Oblastní vedoucí

Jméno:
Karel Malák, kontaktovat poradce
Praxe:
12 let
Působnost:
jižní Čechy
Počet referencí:
 
Proč spolupracovat s ProfiFP pod mým vedením?

Za každého svého klienta mám velkou odpovědnost, vzájemná důvěra je pro mne klíčová, proč tedy spolupracovat se mnou? Protože se mnou jste v bezpečí.

  • Živnostenský list č. 74838954 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. PPZ (registr)

Reference od klientů

Václav Čížek - Stavební dělník

Má reference je plně kladná. Mé finanční znalosti nebyly nijak moc rozsáhlé a díky této spolupráci mi bylo vše jasně vysvětleno. Produkty byly přesně podle mých požadavků. Komunikace je příjemná, přátelská a jasná. Celkově služby, které mi byly nabídnuty, jsou excelentní. Děkuji

Lenka Hejhalová - projektant

K panu Malákovi jsem se dostala na doporučení od kamarádky. Schůzky s ním jsou vždy milé a přínosné. Přestože se neorientuji na finančním trhu a nerozumím všem ekonomickým pojmům, jsou mi vždy všechna finanční názvosloví i podmínky vysvětleny. Věřím, že finanční produkty uzavřené po společné diskuzi, jsou pro mě tou správnou volbou. Na pana Maláka se mohu kdykoliv obrátit.

Zikmundová - stavební inženýr

S Kájou se znám již několik let a nyní mi začal pomáhat i s mými financemi. Během několika schůzek mi vysvětlil různé finanční produkty, které by mohly být pro mě vhodné. Když jsem něco nechápala nebo se něčeho bála, vše mi znovu a s klidem vysvětlil. Nikdy jsem necítila, že bych zdržovala. Vždy se mi plně a ochotně věnoval. Moc mu za vše děkuji a věřím, že s ním jsou mé finance vhodně spravovány.

Jitka Gorcová - Mateřská dovolená

Pan Karel Malák je profesionál, který se umí báječně přizpůsobit situaci a navrhnout řešení s rozmyslem, empatií a bez tlaku, což je v tomto oboru velice cenné a odlišuje opravdového poradce od zažitého obrázku "podomního překupníka". Těším se na další spolupráci a vždy ráda jeho servis doporučím.

Ing. Zdenka Maderova, Ph.D. a Ladislav Maděra ml. - Administrativa

Každá schůzka s panem Malakem je konstruktivní, věcná a inspirativní. Přesvědčil nás, ze své práci rozumí a chápe naše potřeby.

MUDr. Roman Čapek - Ortoped

Služby p. Maláka jsem využil dvakrát, a to při sjednávání životního a penzijního produktu. Vždy mi poradil a doporučil pro mě nejvhodnější nabídku. Oceňuji jeho profesionální přístup a znalost finančních produktů.

Pavel Winkler - Programátor, Technolog

Káju mohu jedině doporučit, pro mě nejen finanční poradce, ale hlavně přítel. Vždy když jsem měl problém, věnoval mi maximální péči a čas. Každý problém se mnou řešil detailně a vždy vše pečlivě vysvětlil tak, abych všemu porozuměl. Moc Kájovi děkuji za to že se známe. Kája je velice rozumný člověk s velkým a dobrým srdcem. Spolupráce s Kájou vždy zlepší náladu. Velice doporučuji.

Markéta - asistentka

Pan Malák je velký profesionál s úžasnými znalostmi.

Andrea Jindrova - Quality engineer

Spoluprace s p.Malakem byla na profesionální úrovni. Informace, které mi poskytl jsem využila k uzavření životního pojištění. P. Málak je pratelsky poradce, který Vám nic ne vnucuje, poskytne informace a nechá Vás rozhodnout se.

Andrea Jindrova - Quality engineer

Spoluprace s p.Malakem byla na profesionální úrovni. Informace, které mi poskytl jsem využila k uzavření životního pojištění. P. Málak je pratelsky poradce, který Vám nic ne vnucuje, poskytne informace a nechá Vás rozhodnout se.

Pavel Dvořák - konstruktér

Vše podrobně vysvětleno, naprostá spokojenost.

Miroslav Krčín - skladník

Velice vstřícný přístup. Všechny mé otázky byly zodpovězeny k mé spokojenosti. Schůzky proběhly ve velmi přátelském duchu. Mohu všem doporučit profesionální přístup pana Maláka.

Šnokhausovi - Mistr; Mistrová

Vstřícný přístup, vše dostatečně vysvětleno, s ochotou vše zodpovězeno. Příjemné jednání.

Lukáš Srbený - Obchodník

Karel Malák nabízí profesionální a lidský přístup. Rozsah znalostí, ochota a rychlost vyřízeni je příkladná. Díky němu jsem změnil názor na společnost OVB, kterou nyní vnímám jako lídra v oblasti poradenství. Tímto děkuji za dosavadní spolupráci.

Monika a Radek Červení - s.r.o. - gravírování, potisk

Naprosto luxusní vyhovění a přístup pana Maláka při uzavírání finančních produktů. Vše připraveno dle našich představ a to za pouhých pár dní. Moc děkujeme a můžeme jen doporučit.

Pavlína Vítů, Rostislav Motyčák - OSVČ-výroba šperků, zemědělec

Vždy jsme spokojeni s jednáním a ochotou, vyhoví a poradí. Pan Karel Malák je ochotný a spolehlivý. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno, a to s trpělivostí.

Jana Školková - prodavačka

Jsem velice spokojená, kdykoli potřebuji poradit nebo něco vyřídit, tak je pan Malák k dispozici.

Pavel Soukup - obsluha mycí linky

S panem Malákem jsem byl velmi spokojen, proto jsem využil jeho služeb. Těším se na spolupráci a jsem rád, že mohu spolupracovat zrovna s panem Malákem.

Monika Dvořáková - Uklízečka

Děkuji za milé a vstřícné jednání a za cenné rady. Těším se na spolupráci!

Michaela Kortusová - cukrovinkář

Se službami pana Maláka jsem spokojená. Je milý a vstřícný.

Lejsková Jitka - OSVČ

S finančním poradcem jsme spokojeni, poradí, vysvětlí, nic nevnucuje. Všem doporučuji.

Rehákovi - penzisté

S panem Malákem jsme byli velmi spokojeni. Jednal jako naprostý profesionál. Ve velmi krátké době vše zařídil a vybral pro nás nejvhodnější variantu. Vřele doporučuji.

Kristýna Vaňková, Luboš Bohúš - servírka, strojník

Jsme spokojení s profesionálním přístupem a s doporučenými službami. Těšíme se na další spolupráci.

Jiří Kříha - OSVČ - tesař

Byl jsem velice spokojen s profesionálním přístupem pana K. Maláka. Moc mi pomohlo jeho vstřícné jednání i po mé pracovní době, což bylo pro mě velice důležité. Byl jsem překvapen jeho rozsahem znalostí v oboru pojišťovnictví.

Květoslava Vaclová - Invalidní důchodce

Jsem velice spokojená, dobré jednání a slušnost.

Benediktovi - OSVČ / laboratorní pracovnice

Byli jsme velice spokojení s finančním poradcem Karlem Malákem, ochotně nám vše vysvětlil a poradil. Vše, co jsme si přáli, zahrnul do finančních produktů. Jsme spokojení! Děkujeme.

Josef Jiřička - Jedenatel

Profesionální jednání,vše přehledně a jasně vysvětleno.

Stanislav Tušl - Invalidní důchodce

Super spolupráce. Vždy mi p. Malák vyhoví, je na něj spolehnutí, více takových lidí v tomto oboru a svět by byl mnohem jednodušší.

Lukáš Šefr - Stavební dělník

Jednání s mým finančním poradcem K. Malákem splnilo mé očekávání. Ušetřil mi vážně spoustu peněz. Konzultace s ním byly maximálně přínosné. Těším se na další spolupráci. Doporučuji.

Vladimíra Prosserová - zdravotní asistent - homeopatická ordinace

Jednání s finančním poradcem Karlem Malákem proběhlo v příjemné atmosféře, jeho přístup byl profesionální a přátelský.

Lukáš K. - IT programátor

Díky p. Malákovi jsem velmi získal nabídku pov. ručení na mé vozy a vždy s výrazně levnější nabídkou než byla u konkurence, nehledě na obrovskou úsporu času a osobní přístup. Děkuji!

Martina Johaníková - Mateřská dovolená

Naprostá 100% spokojenost. Určitě doporučuji.

Miluška Mikolášová - Pracovnice nemocnice

Spolupracujeme již 7 let a vždy mi byl p. Malák plně k dispozici a toho já si velice vážím. Mít vlastního makléře je v dnešní době velice komfortní a úsporné řešení. Doporučuji využívat těchto služeb!

Jana Kroupová - kompletářka

Slečnu Nicol DOMÍNOVOU znám několik let , jak soukromě , tak jako naprosto úžasného odborníka ve všech otázkách financí , či pojištění . Mohu se na ní vždy spolehnout a hlavně - věřit jí . Což je k nezaplacení . Její vystupování je příjemné , osobní a milé . Řeč a vysvětlení problému , žádosti , změny je srozumitelná , trpělivá . Její rozhled a znalosti jsou velmi široké . Všem mohu slečnu Nicol doporučit a děkuji jí za vše .

Jiří Čada, Jana Koldová - Zahradník, Mateřská dovolená

S panem Malákem spolupracujeme pár měsíců a jsme s ním velmi spokojení. Vše nám vysvětlil a zařídil, takže jsme nemuseli nikde "lítat". Doufáme, že naše spolupráce bude trvat dlouho a pan Malák se stane naším přítelem. Doporučujeme ho každému, kdo chce pomoct a poradit. :-)

Simona Jakešová - Ošetřovatelka, přímá péče

S panem Malákem byla skvělá spolupráce a doufám, že bude trvat i do budoucna.

Ing. Ondřej Hudeček - Vývojový inženýr

Pan Karel Malák mi z hlediska poradenství ve finančních službách vyšel maximálně vstříc a díky své zkušenosti a flexibilitě nastavil a poradil v tuto chvíli velmi zajímavé produkty, které mne mohou z hlediska dlouhodobého horizontu velmi dobře zajistit na stáří.

František Pešek - OSVČ - klempíř

Jednání bylo velice příjemné a těším se na další spolupráci. Mohu vřele doporučovat. Přeji hodně spokojených klientů.

Dupalová Šárka - administrat. pracovnice ve státní správě

S finančním poradcem Karlem Malákem spolupracujeme déle než 3 roky. Je to velmi schopný, spolehlivý a příjemný člověk. Má obrovské znalosti ve svém oboru a naštěstí nevyvíjí tlak, který je charakteristický pro osoby, zabývající se touto či podobnou činností. Jsem maximálně spokojena s prací a výsledky pana Maláka a opravdu vřele doporučuji všem, kteří potřebují v této oblasti pomoc či pouze doplnit informace. Je to člověk na svém místě.

Jaroslav Hlach - Operátor CNC strojů

Naprosto spokojen. Bomba. Vřele doporučuji.

Michal Petr - Pracovník v dřevovýrobě

Pan Malák mi byl přínosem, vše mi hezky vysvětlil. Spokojenost. Oceňuji jeho pečlivou přípravu. Doporučuji.

Jitka Bezová - prodavačka - lahůdky

Jsem velmi spokojená, příjemné jednání s lidmi. Z jakéhokoliv pohledu si nemohu stěžovat, mohu jen vřele doporučovat.

Remiáš Petr - Soukromý podnikatel v oblasti bezpečnostních služeb

Rád bych zde poděkoval panu Malákovi za jeho služby. Jedná se asi o jediného finančního poradce kterého znám co opravdu poradí a nejde mu jen o jeho zisk. Vážím si Vašich služeb a jsem rád že Vás znám.

Jan Harvalík - Číšník

Jednání bylo velice příjemné, profesionální přístup. Pan Malák mi sdělil veškeré informace i ty méně hezké a pomohl mi vybrat pro mě nejlepší řešení. Děkuji a doporučuji.

Jiří Krátký - Vedoucí recyklačního dvora

Profesionální přístup, příjemné chování - prostě originální finanční poradce, vřele doporučuji.

Lenka Becková - Dělnice - součástky

Velká spokojenost, příjemné jednání, vše dobře vysvětleno, všem doporučuji !

Martin Winkelhofer - IT programátor, kulturista

Měl jsem možnost poznat Káju jinde než v jeho kanceláři. Bylo to ve fitku. Cvičíte si takhle svoje série a mezi nimi koukáte občas po lidech. Někteří se mračí, jiní se bezmyšlenkovitě a s pohledem do zdi šourají po fitku a pak je tu malá hrstka lidí, co se těší na další sérii a mají úsměv na rtech. Rádi trénink berou jako výzvu ke zlepšení. Optimismus. A do téhle hrstky lidských povah patří i Kája. Stejný je pak i jeho přístup k Vašim financím a zajištění, což je v tomto segmentu také dost vzácné. Tento optimistický člověk Vám chce doopravdy a naplno pomoci, optimalizovat a vylepšovat.

Svobodová Pavla - restaurátorka JČM, prokurista Národního salonu malých českých pivovarů

Doporučuji, má velký přehled a otevřel mi v mnoha věcech oči. Pomohl mi vyřešit všechny otázky týkající se financí. Má velmi přátelské jednání. Dobrého a upřímného člověka v tomto oboru těžko najdete, ale Karel Malák má moji důvěru.

Pavlína Papoušková - Mateřská dovolená

Maximální spokojenost, s panem Malákem spolupracuji téměř 5 let. Vždy mi vstřícně se vším okamžitě pomohl a poradil, má velký přehled o finančním trhu. Je velmi milý a přirozený. Tohoto poradce nehodlám měnit. Všem vřele doporučuji!!!

Karel Malák - řezník - Rakousko

S prací pana Maláka jsem velmi spokojen. Jeho přístup k jednání je super. Mohu mu v tomto směru důvěřovat a spolehnout se na něj.

Pavel Dvořák - Trenér ve fitness centru

Vřele doporučuji. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Celkový rozhled K. Maláka mě utvrdil ve výhodách, které se týkaly mého jednání.

Lukáš Fatka - lisař

S finančním poradcem Karlem Malákem jsem naprosto spokojen. V každém ohledu vyjde vstříc a poradí ve všem, co potřebuji. Vždy poradí a řekne o nových produktech a snaží se, aby vše bylo uděláno co nejlépe a aby klient byl nadmíru spokojen.

Lenka Vančurová - Pokojská - v zahraničí

Dobře odvedená práce, kvalita, rychlost a preciznost. Děkuji za velmi vstřícný přístup a trpělivost při vysvětlování daných témat.

Štefan Ivančin - skladník

S finančním poradcem K. Malákem spolupracuje celá má rodina a jsme s jeho službami nadmíru spokojení. Mohu jen vřele doporučit !

Renata Smoleňová - úředník ve státní správě

Jednání s finančním poradcem p. Malákem bylo výborné a opravdu na profesionální úrovni. Poradce má široký přehled v nabízených produktech.

Simona Račáková - Správa pohledávek

Pan Karel Malák je mladý, dynamický člověk, který si vás získá hned při prvním kontaktu. Má neuvěřitelnou orientaci na finančním trhu. Skvěle poradí a vybere tu nejvýhodnější variantu, která sedí na daného člověka. Má milí, nevnucený přístup. Mohu jen doporučit!!

Mosnerová Jana - mateřska dovolená

Tento poradce je prostě užasný člověk vždy kdyš mám nějaký problém tak se snaží co v nejkratší době ho vyřešit.Má profesionální a milí přístup je nevtíraví a nevývíjí žádný nátlak.Už spolupracujeme spolu 2,5roku a vím že jinýho poradce si domu nevpustím každýmu vřele doporučuji

Jana Mošnerová - Mateřská dovolená

S timto poradcem uz spolupracuji 2,5 roku a mám s ním ty nejlepši zkušenosti dakáže poradit a vyřešit každou finanční otazku,má profesionalni a milí přistup nemám s ním žadný problém vřele každému doporučuji

Růžičková Dagmar - OSVČ

Neuvěřitelně pohotový, vstřícný. Překvapil mě rozsahem vědomostí, schopností odpovědět na jakoukoliv otázku. První poradce , se kterým jsem necítila žádný tlak. Naprosto přirozený a příjemný . Vřele všem doporučuji.

Růžena Součková - OSVČ - hostinská činnost

Tento poradce mi pomohl vyřešit všechny otázky týkající se financí a vřele ho všem dalším doporučuji. Ráda s ním pracuji. Je milý a hodný.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist