Obchodní vedoucí

Jméno:
Praxe:
6 let
Působnost:
Brno, Velká Bíteš
Počet referencí:
 
Proč si vybrat právě mě jako finančního poradce?

#životní finanční plánování #profesionální služby #klientský servis

  • Živnostenský list č. 74147781 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 217357 (registr)

Reference od klientů

Jakub Trnečka - Product Manager

Petr se o me finance stara jiz nekolik let, vzdy jsem s nim naprosto spokojeny, pokud jsou nejake novinky, ktere by pro mne byly vyhodne, tak se ozve sam od sebe, se vsim rad poradi, vysvetli. Presne takoveho poradce jsem hledal dlouhou dobu a jsem velmi rad, ze jsem narazil zrovna na Petra.

Andrea Jandová - Asistentka pedagoga, vychovatelka

Petr je velice zapálený do své práce a proto svoji práci plní na 100%. Je velice vstřícný, ale také znalec ve svém oboru. Vždy kdy něco potřebuji, je na telefonu, nebo se snaží co nejdříve ozvat na zpět. Může jen doporučit.

Jaromír Hnilica - Dělník,poloprof. hudebník

S poradenstvím jsem velmi spokojen.Zejména se mi líbí pravidelné kontaktování klienta,jestli je vše v pořádku atd.

Roman Kružík - správce ICT

S Petrem jsem velmi spokojen, dobře se stará o své klienty, řekl bych až nad rámec svých povinností. Umí vybrat kvalitní řešení finančního plánu. V oboru financí se umí dobře orientovat a jeho pomoci si velice cením. Díky Petře

Petr Krist - Projektant

Petr je velmi všrícný člověk, který se o nás stará co se týká finančniho zajištění velmi aktivně. Snaží se vždy pro nás najít nejvhodnější produkt, vysvětlí jak to funguje a poradí. Velmi si toho vážíme.

Miroslav Čada - Pracovník kopírovacího centra

Děkuji ti Petře za skvělé rady a pomoc při zhodnocení mých peněz. Jsem spokojený s tvým přístupem – vysvětlil jsi mi hodně věcí, které mě zajímaly, udělal jsi vše podle mých přání a do ničeho mě netlačil. Dal jsi mi to nejlepší ze svých zkušeností, znalostí i tvé práce. Cením tvého záměru pomáhat lidem s financemi. Jen tak dál. Děkuji.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist