Regionální ředitel

Jméno:
Ing. Zdeněk Kubišta, kontaktovat poradce
Praxe:
14 let
Působnost:
Brno, Praha
Počet referencí:
 
Proč spolupracovat s ProfiFP pod mým vedením?

Na co se při každém setkání se mnou těší moji klienti? Není to jen můj všudypřítomný úsměv, ale zejména pracovitost, neustálé vzdělávání, orientace v novinkách a důraz na maximální přínos pro klienta bez kompromisů!

  • Živnostenský list č. 74424688 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 0055927PPZ (registr)

Reference od klientů

Pavla Šimková - zástupkyně vedoucí ve výrobě

Oba s manželem jsme vděční za Zdendovo poradenství v oblasti rodinných financí. Vidíme, že věci rozumí, má výborný přehled po produktech, ale taky na co a komu se hodí. Má naši důvěru, že pro nás dokáže vytipovat jednu z nejlepších možností pro naši situaci. DOPORUČUJEME ;-)

Monika Segeťová - studentka

Zdenda je moc milý a hodný člověk, ochoten kdykoli a s čímkoli pomoci. Neznám člověka, kterého by tato práce bavila víc a byl do ní tolik zapálený. Je fajn mít takového člověka, který vám se vším pomůže a můžu se na něho 100% spolehnout :-)

Klára Mikšovská - studentka

Zdenda je velice příjemný mladý člověk, na kterém je hned vidět, že má své povolání rád. A říká se přeci, koho práce baví, dělá ji dobře. O Zdendovi to platí dvojnásob. Nebojím se svěřit mu dohled nad mými financemi, protože vím, že se na něj mohu spolehnout.

Petr Svirák - student

Tohoto člověk bych doporučil všem lidem, kteří spolehlivost a dobrou radu. Myslím, že má přehled na trhu a nebojím se svěřit mu správu svých financí.

Lucie Ivanová - účetní

Zdeňka Kubištu mi doporučila kamarádka. Co se týkálo finančních poradců, byla jsem velmi skeptická, ale byl velmi příjemný a ochotný. Poradil a snažil se vymyslet takovou variantu, která by mi vyhovovala. Vřele doporučuji.

Iva Chalupová - kontrolor

Profesionální vystupovaní, skvělá rada a milý úsměv.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist