Finanční poradce

Dominik Ďurčo

Reference od klientů

Marie Baranková - Tiskař

Nsprostá spokojenost. Pan Ďurčo nám poradil a pomohl vybrat pojištění na míru.

Patrik Janeček - Kontrolor

U pana Ďurča jsem ocenil především jeho flexibilitu, přátelský přístup a hlavně jeho připravenost a ochotu mi zodpovědět jakoukoli otázku, kterou jsem položil. Jsem rád, že jsem kápnul pravě na Dominika a těším se na další spolupráci.

Gregorová Klára - Na rodičovské dovolené

Velmi jsem ocenila vstřícnost a časovou flexibilitu pana Dominika. Vše potřebné byl schopný a ochotný vyřešit na dálku zejm. prostřednictvím Skype a mailu. Byl trpělivý k mým pomalu se formujícím představám o vhodném pojištění. Vše vysvětlil, objasnil, skvělá komunikace a ochota.

Martin Ďurčo - Dělník

U Dominika je vidět, že ho jeho práce opravdu baví a snaží se najít pro svoje klienty vždy to nejlepší. Vše mi vysvětlil, tak abych všemu dobře porozuměl. Teď jsem rád že jsem se na něj se svými potřebami obrátil a mohu jeho služby také doporučit ostatním.

Martina Mácová - Pečovatelka

Pan Ďurčo je velice příjemný člověk a mohu říct, že odvedl opravdu perfektní práci. Vyslechl moje požadavky a vše co bylo potřeba pro mně připravil. Otevřel mi oči v mnoha ohledech a vím, že se vždy na něj mohu v případě potřeby i s přítelem obrátít. Spolupráci s ním mohu vřele doporučit

Daniel Svoboda - Voják

Díky p. Ďurčovi jsem měl tu možnost poznat a nahlédnout do spousty finančních koutů, o kterých jsem nic nevěděl. Dominik je osoba spolehlivá, přívětivá a je vidět, že se skutečně vyzná ve všech koutech finančnictví.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist