Obchodní vedoucí

Jméno:
David Kocúr, kontaktovat poradce
Praxe:
10 let
Působnost:
Blatná, Strakonice
Počet referencí:
 
Proč si vybrat právě mě jako finančního poradce?

Protože zachovávám lidský přístup a přitom profesionální znalosti a obě tyto vlastnosti klienti velmi oceňují.

  • Živnostenský list č. 76193071 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 124585PPZ (registr)

Reference od klientů

Jakub Škornička - Junior IT technik

S Davidem bylo příjemné komunikovat. Velice ochotný přístup a flexibilita.

Markéta Čadková - Logistička

Spolupracovat s Davidem je radost. Rychlé zpracování požadavků a zároveň doporučení výhodných produktů. Můžu jeho služby jen doporučit a těším se na další spolupráci.

Jakub Sevčík - Seřizovač vstřikolisů

Je nejlepší!Nikdy žádný problém...Ušetří zároveň mnoho času.Děkuju

Michaela Čadková - vědecko-výzkumný pracovník

S prací Davida jsem nadmíru spokojená. Zejména oceňuji velice příjemné vystupování a profesionální přístup, flexibilitu, ale také široký odborný přehled o dostupných produktech a novinkách na trhu (což se projevilo během „palby“ otázek, které bravurně čelil). Díky svému pečlivému přístupu najde pro svého klienta vždy vhodné řešení. Je to člověk na správném místě, mohu tedy vřele doporučit a těším se na další spolupráci.

Vladimíra Divišová - Prodavačka

S prací a radami Davida Kocúra jsem já,můj manžel i rodina spokojeni.Je spolehliví, svou práci dělá dobře,profesionálně a hlavně člověka do ničeho nenutí,což oceňuji.:-) Nemám negativní zkušenost,tudíž vřele doporučuji..

Zdeňka Hanetšlegerová - výživový poradce

S Davidem jsem nad míru spokojena! Mohu jen doporučit, zvládneme probrat jak finance, tak soukromí ;) Ochotný, cílevědomý, spolehlivý, pracovitý, ...

Stanislav Pešek - řidič

S Davidem jsem spokojený, poradil, vysvětlil a zařídil všechno co slíbil. Je spolehlivý, přátelský, svou práci má rád a dělá jí dobře.

Trhlík Ondřej - truhlář

S jednáním pana Kocúra jsem spokojen. Vždy mi vyjde vstříc s problémem a vyhledá mi pro mě nejlepší alternativu. Mohu jen doporučit nemám žádnou negativní zkušenost.

Lenka Kölblová - Studentka

David umí vše výborně a jasně vysvětlit, je to opravdu profesionál. I přes negativní zkušenosti od jiných "poradců" jsem ho krátce navštívila a jeho přístup se mi velice líbil. Jeho tým i atmosféra v kaceláři mě příjemně překvapila, jednají na rovinu a na základě zkušeností. Ve svém oboru se velice dobře orientují, rozhodně mohu doporučit!

Kateřina Tomanová - Dělenice

S Davidem jsem velmi spokojena a vím že se na něj mohu kdykoli obrátit, vyjde mi vstříc a hlavně poradí. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Lenka Matoušková - účetní

David je velmi profesionální, vstřícný a schopný ve všem vyjít vstříc klientovi. Do ničeho klienty nenutí a nejlepší řešení je pro něj na prvním místě.

Šroub - Automechanik

S Davidem jsem spokojen, má přehled o finančním trhu a nikdy jsem sním neměl sebemenší problém. Myslím si že mi mnoho peněz i času ušetřil. Doporučuji.

Michal Kub - skladník

Vždy když jsem chtěl pojistit nebo vyřešit problém, pan Kocůr přijel a bylo vyřešeno... Není to můj první fin. poradce, ti před ním přijeli jen když cítili peníze, zatímco rada či vyřešení problému bylo nad jejich síly. např. s tím nic neudělám, na to nemám kompetence, atd. David prostě přijede, poradí a fůru věcí vyřídí za mě a já jsem v klidu že nemusím celé dny lítat po úřadech. Férový jak člověk, tak i ,,pojišťovák" :-)

Markéta Ševčíková - Pracující studentka

Už dlouho si vydělávám při studiu a chtěla jsem poradit od někoho, komu se dá věřit a na koho se mohu obrátit. David je velmi ochotný a spolehlivý. Kdykoliv mám problém, vždy mi poradí, co mám dělat popřípadě se se mnou i rád sejde. A nejvíc se mi na naší spolupráci líbí to, že to opravdu dovede vše vysvětlit i pro ,,nechápající,, studentku :)

Miloš Holý - Vedoucí provozní jednotky

S panem Kocúrem jsem velmi spokojen, výborná komunikace, vstřícnost, prostě zákazník je u něj na prvním místě.

Jiří Levý - Operátor Robotiky

David je jeden z mála lidí kteří sou na tom pravém místě.Se stoprocentí důvěrou se na něho můžu vždy obrátit. Nejen že má skvělý přístup ke klientům ale i dokáže člověku osvětlit svět financí.. Mohu jen doporučit...

Jan Mráz - ředitel

S Davidem jsem spokojen. Má velmi příjemné vystupování, je ochotný a flexibilní.

Ota Erben - Vedoucí výroby

Jen krátce: - srozumitelná komunikace - ochota - připravenost

Roman Flandera - Operátor řezacího stroje CNC

S Davidem jsem byl od naší první schůzky velice spokojen. Jednání mělo spád a bylo příjemné. Neměl jsem pocit, že odbíhá k nepodstatným věcem. Mluvil jasně a konkrétně o důležitých věcech. Davida jako finančního poradce vřele doporučuji a teším se na další spolupráci.

Mašek Lubomír - hasič

Se službami pana Kocúra jsem spokojen, je vstřícný a spolehlivý, mohu se na něho obrátit kdykoliv potřebuji. Podává mně pravdivé informace o finančních záležitostech.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist