super poradce, má pro nás čas kdykoli a vždy když něco potřebuji pomůže. Jsme velice spokojeni a moc děkujeme za služby. Všem doporučuji a ráda. A panu Kossuthovi přeji hodně štěstí a spokojených klientů.

Blanka Buchvaldková, nyní na mateřské dovolené
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossuth je velice spolehlivý, nemá žádný problém s vyřešením jakéhokoliv problému. Super člověk.

Pavel Martin, Majitel autoservisu
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Naprosto spokojen je to profík na svém místě.Také doporučuji.

Josef Křivanec, OSVČ
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S panem M.Kossutem jsem naprosto spokojen ve všech směrech.Těším se na další spolupráci a doporučuji jeho služby dalším klientům.

Jiří Hoško, vedoucí stavby-elektromechanik
Reference na poradce Karel Salák

Díky tomuto poradci se mi povedlo ušetřit spoustu peněz a přitom si zajistit budoucnost.. Při řešení jakýchkoli problémů mi vždy ochotně pomůže a dá i dobré rady, které se hodí.. Tohoto poradce mohu vřele doporučit, protože odhodlání se kterým chce ostatním pomoct je opravdu obrovské a udělá maximum pro spokojenost svých klientů

Tomáš O., dčevařský technik
Reference na poradce Karel Salák

Spolupracovat s tímto poradcem je skvělé, vždy mi pomohl, nikdy mi nezklamal, je pokaždé na schůzku maximálně připraven. Každému mohu jedině doporučit

Jaroslav K., dřevařský technik
Reference na poradce Karel Salák

spolupráce s tímto poradcem je bezproblémová.Mohu jen doporučit.

Bokrovi, účetní
Reference na poradce David Kocúr

Jen krátce: - srozumitelná komunikace - ochota - připravenost

Ota Erben, Vedoucí výroby
Reference na poradce David Kocúr

S Davidem jsem byl od naší první schůzky velice spokojen. Jednání mělo spád a bylo příjemné. Neměl jsem pocit, že odbíhá k nepodstatným věcem. Mluvil jasně a konkrétně o důležitých věcech. Davida jako finančního poradce vřele doporučuji a teším se na další spolupráci.

Roman Flandera, Operátor řezacího stroje CNC
Reference na poradce David Kocúr

Se službami pana Kocúra jsem spokojen, je vstřícný a spolehlivý, mohu se na něho obrátit kdykoliv potřebuji. Podává mně pravdivé informace o finančních záležitostech.

Mašek Lubomír, hasič
Reference na poradce Ing. Martina Černochová

Slečna Černochová je velmi milá, vzdělaná, vstřícná, profesionální finanční poradkyně, která nám vše sruzumitelně vysvětlila a spolehlivě zařídila, na čem jsme se domluvili. Byla ochotná za náma kdykoliv přijet domů (máme dvě malé děti). S manželem oceňujeme nejen její osobní přístup a flexibilitu, ale především perfektní znalost finančního trhu a ekonomických souvislostí. Konečně jsme našli finanční poradkyni natrvalo. Jedním slovem SPOKOJENOST!

Lucie Vančurová, marketing destinace cestovního ruchu
Reference na poradce Karel Malák

Tento poradce je prostě užasný člověk vždy kdyš mám nějaký problém tak se snaží co v nejkratší době ho vyřešit.Má profesionální a milí přístup je nevtíraví a nevývíjí žádný nátlak.Už spolupracujeme spolu 2,5roku a vím že jinýho poradce si domu nevpustím každýmu vřele doporučuji

Mosnerová Jana, mateřska dovolená
Reference na poradce Karel Malák

S timto poradcem uz spolupracuji 2,5 roku a mám s ním ty nejlepši zkušenosti dakáže poradit a vyřešit každou finanční otazku,má profesionalni a milí přistup nemám s ním žadný problém vřele každému doporučuji

Jana Mošnerová, Mateřská dovolená
Reference na poradce Karel Malák

Neuvěřitelně pohotový, vstřícný. Překvapil mě rozsahem vědomostí, schopností odpovědět na jakoukoliv otázku. První poradce , se kterým jsem necítila žádný tlak. Naprosto přirozený a příjemný . Vřele všem doporučuji.

Růžičková Dagmar, OSVČ
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Spolupráce s panem Kossuthem je velice příjemná, profesionální a pečlivá. Nikdy nebyly problémy nebo něco nesrozumitelného. Pan Kossuth je profesionál a nebojím se o své finance a věřím, že je o ně maximálně postaráno. Mohu pana Kossutha doporučit a zároveň mu děkuji za spolupráci.

Petr Kopáček, ministerstvo obrany
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pana Kossútha znám již delší dobu a má moji naprostou důvěru.Obracím se na něj,kdykoliv potřebuji vyřešit jakékoliv finanční záležitosti.Jde o velice schopného,spolehlivého a inteligentního mladého muže s příjemným vystupováním.Přála bych každému takového finančního poradce!Vřele doporučuji.

Radka Dvořáková, mistrová provozu
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pana Michala Kossutha mohu jen doporučit. Velmy ochtný člověk, pro kterého není nic problem a vždy rád poradí. Je to milý a vzdělaný člověk, který produktům které nabízí opravdu rozumí. Jeho služby mohu jen doporučit.

Rubáš Jan, Mechanik seřizovač
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

rychlý, spolehlivý, přátelský, plně orientovaný na trhu! Profesionál s velkým "P".Šetří nejen čas a peníze, ale i nervy! Moc, moc, moc ho všem doporučuji!

Hacklová Hana, zdravotní sestra
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S finančními službami jsem spokojená. Pan Kossuth vyslechl moje představy a pak připravil návrh na zlepšení naší finanční situace. Nechal mi čas na rozmyšlenou. S jeho službami jsem spokojená. Jsem ráda, že mám finančního poradce, na kterého se mohu kdykoliv obrátit.

Zdeňka T., administrativní pracovnice
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Perfektní práce,konečně někdo, kdo nabízením různých "výhodných" produktů ze mne peníze nevysával, ale skutečně mi je dokázal ušetřit.Není vůbec na škodu mít číslo pana Kossutha ve svém tel. seznamu.

Kamenický, topenář
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S Michalem Kossuthem jsem velmi spokojen, vstřícný, rychlý, spolehlivý.

Zdeněk Neuberger, státní zaměstnanec
Reference na poradce Ing. Jan Krejčí

Jsem velice spokojená s p. Krejčím.Jeho znalosti ohledně poradenství je na vysoké úrovni.Kdykoliv pomůže poradit a vždy najde řešení jakéhokoliv problému.

Judita Navrátilová, zdravotní sestra
Reference na poradce Jakub Cepek

S Panem Cepkem jsem velice spokojený, ochotný ,vstřícný a spolehlivý. Doporučuji všem.

Jakub Kodýdek, student
Reference na poradce Karel Malák

Tento poradce mi pomohl vyřešit všechny otázky týkající se financí a vřele ho všem dalším doporučuji. Ráda s ním pracuji. Je milý a hodný.

Růžena Součková, OSVČ - hostinská činnost
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Velmi pohodový přístup. Dokázal vše skvěle vysvětlit a netlačil na podepsání smluv. Velice mi vyhovovalo že byl schopen domluvit se na schůzce prakticky v jakýkoli den a hodinu. Mohu jen doporuřit.

David Vincik, konstruktér
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossuth je velmi příjemný mladý muž,který nám velmi schopně a bez časových průtahů dokázal poradit v otázce pojištění a stavebního spoření. Jeho činnost byla velmi profesionální a podal nám přesné vysvětlení k věci kterou jsme po něm vyžadovali. Pana Kossutha mohu všem zájemcům o finančním poradenství doporučit.

Jan Hřebíček, Nástrojař
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Michal Kossuth na nás působil hned od samého začátku velmi příjemně, mile a zároveň profesionálně, což není v dnešní době vždy samozřejmostí. Pokaždé velmi rychle dokázal najít odpověď na náš dotaz a vybral pro nás tu nejvhodnější variantu finančního produktu. Vše vysvětlil tak, že by to musel pochopit i naprostý laik. Všem vřele doporučuji.

Dana H., účetní
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pana Kossutha bych doporučila všem lidem, kteří chtějí spolehlivost a dobrou radu. Myslím, že má přehled na trhu a nebojím se svěřit mu správu svých financí.

Andrea Čarková, Zdravotní sestra
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossuth na mě působil velice příjemně, přátelsky a zároveň profesionálně, takže si téměř hned získal moji plnou důvěru, byla jsem s jeho prací velice spokojena. Mohu vřele doporučit.

Olga Holubová, programátorka
Reference na poradce Ing. Edita Krejčí

Poctivost,důslednost,vstřícnost a ve finále produkty "ušité" na míru....doporučuji využít služeb této finanční poradkyně,opravdu nebudete litovat!

Klára Smolková, logistik
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Michal Kossuth poskytuje profesionální služby,na mé případné dotazy vždy ihned regoval,dokázal pro mě najít nejlepší možnou variantu a o její správnosti mě přesvědčit.Mohu jen doporučit.

Hana Kohoutová, učitelka
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Po dlouhé době mě oslovil člověk, který mě zaujal již od prvopočátku a donutil mě svojí zvláštní, nenucenou formou projevu, mu věnovat pozornost. PROČ? Nevycítila jsem po celou dobu jeho nabídky netrpělivost, nespokojenost, vnucování a nepříjemné přesvědčování (což většinou vycítím a bytostně nesnáším)a skutečně jsem chápala, o čem hovoří, zkrátka pochopil, že nemůžeme všichni ovládat parketu toho druhého. Mylím, že pokud to tomuto člověku vydrží, budeme možná o něm jednou slyšet. Nejenom, že je perfektně a líbivě upravený, ale má hlavu na svém místě ,vystihne zřejmě jak s kým hovořit, zkrátka profík každým coulem.

Johana Šimková, mzdová účetní
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Mohu jen souhlasit s předchozím hodnocením. Profesionální přístup a slušnost, to jsou hlavní devizi pana Michala Kossutha. Mně toto nadmíru vyhovuje. Asi proto, že v současné době je slušnosti mezi lidmi velmi málo.

Dvořáková Eliška, ekonom
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S Panem Kossuthem jsem byl velice spokojen.

Předota Miroslav, Mistr stavební
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Velmi příjemný a nenucený přístup na úrovni, perfektně odvedená práce kterou i velmi šikovně vysvětlil a popsal výhody a pozitiva nabízených produktů.

Aleš Krejčí, Voják z povolání
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Před měsícem mě byl známou doporučen p. Kossuth jako finanční poradce.Byla jsem velmi spokojená jak s jeho profesionálním přístupem,tak i viditelnou snahou najít pro nás co nejvhodnější a nejefektivnější službu pro nás z celého finančního trhu.Doporučuji p. Kosshutha všem a děkuji.

Hana Maříková, fyziterapeut
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

S tímto poradcem jsem velice spokojen. O moje finance se strará nad rámec své práce. Jeho přístup je na veliké profesionální úrovni. Vřele doporučuji

Kopáček Petr, VZP
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Jsem velice spokojen s panem Kossuthem dělá svojí práci velice pečlivě a profesionálně Mohu jen a jen DOPORUČIT

Reman, Statní zaměstnanec
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Mám velmi dobré zkušenosti s panem Michalem Kossuthem. Jeho znalosti jsou na výborné úrovni, umí velmi dobře a kvalitně poradit a zodpovědět veškeré otazky, které jsou na jeho osobu kladeny. Velmi dobře mi pomohl se vším co jsem od něj požadoval a poradil mi ve spoustě věcech. K takového člověka mohu jen doporučit.

Petr Balíček, Voják z povolání
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Vlídné vystupování,ochoten kdykoli poradit,jsem ráda,že jsem p.Kossútha poznala a neměnila bych,doporučuji všem jeho pomoc,jsem spokojena.

Jitka Levá, Sanitářka u lůžka
Reference na poradce Bc. Michal Kossuth

Pan Kossuth je velice spolehlivý finanční poradce s profesionálním přístupem, s jeho službami jsme rozhodně velice spokojeni. Určitě můžeme doporučit!

Prokop , technik
Reference na poradce Ing. Zdeněk Kubišta

Zdenda je moc milý a hodný člověk, ochoten kdykoli a s čímkoli pomoci. Neznám člověka, kterého by tato práce bavila víc a byl do ní tolik zapálený. Je fajn mít takového člověka, který vám se vším pomůže a můžu se na něho 100% spolehnout :-)

Monika Segeťová, studentka
Reference na poradce Ing. Edita Krejčí

K této službě jsem byl nejdříve skeptický, ale s výsledkem práce této poradkyně jsem velmi spokojen. Mohu jen doporučit!

Jiří Kopta, obchodní zástupce
Reference na poradce Ing. Zdeněk Kubišta

Zdenda je velice příjemný mladý člověk, na kterém je hned vidět, že má své povolání rád. A říká se přeci, koho práce baví, dělá ji dobře. O Zdendovi to platí dvojnásob. Nebojím se svěřit mu dohled nad mými financemi, protože vím, že se na něj mohu spolehnout.

Klára Mikšovská, studentka
Reference na poradce Ing. Zdeněk Kubišta

Tohoto člověk bych doporučil všem lidem, kteří spolehlivost a dobrou radu. Myslím, že má přehled na trhu a nebojím se svěřit mu správu svých financí.

Petr Svirák, student
Reference na poradce Ing. Zdeněk Kubišta

Zdeňka Kubištu mi doporučila kamarádka. Co se týkálo finančních poradců, byla jsem velmi skeptická, ale byl velmi příjemný a ochotný. Poradil a snažil se vymyslet takovou variantu, která by mi vyhovovala. Vřele doporučuji.

Lucie Ivanová, účetní
Reference na poradce Ing. Zdeněk Kubišta

Profesionální vystupovaní, skvělá rada a milý úsměv.

Iva Chalupová, kontrolor
Reference na poradce Ing. Edita Krejčí

Spolupráci s Editou vřele doporučuji, její přístup ke klientovi je příjemný, přístup k financím pak znalý a bdělý.

Jana Ouředníková, marketingový manažer
Reference na poradce Ing. Jan Hamr

spolupráci s p. Hamrem hodnotím velmi kladně

CHARVÁT JAN, STAVEBNICTVÍ
Reference na poradce Ing. Václav Bláha

Mé hodnocení je výborný. Jsem velmy spokojený.

Pavel Cízl, Technik
Reference na poradce Ing. Martina Černochová

Osobní přístup, profesionální vystupování, široký přehled o finančním trhu, komunikativní a ochotná vždy poradit.

Miroslav Macháček,


TOPlist